Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) mephi666 válasza Drenadar (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is a bemutatót vártam :K amúgy nem gyenge hercehurca volt így a telefon előtt... majdnem egyszerűbb lett volna átmenni mondjuk bécsig... ott lehet, hogy már az aluljárókban ilyeneket árulnak :))

én alaplappal jártam hasonlóan, amikor megdöglött túlfesztől a régi... kinéztem a típust, végighívtam vagy 6 boltot és a 6.-ban volt 1(!) db... azonnal le is foglaltam telefonon keresztül, hogy meló után megyek érte... (12ezres tétel... "nem pénz", simán lehet foglalni telefonon keresztül) mentem is 3körül... délelőtt telefonon egy nővel beszéltem, aki felírta a nevem/címem, stb... de benn egy srác volt... mondom neki, milyen lapért jöttem... mondom a típust is... hümmög perceken keresztül... mondom, hogy egy nővel beszéltem... elkezd turkálni a gépen, pár perc után megszólal: tényleg van egy... mondom: persze, mert félre van rakva... mondom, hogy melyik polcon van a háta mögött és melyik doboz... rajta van a típusszám meg mindent... :) odanéz, aztán turkál tovább a gépen... 1-2 perc múlva: igen, félre van rakva tényleg... mondom: előbb is ezt mondtam, délelőtt egy nővel beszéltem, aki félre rakta a nevemre... mondtam a nevem is... címem is... pár perc múlva megismétli a nevem, hogy tényleg nekem van félrerakva... aztán 1-2perc és az utcát is megtalálta :) kb 10perc alatt eljutott oda, hogy beütötte az árát a pénztárgépbe meg kinyomtatta a számlát :) szerencsére nyugodt vagyok, hazafelé meg tudtam magamban min röhögni... ez a gyerek sem volt a helyzet magaslatán :)

...na, mindenesetre várom a tesztet, mert hallottam jót/rosszat is az omniákról... (főleg rosszat)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.