Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) meci77 válasza nexplo (#93) üzenetére


meci77
tag

GTX 970-em van, szeretném cserélni egy 2060-ra(vagy Vega 56-ra), de tudtommal az NV-nél a Freesync nem minden monitoron fog működni, sajnos nincs erről infóm(hogy ezen működni fog-e), viszont a Vega elméletileg vinné. Az a bajom, hogy a következő szint 110 ezer, és ez egy elég jó ár érte. Ennyit viszont már nem szívesen adnék egy monitorért. :)

Attila1007 és csicso82: köszi az infót! :R

(#102) nexplo válasza meci77 (#101) üzenetére


nexplo
őstag

Elvileg lesz lista hogy hol működin NV-nél a funkció. Az AMD karinál maradva pedig nem lesz gond a freesync-el. Én ezért maradtam AMD+Frees vonalon. Olcsóbb megoldás de pénztárca barátabb :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#103) Attila1007 válasza meci77 (#101) üzenetére


Attila1007
csendes tag

Kíváncsiságból most bekapcsoltam a freesyncet és engedélyeztem a g-syncet ezzel a gaba monitorral,
és pubgvel leteszteltem, 1-2 percig csak, de semmilyen problémát nem észleltem. Nem villogott vagy nem volt fura a fényerő, onnan tudom hogy működött hogy nem tört a kép, de az fps-em 100-144 között mozgott mégis és eddig azért 144 fps+144hz-el is láttam hogy törik kicsit de nem zavart eddig ezért nem próbáltam.
Nemtudom hogy darabonként eltérhet-e ez vagy ha egy darab jó akkor az egész típus jó lesz-e.
RTX 2060-al teszteltem.

(#104) nexplo válasza meci77 (#101) üzenetére


nexplo
őstag

Pontosítok. 500-nál is több ilyen kijelző van, amelyből a vállalat eddig 15-öt támogat hivatalosan, míg a többi esetében a hibátlan működés nem garantált, noha a variálható frissítési frekvencia manuálisan aktiválható.
Tehát van rá esély hogy működik :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#105) meci77 válasza Attila1007 (#103) üzenetére


meci77
tag

és nexplo: Köszi srácok! Sokat tisztult a kép! :DD

(#106) nexplo válasza meci77 (#105) üzenetére


nexplo
őstag

Elvileg dolgoznak rajta hogy minél több moncsi tudja majd hivatalosan :)
Nincs mit uram :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#107) citkar válasza nexplo (#91) üzenetére


citkar
addikt

Lehet nem jött át, egyet értek veled, csak mondjuk máshol venném meg. Monitor cserén gondolkodom, ha a méret és (elsősorban) a felbontás megfelelő lenne (nyilván többért, de kategóriájában a többiekhez mérten ilyen jó árban) szerintem vennék egyet én is.

[ Szerkesztve ]

(#108) nexplo válasza citkar (#107) üzenetére


nexplo
őstag

Én sem feltétlen ott venném de egyet értünk ;)
Belépő szinten megéri megvenni.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#109) bbalim


bbalim
csendes tag

Gaba GL-2702QHD. Valaki aki megvette, írna róla véleményt. Eddig az a pár amivel találkoztam nagyon vegyes. Köszönöm.

(#110) bbalim válasza nexplo (#69) üzenetére


bbalim
csendes tag

És így, hogy már használod mi a véleményed?

(#111) bbalim válasza meci77 (#92) üzenetére


bbalim
csendes tag

Sikerült megnézni élőben? És ha igen milyen lett?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.