Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ttamas


ttamas
tag

"35 000 forintos Navitel R1000 menetrögzítő kamera, amely meglepő dizájnnal bír. 60 fokban körbeforgatható feje lehetővé teszi, hogy bármilyen irányba, akár az utastér felé is beállíthassuk."
Inkább 360 lesz az

Gaba GL-2702QHD
Freesync, 144hz, 27 col, 2k, 66ért? Érdekes lehet ...

[ Szerkesztve ]

(#2) Pete55555


Pete55555
addikt

A Foramax már megismert, "..." a 669 900 forintos Gen8 V4"..." gép alapját egy FSP HydroG 850 wattos tápegység adja.

Végre, nem Vargáné, és társa !!!!!!

Na mondjuk 670.-ért nem is olcsó.

...Szeretem leracsniztatni...

(#3) NightGT


NightGT
senior tag

Azért a 670 ezres gépben még B360 lap, meg 2666os ram van :)

De a 970 evo 1TB az kell...

Speed is the only truly modern sensation

(#4) szebe


szebe
őstag

Ezeknek a naviknak még van piaca?
Számomra meglepő.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#5) Noukoum válasza Pete55555 (#2) üzenetére


Noukoum
veterán

Pedig én úgy vártam bele az njoy tápot :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) snecy20


snecy20
veterán

Közel 700 pénzért sem ilyen összeállítású PC-t vennék, az is biztos. :D
A 2080 Strix-hez kábé semmi nem méltó abban a konfigban. Ha részegységenként válogatom össze a cuccokat ennyiért, akkor a 8700+B-s lap+DDR4 2666 helyett kijön Z390+9700K+DDR4 3600 is, ami azt hiszem nem kicsit minőségibb szint. Dehát előre összerakott gamer PC-t legfeljebb a hisztiző gyerek anyja / apja vesz. :) :) :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#7) Cs1csó válasza Pete55555 (#2) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egy PSU kalkulátor szerint bőven 400W alatt marad az elméleti max fogyasztás is tuti kell a 850W-os táp :O

(#8) ovics


ovics
aktív tag

ezek a gaba monitorok túl olcsónak tűnnek. milyen minőség lehet?
egyébként jól sejtem hogy 27"-ra már kevés az fhd?

(#9) Cs1csó válasza ovics (#8) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egyénfüggő elképesztően sokat számít a szubjektum, mihez vagy szokva, mennyire vagy háklis, milyen jó a szemed, milyen közel ülsz, hogy használod stb. DE szakmai oldalon azt olvastam, hogy 25" felett már nem ajánlott az FHD.

Akár még bele is férhet, persze akit 22-24"-on is zavarnak a pixelek annak nem lesz jó.

[ Szerkesztve ]

(#10) Dobrika válasza ovics (#8) üzenetére


Dobrika
tag

Legalja...

(#11) Pete55555 válasza Cs1csó (#7) üzenetére


Pete55555
addikt

Ne legyünk szőrszálhasogatók ;]

Legyünk pozitívak. Jó az irány. Minőségi táp, Legyen így ezentúl. A méreten még lehet rugózni, de legalább már nem hulladák van benne.

...Szeretem leracsniztatni...

(#12) Cs1csó válasza Pete55555 (#11) üzenetére


Cs1csó
félisten

Amúgy én Akyga-t vártam ;]

Ezt a konfigot 2080TI-vel is ki lehetett volna hozni ennyi pénzből.

[ Szerkesztve ]

(#13) Amerigo57


Amerigo57
őstag

A NAVITEL R600 Quad HD 2K-s autókamera , nekem bevált.
Akcióban sikerült 29 K -ért megvennem.

(#14) DroneZ válasza Cs1csó (#7) üzenetére


DroneZ
aktív tag

Gondolom a kalkulátor csak wattot néz. Sajnos nem csak wattból tevődik össze egy táp mibenléte.

(#15) Cs1csó válasza DroneZ (#14) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen a falból ennyit vesz fel ez a gép, és természetesen nem Njoy vagy Akyga táppra vetítve, hanem valami minőségi darabot választva elég az 550W-os pl.:
- BitFenix Formula 550W Gold
- be quiet! Pure Power 11 600W Gold
- Seasonic FOCUS Plus 550W Gold

Az utolsó moduláris.

(#16) Milka 78 válasza Pete55555 (#2) üzenetére


Milka 78
nagyúr

És tényleg!:D

(#17) Chaser válasza Cs1csó (#12) üzenetére


Chaser
titán

Ezt otthon kiszamolom mennyibol jon ki mas boltakban:) elsore sokkk az ar

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#18) Cs1csó válasza Chaser (#17) üzenetére


Cs1csó
félisten

Gondoltam rá, de most lusta vagyok, megköszönném ha fáradoznál vele és itt megosztanád, hogy átszerkesztve ezt az egész konfigot hogy ebből a pénzből 2080Ti-vel hogy jönne ki megjegyzem arra is kíváncsi lennék hogy EZ a konfig ténylegesen hány forintból pakolható össze otthon tehát mennyit tesz rá ez a bolt 20-30%-ot vagy többet?

(#19) Lacc válasza Cs1csó (#15) üzenetére


Lacc
aktív tag

Bátor vagy hőslovag, hogy az optimális esetben - seasonic kalkulátor alapján - egy 449 Watt-os elméleti fogyasztáshoz 550Watt-ot ajánlasz! Én nem vagyok annyira merész, hogy bízzak a felhasználóban, hogy sosem fog a tuning gombra kattintani ;). Esetleg bővíteni.

(#20) gianni85 válasza Pete55555 (#2) üzenetére


gianni85
veterán

Normális ház még mindig nem fért bele abba a horror árba...

(#21) Yodafon


Yodafon
senior tag

Melyiken jobb a kontraszt arány? VA vagy IPS?

I'm gangsta!

(#22) saby97 válasza Cs1csó (#7) üzenetére


saby97
tag

Elvileg 50%-os terhelés körül a legjobb a tápok hatásfoka, szóval ez még logikusnak is tűnik. Arról nem is beszélve, hogy csendesebb is így, hogy nem 90%-osan terheli a konfig, mint mondjuk egy 550W-os tápot.

(#23) Amazonas válasza szebe (#4) üzenetére


Amazonas
senior tag

Kamionos-buszos-fuvaros, állandóan úton lévő használatra ez a jobb, mint az állandóan töltőn tartott mobil.

(#24) Dobrika válasza Yodafon (#21) üzenetére


Dobrika
tag

VA.

(#25) NightGT válasza Cs1csó (#18) üzenetére


NightGT
senior tag

2080Ti nem lesz meg, de nekem így hirtelen 9700k-val is kijött ez 680k-ból iponnál. És nem szemétből, hanem ugyanilyen, vagy jobb (ház és a ram sokkal jobb) alkatrészekből

Speed is the only truly modern sensation

(#26) Cs1csó válasza Lacc (#19) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez tuninggal is 400W körül fog enni a kalkulátorok egy ELMÉLETI maxot adnak meg amit minden alkatrész egyidejű csutkára járatása jelentene de egy masszívabb játék alatt - ha már gémer gép - a konnektorból mért fogyasztás kb. 400W lesz erre elég egy 550-600W-os táp, persze érdemes legalább Gold minősítésűt választani.

Ezt az "esetleg fejlesztés" dumát olyan sokszor hallottam már, a minőségi újabb eszközök jellemzően alacsonyabb fogyasztás mellett hozzák a magasabb teljesítményt.

Ha ennyire PRO vagy akkor terjeszthetnéd az igét a Melyik tápegységet vegyem? topikban.

Ha 2080TI kerülne a konfigba a mellé én is egy 650W-os tápot ajánlanék.

saby97

90%-os terhelés??? Ez egy 550W-os tápot kb. 70%-ig fogja terhelni.

(#27) syberia válasza NightGT (#3) üzenetére


syberia
veterán

Ebbe legalább nem hulladék tápot pakoltak, mint az olcsóbb gépeikbe.
Na de ennyi pénzért egy igazán jó tápegység is mehetett volna.

(#2) Pete55555: Vargáné megelőzte az RGB-s tápokat, a random tűzijáték üzemmódjával. Ez az Fsp tényleg jó tápegység, a korábbi cikkekből ismerős NJOY pedig... :N

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#28) Barbarics válasza ovics (#8) üzenetére


Barbarics
tag

Nekem a 2ks 144hzes van es ahogy az arukereson olvashato velemenyek is irjak, ennyi pénzért szerintem hibátlan. Nyilvan ilyet az vesz akinek jatekhoz kell a frissítés, es ha csak ennyi az elvarasod akkor elegedett leszel. Foleg hogy egy 75hzes monitorral hasznalom, es ég es föld a kettő... Engem csak a monitor kezelo gombok zavarnak, az tényleg nagyon low budget, de egyszer beallitod es vége

(#29) meci77 válasza Barbarics (#28) üzenetére


meci77
tag

Ezek szerint neked a 2702QHD monitorod van? Tudsz valami infót arról, hogy működik-e a FreeSync NV kártyával?
Mostanában cserélnék monitort Dell U2312HM-ről 144Hz FreeSyncr-esre, illetve VGA-t is, 970-ről(4 éves elmúlt már) egy 2060-ra. Csak játékra kellene.
üdv, és köszi az infót!

(#30) atok666 válasza Cs1csó (#18) üzenetére


atok666
őstag

Osszeadogatod az osszelegozott komponensek arat, kivonod az itt szereplo osszegbol es ami marad abbol megmondod, hogy mennyi rajta a bolt haszna? Vagy hogy?

Atok

(#31) sb válasza Chaser (#17) üzenetére


sb
veterán

Nem mintha tetszene bármilyen összerakott konfig, de azért pár dolgot szem előtt kéne tartani.
- Ha árat nézünk beleszámolod a komplett gépre vállalt garit és az ingyenes, 0 órába kerülő összerakást is? Mert nyilván ez így működik ha alkatrészekből rakja össze az ember. Ez minden cikk után nulladik pontként előjön.
- Bárki össze tud rakni gépet.
Igen, legalább annyira mint amennyire bárki tud autót szerelni az autós fórumban. Gyk: elenyésző kisebbség.

@NightGT
B360 lap, meg 2666os ram van :) De a 970 evo 1TB
Nem mintha túl sok értelme lenne 1TB ennyire gyors SSD-nek, de ha már hasznosság akkor lehet, hogy még így is jobban érezhető, mintha lapot, főleg ramo cserélnének alatta.
szerk: Na jó, a TDP limit még a nonK-t is visszafogja, de az pár kattintással is orvosolható Z lap helyett.

[ Szerkesztve ]

(#32) Chaser válasza sb (#31) üzenetére


Chaser
titán

Persze, ami kb 10e ft osszerakassal, telepitessel lehet 15 is
Komplett gari gepre?:) Kb mindenre van 3 ev v tibb gar alapbol, ha kompletten adnak 3-at az nagy badabumm:) persze ha nbd onsite gar, es ha helyszinen nem tudnak megoldast prezentalni es adjak az ekvivalens csere gepet akkor nem
szoltam
Napokban szamoltam par gepet nagyjabol, es ez qz ar nekem magasnak tunik
Meg akarom nezni naluk alkatreszenkent ue. mennyiert jon ki, es par nagyobb uzletbol osszerakassal
Esetleg tobb uzletbol osszevadaszva, de nem noname kiskerekbol
Csak erdekessegkepp

Tappal egyetertek, azt nem online hulyesegek alapjan kell meretezni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33) Barbarics válasza meci77 (#29) üzenetére


Barbarics
tag

Sajnos, erről nem tudok nyilatkozni, de igazabol en most se hasznalom a freesyncet mert bugos, es ha nagyon leesik az fps akkor eldobja a jelet. Hozzateszem, ez nem a monitor hibaja, kulfoldi forumokon olvastam, hogy mas markas monitoroknal is van ez, de szoftveresen megoldhato lenne. En ugy voltam vele hogy inkabb ugy allitom be a jatekokat, hogy 120felett legyen az fps, onnantol meg en nem latom hasznat a freesyncnek.

(#34) Tisi05 válasza sb (#31) üzenetére


Tisi05
újonc

Nekem tetszik ez a konfig nem tudom mi bajotok van vele az Ipon-nál összerakva 660K, Foramax-nál 665K, 3év garanciával, ingyenes kiszállítással, összeszerelve. Nekem szimpatikus , jók az alkatrészek is (a táp meg a legjobb) , lenne ennyi pénzem tuti megvenném egy jó monitorral kiegészítve.

(#35) sb válasza Chaser (#32) üzenetére


sb
veterán

Igen, mert egy komplett gép nyilván jóval kevesebb a hibaforrás. Gyakorlatilag megegyezik az alkatrészek hibalehetőségének összegével... ;)
Ennél kicsit reálisabban szoktad látni az összképet.

Összerakás: 10-15k.
Ebből számolsz légyszi nekem egy időigényt és abból egy havi nettóbért az összerakó/telepítő/tesztelő alkalmazottnak? Meg a hely árát ahol összerakja? A webshopban ilyen sincs.
Ebből nem látom mennyire reális. Első körben - saját időmből és a humán erőforrások drága voltából kiindulva - nekem ez elég neccesnek tűnik.

Nem azt mondtam egyébként, hogy ez olcsó. Vagy, hogy reális az árazása. (És azt se, hogy jó konfig lenne... még mielőtt.) Igazából gőzöm nincs, mert mostanában ilyen konfigokban nem utazom.
Csak annyit szeretnék kiemelni, hogy valaminek az ára ami szolgáltatást is tartalmaz nagyon nincs 1:1-es korrelációban az alapanyag árral.

Lásd még kajarendeléstől az említett autó szervizelésen át egészen a házépítésig bezárólag.
A legegyszerűbb ha rendelsz egy krumplistésztát. Meg fogsz lepődni az árán. :D :DDD Nem sok köze lesz az krumpli, tészta és só, paprika árához. :D
De ha utánagondolsz azzal is dolgozik 5-30 ember és megy az egész konyha, beszerzés, szállítás mindenestől.

[ Szerkesztve ]

(#36) NightGT válasza sb (#31) üzenetére


NightGT
senior tag

8xxx/9xxx Intel megérzi a gyorsabb ramot...nem egetverően, de ahol játék/egyszálas telj. a fontos, ott megérzi. Persze kinek mi. Én is szeretem ha 3 sec alatt betölt a mentett állás...de elsődlegesen azt az RTX 2080at kéne meghajtani minél jobban :)

660 azért erős érte, 600ra aztmondom oké...de az se akcijó lenne, hanem kb normál ár :)

Speed is the only truly modern sensation

(#37) Chaser válasza Tisi05 (#34) üzenetére


Chaser
titán

rajtad kívül erre sztem nem sokan vennék ezt a konfigot ennyiért

sb
ácsibácsi, azt mondtam nekem sokkknak tűnik és számolok párat
elhiheted, h aki boltban dolgozik alkalmazottként, az "aprót" kap még a pesti faluban is:) vannak erre óradíjak, szerviz óradíj pl 5eFt/fél óra - hasra ütöttem -, boltonként általában ott vásárolt konfigra van összeszereési ár is - nyilván ha valaki nálam hagy fél millát', személy szerint ingyen rakom össze a gépét és nagyon megköszönöm a vásárlást -
3 év gar meg lufi, mivel mindenre van annyi kb, és ha meghibásodik a gép mi lesz? semmivel sem másabb mintha alkatrészekre van gar
ráadásul mivel komplett gép és gar, lehet hozzá se lehet nyúlni otthon, ha bővítésről van szó - ez megint bolttól függ -
no számolgatok

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38) Chaser


Chaser
titán

árak
pcx

FSP 850W HYDRO G TÁPEGYSÉG 42 160 Ft Garancia: 60 hónap
ASUS ROG STRIX B360-G GAMING ALAPLAP 31 537 Ft Garancia: 36 hónap
INTEL CORE I7-8700 BX80684I78700 PROCESSZOR 102 486 Ft Garancia: 36 hónap
COOLER MASTER HYPER 212X RR-212X-17PK-R1 PROCESSZOR HŰTŐ 10 083 Ft Garancia: 24 hónap
KINGSTON 16GB DDR4 2666MHZ HYPERX FURY BLACK HX426C16FB/16 MEMÓRIA 33 324 Ft Garancia: 60 hónap
TOSHIBA 3TB 64MB P300 HDWD130UZSVA OEM MEREVLEMEZ 21 596 Ft Garancia: 24 hónap
SAMSUNG 1TB 970 EVO MZ-V7E1T0BW M.2 PCIE SSD MEGHAJTÓ 71 352 Ft Garancia: 60 hónap
ASUS ROG-STRIX-RTX2080-A8G-GAMING 8GB GDDR6 VIDEOKÁRTYA 295 179 Ft Garancia: 36 hónap
DEEPCOOL E-SHIELD FEKETE ABLAKOS SZÁMÍTÓGÉPHÁZ 12 706 Ft Garancia: 24 hónap
GÉPÖSSZESZERELÉS 4 990 Ft
624.783,- ft

félkövérrel kiemeltem azt, aminél 3 évnél több garancia van, és dőlttel azt, aminél 3 évnél kevesebb, lehet számolgatni ezzel a csodás komplett 3 év garral, kinek is éri meg...:)
a foramax komplett 3 év garanciája:
"A konfigurációkat szervizünk javítja. Meghibásodás esetén arra törekszünk ,hogy 1-3 munkanap alatt megtörténjen a javítás.
Igény esetén vásárolhatsz utazógaranciát is a termékhez. Ez azt jelenti, hogy a bejelentést követően futár fog a termékért jelentkezni, amelyet szervizünkbe továbbít, majd a javítás után visszaszállítja - mindezt 3.810.-Ft-ért."
tehát röviden, nem garantálnak semmilyen intervallumot a javításra, és ha futárral akarja beszállíttatni az ember az 3810,-ft

következik az ipon
egyébként nem bánom, ha valaki/k átszámolják a matekomat

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39) Cs1csó válasza Chaser (#38) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha jól számolod 40k-t minimum benyeltek, ügyes.... felettébb ügyes...

Vigyázz, én meghúznám magam a helyedben egy másfél órája regisztrált már 2 hozzászólásában betámadott téged!

[ Szerkesztve ]

(#40) Tisi05 válasza Chaser (#38) üzenetére


Tisi05
újonc

VGA-ból tuti rosszat néztél, az alábbi van bent:
Asus RTX2080 8GB GDDR6 - ROG-STRIX-RTX2080-O8G-GAMING 309.820.-, kapásból 15.000.-
mindenkinek szuverén joga hol vásárol ,PCX-ben már csalódtam nagyot.

(#41) Chaser


Chaser
titán

ipon

FSP Hydro G 850W 43 590 Ft 5 év gyári garanciával
ASUS ROG STRIX B360-G GAMING 32 390 Ft 3 év gyári garanciával
INTEL Core i7-8700 3.20GHz 1151 300 BOX 104 590 Ft 1 év gyári garanciával
COOLERMASTER Hyper 212X 10 490 Ft 2 év gyári garanciával
HyperX 16GB FURY DDR4 2666MHz CL16 32 690 Ft 5 év gyári garanciával
TOSHIBA P300 3TB 3.5" 22 490 Ft 2 év gyári garanciával
SAMSUNG 1TB 970 EVO M.2 PCIe 73 990 Ft 5 év Basic garanciával

ASUS ROG-STRIX-RTX2080-A8G-GAMING ROG Strix GeForce RTX 2080 8GB GDDR6 Advanced Edition PCIE + ASUS Black OPS promó kód vga-hoz + Metro Exodus játék ajándékba + ANTHEM játék ajándékba + Battlefield V játék ajándékba
303 390 Ft 3 év gyári garanciával
DEEPCOOL E-SHIELD 12 390 Ft 1 év gyári garanciával
gépösszeszerelés 2 540 Ft tesztelés 0ft
házhozszállítás futárral és garancia futár - meghibásodás esetén a futár ktsg-e 0ft - 2540,-ft
641,090,- ft

ez esetben ott van 4db játék, és házhoz szállítás is az árban, gar futárral

tápot elnéztem,650-esnek, annál nagyobb már sztem felesleges, de egyébként is ennyiből nem ezt raknám össze, itt most a megadott matek volt a lényeg...továbbra is azt mondom sokkk...főleg h akciós ((( :

arról ne beszéljünk, ilyen értéknél megereszt pár mailt az ember a boltoknak, és kér egyedi árat, amit legrosszabb esetben nem kap, jobb esetben meg kiírt listaár alatti árat kap, szóval a kedves úriember aki ezt "megvenné ha lenne pénze", ha lenne rá pénze azért ne ugorjon bele az első "akcióba" amit lát:)
többet nem is számolok..sztem ennyi is elég

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42) Tisi05 válasza Chaser (#41) üzenetére


Tisi05
újonc

nem akarlak bántani de megint 15.000.-olcsóbb VGa-t néztél de mindegy is. ez van a konfigban ha jól megnézed:
VGA-ból tuti rosszat néztél, az alábbi van bent:
Asus RTX2080 8GB GDDR6 - ROG-STRIX-RTX2080-O8G-GAMING

(#43) Chaser válasza Tisi05 (#40) üzenetére


Chaser
titán

foramax oldalán ennyi van megadva a konfigban:

Videókártya: Asus RTX2080 8GB DDR6 STRIX -OC
pcx-en van erre
ASUS RTX2080 8GB GDDR6 ROG-STRIX-RTX2080-O8G-GAMING VIDEOKÁRTYA
Cikkszám: 653926
309 820 Ft
Garancia: 36 hónap
ha erről van szó akkor +14e ft

sajnos még így is jóval drágább az "akciós" foramax konfig, ami nem is túl átgondolt
ráadásul ahogy fentebb mondtam, ilyen értéknél nem kattint egyből az ember a megrendel gombra, hanem kér szépen árajánlatot, mert lehet kap:)
nem beszélve az 5 év garos komponensekről, ami kevesebb mint 3 év, az egy pc ház volt, egy hűtő, meg egy hdd...és a komplett 3 év gar sem jelent semmi extrát

szerk:
add hozzá amott is, azért mondtam nézzétek át
nem tudsz megbántani egyébként ( : én viszont tényleg nem szeretnélek megbántani, még így is olcsóbb mindkét bolt, és összességében mindkettő többet ad mint a foramax - iponnál ugye ott van 4db játék meg garfutár is - és egyik se "ákciiiiósnak" hirdeti az adott alkatrészeket

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#44) snecy20 válasza Chaser (#41) üzenetére


snecy20
veterán

"arról ne beszéljünk, ilyen értéknél megereszt pár mailt az ember a boltoknak, és kér egyedi árat, amit legrosszabb esetben nem kap, jobb esetben meg kiírt listaár alatti árat kap"

Ezekkel? Magyar kiskerekkel? ilyet? :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#45) Chaser válasza snecy20 (#44) üzenetére


Chaser
titán

nekem bevált..:)
anno ahol dolgoztam, ha ilyen összegű konfit kértek volna, fel sem merül egyáltalán, h az összerakásért pénzt kérjünk, és már akkor is volt aki próbálkozott "alkudni", kisebb összegnél is, volt h be is jött neki:)
ha listaáron pl x kiskerben ez a gép 640e ft alkatrészenként, és azt mondod viszed 20k kedvezménnyel, sztem egyik bolt se dobná vissza h nem fér bele ennyi diszkont', v okosabban lehet árajánlatot kérni, hátha adnák 20-nál több kedvezményt...legrosszabb esetben nem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46) Chaser


Chaser
titán

egyébként a képek alapján mintha vízhűtés lenne abban a házikóban cpu-n, nem lég...de még itt, a ph-n kitett képen is

szerk:
sb
most te is számolhatnál nekem időigényeket meg árakat, én két boltnál már megkerestem mennyiért is rakják össze a gépet ( :
arról nem beszélve amit fentebb mondtam, ilyen összegű konfignál összeszerelésért pénzt kérni izé..:)
"Ennél kicsit reálisabban szoktad látni az összképet." hát öööööööö ;]

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#47) BiP válasza ttamas (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

2k? Tud az QHD-t is.

Gaba GL-2701FHD-hez: nem szeretem az ilyen csaló marketingképeket.
marketing vs. valóság

(#48) Chaser válasza BiP (#47) üzenetére


Chaser
titán

ez aranyos...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49) meci77 válasza Barbarics (#33) üzenetére


meci77
tag

Köszi a választ! :R
Ezek szerint a tearing minimális lesz 120Hz körül?
Ez jól hangzik, innentől kezdve vagy megnézem boltban működés közben, vagy ha ez nem jön össze, akkor belevágok és veszek egyet, csak jobb lesz mint a mostani. :)

BiP: a másiknál jó a kép, és szerintem így is elég keskeny a káva.

[ Szerkesztve ]

(#50) BiP válasza meci77 (#49) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, a másiknál jó a kép. De hát pont azért nem azt a típust említettem, hanem ennek a nevét írtam oda.
És egyetértek, így is elég keskeny a káva, ezért érzem feleslegesnek, butaságnak azt, hogy csaló képekkel hirdeti a cég.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.