Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok!
Már majdnem kétszer annyi idő telt el, és a véleményem nem változott. Bár az utóbbi időben megnőtt a warez-téma a fórumokban. Bár a játék-topikokban ezeket sikerrel kimoderálják, pl. a Vista topikjában is sokan arról beszélnek, hogy nem eredeti a Vistájuk. De ahogyan láttam, ezeket nem fogják olyan szigorúan.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

''Például a be- és kilépések. Belépek, beírok valamit egy topikba, és onnan átmegyek a Logout-ra. Itt néha elfelejti hogy be vagyok lépve, néha meg tökéletesen bejön az oldalam.''

Frissíts (F5), ha gondolod, de attól, hogy a böngésző a cache-ből jelenítette meg a fórumot, még be vagy jelentkezve, ha nem is azt mutatja :) Az meg böngészőspecifikus, hogy hol kell beállítani a folyton figyelést. (Gondolom nemIE-t hazsnálsz, mert az figyeli mindig, lassabb is ilyenkor.)

Amikor nem csinál semmit, akkor valószínűleg vagy terhelt a szerver, vagy nálad akad meg a kérés. Nálam és szerintem másnál sincs ilyen probléma, szóval nem a Ph!-n lehet a bibi. Mindenesetre ha már egyszer kattintottál, nagy valószínűséggel már elküldte az üzenetet, ezért előbb nézd meg, hogy elment-e. :)

Minden Vista-másolós emberkét nem lehet bannolni :D Sőt szerintem elég kevesen vannak itt egyáltalán, akik pénzért vették (és nem céges), persze nem szép dolog vele dobálózni, de kényes tabuként kezelni is fölösleges. (Ez Magyarország... :P)

(#3) Vistaboy válasza Vistaboy (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Tegnap is egy példa történt az állításomra: Valaki a Vista topikjában warez-oldalra linkelt, és mindössze kimoderálták a hsz-éből a linket. :F
Ugyanezért a Bioshock topikban 3 napos bant kapott Valaki... :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) Vistaboy válasza Kalandor (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

Elhiszem és helyeslem, sőt kifejezetten értékeltem, ahogy Magára kért moderálást.
Csak furcsa látni azt, hogy egy oprendszer és egy játék miatti warezolást másképpen értékelnek sokan. :(
Amúgy (No offense, of course. :R ) a Vista topikjában is rengeteg olyan hsz van, amiben beismerik hogy másolt az oprendszer. Sőt, olyan is akadt, Aki egyenesen úgy fogalmazott, hogy ''soha nem venné meg''. Mégis használja... :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok!
Már két napja nagyon be van lassulva a PH! oldala. Biztosan nem Nálam van a baj, mert minden más bejön. Pl. amíg ezt a hsz-t be tudtam írni, kb. öt percet kellett várnom az ''Új'' gomb megnyomása után... :(
Mitől lehet vajon ez? :F
Ha rájövök, leírom... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) föccer


föccer
nagyúr

Éppen nagy átalakítások vannak a ph!-n [link]


Még vagy 2 hétig ilyen lesz :(

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8) Vistaboy válasza föccer (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Így már értem. Köszi. Akkor addig kevesebbet kockulok... :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) Crystalheart válasza Vistaboy (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

''Amúgy (No offense, of course. ) a Vista topikjában is rengeteg olyan hsz van, amiben beismerik hogy másolt az oprendszer. Sőt, olyan is akadt, Aki egyenesen úgy fogalmazott, hogy ''soha nem venné meg''. Mégis használja... ''

Úgy beszélsz róla, mintha ez nem volna általáns jelenség. Pláne Mo.-on :) Mondhatni nyílt titok. Én fönn sem akadnék ilyenen :)

(#13) Vistaboy válasza Crystalheart (#11) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem akadtam fönn rajta, csupán egy észrevételt közöltem. Amúgy Mindenki azt használ, amit akar vagy tud. Pl. Nekem eredeti Vistám van, és nem azért mert nem szerezhettem volna meg ingyen is. :U
Játékoknál mondjuk annyiban más a helyzet, hogy ha tényleg minden játékot meg akar venni az ember, amivel játszani akar, tényleg nem lenne rá elég a havi fizetés... :(

De legalább amelyik tetszik, azt vegye meg az ember eredetiben, vagy legalább amikor budget kategóriás lesz. Már ezzel is többet tesz, mint a semmi.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ma megújult a Prohardver! oldala. :R
Az első benyomások egyértelműen pozitívak, mint az oldal sebességét vagy a szerkezetét tekintve is. Van egy pár dolog, ami egy kicsit szerintem túl lett spilázva egy kicsit (Pl. a linkelések), de éppen ezért jobban is néz ki, nem csak a sok LINK felirattal van tele az oldal.

Egy pár baki azért akad még, de ezek nüansznyi kis apróságok, az összképen nem rontanak semmit. Végre egy pár épkézláb Avatart is kaptunk, unalmas volt már a pingvin, már csak azért is mert állandóan lelinuxfanoztak a kollégák miatta. :D

A topikok szerkezete is jobb így, az például nagyon tetszik hogy nem kell kikeresnem az utolsó hsz-emet, ha rákattintok a topik címére, automatikusan odamegy. :C
Az 1000-es sorokba rendezés is jó ötlet, bár így egy kicsit tovább tart eljutni a végére, de mindenképpen praktikusabb, mint a hatalmas sorszámoszlop.

Egy szó mint száz, Nekem tetszik az új motor. Gratulálok Panther kollégának a kiváló munkáért és az egész PH! csapatnak a színvonalas tartalomért. :R Csak így tovább!

Üdvözlettel: Vistaboy.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#15) laci666 válasza Vistaboy (#14) üzenetére


laci666
senior tag

A megujulás után nektek nem tüntek el a privát üzenetek egy része,mert nekem eltünt,nem tudom miért. :F
Peddig most fontos lenne pár üzi.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#16) Vistaboy válasza laci666 (#15) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem nem tűnik úgy, mintha bármi is eltűnt volna. De meg nem esküszöm rá, mert szoktam néha szelektálni és nem mindegyikre emlékszem később... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.