Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tkulcsar


Tkulcsar
kezdő

Ahh volt egyszer egy Porta pro-m, kb 10 éves lehettem amikor unokabátyám nálunk felejtette és visszarepült Svédországba. Azt mondta akkor már legyen az enyém. Onnantól még 10 évig haználtam :D Lehet beszerzek egy ilyet már csak nosztalgiából is :)

"Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy nem lehet tudni róluk hogy valódiak-e" (Petőfi Sándor)

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Hol kell leadni a rendelést!!! :C :C :C :C

Egyszer hallottam valakinél egy ilyen kompakt, pofás cuccot. Kölcsönkértem. Szuper volt!

Erre itthon már nem lehetett kapni.

Fasza lenne!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) Xaels válasza Polarstar (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Kb. 2 éve vettem az én vezetékesem webshopon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) xsjado93 válasza Xaels (#3) üzenetére


xsjado93
senior tag

És hogy szól egy Marshall Monitorhoz viszonyítva? Nekem jelenleg a Marshall van, ami mellett részben a Logoutos teszted alapján döntöttem :) de ha megéri erre lecserélni, hát üsse kavics :D

Your life is a lie.

(#5) Xaels válasza xsjado93 (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Nem egy kategória a kettő. Én sem cseréltem le a Monitort, azt eladtam mert motorozni kezdtem és csak porosodott, a Porta Prot meg PC-hez vettem gamer szutykok helyett. Utcára nagyon nyitott, szinte minden zaj ki és be jut. Most, hogy megint gyalogkakukk lettem megint szemezek a Monitorral vagy az új Mid-del

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Polarstar válasza Xaels (#5) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Anno a Philips és Pana walkmaneknek csak nyitott fülese volt. Ez teljesen az. Mellesleg teljesen funky így hallgatni Szűcs Jutkát. :R
A lényeg, hogy könnyű és kicsi. Az normál nagy füleseim túl zártak és túl nagyok. A Gradot egyszer vittem magammal az utcára. Soha többet. A buszon döbbent, rémült arcok bámultak mindenfelől rám.
Lehet, nagyon kihallatszott Manson? :DDD

Hol vetted a Koss-t amúgy?

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) Xaels válasza Polarstar (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Anno Supergameren rendeltem, de ahogy néztem most több helyen is van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Polarstar válasza Xaels (#7) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szerintem rárepülök. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Annyira jó mikor leirják valamiről hogy VISSZATÉR , de azért "ez sem olyan rajta" , "az sem olyan benne" , meg hát "itt is más kicsit" ...
De most komolyan! Az mióta ugyanaz?

[ Szerkesztve ]

(#10) RetepNyaraB válasza DDA40X (#9) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Kérem?
Ez tökugyanaz a fejes mint eddig, egy kékfog magzaggal ellátva. Ugyanúgy fog szólni (leszámítva a technológiai kereteket). Nem értem mibe kötsz bele.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#11) Poison73


Poison73
csendes tag

Akkorát szólt és olyan tisztán, hogy az agyam eldobtam!!!

[ Szerkesztve ]

" No pain, no gain!

(#12) DDA40X válasza RetepNyaraB (#10) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Bluetooth, mikrofon. Ez már nem ugyanaz.

(#13) kretenallat válasza DDA40X (#12) üzenetére


kretenallat
senior tag

Az eredetit kell akkor venni, hajrá.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#14) Robert_F


Robert_F
tag

Biztos nem audiofil, meg egyebek de az egyik legmelegebb hangu es kenyelmesebb fules. Nagyon nagyon szerettem. Ha a nem rontottak a klasszikus recepten akkor johet!

[ Szerkesztve ]

... minden reggel jusson eszedbe: ... ma van hátralévö életed elsö napja ... anonymous

(#15) User64476


User64476
őstag

Én erre a Kossra mindig azt hittem hogy Hama kategória...

(#16) xsjado93 válasza Xaels (#5) üzenetére


xsjado93
senior tag

Akkor marad a Monitor :D pc-n úgysem nagyon játszok, azon is leginkább zenét hallgatok

Your life is a lie.

(#17) .DLL


.DLL
veterán

Hajrá-hajrá, welllllllllcome! Jó hangot a népnek! Ma már úgyis mindenki blootueszozik, a mobilokról is lespórolják a 3,5mm jack-et, ha nem jelenne meg ennek a kékfogas verziója, akkor sokaknak esélytelen lenne, hogy ilyenre tegyék a kezüket, és bár nem a mlegmegfelelőbb meghajtás egy ilyen ici-pici elektronika, de azért az átlagnál (és valószínűleg árkategóriáján belül) így is jobb a hangja.

(#9) DDA40X:  A visszatér szóban nem ez a vicces, hanem az, hogy nem tűnt el, a mai napig kapható... :D

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.