Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Mikor bekapcsolta a számítógépet ... csak annyit mondtam "jaj" ... van akinek tényleg bejön ez a fényorgia?

... a végén ráadásul ki is gyulladt az egész ;]

Bár még elegáns is lehetne ez, kevésbé "szivárványosban" ... nincs bajom a szivárvánnyal, csak ez így túl sok szín egyszerre.. Elegánsabb csak az 1 vagy pár jól megválasztott, egymással harmonizáló színekből álló konfig.. Ez így csak olyan mint amibe szivárványt "hánynak"...

A sharkoon házak régen mindig olcsók voltak .. végül is, ez is "részben" az...
Mondjuk látszik, is, hogy régi platformra épül a ház, "csak" 165mm cpuhűtő magasság, még az alaplap tálcán van nyoma egy 5,25" egység rögzítőjének. Pár gumi takarót azért mellékelhettek volna az alaplapi "lyukaknak", nem olyan drága holmi az, főleg nagy tételben legyártatva egy olyan alapnál amit több házban is használnak ... persze tudom itt minden cent számít a gyártónak mint profit..

Abból a szempontból jó a design, hogy látszólag azért valamennyi levegőhöz tud jutni az előlap irányából is a rendszer (ami nagy szó sajnos manapság).

HA kéne építenem egy olcsó gépet aminek "mutatósnak" kell lennie, lehet azért benne lenne a kalapban ez a gépház is... Sokkal rosszabbak is vannak a piacon mint ez.

Szerk.: ha jönne a háznak egy m-atx változata, az sokat változtatna a megítélésén részemről pozitív irányba. Főleg ha m-itx vagy m-dtx is jönne belőle (dtx-et jobban preferálnám, de ez nem az a gyártó, hogy "réteg méretkategóriákat" célozzon).

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2) Akula


Akula
őstag

nekem jelenleg is sharkoon házam van, de szerencsére nem viágít. elég, ha a lámpa világít az asztalomon aminek az a dolga.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#3) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

A budget kuckók között szerintem egész elfogadhatóakat gyárt a Sharkoon, például nem vágja szét az ember kezét szereléskor. Itt az RGB azért kicsit megdobta az árat.

(#4) IgnisFatuus


IgnisFatuus
aktív tag

Az előlapnak csak a fele rácsozott, így a második venti beszerelése előre nem feltétlen duplázza a légszállítást, de ettől függetlenül egész pofás visszafogott RGB-s ház lett.

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.