Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Itt még szerencsére van discovery, de ha elveszik nem is tudom mihez kezdek, az az egyetlen nézhető szolgáltatás.

(#2) jorden06


jorden06
senior tag

Szörnyű!
Én szvsz. sajnálom a csatornákat (egytől egyig az összeset), nem tudom, mi értelme volt, ennyi fasságot betenni a helyére.. Mi is ennél a csodálatos fibernet nevű szolgáltatónál vagyunk, semmi esély nincs rá, hogy visszakapjuk a csatornákat?

Én az animal planeten untam ezt a túlzásba vitt save the animals műsorokat, emiatt leszoktam róla, viszont ha véletlen bolygónk a Föld, with david attenborough-ra kattintottam, leragadtam..
Discovery-ről hasonló a véleményem, amit leírtál, viszont a bekaszlizva külföldön, és stb. műsorok érdekesek voltak

(#3) Armahun


Armahun
addikt

A rubicom ezt már egy éve eljátszotta :((( .
Azóta fenn is van a padláson a tv-m

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5) anjani182


anjani182
őstag

Mondok jobbat, a T-Home is meglépte, ezentúl a családi csomagba nincs Viasat Exp, és History...tehát azért ennek meg oka van! Valószínű magasak a sugárzási díjak, ezért már csak külön csomagban vannak, mint az HBO!

Úgyhogy ez nem egyedi eset... :(

[link]

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#6) villamos


villamos
őstag

Akkor gondolom nálunk is valami hasonló lesz, válcsá digitálisra, és rendeld meg az értelmes csatornákat felárért! Hát elmehetnek ahová gondolom!

Bár ahogy nézem, én alapból nézhetem a vadászokat, horgászokat, a Thome -nál még 500 Ft -ot is kellene fizetnem pluszban, ha netalántán érdekelne. :DD
Kíváncsi lennék, hogy hány előfizetőjük kéri ezt a csodát... :))

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#7) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nem semmi mekkora rakás trágyát kaptál. Én most szabadultam meg a tévémtől, öcsémnek adtam, mert nincs normális műsor benne (tisztelet a kivételnek). Mert minek nekem tévé, ha az M1 online is nézhető? Lehet, hogy nekem van ízlésficamom, de én hiányolom a kínálatból ezeket a dáridós csatornákat itthon.
A UPC tányéros tévének véleményem szerint még elfogadható a csatornakínálata, de az sem a legjobb.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#8) e=mc²


e=mc²
őstag

He-he! Ki kell kottetni es meg sporolsz is. Nalunk van 2 gyerek, csak miattuk van, bar egyszeruen nem tudom megerteni, hogy kepesek cooltv-t meg viva-t nezni...

Mellesleg ha gep mellett ulsz, akkor minek tv? (koltoi kerdes)

Amugy kivancsi vagyok hogy mikor, es ki fogja bevezetni azt a varva vart lehetoseget, hogy kulon csatornakra (es nem csomagokra - hanem en valaszthatom ki, hogy mit akarok latni) fizethetunk elo... Ha egyaltalan lesz ilyen.

#9 - JetiRulez: 15 es 17 evesnek mar nem mondod meg, hogy mit nezhet es mit nem...

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#9) JetiRulez válasza e=mc² (#8) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nem sokat konyítok a gyerek neveléshez, de én óvva inteném a őket a Kula tévétől, illetve a Viva la B*zi-tól.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#10) C^^


C^^
őstag

Hát a Discovery-t én is sajnálom, annak ellenére, hogy a reklámblokkok az utóbbi időben már fejből mentek. :D
Mondjuk engem kifejezetten érdekeltek a bűnügyi sorozatok.
Btw, nem tudja valaki, hogy honnan lehetne beszerezni a Rács mögött külföldön (Banged up Abroad) c. sorozatot? Ebay-en megtaláltam a National Geogr.-on sugárzott verziót, de ez "csak" 12 rész, pedig ennél több van.

(#11) villamos válasza e=mc² (#8) üzenetére


villamos
őstag

Anyámnak kell, nézi a Dallas -t...
Meg nem mindig gépezek, Sci-fi -t szoktam nézni, Comedy -t (South Park, Fekete Vipera forever!), eddig a Discovery -t is.
Elvileg a digitális technika lehetőséget ad rá, hogy csak azért kelljen fizetned, amit nézel is. Csakhogy ez nem áll a szolgáltatók érdekében, mivel ezeket a csatornákat csomagokban kapják ők is. Tehát ha az egyiket sugározni akarod, akkor meg kell venned a másikat is.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#12) pohár


pohár
félisten

Esetleg próbáljatok rá "más" műholdas TV-zésre, megbánni nem fogjátok :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13) anjani182 válasza C^^ (#10) üzenetére


anjani182
őstag

Én úgy tudom ennek a magyar címe: Bekasztlizva külföldön. :B

Forever and ever, let's make this last forever.

(#14) e=mc² válasza villamos (#11) üzenetére


e=mc²
őstag

En ezt ertem, csak had lehessen mar valasztani, hogy en mit akarok! Nem gondolok en itt olyan nagy hordereju dolgokra, hogy a szolgaltatok valtoztassak meg a portfoliojukat, hanem legyen egy plusz aprobetus bekezdes a sok kozott (elfern(e)), hogy ha akarom akkor bizonyos csatornakat tilthassak/eleve be se tudjam fogni. -> Nem kellenek -> Nem akarok fizetni ertuk...

Tudom, tul sokat akarok :)

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#15) jorden06 válasza C^^ (#10) üzenetére


jorden06
senior tag

én illegális letöltőoldalakon már találkoztam velük :)

(#16) C^^ válasza jorden06 (#15) üzenetére


C^^
őstag

Már én is kerestem, kalózkikötőben láttam, de nem volt normálisan összeszedve, és seed se volt, meg a "hirtelensörön" is fenn van, de ugye onnan normálisan tölteni...
Az a gáz, hogy eredeti DVD-n sem találom meg sehol az összeset.

anjani182: Futott több néven is: Bekasztlizva külföldön, Rács mögött külföldön, Pokol a paradicsomban, és angolul is legalább ennyi féle címe van. De végsősoron ugyanazok az epizódok. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) nyunyu


nyunyu
félisten

Tegnap mondtam fel a UPC kabelTV szerzodesemet, ma ki is kotottek :DDD

F@xom fog nekik havi 6k-t fizetni azert, hogy legyen elalvashoz hatterzajnak Discovery.

Engem erdeklo sorozataikat ugyis angolul nezem HDben.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Hát nemtom, lehet jól jártunk ezzel a T-lóf*szal. Net kifogástalan, telefon is, tv is. Tv-n én a Comedy Centralt, Discovery-t, és RTL, TV2-őt szokta nézegetni néha. De mostanába azt se. Inkább nézek youtubeon topgeart, vagy valami rendes műsort. Úgyhogy, ha rajtam múlna kis is köttetném ezt. Viszont annyiba jobb a többieknél, hogy innen nem vesznek el csatornákat.

Smoke & Torque

(#19) Borostás


Borostás
tag

Egyszerüen kész. Teljesen ki vagyok akadva. Éjjel- nappal a Discovery-t néztem mer kedvenc csatornáim közé tartozott, erre kaptam helyette 1 hulladékot amin egyszerüen szánalmas műsorok mennek (bár csak belenéztem 1-2 műsorba így nem tudom van-e értelmes) Én szerencsére olyan helyzetbe vagyok hogy válthatok szolgáltatót és így hogy megnézem nem kizárt hogy fogok is, de egyenlőre nem tudom hogy mire. Tételezzük fel honlap átváltok 1 másik szolgáltatóra és másnapra onnan is kiveszik azokat amikér oda mentem. Tehát elég kockázatos. De akkor menjenek már a ...

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#20) #19617792


#19617792
törölt tag

Nálunk Rubicom van, szar is, a csatornakiosztás szörnyű, ha lesz nálunk is Invitel TV, akkor rögvest Invitel TV-re váltunk (telefon + net + TV hármas, első kettő már van).

(#21) puttputt


puttputt
őstag

Nálunk ugye (Digi) a Comedy-t meg a TV6-ot nyírták le.
Az ügyfélszolgálatos csóka meg még jól le is szúrt, hogy reklamálni mertem. Bezzeg, akkor nem reklamálok, mikor több csatornát tesznek be a csomagba. Erre bekérdeztem: Nóta TV. He? Nem volt replika. :DDD
Szóval, olcsó húsnak valóban...

Szomszédnál a UPC is lecserélt pár értelmes dolgot... :U

Egészségükre.

(A blogírónak igaza van. Az RTL-Klub és társai már a Világörökség részei, örök gyöngyszemek. Lassan már TV nélkül is "be lehet fogni". :U )

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#22) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Erre az igénytelen vacakra?
Magyarországon erre, mit gondolsz a két legnagyobb csatornán, miért a josi barát és móónika, győzőke, és társai vannak?

Valóban undorító de ez ebben az országban a színvonal.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#23) villamos


villamos
őstag

Ma délelőtt a csodálatos History nevű csatornára tévedtem. Találtam rajta egy érdekes műsort amit megnéztem. Vannak rajta tűrhető műsorok, persze azoknak amiket elvettek a nyomába sem ér. :(

Digin a Viasat6 -ot is elvették? Ez tragédia...

Nemcsak az igénytelen vacakra lenne igény. Aki szart akar nézni, akkor nézzen szart! De aki szeretne kicsit igényesebben kikapcsolódni, attól ne vegyék el a lehetőséget!

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#24) Lacika13


Lacika13
csendes tag

Röviden és tömören a Fibernet 1 nagy kalap F.S

Most nagyon sokan hosszabbították meg a szerződésüket a Fibernettel (mi is) szerintem erre vártak és most kinyírtak egy csomó csatornát és akinek nem tetszik az felbonthatja a szerződést velük persze nem ingyen!

Internet szolgáltatásuk labilis drága

[ Szerkesztve ]

L13

(#25) Lacika13


Lacika13
csendes tag

Online tv! pl: Discovery Channel

[link]

[ Szerkesztve ]

L13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.