Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) robertel


robertel
senior tag

Nem rossz, nem rossz, csak a szoftvert is feljeszék, ciki lenne ha ez is akadna..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2) keIdor


keIdor
titán

Luxusmobil? Nagyon ronda szerencsétlen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) Munszu360


Munszu360
csendes tag

Hát ez fugly. :)

(#4) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Rá van nyomva hogy Prada és ennyi. Hú de egyedi.

(#5) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Szerintem azért még ilyen rossz minőségben is stílusos. Jó áron jó lehet ez még!

(#6) Bikerider


Bikerider
aktív tag

4,3"-as kijelző és az a két vastag üresség alul-felül....elég nagy darab lesz ez...

(#7) rockandrolla


rockandrolla
csendes tag

Szerintem gyönyörű, le fogom cserélni az eddigi Armani-t, pedig az se egy mai darab, de szerintem nem néz ki jól, ha egy üzleti megbeszélésen egy Samsung, LG, ZTE, Apple, feliratú telefon kerül ki az asztalra. Fontos a látszat. Persze ezt sokan nem értik meg, mert náluk nem elvárás a megjelenés, a viselkedés. Ez réteg telefon lesz, gondolom. De szerintem szép. És amint kijön megveszem.

Európai unió országaira vonatkozóan 2004.01.01.-én életbe lépett új törvény értelmében, az összes aukcióra bocsátott termék, adásvétele során az eladót nem terheli semmiféle garancia, felelõsség, a vevõvel szemben

(#8) plus44


plus44
veterán

Az LG dizájnereinek nem voltak álmatlan éjszakái a külcsín kapcsán.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) nuke7


nuke7
veterán

csúnya :P

https://youtube.com/user/nuke7

(#10) korpicschess


korpicschess
veterán

Azért szerintem a videóban levőben mások az arányok illetve nem látom azt a ronda szürkeséget a gombok között. Ami a videóban van nem vészes szvsz.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11) stilo18 válasza rockandrolla (#7) üzenetére


stilo18
addikt

No, ezt se hallottam még, hogy ha valaki pénzes ember égő elővenni egy Iphone4-et. :Y

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#12) MuzikJunkie válasza rockandrolla (#7) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Egy üzleti megbeszélésen általában nem kerül elő telefon, maximum addig, míg kikapcsolják, vagy lenémítják. Egyébként pedig a legkevésbé sem foglalkoznak azzal, hogy milyen telefonod van. :DDD :DDD :DDD

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#13) xlife11 válasza stilo18 (#11) üzenetére


xlife11
senior tag

Nem égő, de hogy a pénzes emberek közül bármelyik vígan kicsengetheti az i4 árát, az is biztos.Én is inkább egy olyan készülékkel jelennék meg, ami ritka mint a fehér holló, és jelentem : ez a készülék nem az lenne.Bár jelenleg nekem ilyen gondjaim nincsenek ;]

(#14) rockandrolla


rockandrolla
csendes tag

Nem az égő, de inkább veszek Prada/Armani telefont, mert egész egyszerűen jobban megy egy Prada zakóhoz. Vagy pl egy Motorola Aura is jól mutat. De pl miután a 15éves kiscsajok is apple-vel járnak kicsit komolytalanul hat. Habár 15évesen én is Apple-el jártam, csak épp a kezemben és vígan eszegettem.

Európai unió országaira vonatkozóan 2004.01.01.-én életbe lépett új törvény értelmében, az összes aukcióra bocsátott termék, adásvétele során az eladót nem terheli semmiféle garancia, felelõsség, a vevõvel szemben

(#15) robertel


robertel
senior tag

Van olyan ismerősöm akinek x5ös bmwje van, nem is egy..
Magasról tesz a telefonokra, valami hagyományos gombos nokiája van.
Nehogy azt higyjük már, hogy ezen múlik bármi, vagy azon pl, hogy milyen márkájú öltöny van rajtad.
Ezt csak mi akik nem ebben a világban élűnk gondoljuk igy..
Off vége:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#16) stilo18 válasza rockandrolla (#14) üzenetére


stilo18
addikt

Az Auran is ott a Motorola jel ám!:D

Na jó csak viccelek, tiszeletbe tartom a véleményedet!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#17) rockandrolla


rockandrolla
csendes tag

Persze rajta van, de akkor sem az a kategória mint pl egy htc-ami lehet hogy drágább vagy többet tud, de ez státusz. PL az órám sem atomórához van igazítva, sőt még háttérvilágítása sincs, mégis szimbólum.

Európai unió országaira vonatkozóan 2004.01.01.-én életbe lépett új törvény értelmében, az összes aukcióra bocsátott termék, adásvétele során az eladót nem terheli semmiféle garancia, felelõsség, a vevõvel szemben

(#18) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

nekem az armani- prada meg ilyen telefonokról csak a hamisítványok jutnak eszembe, melyek Kínából érkeznek,nincs mese,ha valakit meglátnék ilyennel ,egyből az esne le h jééé egy mtk processzoros kínai csoda :DDD inkább raj mint elegáns.

[ Szerkesztve ]

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#19) a.sebi válasza stilo18 (#16) üzenetére


a.sebi
őstag

Ezért ilyenek a magyar gazdasági mutatók mert az emberek a telefonjuk es a zakójuk miatt érzik magukat üzletembernek... en is kereskedő vagyok es röhögök az audi a8 as péken hogy részletre vesz audit de nem tud odaadni 200 ezer forintot csak havi törlesztéssel .... de iphone 4 ese van... hajrá

(#20) rockandrolla


rockandrolla
csendes tag

Hidd el hogy nem részletre vettem, nem járok audival, az maradjon a hurkanyakúaké. Maradok az LS600H-s Lexusomnál.

Európai unió országaira vonatkozóan 2004.01.01.-én életbe lépett új törvény értelmében, az összes aukcióra bocsátott termék, adásvétele során az eladót nem terheli semmiféle garancia, felelõsség, a vevõvel szemben

(#21) xsjado93


xsjado93
senior tag

hát én azon az elven vagyok hogy, ha már drága telefont veszek akkor a tudását és nem az ilyen divatmárka jelzést fizetem meg. de ha valakinek ez kell akkor hajrá. nem véletlenül csinálják, biztosan van rá igény.

Your life is a lie.

(#22) helixP válasza rockandrolla (#20) üzenetére


helixP
nagyúr

De attól,hogy rajta van a Prada, azért ez is csak egy LG nem? Bár nem értek hozzá, nincs lexus-om, sem Armani öltönyöm.

(#23) Cece04


Cece04
tag

Én meg azért használok Zte Blade-et,mert jobban megy a nem létező Zalaegerszeg mezemhez :N de majd ha gazdag leszek és Prada öltönyöm lesz,és luxusautóm,akkor veszek egy ilyet tárgyalótelefonnak,de akkor se fogok idejönni, hogy mindenki megtudja :R

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#24) robertel válasza Cece04 (#23) üzenetére


robertel
senior tag

:DD

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#25) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Szerintem pedig szép ez. Más kérdés, hogy azért a nyamvadt feliratért nem fizetnék ki egy forint felárat sem, még ha megtehetném se. Igénytelenség lenne, vagy a stílusérzék hiánya? Aligha. Inkább racionalitás. Tuti lesz egy hasonló tudású cucc, Prada felirat nélkül, kicsit átdizájnolva. Miért kéne akkor ezt venni? Meg luxusautónak A8? Ugyanmár... Szerintem meg pont ez a stílusérzék teljes hiánya. Meg az egyediségé. "Van pénzem, akkor csakis fekete színű, fekete ablakú Merga, Audi, BMW lehet a garázsban, mert az pénzeskocsi..." Pfej...

(#26) jooker82


jooker82
nagyúr

Nem lesz kicsi a telefon,az biztos...:D
A NOVA 2-es kijelző 720P HD felbontású lesz és 1000 nit fényerejű.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#27) Brutális eb válasza rockandrolla (#7) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Fontos a látszat. Persze ezt sokan nem értik meg, mert náluk nem elvárás a megjelenés, a viselkedés."

Na ez a szánalmas.Fuck off system.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#28) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Ez már valami.Nekem tetszik.A legelső Prada mobil a KE850 volt a legszebb.Igaz ez már nem viszi tobább annyira ezt a nyomvonalat.De attól még szép:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#29) RaveForce


RaveForce
veterán

egy szarminöségü video és egy látványterv alapján azért rásütni h ronda, gratula emberek :R én ink kivárom az elsö normális képeket, nem véletlenül van rajta h prada...egy ilyen divatház nem adja a nevét bármihez ezt értsétek meg..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30) DemonDani


DemonDani
addikt

Nekem tetszik :DDD Ezt lehet mondani egy homályos videó és egy kép alapján? ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#31) gaben88


gaben88
őstag

Nekem nagyon bejön! Szép! :) Milyen HW lesz alatta?

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.