Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

Ez amúgy illeszkedne az utolsó szériás symbianok dizájn-világába, és nekem jobban is bejön mint a searay... (csak a szokásos nokiás ártól félek)

(#2) keIdor


keIdor
titán

Sokkal szebb, mint a Sea Ray...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) Nyx89


Nyx89
aktív tag

Nagyon szép, eltalált dizájn, azt hiszem valami ilyesmi lesz a következő telefonom.

(#4) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Szerintem meg a színes túlnyúlással rendelkező darabok rondák. :D
Azt hiszem nem ilyen lesz a következő telefonom. :N

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5) DrEVIL87


DrEVIL87
csendes tag

őő, a végén az az összehajthatós vmi az mi?

(#6) tjb007


tjb007
nagyúr

Én nagyon remélem, hogy ez tényleg nem valami fake fan-made videó mert ezek nagyon jól néznek ki.

(#5) DrEVIL87

Csak koncepció.

[ Szerkesztve ]

(#7) Воланд válasza fi:zi'k (#4) üzenetére


Воланд
titán

Szerintem is, a concept arton lévők szebbek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

XXI.-ik század ide vagy oda - borzalom, hogy az utóbbi időben egyre több tévébRŐL/monitorRÓL felvett videókkal van tele a net... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) plus44


plus44
veterán

Ha akar, akkor a Nokia tud jó kis házakat tervezni. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) Blyan


Blyan
félisten

Az első elég gányul néz ki a túllógással, mert amúgy minőségi érzete van, a második viszont nagyon tetszik.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#11) DrEVIL87


DrEVIL87
csendes tag

Senki nem nézte meg a videót?, a végén van egy két képernyős összehajtható gondolom mobil mert van tárcsázó rajta, azért az durcos lenne ha bepróbálnának egy ilyet

(#12) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Csak a képeket tudom megnézni melóhelyről. Úgy néz ki, mintha c5-03-ra pakoltak volna wp7-et :D

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#13) tjb007 válasza DrEVIL87 (#11) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az csak egy koncepció amiből az ég világon semmi sem lesz (mint ahogy ezekből sem lett) .

(#14) plus44 válasza DrEVIL87 (#11) üzenetére


plus44
veterán

de végignéztük, aztán arról beszélünk, aminek van valóságtartalma... :U :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15) csatakacsa


csatakacsa
tag

Lehet furcsáljátok de nekem sokkal jobban tetszik az egyszerű formáju Sea Ray :)

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#16) robertel válasza tjb007 (#13) üzenetére


robertel
senior tag

Pedig jól néz ki, de ki tudja, majd talán a messzi jővőben:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#17) DrEVIL87 válasza tjb007 (#13) üzenetére


DrEVIL87
csendes tag

hát sztem előbb utóbb lesz valami hasonló, nagyon erre fele haladnak a mindenféle hajtogatható képernyőkkel, aztán lehet ez is besül mint a mobil projektor

(#18) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ezek szerintem is csak koncepciók bár nagyon kellemes a formaterv.Hol a francba vannak már a wp7-es nokiák?
Ha tovább húzzák a kijövetelt esélyük nem lesz.
Ősz-tél folyamán olyan nyomást helyez rájuk az alma és a droid(Mindkét gyártónál elméletben már gyártásban a friss oprendszerü brutális hardverű készülékek),hogy nem tudom mekkora szeletet tudnak szakítani.Pedig a nokiának most hatalmas darab kellene.
Az a maroknyi megveszett fan nem fogja kihúzni a kezüket a biliből.
Működik a google navi itthoni is.Igaz nagyon minimális adatkapcsolat kell még ehez is de hamarosan az sem.
Ismét egy odacsapás a nokiának.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#19) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Ha koncepció ha nem attól még szépre sikerült.:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#20) fattyu


fattyu
veterán

Készülék forma tetszetős.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#21) oO7


oO7
őstag

ezek a készülékek nagyon szépek... sokkal szebbek mint a searay

a végén pedig a félbehajtható telefonról az a jelenet a Microsoft Office Labs -jának egy 2019 -es víziója

(#18) Brutális eb: az alma és a droid majd valamikor októberben fognak kijönni az új rendszereikkel/készülékeikkel... a mango (és mangos készülékek) debütálása pedig most szeptemberre várható

[ Szerkesztve ]

(#22) kolosanyi válasza Brutális eb (#18) üzenetére


kolosanyi
veterán

Előbb kéne kijönniük, mert ha az alma és a droid után érkeznek csak, akkor úgy járnak, mint az 5800-val (nem teljesen, mert a Mango az sokkal versenyképesebb, de attól még elkésnek). Én is egy WP7 Nokiára pályázok, de nem biztos, hogy meg fogom várni őket. Ha októberig nem készülnek el vele, valószínűleg maradok a droidnál. Ráadásul szerintem nagyjából mindenki így lehet vele, egész kevés olyat tudok elképzelni, aki tényleg csak azért vár, mert Nokia és WP7.
És én is kipróbáltam ma már a Google Maps Navigation-t. Letöltött térkép mellett egy Budafok-Fogarasi út tervezés 287 KB adatforgalmat generált. Magyarul elenyésző... (Legalábbis az adatforgalom mérő szerint. Remélem közben a FB nem frissített, mert a szinkronizációt elfelejtettem kikapcsolni. :)

(#23) zsarkov válasza kolosanyi (#22) üzenetére


zsarkov
tag

Én például arra várok, de ha valóban nem jönnek ki "during the fall" :D , akkor jók lesznek nekem a Fujitsu, Acer, Samsung, ZTE WP7-es megoldásai. Márpedig Elop azt mondta a legutóbbi N9 házas WP7 telefon bemutatóján, hogy 2012 előtt nem lesz WP7-es Nokia. :W

(#24) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Szerintem ez kamu video. A már nyílvános sajtófotókra van montírozva a WP7 felülete, a többi meg csak töltelék.

(#25) atoth válasza szilagyiv (#24) üzenetére


atoth
aktív tag

Szerintem is kamu. Rosszul szerkesztett, koncepció nélküli video, a Nokia teaser-ek ennél minőségibbek szoktak lenni. Összeollózták innen-onnan.
Mindenesetre hamarosan valamit közösen be fognak jelenteni a Microsofttal, nagy az esélye, hogy az első WP7 készüléke(ke)t.
Számomra a legnagyobb kérdés, hogy hogyan fog Nokia helytállni az amerikai piacon, hogy ha csak felső kategóriás WP7 készüléke lesz, a közép és alsó kategóriában viszont nem is indul a Symbian visszavonása után.

(#26) robertel válasza atoth (#25) üzenetére


robertel
senior tag

Szeritnem legkésőbb jővő év elejéig kiadnak olcsóbb wp7es készülékeket is.
Nem engedhetik meg maguknak, hogy csak afelső kategóriában versenyezenek.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#27) kolosanyi válasza zsarkov (#23) üzenetére


kolosanyi
veterán

A Fujitsu csak Japánban lesz elérhető elvileg. Elop meg a többi nokiás bejelentés meg eléggé hitelét vesztette mára. Kb azt lehet csak elhinni, amit látsz is a polcokon, mert volt itt már annyi minden, hogy ha annak csak a fele megvalósult volna, akkor nem itt tartana ez a szerencsétlen bagázs, ahol... :) Na, de bízzunk benne, hogy gatyába rázza őket a konkurencia nyomása és letesznek valami ütőset az asztalra. Ha ez így lesz, akkor egy vevőt már el is könyvelhetnek a személyemben. Ezt viszont majd a jövő eldönti... :)

(#28) Brutális eb válasza oO7 (#21) üzenetére


Brutális eb
addikt

"a mango (és mangos készülékek) debütálása pedig most szeptemberre várható"

Várható tehát még semmi sem biztos.
Pláne ha olvastad a nokia terveit,hogy első körben amerikát akarják leigázni(ahol jelen pillanatban még sehol nem tartanak most indúl csak a marketing) európa ahol az igazi nokiabarátok vannak majd később jön.Lehet idén már nem is...

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#29) atoth válasza Brutális eb (#28) üzenetére


atoth
aktív tag

Az eredeti WP7-es készülékeket kivonták a hivatalos forgalmazásból, tehát nemsokára jönnie kell a Mangosoknak.

(#30) gzbotii


gzbotii
veterán

naegy ilyen nokait mar szivesen birtokolnek :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#31) robertel válasza Brutális eb (#28) üzenetére


robertel
senior tag

A Samsung, LG és ZTE mikor adja ki a wp7es készülékeit várhatóan?
Gondolom lesz azért időben valamennyi eltérés a gyártók megjelenése között.
Amúgy a fujitsu kár hogy nem lesz kapható itthon, habár elképzelem milyen árban lenne... :O

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#32) Blyan válasza atoth (#25) üzenetére


Blyan
félisten

A Symbian visszavonását észre sem veszi a piac, az okostelefonok piacán az USA-ban az elmúlt másfél évben 90%-ot az Android és a iOS fedett le a többi meg a moslék, amiben a Symbian is volt.
Szóval, miért kellene az USA-ban középkategóriában versenyezni (főleg az ottani árakkal)?
Középkategóriában tarol a Motorola hVGA kijelzőivel.

Más:
Aki meg Androidot akar, az ott marad, ha jön a Nokia, ha nem, mert a WP7-en nem változtatnak, aki meg váltani akarna, már megtette volna, vagy megteszi később és nem vacilál a droid és eközött. Ez a rendszer nem a Nokiától lesz jobb vagy rosszabb.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33) robertel válasza Blyan (#32) üzenetére


robertel
senior tag

azért abban a 90%ban benne van még a blackberry is :U

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#34) besk23


besk23
tag

Csak ne xenon vakus legyen, hanem LED vagy dual LED.

@ Nokia Lumia 1520 Black @

(#35) Blyan válasza robertel (#33) üzenetére


Blyan
félisten

Nem hiszem, vagy hát már éppen csak.

Forrás

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36) atoth válasza Blyan (#32) üzenetére


atoth
aktív tag

Ja, csak rengetegen vesznek még kevésbé okos telefonokat (featurephone, dumbphone), nem is olyan rég, amikor már javában ment az iPhone őrület, még mindig a Motorola Razer volt a legnagyobb számban eladott mobiltelefon.

(#37) Blyan válasza atoth (#36) üzenetére


Blyan
félisten

A Symbian smartphone platform, még ha ez ma viccnek is tűnik, Te meg Symbian eltűnéséről beszéltél.
A Wp7 meg előrébb mutat mint egy Motorola Razer, arra a kategóriára mondjuk a Bada lenne jó válasz, de az meg még statisztikailag sem létezik az USA-ban.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#38) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

hát ha ez lesz a see ray akkor én inkább veszek egy n9et...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39) Blyan válasza MCGaiwer (#38) üzenetére


Blyan
félisten

Miért nem veszel eleve N9-et? Vagy csak a formája az érdekes? Mivel a két készüléknek a külsejét leszámítva semmi köze egymáshoz.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40) mrhitoshi válasza bolondember (#8) üzenetére


mrhitoshi
veterán

+1 borzalom.

Nem csúnyák az biztos. :C

PS4

(#41) MCGaiwer válasza Blyan (#39) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a külső számít. ha a windowsos telójuk ugyan úgy fog kinézni mint n9 (vagy nagyon hasonló), akkor azt veszek, ha nem, akkor n9et.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#42) atoth válasza Blyan (#37) üzenetére


atoth
aktív tag

A Nokiának csak Symbian-os telefonja van az amerikai piacon, az alsótól (1616) a felső kategóriáig (N8, E7).

(#43) Blyan válasza atoth (#42) üzenetére


Blyan
félisten

A 1616-os mióta Symbianos? S60 a Symbian.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44) atoth válasza Blyan (#43) üzenetére


atoth
aktív tag

Jogos, elnéztem.

(#45) csatakacsa válasza robertel (#31) üzenetére


csatakacsa
tag

Itt találsz egy hírt a samsung, lg, htc készülékek várható érkezéséről

Ha igaz azon része miszerint a nokia egy hónappal később jön ki, mint a többiek akkor szerintem nekik annyi.

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#46) robertel válasza csatakacsa (#45) üzenetére


robertel
senior tag

Köszi! Biztató midnenesetre, kiváncsi vagyok megérkeznek-e szeptembere.
De van egy érzésem, hogy az olcsó szegmens még nem fog megjelenni.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#47) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Na erről van szó!! Lehet szép telefont csinálni Apple másolás nélkül is! Ezek után nézettek meg egy S2-őt mennyi köze van az iPhone-hoz. És nézéttek meg ezt.

Nekem nagyon tetszik! UP Nokia!

(#48) abdul94 válasza kcsa (#1) üzenetére


abdul94
csendes tag

Hát ha most a Nokiának sikerül akkor TUTI megint a Nokia lesz a legjobb Mobilgyártó. Úgy mint régen :)

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban, az optimista a fényt az alagút végén, a realista a közelgő vonat lámpáit, a mozdonyvezető pedig három idiótát a síneken...

(#49) leviske


leviske
veterán

Két bajom van ezzel a formatervvel:
1. Szappan.
2. Stílusjegyeiben köze nincs a "Sea Ray"-hez.

Jó lenne, ha nem válnának annyira jellegtelenné, mint a Samsung. Az N8/E7 után épp elkezdtem bízni abban, hogy visszatér a "Nokia életérzés".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.