Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) krx21


krx21
nagyúr

Az igazat megvallva az előző két rész sem érdemelte meg, hogy elhagyja a beta jelzőt. Pláne, ha figyelembe vesszük az iszonyat hosszú fejlesztési időket. Valahogy itt is ettől az érzéstől félek. Nagyon remélem, hogy nem lesz igazam. Valamit nagyon haragszom a Sonyra, hogy nem teszi rendbe már a GT-t, ami réges-régen meg kellett volna jelennie... A GT5 fejlesztési időtartama már paródikus volt, pláne a sok-sok kidolgozottlan autóval.
Ha valamiben, akkor a MS féle Forza sorozat tartalmi és fejlesztési teljesítményéből példát vehetne a Sony.
Remélem, hogy kellemesen csalódok majd, pláne ha egyáltalán megérjük, mire elkészül a rendes GT7. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez nem lehet a Gran Turismo következő darabja, (bár nem tudni milyen lesz a végleges, de), ez valami vicc ebben a formában!
-----------------------
(#3) krx21

Ami engem most nagyon zavart.

Az autó szép, aztán ennyi.
Körülötte a grafika, nekem egyelőre hányinger, talán GT3 szinten van, vagy azon sem amikor a háttérben lévő hegyek, domborzat úgy néz ki és forog (követi), mint egy odahányt kép, ez már PS1 szint. A hang idegesítő és monoton, régen is ilyen volt, de ott simán belefért.
60FPS-ről nem semmi, illetve elég gáz 2017-ben, ahogy nagyon gyakran beszaggatott és ráadásul jó sokáig is tartott.
A sebességérzet egyenlő a nullával, főleg külső nézetben.

Tehát itt az autó még 150-nel megy és fokzatosan lassul, 100-nál olyan az érzés, hogy már szinte lépésben megy, de ez még 100km/h! Naneee : D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3) krx21 válasza ΞΔGLΞ (#2) üzenetére


krx21
nagyúr

Azért vannak fent jobb minőségű videók is.... Ez mintha túl lenne tömörítve.

(#4) pomorski válasza ΞΔGLΞ (#2) üzenetére


pomorski
őstag

Nemtom, nekem sem tetszik.

(#5) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nekem tetszik, egyedül a hud kíván megszokást.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6) boeing


boeing
senior tag

Nekem tetszik ez egy rossz videó szerintem.Ez jobb.

(#7) ΞΔGLΞ válasza boeing (#6) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez már tényleg sokkalta frankóbb. A játékos viszont béna, gép ellen ugyan győzött, de multiban rendesen elkenik a száját. Olyan, hogy íven haladni, azt sem tudja mit jelent(het).

(#8) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Vicc hogy ennyi év után se sikerült hangokat gyártani.

(#9) krx21


krx21
nagyúr

Jól sejtem, hogy az autók nem, vagy alig törnek???

(#10) wolfman válasza ΞΔGLΞ (#2) üzenetére


wolfman
veterán

Igen, a sebesség érzet nekem se jött át kicsit sem. Ez így pocsék.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11) KaitouP


KaitouP
veterán

Béta kulcs hiányában megnéztem jó pár videót, majd arra gondoltam megyek pár kört GT6 -ban, hogy azokat a dolgokat, amit videókból le lehet vonni, összevessem az előddel. Azt kell mondjam hogy grafikán kívül 0 a fejlődés a Sport -ban.

Én nem tudom milyen ilyen versenygépekben ülni, de hogy nem olyan amilyet a Sport is próbál átadni, az egészen biztos. Azt is elhiszem hogy nehéz átadni (és teljesen nem is lehet) azt az érzést, amikor egy ember segge alatt ilyen kocsik vannak, de a Sport még csak meg sem probálja (és a GT6 sem tette) közvetíteni ezt a TV -n keresztül. Ahogy mondták előttem is, semmi sebesség érzet, semilyen kameraállásból. (De a legviccesebb kívülről, mondjuk ezt a kamerállást eleve viccnek tartom, pláne egy olyan autós játékban, ami azért a komolyabbak közé akar tartozni.)
A hangok szintén pocsékak, a koccanás hangot már meg sem merném hallgatni...

Aztán amit még nem láttam, hogy lesznek -e rendes boxkiállások, gumikopás, üzemanyagcsere (azt már le sem merem írni, hogy közeledjenek a reálishoz), és sérüljön már az az autó, kívülről is, és az alkatrészek is...

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12) krx21 válasza KaitouP (#11) üzenetére


krx21
nagyúr

Ha ez így marad én benevezek egy scorpióra a forza 7-el... Az tuti egyben lesz, mint játék...
Bár amúgy a GT talán a vezetés fizikájában jobb volt mint a forza... De az összes többi jóval rosszabb...

(#13) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Eddig a grafikán kívül sok újdonságot nem véltem felfedezni...de ez még csak beta.

Sic Parvis Magna

(#14) plejik


plejik
addikt

Látom nem akar ez a GT sorozat feltámadni, pedig anno szerettem. Az utóbbi pár rész meg sem közelíti a Forza szériát. (arról nem is beszélve, hogy ott van mellé a Horizon széria , ami elég parádés, és nem lőtték el vele még a puskaport..) Szóval remélem lesz majd jó GT játék is a közeljövőben, de a videó alapján nem sok esélyt látok rá.. sajnos.. :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#15) KaitouP válasza krx21 (#12) üzenetére


KaitouP
veterán

Hozzáteszem, a béta állapotot azt annak is kezelem, ami, de kétlem hogy jelentős mértékben változna megjelenésig bármi pozitívan a játékban.

Íme egy béta Sport és egy GT6 összehasonlítás: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16) krx21 válasza KaitouP (#15) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát azért van különbség... Főleg hogy a GT sportot 4K-ban kell elképzelni.

(#17) KaitouP válasza krx21 (#16) üzenetére


KaitouP
veterán

Grafikailag, ja. De ezt említettem feljebb is. Valami a GT-R hangja más, bár szerintem az se az igazi. Mást meg nem igen látok/hallok.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18) krx21 válasza KaitouP (#17) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát szkeptikus vagyok én is... Legalább nem ér váratlanul ha nem lesz jó.

(#19) unrealnoise válasza ΞΔGLΞ (#2) üzenetére


unrealnoise
senior tag

GT3 szint mi? :D haggyad már.

Vannak elemek, amelyeken még csiszolni lehetne, de ugyanígy a Forza Motorsport 6 sem hibátlan. grafikailag sem. (Persze a hardver mindenhol bekorlátoz, pláne 60 FPS mellett.)

Szerinted ez tényleg annyira tré, mint a GT3? :D

[link]

Amúgy meg csak úgy szólok:

1. ) hangokban nagyon sokat javultak
2.) Ez eléggé szimes, "iRacinges" (remélem mond valakinek valamit..), korrekt (!) online versenyzést lehetővé tevő autós játék lesz
3.) a HUD pl világbajnok, korrekt információkat kapok verseny és gyakorlás közben, körítők, szektoridők, a jobb alsó sarokban ha beállítom, egyszerre láthatom minden szektoridőm alakulását, sőt, az optimális időt is.
4. ) bár itt nem lesz eső egy ideig, de asszem minden pályán versenyezhetünk különböző napszakokban... kora reggel, délelőtt, kora délután, este felé, de lehet keveset mondtam...

Szóval én nagyon várom...
És szerintem meg nagyon szép, lásd a fenti videót...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#20) krx21 válasza unrealnoise (#19) üzenetére


krx21
nagyúr

Vannak ennél szebb videók is róla. 1080p60fps... Amúgy tovább vizsgálódva talán van mégis remény, hogy jó lesz... :K

(#21) ΞΔGLΞ válasza unrealnoise (#19) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Figyelj "agytröszt", van ott egy 7-es számú hozzászólás is.
Ettől függetlenül ennek a játéknak 2017-ben sokat kell még javulnia, ha hirtelen csak, a már szinte réginek számító Drive Club-ot teszem mellé. A fejlődés egyelőre nem sok.
Azt, hogy én mit látok jónak, vagy mit nem, az nem te dolgod megcáfolni, ráadásul pontokba szedve a hülyeségeket, hanem a PD-nak. És amikor majd végre kikerül sok huzavona, késés etc után, majd lehet, hogy meg is győznek.Nem te, ők! Van több videó a yt-on amik elég jól mutatnak, főleg a belső nézéses, ahol a sebességérzet is megvan (már), de többségében inkább olyanok, mint a cikk által bemutatott gameplay.

------------

(#17) GhostPetya

"Süketeknek" jó lesz az is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) wolfman válasza ΞΔGLΞ (#21) üzenetére


wolfman
veterán

Én nekem ha még szép is a játék meg részletes és sok opció is van benne, akkor se tudok mit kezdeni egy lassú sebességérzettel. Az első részével nem játszottam, de a NFS - Shift2-ben volt ilyen, hogy külső nézetben vicc volt, de belsőben már érezni lehetett a sebességet. Bár az szimulátornak indult, eleve nem jó külső nézetben tolni.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#23) KaitouP válasza ΞΔGLΞ (#21) üzenetére


KaitouP
veterán

+1.
Szimulátortól meg eléggé messze van játék, még annak ellenére sem akar az lenni, hogy egy mondatban "az igazi verseny szimnek" nevezi magát. Félúton van az árkád és a szimulátor között. A Sporttal sem látom változni ezt, szimplán csak komolyabban akarja venni a versenyzést, a voltában számomra ez még nem jelenik meg.
Azt én is észrevettem, hogy belső nézetből próbálja átadni az erőhatást, de ennyi. Ha egy Project Cars mellé teszem, még mindig messze van a Sport. (Előbbi mondjuk lehet, hogy szimnek nevezhető, nem játszottam vele.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24) ΞΔGLΞ válasza wolfman (#22) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De hát nem szép küllemre sem egyelőre... Pedig a GT sorozat nem erről híres.
Egyelőre úgy néz ki, hogy az autókba tolták a poligonok 80-90%-kát, mert azok gyönyörűek tényleg. A maradék meg a küllem. Hogy most mennyi tartalék van még, pl a Pro-ban azt nem tudom, de remélem sok, mert ebben az állapotban biztos nem ruháznék be rá, ha így jelenne meg. Pedig elterveztem, hogy emiatt veszek egy pro-t meg egy frankó racing cockpit-et főleg emiatt, meg az új codemasters játékok miatt is pc-re. Ami szerintem kicseszett drága mulatság lesz elnézve az árakat.

Playset F1 van itt az ismerősnek a szomszédban, az elég jó, bár nekem kényelmetlen kicsit. Szóval valami hasonlót és biztosan nem úszom meg 1000 dollár alatt még úgy sem, hogy van elég jó ismeretségem "erre felé".

(#25) krx21 válasza ΞΔGLΞ (#24) üzenetére


krx21
nagyúr

Azért szép az... Nézz meg egy pár jól sikerült 1080p 60fps videót

(#26) ΞΔGLΞ válasza krx21 (#25) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Láttam már elég sokat, igen vannak frankó részek is, de ez egyelőre még nem "2017", sőt sok helyen inkább 2012-nél ragadtak le.
Ha ezeket mind kijavítják, akkor biztosan frankó lesz. Egy GT sorozat csak is 110%-os lehet, alább nem adhatják...már. Mint írtam, nem tudom, hol a pro vége, mert a simára is gyenge még ez a grafika.
Viszont, ha amolyan köztes "variációt" akarnak, hogy mind a kettőn élvezetes legyen, de emiatt butítanak pro-ra, akkor viszont nem kell árulni. Majd kiderül...

(#27) krx21 válasza ΞΔGLΞ (#26) üzenetére


krx21
nagyúr

PRO-n szerintem a 4K lehetősége ami plusz lesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.