Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Hát ha Ganz, akkor elég egyértelmű, hogy valamely magyar gyártmányhoz tartozott. Első tippet igazolta is a Google: e szerint Csepel.

(#2) Victoryus válasza Feketelaszlo (#1) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm! A googles nem tudott velük mit kezdeni. Én személyautóra tippeltem, vagy motorra teher nem is jutott eszembe.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3) Hieronymus válasza Victoryus (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ha eredeti alkatrészek egy konkrét típushoz, akkor lehet értékük
Például az a ködlámpa egy konkrét termék autó pótalkatrésze, akkor sokat ér. Feltéve, hogy megtalálod azt a veteránautó tulajdonost, akinek pont szüksége lenne rá.
Ha csak egy általánosan felszerelhető lámpa, akkor a nulla és a semmi között lehet az értéke.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#4) coilos


coilos
csendes tag

Sziasztok Az első két műszer a régi kétkörlámpás lada vízhőfok,olajnyomás műszer!
Aztán hátsó ködlámpa ,oldalsó szélességjelzö lámpa (utánfutóhoz valószínűleg),aztán az utolsó kettő ,első ködlámpa!

(#5) Victoryus válasza coilos (#4) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Köszi

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#6) Tóth Miklós


Tóth Miklós
újonc

Üdv! Érdeklődni szeretnék, hogy megvannak-e még ezek az alkatrészeid, és ha igen mi lenne az ára, mert mind érdekelne egybe!

(#7) Victoryus válasza Tóth Miklós (#6) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Helló!

Írtam privátot.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#8) DonElvis


DonElvis
tag

Az utolsó előtti, a fehér búrás amiből kettő van, az szerintem Wartburg ködlámpa, ami extraként volt rendelhető. Ha jól tudom a tartókonzolja miatt más keleti vasparipára nem volt felszerelhető.

Ami nem számít, az nem érdekel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.