Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westcoastog


westcoastog
veterán

Ha nem mondanák hogy ford, azt mondom kia.

(#2) psyho85 válasza westcoastog (#1) üzenetére


psyho85
aktív tag

Végül is majdnem, csak egy "i" hiányzik. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#3) djdaniel


djdaniel
senior tag

manapság már minden autót telenyomnak ennyi műanyaggal!? :W
Dacián valami förtelmes az a műanyag hűtőrács, komolyan rá tudnák okádni olyan förtelmes. :(((

(#4) Lenry válasza westcoastog (#1) üzenetére


Lenry
félisten

+1
baromira nem néz ki Fordnak

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) aero. válasza Lenry (#4) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Pedig ez az arculat.

Igaz, a Mondeo-nak sokkal jobban áll.

(#6) Lenry válasza aero. (#5) üzenetére


Lenry
félisten

:(
nagyon nem jön át ez a hatalmas "száj"

de igazad van, a Mondeon kevésbé néz ki rosszul.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) westcoastog válasza Lenry (#4) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez nem de sajnos az új mustang is már a mostani ford arculatot fogja követni. :(

(#8) lezso6 válasza aero. (#5) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tiszta retro. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9) psyho85 válasza westcoastog (#7) üzenetére


psyho85
aktív tag

Eléggé Aston Martin utánérzés a formája egyébként.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#10) westcoastog válasza psyho85 (#9) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát na, 2014-es modell volt az utolsó klasszikus design mustang, mostantól ez a ford arculatba illő valami lesz, ami szerintem inkább egy amerikai ford fusion kupé.

(#11) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Nekem az új Focus-ról inkább a Mini-k jutnak eszembe... mondjuk nekem tetszik, persze marad még favoritnak az mk1-mk2 Focus, annyira azért nem szép ez az új hogy előhozza belőlem a vásárlósdist. :D

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#12) Lenry válasza westcoastog (#10) üzenetére


Lenry
félisten

Jézusom!
csak most gugliztam rá
MI A F***? :Y :W
ki adott erre engedélyt? :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) Speeedfire válasza Lenry (#12) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Okád*k az összes, a mustangról meg ne is beszéljünk már. Egy sikeres koncepciót így elb*szni?!
Ennél már csak az új subaru impreza lesz rosszabb. :W

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#14) lapa válasza Speeedfire (#13) üzenetére


lapa
veterán

mondjuk subaru már megásta a gödröt korábban a buckahátúsítással.

ezt a hűtőrácsot meg az audin látták, elég sok a kreatív mérnök. upd: nem, legalábbis most nem lelem.

upd2: azért nagyot nem haluztam.

[ Szerkesztve ]

(#15) lapa válasza lapa (#14) üzenetére


lapa
veterán

(bocs, úgyértem a mondeo rácsát, nem a subaruét, csak egy hsz-be írtam.)

[ Szerkesztve ]

(#16) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Minden autó rosszul néz ki már 60 éve.

(#17) VIPowER válasza Crystalheart (#16) üzenetére


VIPowER
senior tag

Ez 82-es [link], mégis az örök szerelmem. :)

(#18) Crystalheart válasza VIPowER (#17) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ne nevettess, kéhlek!
[link]

(Bocs, nem hagyhattam ki :D)

(#19) westcoastog válasza Lenry (#12) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát szomorú vagyok is, mert ez az all time favorit kocsim, ágyam felett is mustangos képek lógnak, ezzel kelek fekszek, meg más fordokkal, de ezt az új dizájnt egyelőre nem veszi a gyomrom, focus-on, mondeo-n amerikai fusionon teljesen jó, de mustangon nem, szép 50 év volt, csak az a baj hogy a 2005-2009-es évjárat után beindult az évenkénti facelift ennél a típusnál, 2010-től 14-es modellig meg kis ráncfelvarrások voltak, így hát valami újat kell letenni az asztalra, szerintem megosztja a közönséget majd elég erősen.

(#13) Speeedfire
Mikor megláttam ezt a subarut, nem tudtam mit gondoljak. Nekem még az újabb hatchback tetszett is, abból a sedan hátulja gyalázat volt.

(#17) VIPowER
'murica power. :D

[ Szerkesztve ]

(#20) lapa válasza westcoastog (#19) üzenetére


lapa
veterán

attól vagy szomorú, hogy "ritkább" lett? ez nem szoftver, hogy mindig a legfrissebb verzió a támogatott csak. azt veszed amelyik neked szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

(#21) westcoastog válasza lapa (#20) üzenetére


westcoastog
veterán

Jó ez nyilvánvaló, kedvencem sem a legújabb mindig, még jó hogy van miből választani. :))
Bár ahhoz egy elég nagy garázs kéne. :))

(#22) tDr1v3r válasza westcoastog (#19) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem baj, majd olcsóbb lesz használtan a régi. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23) westcoastog válasza tDr1v3r (#22) üzenetére


westcoastog
veterán

Hiába lesz olcsóbb, ha egy 2005-ös gt is magyarországon csúcsszuper luxusnak számít, usában meg annyi van mint a suzuki itthon. :D
Még egy 1,5 milliós 93-as évjárat körüli gépet is nehéz lenne megvenni havi 100k-ból, nem hogy 2005-ös gt-t, 2013-asról nem is merek álmodni. :D
Sebaj maradok a sierra-nál, az megvan 200-ból, alkatrészt meg két táblacsokiért dobálják. :D

(#24) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Volt szó, hogy a Mustan is megkapja a harcsaszájat. Megkapta, de szerintem oltári jó lett, részemről nagyon begyere.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.