Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Vicces matektanár

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

:C

(#2) saelin


saelin
veterán

Kivételes ember. Lehetne több ilyen tanár!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Not bad. :R

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) Garada


Garada
őstag

Mennyivel jobb lenne az oktatási morál, ha 10 tanárból legalább 1 ilyen lenne. :)

(#5) saelin válasza Garada (#4) üzenetére


saelin
veterán

Nekem az összes matektanárom egy karót nyelt, unhappy - minimum szadista - állat volt, még a női tanárok (2) is. Tudom, hogy a matek egy komoly és nyers tantárgy, de lehet azt felszabadultabban is előadni. A fizika tanáraim pl pont ilyenek voltak. Lehetett velük beszélgetni, értették a viccet, segítőkészek voltak, míg ezzel ellentétes élményeim vannak matektanár fronton.
Nem vagyok már egy jóideje tanuló, de akkoriban még így volt, nem hiszem hogy változott a helyzet azóta. Egyre több boldogtalan embert látok manapság. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) Shing válasza saelin (#5) üzenetére


Shing
őstag

Ilyen dolog nem nagyon változik. Mindig voltak rossz tanárok és lesznek is. Az a baj ezekkel a kiégett, nulla tanárokkal, hogy több száz embert tanítanak évente és miattuk lesz ez a több száz ember olyan boldogtalan. (részben)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Vicces matektanár
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.