Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atus72


atus72
senior tag

50e egy egér? na mentek a p***a!

(#2) X Factor


X Factor
addikt

Tökéletes, csak kerülhetne fele ennyibe.

Make things work

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

50 rongy, lmao. Ahogy elottem is irtak, fele ennyiert talan, de engem annyira nem zavar a tyukbel.

(#4) Vanir


Vanir
veterán

Jó lett a teszt, királyok a képek (kicsit jobban szétszedted mint én :DDD ).

Viselkedése hasonló a PixArt PMW-3366A-éhoz
Itt amúgy becsúszott egy "A" a 3366 után, illetve nem kell kötőjel a PMW és a 3366 közé (nitpicking :P ).

[ Szerkesztve ]

(#5) mgabi


mgabi
senior tag

Mi a fene van itt? 50 ezer????

Ebből az árból kijön egy jó mechanikus bill + egér + pad

VGA 400 ezer,
monitor 4K 144Hz HDR 650 ezer
egér 50 ezer
ram árak az egekben

[ Szerkesztve ]

(#6) lemusz


lemusz
addikt

A pillanat amikor olvasod és olvasod, egyre jobban megjön hozzá a kedved, aztán az oldal alján meglátod az árcédulát. :D

(#7) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Gratu a cikkhez Synthwave, elsonek meg sem neztem a cikkszerzot, csak akkor amikor megemlitette a cikk a QL-t lol :D

(#8) [Prolixus] válasza mgabi (#5) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ha a méret jó, ez a legjobb egér a piacon amit pénzért lehet venni. Hihetetlenül könnyű, tökéletes szenzor, cserélhető gombok, szimmetrikus, vezeték nélküli és mégis felveszi a lépést a vezetékesekkel, és még elég sokáig is bírja. Ez kerül benne ennyibe.

A Logi durván megcsinálta. Nincs szükségem rá, de fúbakker ez milyen jó egér már. Nehéz nemet mondani rá. Úgy érzem Logi megcsinálta a nekem tökéletes egeret. És nincs "szinte". :R

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9) Saccco válasza [Prolixus] (#8) üzenetére


Saccco
nagyúr

+ az érdemi konkurencia hiánya.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#10) [Prolixus] válasza Saccco (#9) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Na igen. Biztos nem volt olcsó a fejlesztése (maga a konstrukció miatt meg a profi játékosok bevonása miatt), de azért arra én is kivi lennék, ha más gyártó is tudna ilyet, menniy lenne az ára. De más még nem tud, úgyhogy annyit kérhetnek érte amennyit nem szégyellnek.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#11) 5150


5150
aktív tag

Szépen össze van rakva az egér, de ezt leszámitva kiváncsi lennék, mennyivel tud többet, mint kisebbik tesója a G305. Azt ugyanis láttam akcióban, mikor összefutottunk Fazz-al és eléggé meggyőző volt (ledarált mindenkit szokás szerint) Nyilván a G-Pro Wireless fejlettebb és újabb (pár hónappal) viszont a szenzoruk és a lightspeed tudtommal azonosak. Az áruk nem (18e VS 50e)

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#12) mgabi válasza [Prolixus] (#8) üzenetére


mgabi
senior tag

22 ezres Zowie is tudja ezt csak vezetékkel, egyébként a Zowie vezetéke a legjobb, észre sem veszed. Vezeték nélküliség 26 ezerbe kerül. 26 ezer!!! Ezzel csak az a baj, ha minden perifériából a legjobbat veszed, akkor többe kerül mint a gép. Szóval meg kell húzni a határt valahol. Amúgy meg a fél csgo mezőny 3310-es szenzorral tolja még mindig, Guardian meg lézeres sensei-jel. Nem ettől lesz jó az aim :) 22 ezres Zowie-tól drágább, de jobb ár/értékű egér szerintem továbbra sincs.

(#13) Tian66 válasza mgabi (#12) üzenetére


Tian66
senior tag

Melyik zowie-t mondod? Ránéznék.

(#14) macilaci78 válasza Saccco (#9) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Na, ez látszik az árazáson.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15) Vanir válasza mgabi (#12) üzenetére


Vanir
veterán

Azért attól függ, hogy melyik 22 ezres Zowie-ra gondolsz (amik szintén undorítóan túl vannak árazva - szerencsére én soha nem fizettem 15-nél többet egyikért sem, pedig az összes újabb szériából volt nálam legalább egy). A B szériás EC-kben már 3360 van, azok jobbak, a Zowie-féle 3310 implementáció elég érdekesre sikerült (a legtöbb embernek - engem is beleértve - nem volt vele baja, de kimutatható, Y tengelyirányú érzékelési hibája van).
Mellesleg ennek a PRO-nak sokkal jobbak a gombjai, görgője, összeszerelési minősége. Szerintem a talp az egyetlen, amiben tényleg jobb a Zowie, meg ugye a forma is ide tartozhat, de az intuitív tényező.

GuardiaN tudtommal Kinzuval tolja, ami szintén optikai, ráadásul egy elég érdekes szenzor van benne (VT5366).

TL;DR: nem tudja ezt a Zowie, pedig jó lenne, ha a többi gyártó is felzárkózna a Logi mögé.

[ Szerkesztve ]

(#16) Szoszo94 válasza mgabi (#12) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nem hiába, a 3310 is már kiakaszthatatlan. Azért vettem anno én is Avior 7000-et akcióban 15k-ért. Legjobb deal volt, évek óta szuperül szolgál és halálpontos. Kábelt szépen rögzítettem a headset tartójához, így az sem zavar :) Úttörő ez a Logi, azért is ennyi az ára, de ezzel nem fognak még piacot hódítani. Viszont az irány jó :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#17) tisn


tisn
addikt

melyik mecha bill van 20k koruli aron?

(#18) [Prolixus] válasza mgabi (#12) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Azon túl amit Vanir írt, azért egy ilyen szintű vezetéknélküliség sem smafu, tegyük hozzá. Vezetékes egérbe beledugsz egy vezetéket, csókolom (kis túlzással). Itt nem (csak) azt kell megfizetni, hogy vezeték nélküli, hanem azt hogy ennek ellenére semmiben nem szenved hátrányt a vezetékessel szemben. Akksi súlya ellenére hihetetlenül könnyű, késleltetés ugyanolyan jó stb. Ez az amit más gyártó jelenleg nem tud. ÉS ezek a tények.

Nem mondom, hogy ez megér ennyivel többet. Szerintem is túlárazott, még így is. De azért ne seperjük már le az asztalról a dolgot annyival, hogy "pff csak mert vezeték nélküli 26 rugóval drágább".

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#19) menthix


menthix
tag

A Logi most valóban az asztalra csapott ezzel a technológiával, le a kalappal. Ha az ár nem lenne probléma viszont akkor is várnék, hiszen Rocket Jump Ninja szerint palm griphez viszonylag kicsi az egér. Ezt mindenki vegye figyelembe mielőtt megrendelné.

(#20) tntmax válasza tisn (#17) üzenetére


tntmax
aktív tag

Nekem ilyen AUKEY van otthon fél éve, amazonderől rendeltem, 4-5 nap alatt megjött.
Nagyon elégedett vagyok az eszközzel.

(#21) Hopkins95 válasza tisn (#17) üzenetére


Hopkins95
addikt

Fnatic Rush Pro Gaming 70 Euro most, szerintem az egyik legjobb ár érték arányban(nekem barna van). :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22) Hopkins95 válasza tisn (#17) üzenetére


Hopkins95
addikt

Amúgy az egérhez: iszonyat drága, azt hiszem bőven megfelel nekem a Logitech G203-am 9 ezerért. Ahogy előttem is írták, ennyiből már kijön egy mechanikus billentyűzet plusz jó egérpad is.

tisn ezt nem neked címeztem, sorry. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#23) [Prolixus] válasza Hopkins95 (#21) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Munkahelyen ezt használom én is, csak a Silent Red switch-es változatot. Én is csak ajánlani tudom, jóval olcsóbb volt mint az otthoni Corsair, de igazság szerint nagy különbséget nem érzek, mindkettőn élmény gépelni.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#24) bbaro


bbaro
csendes tag

Biztos van előnye, hátránya. Na meg hogy,újdonság. De minek is??
Max 9.000.-HUF-ért vesz az ember egy A4Tech X7 -est.
Madzagos tudom..... de évek óta csak ilyet használok.
Nem kell töltögetni normálisan elvezetve nem zavar a vezeték sem.
Ha csökken az ára biztos lesz akinek kelleni fog, most is biztos van, de semmivel sem tud többet nyújtani,
mint a nem is gagyi 7-9 ezer forintos társai.

Illik válaszolni "A feltett" kérdésre, még akkor is, ha nemleges a válaszod.

(#25) [Prolixus] válasza bbaro (#24) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hát, ha nem a régi szenzoros van neked, akkor az pont egy gagyi egér.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#26) Saccco válasza bbaro (#24) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mindenkinek másak az igényei. Neked megfelel az, másnak nem.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27) Kansas válasza [Prolixus] (#23) üzenetére


Kansas
addikt

Akinek nem fontos a RGB, de a magyar kiosztás igen, annak MX-Brown kapcsolóval jó lehet a MSI GK-701 ~28e-ért

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#28) #07746304


#07746304
törölt tag

Voltak régen vezetéknélküli egereim MX1000-esek kettő is.

Aztán visszatértek a vezetékesek, és annál is maradtam:
Logitech G500 (anyum azt használja, mert eladni már nem igen tudtam volna) a laptopjához

Logitech G502 Proteus Spectrum (meghibásodott a led. javították garanciába, eladtam Vaterán)

Most pedig Razer DeathAdder Elite van. Új. Nem cserélném le erre a G PRO-ra.

(#29) ribizly válasza tisn (#17) üzenetére


ribizly
veterán

Fnatic Rush pl. 63€ volt a gyártótól szállítással együtt.

Ez az egér csak azért nem kerül azonnal hozzám, mert nekem kicsit hosszú... De amint lehet kipróbálom valahol.
Egyébként tényleg kicsit elborult a gyógyszer, hogy ennyit kérnek érte, de lesz ez még olcsóbb.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#30) micafighter


micafighter
nagyúr

Köszi az újabb igényes tesztet :R

(#31) tisn


tisn
addikt

koszi a bill tippeket sracok
olyan van, amin teljes meretu az enter?

(#32) miklosbard válasza tisn (#31) üzenetére


miklosbard
csendes tag

Ha a gyartotol rendeled, akkor kivalaszthatod a kiosztast amit szeretnel.

(#33) Kansas válasza miklosbard (#32) üzenetére


Kansas
addikt

Melyik gyártótól rendelve tud ilyet? Illetve ez a belépő(20-30e-árú) típusokra is igaz?

(#31) tisn: pl. Cougar 200K, de az nem mechanikus, hanem "csak" ollós, esetleg bármelyik ISO kiosztású mecha, csak nem sok van(magyar kiosztással még kevesebb) és a többség nem olcsó.
Valamiért a gamerek(itt a PH bill. fórumon is) az ANSI(US) kiosztásra vannak rágyógyulva.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#34) micafighter válasza Kansas (#33) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nincsenek ragyogyulva szerintem, egyszerűen olcsóbbak és jóval nagyobb a választék, plusz két billentyű lenyomásával tudsz valtani windowsban a beviteli nyelven.

[ Szerkesztve ]

(#35) Synthwave válasza menthix (#19) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem Rocket Jump Ninját úgy alapvetően nem érdemes túl komolyan venni (egeres totyikban (és ESR-en) jópáran osztják ezt).

Amúgy szinte mindent lehet bárhogy fogni, csak megszokás kérdése. Persze létezik olyan kézméret-egérméret kombó, ami ezt vagy azt kizár, de mindig fenntartással kell kezelni MÁS SZEMÉLYEK ergonómiával kapcsolatos észrevételeit, tekintve, hogy a lehető legszubjektívebb tényezőről beszélünk.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#36) mepet


mepet
addikt

Tyű de szép belülről! :C

(#37) miklosbard válasza Kansas (#33) üzenetére


miklosbard
csendes tag

https://eu-shop.fnatic.com/collections/keyboards

100 EUR felett ingyenes a szallitas, esetleg erdemes ketten osszeallni, ha ezalatt vagytok arban.

10% off kupon: WELCOME

(#38) Synthwave válasza mepet (#36) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tényleg az. Szerelés közben a nyelvújító készségünket is kellőképpen indukálja. : D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39) Synthwave válasza Vanir (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Köszi. Egy hétig nyúztam, de még meghatározatlan ideig nálam marad.

Jó kis egér tényleg, bár számomra akkor volna teljesen ideális, ha egy-az-egyben Logi MX300 / Ninox Aurora formája lenne, -5-10 grammal karcsúbban. Ellenben így is elég nagy fegyvertény.

"kicsit jobban szétszedted mint én"

[link]

Párszor már szó szerint a fejszétragadás határán lavíroztam, és hálát rebegtem az égieknek, hogy wombath mester vadászni ment az ABC-be, és nem hallja a szerelőpad felől érkező, Kazinczyt megszégyenítő, igen öblös passzusokat. : D

"Itt amúgy becsúszott..."

Az A-t én gépeltem el, a kötőjelet meg a korrektor. )

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40) aerosmith


aerosmith
őstag

50 ezer forint! :Y 50!!!4!!négy!

(#41) Synthwave válasza Jim-Y (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Thx.

Hát, QL (és QW) a legjobb tesztprogram(ok) egereknek. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42) bbaro válasza [Prolixus] (#25) üzenetére


bbaro
csendes tag

Szia. Egy lézeres x7 oscar XL-750es az nem nevezhető gagyinak szerintem

[ Szerkesztve ]

Illik válaszolni "A feltett" kérdésre, még akkor is, ha nemleges a válaszod.

(#43) rupert válasza tisn (#31) üzenetére


rupert
tag

Tesoro Durandal. Magyar kiosztás, cherry MX blue/brown. Most vettem egy blue switch-est melóhelyre. Eddig meg vagyok elégedve vele.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 3700x, 2*8 GB G.skill Trident Z Neo, 500 GB Samsung Evo 860, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Asus RTX 2060 ROG Strix OC, Cooler Master Masterkeys Pro L RGB, Logitech G403 Wireless, Deepcool Kendomen, Alienware AW2518HF 1080p 24" 240Hz, PS4 500GB, LG 42LF652V

(#44) rovtiv3


rovtiv3
aktív tag

Ezért az árért japán Omron is bőven beleférhetett volna, vagy legalább cserélhető kialakítású aljzat.
Plusz optomechanikus egérgörgő. Sajnálom, hogy az utóbbit elhagyta a Logitech. Én nagyon szerettem.

Már bocsánat...

(#45) R.Woodoo válasza atus72 (#1) üzenetére


R.Woodoo
tag

Abszolut egyetértek, nevetésgesen drága, akármenyire jó! :D

(#46) lemusz válasza bbaro (#42) üzenetére


lemusz
addikt

Én is évekig használtam őket, de hidd el inkább nevezhetők gagyinak, mint sem minőséginek. Megvannak az előnyeik, mint pl az egyik legalacsonyabb click latency, meg az anti vibrate funkciósok 0mm-es LOD-ja, de sajnos szenzor terén gyengék, mert pontatlan, jitteres a szenzoruk, ami az emberben nem is tudatosul mindaddig, amíg egy ajánlott szenzoros egérhez nem nyúl.

[ Szerkesztve ]

(#47) Synthwave válasza bbaro (#42) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De, simán.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#48) miklosbard válasza Synthwave (#39) üzenetére


miklosbard
csendes tag

megis sikerult megutnie az ingerkuszobot, hogy megfontold elsodleges egernek, vagy mas okbol tartod magadnal meghatarozatlan ideig?

nekem a kovetkezo 14 nap fog arrol szolni, hogy meggyozzem magam: nem eri meg visszavinni akkor sem, ha 47000 ftot adnak erte :)

(#49) Tidus válasza atus72 (#1) üzenetére


Tidus
addikt

Ha az Omron is Japán lenne, akkor meg 70e.

(#50) troviko


troviko
senior tag

Ilyen technikával kéne egy jó MOBA egér, kicsit nagyobb üzemidővel (a korábbi egerek 500 órája jó lesz), és fele ennyiért. Köszi Logitech, várok...

https://www.oldtech.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.