Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) menthix válasza Synthwave (#66) üzenetére


menthix
tag

Adok a véleményedre. Természetesen egy teszt számomra nem teszt, amiket láttam tőle az mindenki által elismert cucc volt.
Ha már adott a téma, steelseries rival 600-ról mit gondolsz? Az ár nem szempont.

(#102) Ringman válasza Synthwave (#99) üzenetére


Ringman
nagyúr

ideális egér: 3 (három) gomb + egy görgő (nem tudom nem ez a standard), 2 oldalgomb
80g alatti súly, japán omronok oldalgomb alatt is. wireless.

(#103) the dealer


the dealer
tag

Nekem pont hogy hátrány a kicsi LOD. Sose tudtam kis LOD-dal rendelkező egerekkel játszani.
Nagy tesóján a G305-ön szerencsére be lehetett állítani nagyobb LOD-ot, ezért imádtam.

Real life is just a hobby.

(#104) waverider válasza #72042496 (#96) üzenetére


waverider
senior tag

támogatom (+1)

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#105) Synthwave válasza miklosbard (#48) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amúgy még mindig nálam van, és itt is marad. :D

Az eddigi ~10 hónap alatt röviden a tapasztalatok:

-ugye baromi reszponzív, ez nem is volt kérdés

-nagyon kényelmes az a kis dongle, főleg, hogy az egér belsejében is szállítható

-ha beledugod a kábelét, két gépen is tudod használni, mert akkor a zsineg lesz az elsődleges, géppel összakapcsoló tényező, nem a dongle

-valóban nagyon jó kis akksi van benne, elég ritkán kell tölteni

-melózni, lapival hurcolni, a mindennapokra tökéletes, single playerre is az, de multizni jobban szeretem a Logi MX300/Ninox Aurora vonalat, mert azok söprögetés közben nem akarnak kiesni a kezemből - plusz ~10 grammal könnyebbek (ez teljesen szubjektív, formát/tömeget érintő dolog)

-a bal klikk mikrokapcsolója 7 hónap után elkezdett viccelődni (ez azért dühítene, ha fizettem volna a cuccért) ---> lesz csere japán Omronokra.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#106) #16939776 válasza Synthwave (#105) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nálam is "B" munka egérnek vált be igazán, jobb és bal kezemben egyaránt használom, kényelmes.
jó sok inputot kapott, burkolaton kifényesedés nyomai a görgő felett, bal-gombon és oldalain is láthatóak.

Gyári switch-ek, encoder, teljesen épek, pontosak, de még mindig hangosak egy kicsit.

Világítás nélkül, 500Hz-en, úgy hogy ki/be van kapcsolhatva bő egy hetet elmegy.

(#107) Sn00k


Sn00k
veterán

Sziasztok,

Ma újra raktam a Win 10-et , majd felakartam rakni a gaming sw-et az egérhez, és ez fogad.
[kép]
a G hub az fent van ott is betudom állítgatni végül is a dolgokat, de ezt a felületet már megszoktam és inkább ezt használnám a G hub helyett. Mit tudok tenni az ügy érdekében ?
Először a G hub-ot tettem fel, mert hirtelen azt hittem az kell, majd utána feltettem a gaming sw-ét is, de az meg ezt írja " nem észlelhető eszköz" Esetleg ha letörölném a G Hubot, akkor jó lenne ?

3njoy the Lif3

(#108) donki válasza Sn00k (#107) üzenetére


donki
aktív tag

Vagy ghub, vagy gaming sw. Kettő együtt nem lehet. A ghub végülis nem olyan rossz, ha rászánod az időt, és 3-4 nap alatt beállítod azt, amit egy átlagosan rossz szoftveren is csak 5 perc lenne beállítani. Lényeg a lényeg, az új eszközöket már csak a ghub ismeri fel, szóval sok választásod amúgy sincs.

(#109) horvathb555


horvathb555
újonc

Sziasztok!

"A rakétázás és railezés kézre esett vele, bár a tracking aimet követelő lightning gunnal akadtak kisebb nehézségeink"
Itt vajon mire gondolt pontosan a szerő? Az aláhúzott részre értem a kérdést. Másik játékban (CSGO) nekem is jönnek elő az egérrel furcsaságok, de a készülék teljesen jól működik. A G PRO előtt egy G703-at is használtam rövid ideig, ahol szintén jelentkezett a furcsa jelenség. Bizonyos helyzetekben mintha elvesztené pontosságát az egér. Minden más téren szerintem rendben van a "kis" gépem.

(#110) Synthwave válasza horvathb555 (#109) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A tracking aim a forma és tömeg nem ment annyira vele, mint a jóval könnyebb, tojásformájú egereimmel.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.