Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) carr


carr
őstag

bitpork: Ismerjük a mindenható négykarikás német márka minden előnyét. :R

joamilestoné: Leginkább a gázcsapról, ha egyáltalán CNG lesz benne. Ez még lehet változni fog. Mindenképp valamilyen alternatív hajtóanyaggal is fog üzemelni, nem szeretném a benzinkutat rákötni. :)

JoeYi: Amit ráköltöttem, az eddig (*nagyon de nagyon Kb): 30k a bölcső, 2x10e az első jobbos és balos idomok. kb5e az anyag. (1mm vaslemez, 2nm méretben) és megszámlálhatatlan munkaóra (kb 80e huf-nyi kasztnis), Co hegesztő, és a karosszéria lakatos tudása. :) + 4 gumi. ~20e + minden fékbetét ~30e, + festék, alapozó, alvázvédő, ecset, stb +~20e.
Amikor elkezdtem kb 800e-re saccoltam, lepapírozva.
Nem a pénzt néztem. Hanem, hogy megtanulok amit más nem fog soha, ha csak beleül az autóba és széthajtja, majd elviszi a szerelőhöz megjavíttatni. :)

KaiotEch: Nem akarom eladni. Vagy rendesen csinálom meg, vagy sehogy. Ez alattam lesz 5 év múlva is. hacsak, meg nem születik a 6. gyerkőc is, mert akkor az 5 személyes kocsi kicsi lesz. :D
És veszek egy chevy starcraft-ot. :)) Persze a bubu marad.

yerico: Ez valóban így van, azt elfelejtetted megemlíteni, hogy egy japán autónál (amit alkatrészekkel szerelnek) nem feltétlen az alkatrész ár számít. Ha gondos a gazdája, akkor szerelő nem látja ezeket a vasakat (mennyi is a szervíz-óradíj?), kérdezz meg bátran egy forester, vagy egy legacy, esetleg egy outback tulajt, hogy mi erről a véleménye. A subaru klub-ban mindegyikünk tudja, hogy az a kis gyár külső segítség nélkül épít vállalható, megbízható, tartós járműveket. Nem pedig szoftveresen bugozva el a vizsgálatot. :U Nem beszélve arról, hogy amikor hallod, vagy esetleg megengedik vezetni, az milyen, és mekkora élmény!
Egy jó kapcsolat kell, és az alkatrészárak már nem tűnnek szörnyűnek.
Most leginkább az bosszant, hogy toronycsapágyat szeretnék hátul cserélni, de a típusomhoz a nagykerben 1 azaz EGY darab van. :DDD
Szóval... nincs lehetetlen csak tehetetlen. (Köszönöm Betti) :* <3 :R

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.