Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amisis


amisis
aktív tag

Jee egy ujabb penztarca fogyazto szer... :C

Apple iPhone 8 Plus

(#2) joey04


joey04
titán

Ez most lett valami szép.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Luxusmobil létére egész korrekt hardvert kapott, a SoC-ról nincs több infó? Netán Qualcomm Snapdragon S4?

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#4) Moleman válasza Retekegér (#3) üzenetére


Moleman
addikt

MSM8260A.

(#5) helixP


helixP
nagyúr

Meg lehet ezt egy az egyben feleltetni valamelyik androidos gépnek, mint régen, amikor nokia volt benne? :)

(#6) Retekegér válasza Moleman (#4) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Akkor jófelé tapogatóztam. :DD

helixP: ismersz ilyen belsővel rendelkező készüléket 3,7 hüvelykes kijelzővel?

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#7) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Értem én, hogy luxusmobilnál nem szempont, de biztos jó ötlet Androiddal középkategóriás hardvert beletenni? Az a plusz két-három száz dollár itt nem lenne szempont. Persze lehet a Vertu olyat alkot a rendszerből, hogy öröm lenne nézni...
Na de kék és piros? Ezzel a típussal most a tinédzser dollár-milliomosokat célozzák? A Vertu Ti Colors név hallatán én ezüstöt, bronzot, sárga-, fehér- és rózsaaranyat várnék.
Megjegyzem szerintem matt feketében lenne szép, persze matt kijelzővel. Ha már valaki, a Vertu megléphetné a matt kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8) #13110016


#13110016
törölt tag

Te jó ég de ocsmány egy telefon ez.

(#9) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

A "fülkagyló" bőr borítású? mert ha igen, akkor wow! Elég robosztusra sikeredett, de inkább tetszik, mint nem.

(#10) andris1602


andris1602
aktív tag

A Vertut eladta végül a Nokia? :U Mert ha nem, sokak álma válhat valóra, egy androidos nokia "személyében" ;]

(#11) fugu


fugu
tag

A piros nagyon vad.
Egy luxus sportautó mellé tökéletes lenne.

(#12) Rickazoid válasza andris1602 (#10) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ha hihetünk a Wikipédiának, akkor eladták és csak 10% részesedést tartottak meg.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#13) Supernova198


Supernova198
csendes tag

Lol,tök felesleges volt megalkotni! :W

(#14) andris1602 válasza Rickazoid (#12) üzenetére


andris1602
aktív tag

Akkor az android már a spájzban van :C

Egyébként sosem bírtam felfogni, hogy vajon ezeket a telefonokat csak azért veszik meg, mert drágák? Értem én, hogy ki kell tűnni a milliomosklub egyhangú szürkeségéből, meg ne jöjjön már szembe a 20. Galaxy S4 az utcán.. Vagy a zafírkristály, meg az afrikai madarászgyík bőrbevonat vonzza a pénzes vásárlókat? :)

(#15) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kifejezettem ronda. Mért van az, hogy ha valami drága és luxus termék annak rondának is kell lennie?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16) Apika


Apika
Közösségépítő

Egyre komolyabb paraméterekkel bírnak ezek a telók...

(#17) Cyberpunk válasza Apika (#16) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát azért hasra nem kell esni tőlük.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) Apika válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Na ja! De régebben a belépőszintű telefonok hardverével szerelték fel őket...

(#19) kakuk.tamas válasza Retekegér (#6) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A 12.456.785.854 féle Android mobil(kütyü) között csak van egy... Vagy ami 99%-ba ugyanilyen belsővel bír. (Szerintem a kijelzőméretet ne vegyük bele, mert a felbontás a lényeg, hogy a Droid tudja-e...)

Szerk.: bocsánat, ha tévedtem a számban, de a hatvankilencezervalahanyadik Samsung kavicsforma után egy tüzép oldalra tévedtem, ahol 2 mázsa kavics volt lefényképezve, és azt kezdtem el számolni... :/

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#20) iOnizer


iOnizer
tag

De szép lenne rajta egy CyanogenMod xD
Am szerintem full gusztustalan, de a korábbi Vertukhoz képest hatalmas szépség.

Alá bizony

(#21) alienpapa


alienpapa
senior tag

Kövezettek meg, de ez iszonyat ronda.

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#22) haxiboy


haxiboy
veterán

Nagyon szép :Y

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#23) McSpy


McSpy
őstag

Annyira drága,hogy mások úgy gondolták,ahol ilyen mobilokat árulnak ott biztos van sok pénz :K

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#24) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Az android + luxusmobil ? Valahogy nem adja ...

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#25) Dawe555 válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


Dawe555
csendes tag

Ne kérdezd hogy de bejutottam a hazai bemutatójára ennek és úgy van rá optimalizálva h egy megakadás se volt pedig meg lehetett nyomkodni alaposan. És rojadt jó volt kézben tartani . De a "sima" (értsd arany v ezüst :) )változat sokkal szebb mint ezek.
Le vagyok fotozva egy ilyennel :DD

[ Szerkesztve ]

(#26) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nekem is fura a droid egy luxusmobilra. Nem tudom, melyik rendszer lenne jobb. WP még kiforratlan, droid minden, csak nem luxus, más alternatíva meg nem nagyon van. Mindegy, legalább a kőgazdagok is tudnak engribördzözni az aranybudin... :D

(#27) Cifu


Cifu
nagyúr

Legnagyobb egyben megmunkált zafírüveg? Őőőő... nem ez az, hanem a "picit" nagyobb EOTS üvegek, amik az F-35 orra alatt vannak...

Link

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#28) joey04 válasza merkucyo (#24) üzenetére


joey04
titán

Miért? A Symbian + luxusmobil jobb volt? Nem nagyon...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) Johnny194


Johnny194
aktív tag

már látom magam előtt a kígyózó sorokat az első napon, amikro kapható lesz :D

[ Szerkesztve ]

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#30) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Pokémon Red vs Blue. :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#31) justaview


justaview
őstag

Ennyiért már kifejleszthettek volna egy saját op.rendszert is, bár úgy hova lenne az extra profit. Így meg persze vicces, hogy egy mindenben egyediségével kitűnni akaró telefonon egy tucat-rendszer fut. :F

Ha elgurulna a gyógyszerem, és vennék egy ilyet, marhára zavarna, hogy az utcán majdnem mindenkinek hasonló ikonok világítanak a kijelzőjén.

[ Szerkesztve ]

(#32) The Seer


The Seer
tag

Ezek egyre csúnyábbak..

Ha milliomos lennék és a gold klubban valaki előkapna egy ilyen "telefont" és visítva köpném ki az almas beluga kaviárt amit éppen eszek

Ingyen notebook tartó #UPDATE: http://surl.hu/3D7d35

(#33) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Legalább golyóálló az a zafirüveg?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#34) waithEard


waithEard
őstag

Nem mondanám, hogy csúnya, csak nagyon picit szép.... :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#35) kolosanyi válasza justaview (#31) üzenetére


kolosanyi
veterán

Utcán? Úgyse látsz ki az elsötétített ablakú luxusautódból annyira, hogy feltűnjön... :))
De amúgy ja, gáz mindenképpen...

(#37) helixP válasza Retekegér (#6) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem, ezért kérdeztem...

(#38) Ygg


Ygg
senior tag

Max. akkor venném meg, ha ellenkező esetben kizárnának a klubból, de akkor is csak arra használnám, hogy letenném a whisky és a klubszendvics mellé az asztalra nehezéknek :D.

(#39) Retekegér válasza helixP (#37) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Itt ha lekérdezzük a chipset köré épült készülékeket, egy sincs 3,7 hüvelykes kijelzővel a Vertun kívül.

<< Heimdal >>

(#40) kakuk.tamas válasza Retekegér (#39) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

De viszont Android 4.0.4-et írnak! ;)
És nem értem, hogy a kijelző méret miért lényeg?! Ha a rendszer támogatja a felbontást, akkor miért fontos a méret?!
480*800 as a kijelzője 3.7"-on, vagyis WP is lehetne rajta, mivel támogatja a felbontást...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#41) Mokó


Mokó
aktív tag

Már várom a "chinese"-ek milyen kopikat fognak csinálni..lessz itt "VERIU" még :))

(#42) helixP válasza Retekegér (#39) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszönöm! Akkor a vertu már legalább eddig eljutott :)

(#43) kakuk.tamas válasza kakuk.tamas (#40) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Off...

Benéztem... A cikkben is írják, hogy droidos... Azt hittem, hogy S60-as...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#44) kakuk.tamas válasza helixP (#42) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha nagyon hasonlítani akarod, akkor ott a T-Mobile Samsung SGH-T699 Galaxy S Relay
4G / Blaze Q. Annak 4es a kijelzője, amúgy tök ugyanez.

Off:
Amúgy ilyen telókat miért nem adnak felénk is?! :S QWERTY-S TELEFONT AKAROOK!!! :(

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#46) kakuk.tamas válasza Balu12 (#45) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

És?! Attól gyorsabb, vagy lassabb lesz a másiknál? :o
Ő - az én logikám szerint - a teljesítményére kíváncsi.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#48) kakuk.tamas válasza Balu12 (#47) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

De itt nem az ár, és a villogás volt a kérdés, hanem a körübelüli teljesítménye.

A GSMArena oldalán a feljebb említett Samu a felhasználói visszajelzések alapján 10-ből 6-on áll teljesítmény szempontjából, vagyis nem lehet ez olyan rossz gép. (hacsak persze nem kreáltak valami ram-zabáló launchert...)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#49) Cifu válasza E.Kaufmann (#33) üzenetére


Cifu
nagyúr

Off: Az a szó, hogy "golyóálló" eléggé értelmetlen. Ez kb. olyan, mint a "golyóálló mellény", csak persze az adott védelmi érték nélkül nem sokat jelent, lévén "golyó" (helyesen: lövedék) egy .22 LR kaliberű pisztolyból kilőtt is, meg egy .300 Winchester kaliberű puskából kilőtt is. Az elsőt még jó eséllyel megfogja, utóbbit már legfeljebb a katonai ballisztikai mellények, kerámia betéttel.

A Zafírüveg egyébként egy igen ellenálló anyag, a Mohs-skála szerinti keménysége 9 körül mozog, gyakorlatilag ez azt jelenti, hogy csak gyémánttal, vagy a zafírhoz hasonlóan kemény anyaggal (bór-nitrid, például) lehet megkarcolni. Viszonyításképpen az átlag üveg keménysége a Mohs-skálán 5 körül van. Ettől még nem feltétlen lesz "törhetetlen", hiszen akkor egy erőhatásról beszélünk, nem pedig a felületi keménységről.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.