Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Bog válasza tajcsi (#125) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bár csak nagyjából sejtem, hogy mit akartál írni, de megnyugtatlak: itt mindig is volt, van és lesz szubjektív vélemény. Sosem volt tagadva. És miután erről telefonként nem sokat lehet írni, ezért bőven volt hely és idő arra, hogy beletegyem a technikai adatok mellé a szubjektív véleményemet is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#152) mogyesz válasza margithid (#149) üzenetére


mogyesz
aktív tag

Arabokat Én sem, de ezek szerint a magyarokból is csak a másik feléhez tartozókat :-)))) Rossz körökben mozgunk na, van ez így! :-))))

[ Szerkesztve ]

(#153) old rocker válasza Bog (#151) üzenetére


old rocker
veterán

Nekem volna egy ötletem. A Mobilaréna és a regisztrált, rendszeres felhasználók dobjanak össze nekem egy ilyen igénytelen esnegyvenesre valót; ti beszerzitek nekem, az átadásról csinálunk egy három kamerás felvételt, ahogy könnyekig meghatódok, sírva kidobom a zsebemből a céhetest meg a sósborszeszes üveget és eltántorgok a könyvtár irányába, hogy kikölcsönözzek egy Dubairól szóló útikönyvet....naaa...?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#154) rootkiller


rootkiller
őstag

Az ilyesmit még mindig el lehet adni valakinek? :D

Artengo TR 990 Pro

(#155) sien válasza rootkiller (#154) üzenetére


sien
aktív tag

nem, hobbiból gyártják, de a következő készülékük előtt biztos írnak neked hogy te megvennéd-e, mert ha te nem, akkor más se.

(#156) lionhearted válasza rootkiller (#154) üzenetére


lionhearted
őstag

El.
Nem tudjátok felmérni azon bizonyos 1gomb-és-hívom-a-titkárnőt funkciót. A sejkek nem engribördözni veszik, arra ott van a tabletjük (mert gondolom az is belefér a keretbe).
Ezen max hívja a sofőrt, h keresse elő a Royce-t, mert ma azzal menne. Vagy azt a bizonyos titkárnőt, mert jövőhéten bulit tartana. Esetleg HOLNAP. És ez mind megvalósítható. Igazából nem nagyon van, ami ne lenne. És akinek erre van pénze, annak ez a funkció sok pénzt megér.

Itt valaki írta korábban, hogy lottó, meg stb, és akkor sem venne ilyet, max többet cserélné, h ott lapuljon a rávarott olasz öltönyben. Kérdem én, a rávarott olasz öltöny mennyivel jobb ár/érték arányú, mint ez? Semmivel. Pont úgy sznobság. Illetve nem is feltétlen az. Egyszerűen kell a jó megjelenés (óra, autó, telefon,cipő stb.), ahhoz hogy a sejkek komolyan vegyenek. Casio órával is megtudod az időt (sőt ezer másik funkciója is van), a gumiszíj is lehet, hogy tovább bírja, mint a bőr, de azért érzitek, hogy eléggé nevetséges lenne.

Tegnap még működött...

(#157) BomiBoogie válasza lionhearted (#156) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Bár azért okosan csinálják, mert a Consierge szolgáltatásért azért még külön elkérik a megfelelő összeget.

(#158) tomab04a válasza sien (#155) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Óriási volt, Így kell szépen offolni :R

Nincs ekezet.

(#159) lionhearted válasza BomiBoogie (#157) üzenetére


lionhearted
őstag

Hát, ne gondold, hogy 1x veszel egy telefont, és örökre beny*alnak. :D
Van költsége a cégnek is ezen a funkción, és nemcsak egy ügyes titkárnő fizetése.

Tegnap még működött...

(#160) BomiBoogie válasza lionhearted (#159) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, tudom, viszont tény, hogy ehhez a szolgáltatáshoz máshogy nem jutsz hozzá, szóval ha valaki erre vágyik, ezért is ezt a telefont választja. Annyi 20 milliós autó szaladgál, egy 3 milliós telefon nem olyan extra, ha valaki erre vágyik.

A Consierge-nek meg biztos jó kontaktjai vannak, jobb, mint Gizike. :K

(#161) tajcsi válasza tomab04a (#158) üzenetére


tajcsi
senior tag

Mehet neki a sor :C

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#162) AMD Power


AMD Power
titán

Ez valami vicc? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#163) (jan)


(jan)
őstag

Stricimobil... :DD

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#164) viraga


viraga
tag

Azért a hátlap alján, belül látható "metal" felirat kicsit megtöri a tökéletességet. Már a Vertu másol a kínaiakról? :DDD

(#165) kovy79 válasza che 1990 (#146) üzenetére


kovy79
őstag

Igen, intelligens. 10 évvel ezelőtti mobilokhoz képest mindenképpen. Pont, mint egy már említett, régi, pl 100.000€-s Patek Philippe! Maga a konstrukció ősrégi, de még a mai napig használható, mivel mutatja az időt... Érdekes, nem? Egy telefonnal is telefonálni lehet. Azt tudtad, hogy a sajtburgerben sajt van? ;)
Kézzel készül, dokumentáltan egyénnek, nem pedig "hülyegyerekeknek", akiknek egy i4 már luxus.
Komolyan mondom, nem hittem volna, hogy "kockaoldalon" ennyire szűklátókörűek az emberek.
Nem vagyok sznob, de tudom értékelni a szépet (Lange & Söhne, Breitling, Tag Heuer órák), ami iparművészeti remekmű, még ha józan paraszti ésszel nem is igazán tudom azt az életvitelt elképzelni, hogy ilyen telefont vegyek. Mondom ezt úgy, hogy konkrétan a cikkben szereplőt nem nevezném szépnek.
Ennél a telefonnál nem a telefont fizeted ki, hanem ezt a remekművet és biztos lehetsz benne, hogy nem dönt a világon eladási rekordokat a gyártója.

(#147) margithid, gondolom sok-sok magyar milliárdost ismersz, tehát hitelesen képviseled az ő álláspontjukat...
Abba pedig ne menjünk bele, hogy mi szép és mi ocsmány, mert ez elég szubjektív téma!

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#166) Swami


Swami
senior tag

Nem szépek a gazdagtelefonok, meg hát nem is okosak, de itt ugye nem is erről van szó.
Bizonyos körökben az számit, mit viritasz. Mindegy mi az, csak minél drágább legyen. Ja meg ne utánzat.
Ha számitana valamit is a funkcionalitás, akkor más, hagyományos candybar design-nal rendelkező, de okostelefont alakitanának át (érintőképernyőssel ugye nincs mit kezdeni: a displayt mégse aranyozhatják telibe...).
Monjuk egy Huawei eAccess Smart Bar nem nézne ki rosszul lebőrözve. :D

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#167) Vakegérke válasza Swami (#166) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Bizonyos körökben az számit, mit viritasz. Mindegy mi az, csak minél drágább legyen. Ja meg ne utánzat."

Érdekes, egyik kőgazdagnak se jut eszébe, hogy teljesen egyedi telefont terveztessen magának. Az lenne ám a buli, hiszen egyetlen darab lenne belőle a világon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#168) aram01 válasza Vakegérke (#167) üzenetére


aram01
nagyúr

valahol olvastam,hogy egy híres tervező,csinált már ilyet

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#169) Vakegérke válasza aram01 (#168) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem tervezéssel, egyedi legyártással sem drágább, mint egy luxus telcsi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#170) aram01 válasza Vakegérke (#169) üzenetére


aram01
nagyúr

pedig lehet hogy igen,mert az egyedi gyártás nagyon drága,akármilyen területet nézel

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#171) Vakegérke válasza aram01 (#170) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem értek hozzá, biztos igazad van. De ugye kőgazdagéknál nem számít a lóvé, és lehetne virítani a telcsivel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#172) aram01 válasza Vakegérke (#171) üzenetére


aram01
nagyúr

én ha tehetném titánium ötvözetből csináltatnám az enyémet(ahányszor leejtem)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#173) old rocker válasza Vakegérke (#171) üzenetére


old rocker
veterán

Az az újgazdagok szokása. Itt a klubtagság a lényeg, ami kötődik a telefonhoz. Szerintem.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#174) kovy79 válasza old rocker (#173) üzenetére


kovy79
őstag

Pontosan. Egy órát sem csináltat magának az ember "Noname" márkanévvel, hanem vesz egy Breitling-ot. Persze van keletje az egyedi dolgoknak, de a gyártó ott is általában neves cég.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#175) aram01 válasza kovy79 (#174) üzenetére


aram01
nagyúr

órából már inkább egy rolex

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#176) tomab04a válasza aram01 (#175) üzenetére


tomab04a
aktív tag

A rolex is teljesen más tészta mint amiről az úr beszél, szerintem.A rolex szimplán luxuskategória, míg az általa felsoroltak inkább olyan jellegűek, amiben gyönyörködsz is, csodálod.("iparművészeti remek")

Nincs ekezet.

(#177) kovy79 válasza aram01 (#175) üzenetére


kovy79
őstag

tomab04a elmondta a lényeget. Nem mintha a Rolex-et lenézném, de az igazi luxus fentebb kezdődik. ;)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#178) aram01 válasza kovy79 (#177) üzenetére


aram01
nagyúr

én egyszerű gazdag lennék,nekem elég lenne a rolex,de minden öltönyömhöz más :D

(#176) tomab04a : tudom miről beszélt :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#179) tomab04a válasza aram01 (#178) üzenetére


tomab04a
aktív tag

:R

Furcsány Gyerencnek akkor 61 rolex kellene :D

Nincs ekezet.

(#180) aram01 válasza tomab04a (#179) üzenetére


aram01
nagyúr

vicc,hogy nevetve meg is tudná venni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#181) tomab04a válasza aram01 (#180) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Szánalmast akartál írni nem?
Offba teszem, mert annyira nem vág a luxustelefon témába.

Nincs ekezet.

(#182) kerteszgabi


kerteszgabi
tag

Ha már drága óra akkor IWC

(#183) aram01 válasza kerteszgabi (#182) üzenetére


aram01
nagyúr

ez nagyon szép

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#184) tomab04a


tomab04a
aktív tag

Nekem a yacht kéne ami alatta van :)

Nincs ekezet.

(#185) caius marius válasza Mr Cube (#42) üzenetére


caius marius
tag

"ez egyedülálló a földön és egy bizonyos rétegnek igenis kell, el kéne fogadni."
Nem tudom elfogadni, már miért is tudnám? Azok akik ezeket a telefonokat használják, nem mások mint élősködők. Javarészt haszontalan emberek. Kukába velük. Más. Ez a telefon, egy rakás kaki. Az, hogy téged lenyűgöz az a plusz gomb amivel a gazdag pöcsök bort tudnak rendelni, helyet tudnak foglalni egy szaros klubban, vagy ehhez hasonló haszontalan dolgokat tudnak művelni nem, azt jelenti, hogy ez egy jó telefon. Márpedig a cikk a telefonnal foglalkozik, és nem mással.

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#186) aram01 válasza tomab04a (#184) üzenetére


aram01
nagyúr

azt rögtön gondoltam ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#187) .Szaki. válasza caius marius (#185) üzenetére


.Szaki.
addikt

Előre elnézést kérek mindenkitől a hosszú irományért!

Nem értem, hogy akinek Vertuja van az mitől lesz élősködő. Nincs ilyen telefonom, nem is volt és feltehetőleg nem is lesz, mert nem tetszik és még jó ideig nyilván nem is engedhetek meg magamnak egy ilyen készüléket, de nem csak olyan emberek gazdagok akik szétlopták az országot. Vannak olyanok is akik megdolgoztak a pénzükért, lehet, sőt biztos, hogy ebben az országban a legtöbb gazdagnak titulált ember nem ilyen, de komolyabb országokban (Németország, stb) bizony vannak olyanok is, sőt többségük orvos, vagy egyetemi tanár. És bizony el kell fogadni, hogy egy ilyen embernek nincs szüksége Androidra, sőt egyáltalán okostelefonra sincs. Persze kivétel mindig van, annak valószínűleg már rég egy iPhone 5 lapul a belső zsebében. Nem akarok védeni semmit, vitát sem akarok gerjeszteni, de ezt a "gazdag pöcsök bort tudjanak rendelni" stílusú fröcsögést nem tudtam szó nélkül hagyni. A Vertu (ha az én szememben nem is szép) biztos van olyan akinek ez tetszik, és bizony a minőségnek ára van, ez pedig nem olyan anyagokból készült, mint a samsung "csodái". Nem olcsó, gondolom épp ezért vagy irigy azokra akik kp-val kifizetik, de például egy menő orvostól, vagy bárkitől, aki letett valamit az asztalra és úgy gazdagodott meg egy fillért sem sajnálok. Ezért nem mondom azt, hogy a Vertu "gazdag pöcsök" telefonja. A gazdagoké.

Azt is el kell ismerni, hogy nem kell ahhoz milliós, sőt százezres telefon sem, hogy elegánsan meg lehessen jelenni. Hozzáteszem ez még mindig nem azt jelenti, hogy én, vagy akárki más a telefonjával akar villogni. Azok a komolytalanok. De ha előveszi az ember, akkor bizony megnézik, hogy egy lila samsung vagy esetleg egy komolyabb kinézetű készüléket fog a kezében. Nekem egy "olcsófonom" van, egy Nokia X2-01, fekete színben. Pimaszul jó ára volt, S40-es platformja van és meglehetősen elegánsan néz ki. És hiába nem villogok vele mindenki megnézi, fogdossák, hogy milyen szép és ők is vennének ilyet és "ezám a Telefon" megjegyzéseket kapok rá állandóan. De Vertu-t vesz szíve joga.

Egyébként nem régóta vagyok ezen a fórumon, de talán megjegyezhetem még újoncként, hogy ez a stílus itt nem igazán fekszik, de javítsatok ki ha tévednék..

(#188) old rocker válasza tomab04a (#179) üzenetére


old rocker
veterán

kötél, egyedi fonású

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#189) Vakegérke válasza .Szaki. (#187) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gondolod, hogy egy orvos, vagy egyetemi tanár ilyen telcsit vesz csak azért, hogy villoghasson vele?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#190) .Szaki. válasza Vakegérke (#189) üzenetére


.Szaki.
addikt

El is olvastad amit írtam? :N

[ Szerkesztve ]

(#191) Vakegérke válasza .Szaki. (#190) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az utolsó betűig. Azt viszont kétlem, hogy egy "dolgozó" vesz egy Vertu-t, hogy villoghasson vele. Másra ugyanis nem jó, lásd ár-érték arány.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#192) kovy79 válasza .Szaki. (#190) üzenetére


kovy79
őstag

Egyetértek Vakegérkével. Itt Németországban sem sok Vertu-t látsz utcán, ahol a "hétköznapi" emberek megfordulnak (közéjük tartoznak a tanárok, orvosok is). Ezek a felső tízezer telefonjai, ők pedig általában valóban nem "dolgozó" emberek.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#193) tomab04a


tomab04a
aktív tag

Viszont egy luxuscikket akkor is tudatlanság fikázni,szarozni,főleg egy réteget kollektíve leélősködőzni.Ez már a szánalmasságot súrolja.

Nincs ekezet.

(#194) .Szaki. válasza tomab04a (#193) üzenetére


.Szaki.
addikt

Köszönöm, végre valaki megértette.

(#195) aram01 válasza tomab04a (#193) üzenetére


aram01
nagyúr

ezzel én is egyetértek

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#196) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Na ne legyetek ennyire kiakadva, csak az első milliót kell összelopni, utána már a pénz pénzt csinál.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#197) caius marius válasza .Szaki. (#187) üzenetére


caius marius
tag

"Nem értem, hogy akinek Vertuja van az mitől lesz élősködő."
Attól, hogy jóval többet költ mint amennyit megérdemelne. Többet annál mint, amiért megdolgozott.
Azt a többletet, amit elkölt, másoktól veszi el. Ezért nevezem aztán az ilyen „embert" élősködőnek.

"Vannak olyanok is akik megdolgoztak a pénzükért"
Igen ebben igazad van! De ők nem Vertuval mászkálnak.

"komolyabb országokban (Németország, stb) bizony vannak olyanok is, sőt többségük orvos, vagy egyetemi tanár."
1. Mitől komolyabb ország Németország?
2. egyetemi tanár, orvos persze... Ember Te hol élsz?

"és bizony a minőségnek ára van"
Aha, hát ha neked ez a minőség ...
A cikket elolvastad?

"Hozzáteszem ez még mindig nem azt jelenti, hogy én, vagy akárki más a telefonjával akar villogni. Azok a komolytalanok. De ha előveszi az ember, akkor bizony megnézik, hogy egy lila samsung vagy esetleg egy komolyabb kinézetű készüléket fog a kezében. Nekem egy "olcsófonom" van, egy Nokia X2-01, fekete színben. Pimaszul jó ára volt, S40-es platformja van és meglehetősen elegánsan néz ki. És hiába nem villogok vele mindenki megnézi, fogdossák, hogy milyen szép és ők is vennének ilyet és "ezám a Telefon" megjegyzéseket kapok rá állandóan"
Tehát. Csak, hogy jól értem e? Ugyan neked nem fontos, hogy megnézik e a telefonod, de azért jól esik, hogy fogdossák és megjegyzéseket tesznek rá. Te ugyan nem tartasz rá igényt, de már milyen jó az, hogy mindenkinek tetszik.
Nos én semmit nem utálok jobban, mintha a telefonomat fogdossa egy idegen. Vagy bárki...
Azt meg végképp letojom, hogy megnézik e.
Használom és kész...

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#198) tomab04a válasza hallerlaller (#196) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Igaz volt ez 10-20 éve, de mostmár nem árt az első 6-8 millát összedolgozni, üzletelni, hogy vállalkozni tudj(akármilyen téren.)De ez az "első milliót lopta minden gazdag" is szánalmas kollektív bűnözőnek kikiálltás.Remélem te nem így értetted.Ezt úgy mondom, hogy az alsó rétegben élek, csak tudok gondolkodni.Nem ittam,bagóztam el az agyam,tartásom.

Nincs ekezet.

(#199) tomab04a válasza caius marius (#197) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Miért nem egyszerűbb azt mondani egy évszázadok óta működő rendszerre (luxuscikkek gyártása,árusítása), hogy "bocsi, de nem értem miért".Ezzel nagyot nőnél az értelmes emberek szemében (és az enyémben, persze csak mert szubjektív, hogy ki értelmes).

Nincs ekezet.

(#200) hallerlaller válasza tomab04a (#198) üzenetére


hallerlaller
addikt

Értsd úgy, hogy inkább a mondat második felén van a hangsúly. :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.