Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

na ez sem szep :DDD
olyan mint egy csicsas taviranyito :DD

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) Szabie85


Szabie85
tag

A cím és a teszt is jó. :-)

Samsung Galaxy S5

(#3) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azt gondolom ez a gombsor alkalmas egy Háboru és Béke kényelmes begépelésére ;] :DDD

All→M8

(#4) Lesrach


Lesrach
csendes tag

Aki ilyet vesz annak szerintem teljesen mindegy hogy mit tud a telefon csak elmondhassa hogy x összegbe került úgyhogy jó ha tudod hogy tele vagyok pénzel :D. Ilyen tudású telefont 5 ezerért lehet venni... persze mérföldekkel rosszabb anyaghasználat mellett de akkor már a tok árából inkább veszek 20 olyat és akkor egy darabig nem kell telóra költeni :D.

(#5) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Es most jon a fuj, undorito, a 15 ezres telefonom tobbet tud szoveg...meg hogy de kib. draga...tokmindegy hogy most 1 misi 2 vagy 3 a cucc nem ez a lenyege...ez szimbolum. szep, mindenki megnezi oltonybol kihuzva...because why the fuck not.

YNWA

(#6) eclipse006


eclipse006
őstag

Ár/érték: 0 :))

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#7) BoC1ka válasza eclipse006 (#6) üzenetére


BoC1ka
senior tag

aze 1-10 ig osztalyba 1 et kellett volna adni nem 0at..ha mar az iskolaba se tudsz 0 at kapni :D

(#8) Misály

ott a szo! :)

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#8) Misály válasza BoC1ka (#5) üzenetére


Misály
addikt

Pontosan, mellesleg minek okostelefon funkció, ha gombnyomásra kapsz egy titkárnőt aki elintéz mindent. Siri bekaphassa.

(#9) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Valaki magyarázza már el nekem pls., hogy az árán kívül ez mitől luxus? :F Teljesen komolyan kérdem. Maga a telefon 3 éve is elavult lett volna, az összeszerelés+anyaghasználat OK, de az se olyan hűdemindentkibír, hisz a cikkben is írjátok, hogy már kopottas, de még ha az is lenne, ez sem indokolja, hogy ennyire drága legyen. Ez a márka már létrejöttekor luxus volt, de úgy, hogy azt mondták, hogy ők luxus, ez luxus, ezért ennyi, és kész. De ennek nem így kéne működnie, ki kéne érdemelni, hogy luxuskategóriaként tekintsenek rájuk. Semmi gondom nem lenne vele, ha nem önkényesen kiáltják ki magukat annak. Ennyi erővel becsomagolok egy darab kutyasz*rt bőrdobozba, azt mondom, hogy ez hűdenagyonluxus, és vigyétek, mert milyen menő már, hogy fizettél 1 misit egy csicsás kutyasz*rért. Nincs értelme, nem használod, nem jobb, mint bármelyik másik kutyasz*r - sőt rosszabb - de legalább mindennél jobban azt fejezi ki, hogy téged nem érdekel, megteheted, hisz egymilliót költesz kutyasz*rra.

Lényeg a lényeg, aki ezt megveszi, az tényleg csak egy sznob s**gfej, és még hülye is.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#10) buvartacsko


buvartacsko
addikt

érdekes hogy e mellett a telefon mellett, az iPhonet fikázzák az emberek, hogy drága, és keveset tud az androidhoz képest. na akkor ez mi ha nem drága?! :) és mellesleg kevesebbet is tud

(#11) kristof83


kristof83
aktív tag

....egyszerűen "csak" gyönyörű....

(#12) meroly


meroly
veterán

Szerintem egyébként szép, kár hogy a luxus csak a külsőre vonatkozik.
Ha a belső alkatrészekből, hangszóró, végfok, ic-k, stb, stb is prémium minőséget raknának, akkor lenne ezeknek értelme, de így a meghibásodás akkor nagyjából egyenlő egy 6500-áéval sajnos.

Impossible is nothing

(#13) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

mit szeret a sejk, aki mit se sejt az Androidról - ezen jót derültem. :D
100 k egy tokért nevetséges, még ha krokodilbőrből lenne is. De a magyarázat az angliai tehenekről megmosolyogtató. :DDD

<< Heimdal >>

(#14) ngabor2 válasza eclipse006 (#6) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor az egy nagyon jó, és/vagy ingyenes cucc lenne, legalábbis matematikai értelemben :D (egy tört értéke akkor 0, ha a számláló 0 :D)

az, hogy x éve elavult technika, ebben a kategóriában nem számít. az a neve, hogy Vertu. sőt, VERTU. arra való, hogy a tulaja villogjon vele, hogy ilyenre is fussa. ha okostelefont akarna, akkor bármikor bemegy az első telefonüzletbe, és vesz egy ájfónötöt, vagy galaxieshármat, vagy akármilyet. de aki ilyet vesz, annak nem a tudás kell, hanem egy Vertu :)

(#15) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nem, nem és nem. Sajnálom de nem.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16) inferno88


inferno88
őstag

Ismét egy f#s.
Ha már a luxus szavakkal dobálóznak,akkor kérnék bele holografikus kijelzőt és hátmasszírozó funkciót.
A formáját eltekintve extravagáns vibrátornak is elmegy.

Semper fi!

(#17) M3oH


M3oH
addikt

Mindentiszteletem a Mobilarena szerkesztosegenek, de tenyleg ugy gondoljatok, hogy van igeny arra, hogy havonta egy ilyen luxus bizbazt teszteltek? Szerintem felesleges. Mert tudjuk, hogy draga es buta.

(#18) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Eltekintve attól, hogy az ár/érték aránya... szóval ilyen nem létezik.
A készülék tényleg ékszer jellegű és - nekem legalábbis - kivételesen tetszik.
Az vicces kissé, hogy az erőt árasztó rozsdamentes acél és karcmentes zafírüveg mellé egy könnyen tönkretehető bőrborítás is van.
Ha a világ rendben volna, és "tartós fogyasztási cikkek" tényleg tartósak lennének, akkor innen lehetne elindulni.

Sose lesz ilyenem. Még ha...akkor sem. :)

(#19) BoC1ka válasza meroly (#12) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Szerinted aki megvesz egy ilyen telefont fog mp3 at rajta hallgatni egyaltalan? Telefonalni fog rajta csak, max sms...szerinted erdekli milyen a hangszoroja?

(#17) M3oH

ha mar csak egy ember is bemegy megnezni a telefont vagy netalantan erdeklodik utana akkor igen, van ertelme tesztelni...Az XXL gsm nek ez marhajo reklam...es hidd el vannak olyan emberkek akik akiknek tetszik es kell nekik, netalantan itt olvastak rola...kb ingyen marketing

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#20) Misály válasza inferno88 (#16) üzenetére


Misály
addikt

Ne keverd a luxust a geek-el.

(#21) ray blu válasza M3oH (#17) üzenetére


ray blu
tag

Épp ez jutott eszembe.

MacBook Pro Retina 15" 2,6 GHz, MacBook Air 13" 2013 - Lumia 1020, iPhone 5S

(#22) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Nem lehetne azt, hogy leteszteltek legközelebb egy burzsuj arcot, aki akármilyen luxustelefont birtokol? :DDD Érdekelne a lelkivilága és hogy miért vett milliós, ám buta telefont.

Az én kis szürke világom által formált gyomrom nem veszi ezt be, és szerintem ha lenne a számlámon mondjuk 5 milliárd forint, akkor sem vennék ilyeneket. Elsődleges szempont a tudás, használhatóság lenne akkor is, nem pedig ilyen-olyan bőr, platina, gyémánt stb. :))
Maximum cserélgetném a telefonjaim, mindig az éppen aktuális csúcsmodell (kivéve iPhone)lapulna a direkt rám szabott, olasz öltöny belső zsebében. :DD

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#23) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Az első Vertu ami majdnem tetszik....ha egy kicsit rövidebb lenne és nem úgy nézne ki, mint egy orion távirányító, tetszene...egyébként meg ugyanúgy egy rongyrázós túlcsicsázott pénznyelő :DDD

(#24) kokyt válasza M3oH (#17) üzenetére


kokyt
senior tag

Hát nekem pont van rá igényem :B
Ha engem nem érdekel a Samsung/LG/Motorola/Nokia/Vertu/TAG (húzza mindenki alá a megfelelőt) telefonok tesztje, akkor nem oltok egy jót, hanem egész egyszerűen nem olvasom el, és kész.

(#25) csongi


csongi
veterán

Szenzációs! :
És van aki megveszi! :D

(#26) M3oH válasza kokyt (#24) üzenetére


M3oH
addikt

Pont igy tettem, nem olvastam el. Amugy, nem "oltasnak" szantam, csak erdeklodtem es kifejtettem a velemenyem a tesztelt keszulekrol :)

(#27) old rocker


old rocker
veterán

Meggondoltam magam. Mégsem hippi szeretnék lenni, hanem olajsejk.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#28) margithid


margithid
veterán

Vicc ez a telefon, nem értem, hogy ki az aki megveszi ennyiért..
Ha drága kiegészítőre vágyik valaki, akkor vegyen órát, ennyiért már kap elég jót, vagy gyűrűt, kar-, esetleg nyakláncot. De ezt a förmedvényt előveszi valahol akkor kiröhögik szvsz.
Ha annyira luxusmobilozni akar, akkpr iphone akármilyen tokkal, vagy hallottam már ilyen aranyozott, esetleg swarovski-val kirakott példányról is.
Ismerek pár kőgazdag arcot, 7es bmw, hummer, drága ruhák, óra, de akinek a telefon fontos annak iphone-ja van, aki meg csak telefonál vele annak egy nokia.
Attól mert gazdag valaki még megnézi mit vesz és nem fogja megvenni a legdrágábbat, csak azért, mert annyiba kerül amennyi.

(#29) Lenry


Lenry
félisten

mit szeret a sejk, aki mit se sejt az Androidról.

tökéletes lezárása volt a cikknek :C :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) old rocker válasza M3oH (#17) üzenetére


old rocker
veterán

Van. Meg fogsz lepődni, de én spéci nem csak a specifikációra vagyok kíváncsi egyes teszt-cikkekben, hanem a humorra és a finoman cizellált iróniára. Ez a cikk mindezt megadja, sőt, ezen túlmutatva megdöbbentő, kicsit szarkasztikus korrajz arról,hogy a sznobizmusnál határ a csillagos ég.

Lenry: ja-ja, meg az Indezit mosógép... nagggyon jó!

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#31) Szabie85 válasza Lenry (#29) üzenetére


Szabie85
tag

+1 :D

Samsung Galaxy S5

(#32) raub


raub
tag

Érthetetlen, hogy egy ilyen méregdrága telefon ennyire ,, buta " legyen...
Olyan érzésem van, mintha ennél a márkánál ,, tök hülyének " néznék a vásárlót, hiszen
,, Nesze semmi, de VEDD meg jól! " :D elven működnek...
Bár lehet, hogy Ők tudják jól, hiszen ha ennyi pénzt vagy hajlandó kifizetni egy telefonért, akkor jó eséllyel a beszámíthatósági mutatód verdesi a nullát! :F
Persze az is lehet, hogy csupán az irígység munkál bennem, :U hiszen ha én is egy Dallasi ,, Csajt akar a gazda " féle kőgazdag marhatenyésztő lennék, akkor KIZÁRÓLAG a SAJÁT szuperzöld füvet kérődző, babapopsi simaságú bőrű tehenem gúnyájával boríttatnám a telómat!!! :D
Mivel pedig pl. a puritán külsővel megáldott Samsung Galaxy S3 még nem pihen a boltok polcain Varrott marhabőr köntösben, így kénytelen lennék Én is a Vertuhoz fordulni... ;)

(#33) dontdoit


dontdoit
tag

Na most megírom, azt ami régóta fogalmazódik bennem, ennyire nem lehettek buták. Volt szerencsém ilyen körökben mozogni, elég sokat, ha nem is feltétlen tartozok oda. Szóval, ők sem úgy veszik mint telefon, hanem mint ékszer, mint státusz, mint egy jelkép. De egy 60-70éves öregúr nem gyakran használná ki egy okosteló adottságait, neki az kell hogy legyen szép, stílusos, elegáns, egyedi, és státusz.

"Ha annyira luxusmobilozni akar, akkpr iphone akármilyen tokkal, vagy hallottam már ilyen aranyozott, esetleg swarovski-val kirakott példányról is."

az Iphone nem luxus, ami 10000ért elhozható, az nem luxus, nem prémium, csak szép, meg jó meg hájpolt.
Szerinted, ha meg egy kicsit is érdekli, akkor nem vesz még 50db Iphone-t mellé? De igen, de ezzel jár tárgyalni, üzleteket kötni. Ezt ha kirakja az asztalra, akkor tudják róla hogy mi meg hogy.
Szóval nem telefont veszel, hanem státuszodhoz méltó kiegészítőt.
Üdv

Nem beszélgetni akarok. Üzletelni. Mennyi? Annyi! Telefonszám? Mikor, hol? És kész is az üzlet.

(#34) patex1983


patex1983
őstag

Ez vicc kategória, nem luxus... :DDD

X

(#35) Lenry válasza dontdoit (#33) üzenetére


Lenry
félisten

ennyire nem lehettek buták.

nem, csak nincs szerencsénk olyan körökben mozogni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36) dontdoit válasza Lenry (#35) üzenetére


dontdoit
tag

De komolyan, szerintetek nem vehetnek akármennyi S3-at meg iphone5-öt? DE! Csak azzal nem vesznek komolyan!

Nem beszélgetni akarok. Üzletelni. Mennyi? Annyi! Telefonszám? Mikor, hol? És kész is az üzlet.

(#37) raub válasza dontdoit (#33) üzenetére


raub
tag

Ezerszer is hálát rebegek a sorsnak - én is mint az általad megszólított ,, buták " egyike - amiért e pillanatban bent jártam és így abban a szerencsében részesülhettem, hogy a felvilágosításod fényt mutatott számomra, ebben az idáig ,, megfejthetetlen " sznob labirintusban... :F
Köszönöm!!! :R

(#38) dontdoit


dontdoit
tag

A buta nem volt pejoratív, csak olyan butuska, vagy a dolgok mögé nem látó : Hű bazze ki vesz 3 misiért egy régi nokiáááttt???? :OOO "-os kommentelős fórumtársakat illettem ezzel.

Nem beszélgetni akarok. Üzletelni. Mennyi? Annyi! Telefonszám? Mikor, hol? És kész is az üzlet.

(#39) Lenry válasza dontdoit (#36) üzenetére


Lenry
félisten

és ezt honnan kellene tudnunk, hogy a miénknél százszor magasabb bevétellel rendelkezőnek mi éri meg, mit vesz komolyan, mi neki a normális?

én pont azt az embert nem veszem komolyan, aki megveszi ezt a csodát, mert szerintem nem normális. mert szerintem értelmetlen, mert komplett hülyének tartom azt, aki nem látja, hogy gyakorlatilag átverték.

oké, elfogadom, hogy más az értékrendje, hogy van, akinek ez természetes, de akkor te is fogadd el, hogy nekünk ez felfoghatatlan.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#40) Kasya válasza dontdoit (#38) üzenetére


Kasya
nagyúr

"Kicsit" ugy erzem, hogy az olvasok/hozzaszolok tobbsege nem tudja ertekelni ezt a kategoriat. Sznobizmusrol beszelnek, holott ez is csak egy normalis dolog, csak nem a kozepretegnek. A Vertu gyonyoru telefonokat, smarthphonokat kinal es egy olyan szolgaltatassal/felepitessel, amit nem nagyon talalni mas cegnel.

Csak mert valakinek nem megengedheto/szukseges ez a kategoria, nem jelenti azt, hogy felesleges.

Nem teljesen neked szantam a valaszt. Amugy, megkerdezhetem nyilvanosan, milyen tipusu korokben lattal ilyen telefont? Nekem meg nem volt hozza szerencsem :/

Latom Pesten van hivatalos Vertu uzelet. Vajon, van kiteve probamobil? :) Hozzam legkozelebbi hely, ahol kapni lehet, egy gyement uzlet.

[ Szerkesztve ]

(#41) rakenroll


rakenroll
csendes tag

Repedezik a szuperfasza tehenbőr. Gondolom egy száraz hideg pince padlóján hevert évtizedekig :D
Ezt hozza egy polyuretán műbőr is.

(#42) Mr Cube


Mr Cube
tag

Hú de nagyon kevesen értik, hogy egy ilyen telefon mire jó. Lehet dobálózni a "hülye, aki ilyet vesz" és "sznob s*ggfejeknek való" szövegekkel, de ez csak arról tanúskodik, hogy aki ilyet mond, kicsit szűk a látótere.

Már egyszer belementem itt egy ilyen vitába, még egyszer nem szeretnék, csak annyit írok, hogy a Vertu telefonokra van igény, mert hogy van az a réteg, amelyiknek erre van szüksége és igen, attól, hogy maga az oprendszere buta, még van létjogosultsága és van olyan, akinek pont ez kell.

A Vertu telefonok nem csak azért ilyen k*rva drágák, mert olyan anyagból készülnek. Azért ilyen drágák és ez a legfőbb szempont, mert olyan szolgáltatást nyújtanak, amit semmilyen másik gyártó nem, sőt. Nem részletezem, itt a link és a cikk egy jobb telefonjukról és a hozzá tartozó szolgáltatásról, ami minden Vertu-hoz jár. Ezt fizeti meg az ember és ez egyedülálló a földön és egy bizonyos rétegnek igenis kell, el kéne fogadni.

Attól, hogy itt sok embernek se pénze, se igénye nincs rá, attól még másnak lehet, nem kell rögtön leszólni.

Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

(#43) MADcat válasza mrlujoak (#15) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ezzel ez én gondolataimat is összefoglaltad, köszönöm!!! :R :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#44) Peterson_ válasza HawerKing (#1) üzenetére


Peterson_
addikt

Én még mindig úgy vagyok a kérdéssel, hogy ha csak egy S60-as platformmal szerelt korrekt és mindennel felszerelt feature-phone-t csomagolnának ebbe a házba, már "fejethajtanék".
Persze akkor sem lenne arányban az árral amit le kell szurkolni egy ilyen készülékért, de nyilvánvaló hogy nem is erről szól...
Csak a bevezetőt olvasva azt gondoltam, hogy valami okosat tettek a házba.

Amúgy a hosszúkás formával bajban lennék amikor a paplan alatt keresem a TV távirányítóját, tuti ezzel akarnám kapcsolgatni ;] :DDD

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#45) dontdoit válasza Mr Cube (#42) üzenetére


dontdoit
tag

Mondom van még itt aki normálisan látja mint én. :) :) :R

Nem beszélgetni akarok. Üzletelni. Mennyi? Annyi! Telefonszám? Mikor, hol? És kész is az üzlet.

(#46) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Luxuscikkekre, státuszszimbólumokra mindig volt igény, ezen lehet röhögni meg utálkozni, de akkor is így van. Ár-érték alapján minden luxuscikk létjogosultságát kétségbe lehet vonni, mert ugye pont ez a lényeg, az a kis bőr és kerámia az, amit nagyon súlyosan meg kell fizetni, a "nagyon jó" és a "tökéletes" közötti kis különbség a lényeg. És sokszor a tudás is másodlagos, a 10 ezer forintos Casiónak fejlettebb a technológiája, mint az 5 milliós Patek Philipnek és még számológép is van benne...

Azon persze lehet csodálkozni, miért nem gyártanak valóban korszerű luxustelókat, elvégre egy Bently-be se egy Lada hajtásláncát szerelik a hülye gazdagnak úgyis mindegy alapon.

Nem a lényeg a fontos.

(#47) JDM_Style


JDM_Style
tag

A Vertu miért csak ilyen csúnya telefonokat csinál?

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#48) Mr Cube válasza dontdoit (#45) üzenetére


Mr Cube
tag

:K :R

Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

(#49) #71321344 válasza Mr Cube (#42) üzenetére


#71321344
törölt tag

Arról nem is beszélve, hogy ezeket a telefonokat nem a Foxconn emberrobotai dobálják össze.

Mivel alapvetően egy műszaki cikkről van szó, nehéz elvonatkoztatni a tudásától, de - mint már más is írta - egy drága órát se az alapján ítélnek meg elsődlegesen, hogy milyen pontosan mutatja az időt, sőt az íjászokat se szokták lenézni azért, mert egy pisztollyal praktikusabb gyilkolászni.

Az amúgy érdekes, hogy itt a fórumon a gazdagságról a többség a tarkóragyúrós vállalkozóra asszociál, aki az X6-osból kiszállva a mobiljával vagizik.

(#50) margithid : "Igenis manapság legyen opció a jó netezési lehetőség a telefonon." Van olyan készülékük is.

[ Szerkesztve ]

(#50) margithid válasza Mr Cube (#42) üzenetére


margithid
veterán

A szolgáltatásaik valóban prémiumosak, de nem erről van szó, hanem arról, hogy 2012 írunk és egy ilyen röhejes kb 5 éve is az átlegnak megfelelő hardver/szoftvert beletenni egy ilyen telefonba vicc!
Ahogy az olvtárs is írta, a bentlybe se lada hajtásláncot szerelnek.
Minimum egy teljesen kigyomlált androidot kellene futattnia, de ynugodtan összetákolhatnának valami egyedi cuccot is, esetleg mivel a nokiával voltak kapcsolatban, a meego-t is továbbvihették volna.
Én elhiszem, hogy prémium anyagokból épül fel, prémium szolgáltatásokkal van megspékelve, de ne egy ezer éves szovtvert húzzanak már rá, azandroid is cikki lenne ilyen készülékeken, de ez egyenesen nevetséges.
És ne jöjjön senki azzal, hogy egy multimilliomosnak nem kell okosteló, midnent elintéznek helyette. Igenis manapság legyen opció a jó netezési lehetőség a telefonon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.