Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) prolad


prolad
őstag

Csinos darab, még a notch is belefér, annyira talán nem is butították le. Csak keskeny.

(#2) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Jó lett! Mondjuk egyedül a kirin 980 miatt cserélném le rá a p20-am.

Huawei P30

(#3) ghiottone


ghiottone
nagyúr

ip67-et kaphatott volna :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) _CICAFIU_ válasza ghiottone (#3) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Sajna az csak a pro kiváltsága mint az előző szériánál is.

Huawei P30

(#5) atike


atike
nagyúr

Várjuk a tesztet erről is.

(#6) #86973952


#86973952
törölt tag

"A P30 április 1-jén kerül forgalomba Magyarországon..."

Jól időzítettek. :U

[ Szerkesztve ]

(#7) _CICAFIU_ válasza #86973952 (#6) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Ez csak a babonásoknak probléma. Másoknál mint pl március vagy szeptember 1. Meg a bolondok napját (gondolom erre gondoltál) max az általános iskolában tartják.:)

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#8) Jadro


Jadro
veterán

Végre visszateszik a jack csatlakozót, de cserébe nincs vezetékmentes töltés? Ehh...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#9) #86973952 válasza _CICAFIU_ (#7) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én egyiket sem tartom 40 felé haladva, de úgy emlékszem anno a suliban sem volt nagy divat. Ettől még nem nagyon van olyan ember, akinek ne ez jutna eszébe. :)

Egyébként a kínai népnél is "hagyománya van" a babonának. Csak nem éppen ezzel a dátummal vagy számmal.

[ Szerkesztve ]

(#10) #86973952 válasza prolad (#1) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én remélem, hogy a Mate 30 tesóknál már elfelejtik a noccsot. Amire kis esélyt látok. Illetve remélem nem kezdenek el ők is lyukasztani.

Nálam például erős érv lenne a Mate 30 Pro mellett az, ha más módon oldanák meg a szelfi kamerát.

(#11) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

szüljenek sünt. nagyon vágynék egy nem lekerekített, viszonylag nagy méretű, ip védettséggel ellátott, vezeték mentesen tölthető, maximum csepp-noccsos, nem szánalmas méretű akkumulátorral rendelkező csúcskészülékre. reméltem hogy ez lesz az.

[ Szerkesztve ]

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#12) kcsa


kcsa
veterán

"A Pro variációval szemben le kell mondani a vezetékmentes töltésről és fordított töltésről, az infraportról, illetve IP68-as védelem helyett csak IP53-as por- és nedvesség elleni védelem jár. Az akkumulátor 3650 mAh-n állapodott meg, ami 22,5 watton tölthető 40 helyett, de hát valamit valamiért: nem akart a gyártó öngólt lőni minden csúcslehetőség biztosításával a kedvezőbb árú modellben."

Minden? Egyik sincs benne :DDD

(#13) judas13


judas13
addikt

:C

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#14) _CICAFIU_ válasza #86973952 (#9) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Igen mindenkinek ez jut eszébe de mint írtam ezt max általánosban tartják számon. Az hogy kínában mikor mi van sztem nem fontos mert gondolom magyarok vagyunk. Béke :R

Huawei P30

(#15) prolad válasza #86973952 (#10) üzenetére


prolad
őstag

Meglepne, vagy notch vagy lyuk lesz ott is. A pro-nál valószínűleg nagy notch, ha arcazonosítást is kap .Mást nem is tudnak, előlapról nem hagyhatják el a kamerát, a csúszkás/motoros megoldásokkal meg buknák az IP védelmet. Jelenleg meg nincs más.
Amúgy nekem úgy tűnik, hogy a csúcs Huaweiek maradnak a hagyományos notch megoldásoknál, a Honor meg használja az egyedibb de szintén megosztó módszereket (lyuk és csúszka). huawei a komoly, minőségi brand, Honor meg a geek/fiatalos brand. Aztán lehet csak én látom bele.

(#16) #86973952 válasza prolad (#15) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, pont ezért tartok tőle. Persze jó megoldás lenne, ha hagynának egy kisebb sávot a kijelző felett normális, inkább szélesebb képernyő arány mellett. Lent meg teljesen kiérne a kijelző.

Én például nem mondom azt, hogy felesleges az előlapra helyezett kamera. Pl. nyaralások, egyéb elutazások alkalmával nekem tök hasznos közös képre. Másra nem nagyon használom (csak ritkán), de szeretek sokat utazni.

[ Szerkesztve ]

(#17) Fred23


Fred23
nagyúr

De jó, hogy nem vártam rá! A Kirin 980-at irigylem, mégsem cserélném el ezt a P30-at 1:1-ben sem a Sirokkómmal. :N

(#18) Norbi.


Norbi.
őstag

A Mate 20-nal is azt ereztem, hogy inkabb a sima kene, mint a pro, meg itt is... Nem rossz cucc.

(#19) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Volt ma a kezemben(MM-ben már ki volt rakva!) és gyönyörű a kijelzője, nagyon jó a fogása, szinte tényleg mindenhol kijelző(kicsi a káva). Nekem nagyon bejött! És végre sík kijelző!(nem kell edge már nekem)
Ja és 30x-os zoom, ami nem pixelhalmaz maxra kitolva(bár a pro 50x zoomja még ütősebb volt minőségre)

[ Szerkesztve ]

(#20) Sgr_A válasza Quqesz (#19) üzenetére


Sgr_A
addikt

Jó lesz az 3x meg 5x zoomnak is ;]

[ Szerkesztve ]

(#21) Quqesz válasza Sgr_A (#20) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Digitálissal együtt 50x a max a pro-n(ebből 5x az optikai)....bocs ez lemaradt. Kirpóbáltuk. A sima p30 meg 30x-os.

[ Szerkesztve ]

(#22) janeszgol


janeszgol
félisten

Jónak tűnik. Szolgáltatónál biztosan népszerű lesz.

(#23) Gusztáv


Gusztáv
addikt

A promócióban elég ütős ajánlat a GT Watch-al. Nekem kimondottan tetszik, Pro nem kéne, annyit nem adnék semmilyen telefonért (talán a soha meg nem jelenő Surface Phone-ért igen :DD ). Viszont a mostani Mi 8 & Honor Watch Magic párost azért nem cserélném le rá.

Laci

(#24) b.


b.
félisten

És Lite verzió is van/ lesz?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) Ádám16 válasza Gusztáv (#23) üzenetére


Ádám16
addikt

Egy tökéletesített W10M-mel, a legfontosabb 200 app-pal, hibátlanra megírva... Azért én is eladnám a szekrénysort :D

A készülékhez: szerintem az S10e jobb ajánlat. A vezetékmentes töltés megvágása elég rossz húzás szerintem, aki arra rákapott, beruházott anno eszközökre a könnyebb töltés érdekében, simán nem választja majd ezt.

(#26) Fred23 válasza Ádám16 (#25) üzenetére


Fred23
nagyúr

"aki arra rákapott, beruházott anno eszközökre a könnyebb töltés érdekében, simán nem választja majd ezt"

Főként a rákapás miatt; egy Qi töltő már nagyon olcsó, még a viszonylag jobbak is.

[ Szerkesztve ]

(#27) golyós


golyós
őstag

Kedvező ár??? 230 ezerért?
Nagyon kezd elszálni hüvely az árazással. :(

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#28) Quqesz válasza golyós (#27) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem csak ők......

(#29) Tom321


Tom321
csendes tag

Nem akarom elkezdeni az OLED-es témát újra..de jobb volt, amíg legalább az egyik csúcsmodell IPS volt.
:((

(#30) Doki42


Doki42
őstag

Tetszetős, talán...

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#31) kriszkoczi


kriszkoczi
csendes tag

Április 1-ig lesz róla teszt? Ez vagy a mate 20 a jobb választás?

(#32) DraXoN válasza golyós (#27) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

nekem úgy tűnik már nem száll el.. elszállt.. simán samsung/apple szintre árazta magát... talán van 1-2 olcsóbb modellje, de ... meglátjuk robog-e majd e az a vonat így is tovább... sokan az ár/érték aránya miatt vették, de az, úgy látom már nem nagyon van neki...

Ez a jégkristálykék nekem tetszik mint szín.. de több bajom lenne telefonnal ...
- noch, drop nem kell ha középen van (a szélén elmenne), de "lyuk" még a szélére se kell...
- túl nagy
- és drága
- mondjuk máig nem értem miért jó ha a kijelző sarkai le vannak kerekítve (attól még nem foglal kevesebb helyet a panel)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#33) K0vasz válasza Quqesz (#19) üzenetére


K0vasz
aktív tag

Volt ma a kezemben(MM-ben már ki volt rakva!)

Az MM-nek amúgy mi a trükkje? Csak mert az S10-ek is kint voltak már egy héttel a forgalmazás hivatalos megkezdése előtt. Vicces volt, hogy MM-ben már meg lehetett venni, a tőle 20 méterre lévő hivatalos Samsung boltban meg még nem :D (viszont tuti legál dolog volt, mert voltak Samsungos hostessek is)

(#34) kcsa válasza K0vasz (#33) üzenetére


kcsa
veterán

Trükk az nincs. Európa legnagyobb elektronikai üzlethálózata, ennek megfelelően előnyökkel.

(#35) joey04


joey04
titán

Maradt pár elütés a cikkben.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) manokaki


manokaki
őstag

Nem lett csunya , tetszik a kijelző ( Amoled végre ) ,de azért maradok a nokia 8110-nél abban több lehetőséget látok !

(#37) freeapro


freeapro
senior tag

ennyiért kenjék a hajukra

(#38) petya2012


petya2012
őstag

ez a teló,olyan mint a tavalyi P20 Pró??

(#39) Yutani válasza Norbi. (#18) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nekem is Mate 20 lett, a sima. Kellett a jack, illetve nincs szükségem nagyobb tudásra.

#tarcsad

(#40) Quqesz válasza K0vasz (#33) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Várj, csak kirakva volt(én 15h-kor voltam bent), de árat pl még nem tudtak....:)

[ Szerkesztve ]

(#41) Energie X


Energie X
őstag

Hát ez a készülék jobban érdekel mint a P30 Pro. Most hogy olvastam a tesztjét nem tett rám nagy hatást sőt.... Most már csak a P30 vs Mate 20 NonPro versenyzik nálam. Vagy bár nem akarok Samut, lehet egy S10 v S10e. Még nem tudom.
Tesztet mikorra lehet várni erről a készülékről?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#42) Postas99


Postas99
senior tag

Jó kis készüléknek ígérkezik. Az ár is jól hangzik. Szimpi hogy nem samu.
De a ToF kamerát miért kell ennyire kiemelni mint újdonság? Lehet nekik viszont más gyártók készülékei már 3 évvel ezelőtt tudták ezt.

(#43) kocsirpeter


kocsirpeter
újonc

A 230 ezer forint versenyképes árnak számít manapság? Valaki szóljon a Xiaominak, hogy túl olcsón adják a telóikat...

(#44) gusthy válasza kocsirpeter (#43) üzenetére


gusthy
veterán

Ebben a kategóriában manapság inkább a 300 körüli ár dívik.

(#45) #86973952 válasza kocsirpeter (#43) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem sokáig. Gondolom valamikor a jövőben a Xiaomi is szeretne normális bevételt realizálni, terjeszkedni, fejleszteni, növekedni. Mellesleg már jelezték is, hogy elindultak ezen az úton.

Egyébként önmagában nézve természetesen nem olcsó, leginkább Magyarországon nézve. A kínálatot elnézve viszont nem rossz, mellesleg az árukat sem tartják annyira a Huawei modellek. Az első időszakban sem.

[ Szerkesztve ]

(#46) Quqesz válasza kocsirpeter (#43) üzenetére


Quqesz
nagyúr

khmmmm már szóltak.....

(#47) golyós válasza Quqesz (#46) üzenetére


golyós
őstag

De még így is bőven a fele.
Én tuti megyek viszi Xiaomira, a kamera miatt váltottam, de mostmár ott is jó a kamera.
Nem értem a Huaweit, egyik félévben kijön a P széria, másikban a Mate, mindkettő horor áron, miközben a hardwer miatt felesleges cserélni, 3 évig simán versenyképes marad.Ráadásul iszonyú az érzéktartása a Huaweinek. Tavaly februárban 217 volt a Mate 10, jelenleg örülhetek ha 100ér elmenne.
Ezzel szemben a 70ezres Note 3 Pro 2 évesen 30ér elment.Ez is 50%, oké, de nem mindegy, hogy 100at buksz vagy 30at.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#48) Sztoti


Sztoti
újonc

Jelenlegi P9-em óta követem a Huawei készülékeit. Amióta bejött a P-nél is ez a Pro variánsos rendszer sosem akartam egyiket sem, egyszerűen nem tudnám kihasználni, illetve a Mate szériához hasonló számomra kezdtek túl nagyok lenni ezek a telefonok is.

Most ez a P30 tetszik annyira, hogy talán lecserélem rá a 9-em.

Az árazás valóban kezd elszállni, anno a 9-ért 180- at kellet kicsengetni ez a 230 kb a plafon amennyit telefonért hajlandó vagyok kiadni főleg úgy, hogy átlag júzer véleményem szerint a pro és "sima" variánsok közötti különbséget észre sem veszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#49) #86973952 válasza golyós (#47) üzenetére


#86973952
törölt tag

Pár év múlva a Xiaomi is be fog állni abba a sorba, aminek az elején most a Huawei és a Samsung van. Mert a "hosszú" mobilos történelemben ez a fajta modell eredményes. Vagy eltűnik a süllyesztőben ez is, mint a többi.

Vagy majd jön a 0 szoftveres support és az alacsonyabb minőség. Bár a szoftveres támogatás már most is helyenként kérdőjeles. Heti dev -nek sincs sok értelme, ha egyébként semmit nem csinál. Illetve az is előfordul, hogy ront. Persze el lehet mondani, hogy gyakori a frissítés, de értelme általában nem sok van.

Amúgy tökre így van, csúcskategóriában általában véve is simán ki lehet várni 2 vagy inkább 3 évet. Nyilván lényeges az egyéni preferencia és az aktuális fejlődési vonal is.

Én például fő, csúcskategóriás készüléket másfél vagy két évente szoktam cserélni. Mellette van még "1-2", de inkább csak kíváncsiságból és teszt jelleggel.

Sok embernél egy, számukra nagyon fontos pillanat határozza meg a készülékváltást. A lejáró hűségidő.

[ Szerkesztve ]

(#50) student válasza #86973952 (#49) üzenetére


student
őstag

biztos hogy be fog állni, nem véletlenül csinálta meg most redmit külön brandnek. + remélem a pokofon széria is folytatódik..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.