Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) beyruth82 válasza Maffia91 (#200) üzenetére


beyruth82
veterán

A p30 pro-nak volt tesztje szerintem ennek már nem lesz.

(#202) atike válasza beyruth82 (#201) üzenetére


atike
nagyúr

...pedig lehetne... Érdekelne itt párunkat... :)

(#203) Maffia91 válasza beyruth82 (#201) üzenetére


Maffia91
aktív tag

Én személy szerint kizártnak tartom, hogy a P30ról csak egy említés legyen, komolxabb teszt ne...

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#204) realmadrid válasza atike (#202) üzenetére


realmadrid
aktív tag

+1

A sas nem vadászik legyekre

(#205) gulyasa


gulyasa
őstag

Egy apró részlet érdekelne a P30-al kapcsolatban.
Az USB Type-C-je OTG képes?
(A mostani telefonomon is szoktam használni, hasznos funkció, de nem minden telefon tudja. A gsmarena-n oda szokták írni, ha tudja, de ennél most nincs odaírva, ezért szeretném tudni, hogy mi az igazság...?)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#206) AtKaSr válasza gulyasa (#205) üzenetére


AtKaSr
csendes tag

Igen, OTG képes, napi szinten használom én is!

(#207) csobolade


csobolade
csendes tag

Jelenleg 124 végű Rom van a telefonon. 2 sim kártya, 4g bekapcsolva, bluetooth ki, wifi amikor nem kell, ki. 38 óra használatból 4 óra kijelzőidő mellett 21% maradt. A cella készenlét fogyasztása közel annyi mint a kijelzőé. Ez jó? Rossz? Normális? A cella készenlét százalékát én soknak tartanám.

(#208) droti25 válasza csobolade (#207) üzenetére


droti25
őstag

Nekem 18 órája megy, 3.7 óra kijelzőidő és 35%on az akksi.
Ez sztem gáz.. A tied nem.

(#209) gulyasa


gulyasa
őstag

Azért 1-2 hét vagy csak pár nap után még nem kell ítéletet mondani egy telefon akksijáról.
El kell telnie egy bizonyos időnek, amíg a töltést vezérlő/ellenőrző elektronika "összeismerkedik" az akkumulátorral.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#210) droti25 válasza gulyasa (#209) üzenetére


droti25
őstag

Remélem összeszedi magát mert ez így nagyon nem okés.
Minden más viszont nagyon szuper.

[ Szerkesztve ]

(#211) beyruth82 válasza csobolade (#207) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerintem ez teljesen átlagos.Nekem kevés lenne mert megszoktam a mate 10 pro-n a 7-8-9- vagy akár 10 órás kijelzőidőket de az átlag telefon átlag kijelzőideje 5 óra körül szokott lenni.Ez az egyetlen ami elbizonytalanít ettől a telefontól, egyébként nagyon szívesen cserélném le rá a mate 10 pro-t.Viszont ha folyamatos bluetooth kapcsolatban lenne a honor band 4-el akkor mennyi lenne?4 óra?Az marha karcsú nekem.Akkor ezt a telefont már délután rakhatnám a töltőre....

UI: Elnéztem a 38 óra készenléti időt nem láttam.Az úgy viszont jó nagyon mert nekem a 8-10 órák huszonegynéhány óra alatt jönnek össze.38 órát sose megy a telóm

[ Szerkesztve ]

(#212) Z.É.T. válasza beyruth82 (#211) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Cimborám M10Pro => P30Pro váltás után kb azonos, hajszállal magasabb SoT - ról számolt be, mindent azonosan használva. Non Pro esetén nem tudom mi a helyzet.

(#213) beyruth82 válasza Z.É.T. (#212) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen csakhogy a p30 aksija 3650-es a mate 10 pro-é pedig 4000-es.
P30 proé meg 4200-as.Az elég nagy difi....
Mindenképp gyengébbnek kell lennie a p30 aksikapacitásának mint a fent leírt másik két telóénak.

(#214) Z.É.T. válasza beyruth82 (#213) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Jaja, világos, elsőre elnéztem a topikot :DDD
De már a Mate 10 Pro is kicsi volt Mate 8 után, a P30 meg kompakt mini a M10Pro-hoz képest ;)

[ Szerkesztve ]

(#215) torok6


torok6
aktív tag

Sziasztok! Pár napja van még a p30 és lenne pár kérdésem 1. Másnál sem jelez a play áruház ha valamit tölt? 2. Ha YouTube videókat elforgatom akkor szaggatva teszi azt más is tapasztalt ilyent?

(#216) Quqesz válasza beyruth82 (#211) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nálam kb 1.5nap, 4.5 óra kijelző, és minden be van kapcsolva(wifi,bt 4g,gps, öreganyámtérdekalácsa.....)és egy amazfit bip van onlányon rajta. S8+-on ez 2 óra sot volt.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#217) droti25 válasza Quqesz (#216) üzenetére


droti25
őstag

Én egy Xiaomi Redmi Note 4-ről váltottam ami 2 évesen is 6-7 órás képernyő időt produkált 1-1.5 nap alatt, ugyanazokkal az appokkal amiket most is használok.
Várok türelmesen.. 11 napos a P30-am.

(#218) Quqesz válasza droti25 (#217) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha jól emlékszem, az aksiban nagyon erős volt....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#219) beyruth82 válasza Quqesz (#216) üzenetére


beyruth82
veterán

Az a másfél nap hány óra kb?

(#220) Quqesz válasza beyruth82 (#219) üzenetére


Quqesz
nagyúr

1 nap 20h(44h)..remélem jól számoltam.... :))de majd rakok még be.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#221) droti25


droti25
őstag

Nektek mennyi volt az 1 nap alatti max SOT?

(#222) beyruth82 válasza Quqesz (#220) üzenetére


beyruth82
veterán

Az akkor viszont nagyon jó.

(#223) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

Mate 20 lite-ról váltottam, alapvetően a kisebb méret, a jobb kamera és a jobb kijelző miatt. Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele, f@sza üzemidő, csodás képek, jó kézbe fogni a Mate után.... nincs értesítési led, de van aod... egyedül azt nehéz megszokni, hogy hátul nincs ujjlenyomat olvasó, amivel ráadásul az értesítési panelt is le lehetett húzni.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#224) torok6


torok6
aktív tag

Tapasztalt már valaki olyant ha nap felé fordítja a bekapcsolt kijelzőt akkor az újlenyomat olvasó részén megjelenik egy négyzet? Persze csak akkor látszik ha fehér a kép

(#225) AtKaSr válasza torok6 (#224) üzenetére


AtKaSr
csendes tag

Igen, én is láttam már, illetve a notch jobb oldalán is van egy kis négyzet féle.

(#226) torok6 válasza AtKaSr (#225) üzenetére


torok6
aktív tag

Ott nem láttam

(#227) h3lios


h3lios
addikt

Sziasztok !

Ma beszereztem a telefont és nagyon meg vagyok elégedve. Leszámítva az ujjlenyomat olvasó villogó ikonját. Randon időközönként felvillan a kijelzőn az ikon, majd el is tűnik. Olvastam a hivatalos huawei-es fórumon, hogy ismert bug, elvileg májusban jön rá update ami megoldja. Innen mások is találkoztak már a jelenséggel ?

B-tag: H3lios#2825

(#228) szszeszsze


szszeszsze
csendes újonc

Sziasztok!
Van-e valakinek tapasztalata Honor 10 és Huawei P30 lite-tal is? Érdekelne, hogy melyik telefon készít szebb képeket. Tudom, hogy a P30 lite kamerája 48 megapixeles, szemben a Honor 24 megapixelesével, de olvastam valahol, hogy kifogásolható a képek minősége. Használtam Honor 10-et, amivel tökéletesen elégedett voltam. Nem tudom, hogy visszateérjek-e hozzá, vagy kockáztassam meg a P30 lite-ot?! Kérem, aki tud, írjon tapasztalatot, tanácsot! Köszönöm szépen!

(#229) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok
Erősen fontolgatom, hogy a következő telefonom, ha cserélek az vagy a P30 Pro vagy a sima P30, esetleg a most megjelent OP7 Pro.
Ez utóbbinak a mérete kicsit megijeszt, ezért és a fotók jobb minősége miatt is inkább a Huawei-ek irányába hajlok. Az lenne a kérdésem, hogy a sima P30 a Pro-hoz képest mennyivel és miben gyengébb a mindennapi használatot figyelembe véve? Megéri-e a kb 70K felárat a Pro?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#230) Banderasz74 válasza jano_77 (#229) üzenetére


Banderasz74
tag

Szia.
Szerintem a két telefon fórumán kérdez. Ott elmondják amire kíváncsi vagy. Pro és kontra mind kettő esetében!
Remélem segítettem. 🙂
Szia.

(#231) jano_77 válasza Banderasz74 (#230) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bocs, de ez nem a Huawei P30 fóruma?!? Pont ezért kérdeztem ITT, mert gondoltam akik ezt a telefont használják, azok nagy eséllyel meg tudják mondani, hogy ez miben gyengébb esetleg a Huawei P30 Pro-tól!? Így esetleg már érthetőbb volt a kérdésem vagy így is azt mondod, hogy menjek másik fórumba? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#232) Banderasz74 válasza jano_77 (#231) üzenetére


Banderasz74
tag

Igen. Volt teszt mind a két telefonról,ott vannak tapasztalatok! Rákeresel pillanatok alatt meg is van! 😉 🙂

(#233) jano_77 válasza Banderasz74 (#232) üzenetére


jano_77
nagyúr

Páratlan a segítő készséged, büszke lehetsz rá

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#234) Banderasz74 válasza jano_77 (#233) üzenetére


Banderasz74
tag

Köszönöm szépen. Lehet legközelebb majd te segítesz ki ilyen téren. 😉👍

(#235) csixy


csixy
addikt

Nekem ma lett egy vodafonos ilyen kütyüm. A 9.1.0.185 verzió van rajta (vodafon beállítások és alkalmazások) , de pirossal jelzi a 9.1.0.193 verziót. Rá szabad ezt ereszteni?
Még teljesen zöld vagyok e témában.

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#236) CzGöbe válasza csixy (#235) üzenetére


CzGöbe
tag

[link] ez a készülékteszthez tartozó fórum, ide írj, azt nézik is az emberek :)

igen, persze, szabad, nekem is az van rajta már egy jó ideje (szintén vodás vagyok)

#Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális, éljenek a techno partyk tovább is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.