Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) J.J. András


J.J. András
őstag

szervusztok,

akkor most valaki (főleg Abu85) mondja meg, hogy van-e olyan monitor:
- ami tud 120÷200Hz-es képfrissítést
- legalább IPS-es, de jobb volna OLED
- és simán az asztalról bekapcsolhatom a monitor képfrissítését 120÷200Hz-re, aztán nem kell G-Sync-et vagy Adaptiv-Sync-et kapcsolgatni

Mert valaki írta feljebb - számomra logikusnak tűnően -, hogy azt a pénzt amit ezekre a G-Sync és A-Sync monitorokra kidobnék, veszek már belőle egy GTX1070-es vagy GTX1080 VGA-t, és megvan a simán 120÷200FPS minden játékban... így minden simán futna szinkronban....

Van ilyen, meg jól látom ??? köszi :R

[ Szerkesztve ]

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#52) Abu85 válasza eight (#50) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem az LFC a fontos, bár az javít, viszont az egy FreeSync vívmány, nem pedig egy Adaptive-Sync technológia. Noha persze más is csinálhat hasonló rendszert a szabvány köré építve.
Ami számít az a monitor. A tesztet egyébként újra akarta csináltatni a VESA úgy, hogy ők adnak egy nem béta firmware-t használó Adaptive-Sync monitort, de nem volt rá hajlandóság.

Különösebben a VESA nem szokott ebbe beleszólni, az AMD-nek kellene erőltetni ezt a face-to-face összehasonlítást, de annyival több reklámot kap a FreeSync, hogy az AMD inkább a csöndet választja, és őket szimplán húzza a Samsung és az LG reklámja. Emiatt sokkal több ember ismeri a FreeSync-et, mint a G-Sync-et.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#53) eight válasza J.J. András (#51) üzenetére


eight
senior tag

(#54) J.J. András válasza eight (#53) üzenetére


J.J. András
őstag

köszi :R
ezt inkább nem OFF-ba tettem volna, kurva jó ez a gyűjtemény ! ezer kösz ! :K

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#55) eight válasza J.J. András (#54) üzenetére


eight
senior tag

Nagyon szívesen:) Szerintem is szuper kis oldal. Én személy szerint sokkal jobban tudom értékelni az ilyen igényes „eszközöket” mint több oldalas süket dumát:K Gondoltam ha hasonlóan gondolkozunk, akkor segíthet, a többieket meg talán nem zavarja majd off-ban ;)

(#56) SZULTA


SZULTA
tag

Sziasztok!
Segitsegeteket szeretnem kerni. Egy acer xb 321hk monitort nezegetek es nem tudom erdemes e valtani u28d590d rol? Megeri a g sync foleg hogy itt a fast sync. De gondolkodtam a philips bdm4350uc mivel az azert nagyobb es ugyanugy tudja a 60hz et. Mit javasoltok?
Koszi elore is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.