Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KAMELOT


KAMELOT
titán

Én 2 hónapja vettem 82 000Ft-ért LG 48" FHD TV-t 3 év garanciával!!! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#2) TA68


TA68
senior tag

Elfelejthetnék már ezeket a kecskelábú tévéket.....

(#3) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Azért azzal a lábazattal megnézném hogyan lehet azt a Samsung tévét 'egy kis asztalon vagy éjjeliszekrényen' elhelyezni. Vagy csak mást értünk ezek alatt.

Sharkoon füles kinézete szimplán büntet. De legalább gémer.

Monitoroknál pedig vajon még hány évnek kell eltelnie, hogy a TN panel végleg eltűnjön...

(#4) Franklin válasza MeszesKPT (#3) üzenetére


Franklin
addikt

60 Hz-nel eltunhet a TN, de a 144 Hz-esek azert maradjanak meg a vekonyabb penztarcaval rendelkezoknek.

Nem mindegy, hogy 80e Ft-ert kapni 144 Hz-es TN monitort vagy 180e-ert IPS-t...

(#5) GoldhandRent válasza MeszesKPT (#3) üzenetére


GoldhandRent
őstag

En arra vagyok kivancsi, mikor lesz annyiert es olyan IPS, mint 5-6 eve. Ha nem nyomatnak a "gémer"-t, es nem vennek meg a 60ezret ero monitort 200+-ert, nem itt tartanank. Csak ugye kell a " gémer", es akkor mar normal ar + 50k minimum!

-

(#6) D013


D013
aktív tag

Pontosan ez az LG tv-m van másfél hónapja, cseréltem a monitort rá, féltem az input lagtól, de szerencsére tökéletesen megy rajta minden, még az Overwatch is.

(#7) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Ez az 5759-es Inspiron eléggé hajaz a Latitude széria 4. generációs gépeire (6440, 7440 például). Kicsit minőségibb hatást és megjelenést kelt. :) Kár hogy nincs megtámogatva egy SSD-vel és normálisabb processzorral, sokat jelentene a gép teljesítményének (ha már úgyis 17 colos gépről beszélünk, ami inkább desktop replacement). :)

(#8) #81096704 válasza TA68 (#2) üzenetére


#81096704
törölt tag

Még mindig jobbak ezek a kecskelábak, mint pölö középpen lévő tányértalp.... ( kecskelábak között be lehet tolni a tv alá a billentyűzetet!!!) :K

(#9) Lacok válasza MeszesKPT (#3) üzenetére


Lacok
őstag

"Monitoroknál pedig vajon még hány évnek kell eltelnie, hogy a TN panel végleg eltűnjön..."

Ameddig ki tudnak belőle profitot sajtolni addig nem fog.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#10) pusszycat válasza PrometheusX (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A 17.3" általában véve lehet pakolni simán második SSD/HDD-t. Ami engem bosszantgat,h miért spórolják ki a bill. világítást még a drágább gépekből is.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#11) vlaszti


vlaszti
csendes tag

Jó lenne ilyen belépő szintű tvk röl is tesztet késziteni!Én kiváncsi lennék,hogy mit tudna az LG 43lh500t vagy akár melyik nevesebb gyártónak a belépő tv készüléke.

(#12) PrometheusX válasza pusszycat (#10) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Valóban, általában biztosítják a második SSD/HDD helyét a 17.3"-os gépekben általában, viszont már minimális felár ellenében lehet SSD-t kapni a piacon (12.000 - 15.000 forint között simán), így nem értem miért nem teszik alapfelszereltséggé - hiszen annyira nagy többletet nem jelent a vásárló számára (persze van akinek számít az a plusz pénz, de nagyon sokat dob a rendszer sebességén általánosságban véve). Viszont a billentyűzet háttérvilágítása már prémiumnak számít, így consumer gépekben nem nagyon lehet megtalálni. :( De igazad van, még business kategóriás laptopokból is sokszor kispórolják a háttérvilágítást.

Ami engem bosszant - kicsit offtopic, de csatlakozik a billentyűzet és a háttérvilágítás témához - az az, hogy miért nincs egy normális billentyűzet, aminek rendes, fehér háttérvilágítása van. Nem is kéne gamer vagy mechanikus billentyűzetnek lennie, elég lenne egy elfogadható árú, minőségi billentyűzet aminek jól látható, állítható fényerősségű fehér háttérvilágítása van. Valószínűleg én keresem rossz helyen de én nem találok egyetlen ilyen billentyűzetet sem elfogadható áron.

[ Szerkesztve ]

(#13) trufa12 válasza TA68 (#2) üzenetére


trufa12
addikt

Most erre valamiért a diablo3 ugrott be :D de hogy miért (gondolom a kecske szó ) lehet fel kellene nézni legyakni párat.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#14) Phobion válasza KAMELOT (#1) üzenetére


Phobion
őstag

Hol? Magyarországon kapható ennyiért? Konzol játékokhoz jó? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#15) pusszycat válasza PrometheusX (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor ne is keres tovább mert ez a te billentyűzeted meg én is kinéztem magamnak akár laptop mellé is. Logitech K800

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#16) TA68 válasza #81096704 (#8) üzenetére


TA68
senior tag

És milyen asztalra teszel egy 55-60"-os kecskelábú tévét? Akkora asztalnak már hely is kell.
Előre is elnézést kérek azoktól akiknek kecskelábú tévéjük van, de szerintem nagyon ronda. Persze biztos van akinek tetszik, ez csak a saját véleményem. :)

(#17) #81096704 válasza MeszesKPT (#3) üzenetére


#81096704
törölt tag

Nagy TV-t nagy asztalra kell rakni ezért jó a kecskeláb mert stabil (mint az tuningolt AMD CPU :DDD )
Kis éjjeliszekrényen kis TV-nek meg amúgy is tányér talpa van; ha nem akkor meg... (füle van mint a reklámszatyornak)

(#18) GoldhandRent válasza pusszycat (#15) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Szerintem inkabb:
https://www.pcx.hu/canyon-hazard-cns-skb7-hun-fekete-billentyuzet-340669

(Linkert bocs, telefonrol voltam)

-

(#19) ricogsm


ricogsm
őstag

Ez a Dune HDTV 101 támogatja e a DVB-C-t? Tehát kábeles bejövőt szeretném feldigitalizálni.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#20) PrometheusX válasza pusszycat (#15) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Jó kis billentyűzetnek tűnik, de na, erre még gyűjtenem kell. :) Mindenesetre köszönöm a tippet, észben tartom majd a jövőben! :R

(#21) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Az LG TV-nek jó -lenne- az ára, ha lenne belőle 32"-os is 30K-val kevesebbért. Amúgy meg ez a Pana TV-s kép elég megtévesztő, én simán azt hittem első ránézésre, hogy a TV körlüi fekete rész is magának a TV-nek a kerete. :D Mondom ezt tényleg nagyon retro... (És tényleg volt amúgy régen ilyen design is, sőt...)

(#22) davidsone válasza SunMount3r (#21) üzenetére


davidsone
addikt

Ja ezt én is benéztem :D

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#23) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Amúgy ez a Sabre hangchip tényleg megállja a helyét az analóg kimeneten is? (Mondjuk 100+K-ért már azért illene).

Ez a fapados Dune meg érdekes, megéri a Sigma chip képminősége ezt a felárat a 8K-s kínai cuccokhoz képest? A honlapján nem találtam róla infót, de ha már van benne tuner, tud külső winyóra rögzíteni is? :F Most látom, hogy kell hozzá ez az USB Stick, hogy felvenni lehessen. Csinálhatnának egy ilyen univerzális verziót is (akár a Kínaiak), ami pl. minden Android-os media player-hez jó. Kár, hogy nincs ilyen... :(

(#24) TA68


TA68
senior tag

;]

(#25) kromatika


kromatika
veterán

LG 43LH500T tényleg jó vételnek tűnik.

(#26) Scooter válasza TA68 (#24) üzenetére


Scooter
tag

Na jó, de ott legalább nem kellett asztal hozzá. :D :D

(#27) Krix válasza pusszycat (#15) üzenetére


Krix
őstag

Ennek az elődje volt jó ami még nem szigetes. Ez sajna már nem az igazi. Kár hogy azt már nem árulják.

If it is not broken then don't fix it!

(#28) _Atesz válasza Phobion (#14) üzenetére


_Atesz
addikt

Sehol. Nyilván egy visszamaradt kiállítási darab lehet. Játékra ezt vedd: link

(#29) Phobion válasza _Atesz (#28) üzenetére


Phobion
őstag

köszi! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#30) megarambo


megarambo
tag

Dune sem nagyon tud már megújulni sokadik ráncfelvarrás, minimális innováció.

(#31) scope2007


scope2007
addikt

Engem az Asus strix bagoly kicsinál, már csak azért sem vennék ilyet, ha más nem lenne
Bohóc kinézetű xD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#32) Luck Dragon

De jól néz ki az a Dell noti :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) dstern válasza Luck Dragon (#32) üzenetére


dstern
tag

Pontosan, nagyon szexi :DD

(#34) motown5l válasza #81096704 (#8) üzenetére


motown5l
senior tag

Vagy pedig a Sound Bar-t.

(#35) #81096704 válasza TA68 (#16) üzenetére


#81096704
törölt tag

van sokféle talpú TV pl az is elég gyakori aminek kettő vasúti sinhez hasonló lábazata van. amúgy nálunk az 55" -os be van építve a szekrénysorba. az én 42"-osom meg kecskelábon van íróasztalon.
Ha te meg olyan nagy TV-t szeretnél kis szekrényre értelem szerüen Tányértalpút válassz , esetleg az oly divatos és praktikus (nemmelesleg nekem is nagyon tetsző) falikonzolt... ami nekem drága...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.