Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Frigetrus válasza rob210 (#35) üzenetére


Frigetrus
senior tag

A lényeget nem idéztem? Majndem az egész hsz.-edet idéztem, pont azt a részt is, ahol írod, hogy nem feszegetnéd azt, hogy a 4x1ghz erős hardver. Amire ugye továbbra is írom, hogy az árat és hasonló árú termékeket figyelembe véve jelentem ki, hogy korrekt, és erős hardver.

Értem én, hogy középosztály alja, meg ilyesmi, de azért a csúcs hardverek mégis milyen árszintű gépekben fordulnak elő? Naugye...

Párszor még leírhatod, hogy nem egy csúcs hardver, de ez mit sem változtat azon, amit én kijelentettem róla.
"Teccikééteni"? :D

Egyszerűen értsd így: bemegy az illető a boltba, akar egy olcsó táblagépet, és ezért az árért kap egy jónak számító, erős kis gépet, ha ezt választja.

Ha pedig tényleg végig olvastad, akkor miért írsz olyat, hogy irreális elvárás, stb. amikor minden ilyesmi ott van általam feketén-fehéren?

("4X1.6 GHZ jelenti a középosztályt", milyen érdekes, a te masinádban pont ilyen van. Nem vagy kicsit elfogult? :P Persze ez most direkt szúrka-piszka, szabad nem komolyan venni :) )

Amúgy így fut a Real Racing 3: [link]
(Sajna a kamerám csak 24 fps-ben rögzít, és a minőség sem a legjobb, de a lényeg talán látszik.)

(#36) z0zz00 Nos nekem ilyen gondom nincs. Bőven elégnek kell lennie ekkora ikonoknak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.