Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) mephi666 válasza DeFranco (#35) üzenetére


mephi666
nagyúr

így is, úgy is? hm... az egyik felével egyetértek, mert speciel utálom én is a lehúzós nőket... (volt már azért párhoz szerencsém...) a másik felével viszont nem értek egyet... pl, ha a csajnak 1 este nincs kedve a szexhez, akkor repül? gondolj bele szerintem más oldalról... pl. felkelsz reggel 4:30kor, melózol egész nap, enni is alig van időd, otthon is vár rád a munka... kb 7-8óra van, mire le tudsz ülni hullafáradtan, ki tudod fújni magad és enni egy normálisat... közben pedig beszélgetni... aztán fürdés, stb... lehet, hogy neked sem lesz kedved minden nap a szexhez... plusz ott vannak a mindennapos problémák, amik belül emészthetik az embert rendesen... a szexnek meg úgy szerintem sincs sok értelme, ha nincs ott mindkét ember fejben is, mert akkor csak egy "alapvető ösztön hajtotta beidegződött művelet lesz"... érdemes ebbe szerintem belegondolni és megértő lenni a másikkal, ha véletlenül valami miatt nincs kedve... főleg, hogy ha mondjuk az ember kierőszakolja mindig a szexet, akkor az negatívan kihathat a későbbi kapcsolatra is... (ebbe is bele lehetne menni mélyebben)
ahogy az egyik előző kommentben írták a boros példát, az szerintem nagyon helytálló... nekem egy hasonló mondásom volt: "a szex érzelmek nélkül olyan, mint a sültkrumpli ketchup nélkül... az éhséget csillapítja, csak az ízét nem élvezed annyira" (én speciel imádom ketchuppal a sültkrumplit, de ezt a példát akármire át lehetne írni)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.