Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vandit.


Vandit.
addikt

Véleményeket várom. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2) Alexios


Alexios
veterán

hehe, aranyos történet:D

(#3) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Lol, hát ilyen egy igazi férfi punishment :DDD

(#4) barnam_


barnam_
nagyúr

nagyon jó a csattanó a végén :))

(#5) szablya


szablya
tag

Hogy lehetsz ilyen gonosz? :O

Ha én beleélhetném magam abba, hogy az enyém lesz egy HD5870, utána meg elhúznák az orrom elől, ott helyben feldobnám a talpam :DDD
GONOSZ!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) EczkE


EczkE
addikt

Én meg megijedtem, hogy mindent megveszel. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#7) Avicularia


Avicularia
veterán

Jó kis büntetés,de úgyse értik meg miről van szó :C

(#8) Thunderzolee

Jó volt, de nem értek egyet vele.
Egy lányt nem szép dolog csak a testéért szeretni.. :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Rossz ízű, gonosz kis történet, kicsinyességről, bosszúról, meg nem értésről. Áltanulságokkal.

(#10) stangli


stangli
senior tag

ez odavert rendesen :DDD

(#11) ABE válasza Szten Márs (#9) üzenetére


ABE
őstag

Egyetértek, eltérő szituációk, a végén igazságtalan visszavágással.

Mellesleg illett volna a forrást linkelni.

(#12) RootRulez


RootRulez
félisten

Érdekes, de ez nem érdemelte a leányzó. :N

═════════════════════════════════════════

(#13) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nekem semmiféle tárgy, cucc, holmi nem kellene a páromtól, csak Ő. :B (És most elmentem a könnyeimmel öntözni a petrezselymet.)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#14) Csemike válasza Algieba (#13) üzenetére


Csemike
csendes tag

Én azé' elkérném a pólóját, magányos estéken szagolgatni. :DDD A nőket lehet az orruknál fogva vezetni.

(#15) Vandit. válasza ABE (#11) üzenetére


Vandit.
addikt

Betettem idézőjelbe, másrészt meg honnan tudod, h ez a forrás? :F

Ja eltérő szituációk, mert másról szólnak, de mégis ugyanarról. Mi az igazságtalan ebben?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#16) ABE válasza Vandit. (#15) üzenetére


ABE
őstag

Nekem mindegy, hogy mi a forrásod, csak megjegyeztem, hogy illik jelezni, ha valahonnan átvetted a szöveget.

A kérdésre szerintem felesleges válaszolnom, mert a két helyzetben a különbséget vagy érzi magától valaki, vagy felesleges nekiállni elmagyarázni.

Szten Márs

:R

[ Szerkesztve ]

(#17) Szten Márs válasza Vandit. (#15) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Az, hogy direkt csalódást okozunk a párunknak (egyáltalában egy lánynak), az, hogy felépítünk benne valamivel kapcsolatban egy reményt, az, hogy odaadunk neki egy adag boldogságot, még ha anyagi természetű is, csak azért, hogy utána önelégülten szétzúzhassuk, nos nem, ez a legcsekélyebb mértékben sem szeretet, sem semmi más, egy ilyen kapcsolat nem kapcsolat, egy ilyen férfi nem férfi.

A csók egy szertartás, a szeretet jele. Az, hogy valaki visszacsókol, azt jelenti, hogy ő is szeret. Az, hogy ettől ki mennyire gerjed be és milyen vágyai támadnak, nos, kissé más dolog. Azokat ő maga keltette saját magában, a lány sosem mondta, hogy igen, most szexelünk. Ez baromi nagy különbség, és az első lépés a totál igazságtalanság felé. Az a bennfoglalt implicit tartalom pedig, hogy ha már megcsókoltál, akkor tessék szexelni is, mert milyen már, ha nem, és az pont olyan, mintha én nem adnám meg neked ezeket a dolgokat, pedig egész egyszerűen gyomorfelforgató. Azért, mert szexgéppé alacsonyítja a nőt, nem pedig olyan lénnyé, akit önmagáért szeretünk.

Az, hogy a pasi ezt nem tudja megbeszélni a lánnyal, akit elvileg szeret (persze nagy lótúrót, szóval mondjuk úgy, hogy akivel együtt él), hanem ilyen kicsinyes, velőig gonosz, otromba tréfát űz vele, amiről tudva tudja, hogy fájni fog a másiknak pedig arról szól, hogy meg sem próbál kommunikálni, hanem egyből üt. Nem testileg, de üt, erősen, keményen, hadd fájjon, mert milyen jó is az.

Az áltanulság meg, amire páran még lelkesen bólogatnak is itt, egészen elképesztő.

ABE: gondolom te is ilyesmit írtál volna. Örülök, hogy nem csak én látom így.

[ Szerkesztve ]

(#18) Csemike válasza Szten Márs (#17) üzenetére


Csemike
csendes tag

El se hiszem, hogy vannak férfiak, akik így gondolkodnak. :R Mondjuk én hímneműnek már csak akkor hiszek, ha ló legel a sírján. :DDD :DD

(#19) ABE válasza Szten Márs (#17) üzenetére


ABE
őstag

Igen, nagyon szépen megfogalmaztad, hogy milyen gondolatok keringtek bennem a történettel kapcsolatban. :K

(#20) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Túl gonosz vagy. :N

Soha nem tennék ilyet egy nővel.

(#21) Des1gnR


Des1gnR
őstag

hmm :) :)
Nem gondoltam, hogy ez lesz a vége, de nagyon jó :DDD

mod: azért nem tennék ilyet a bnőmmel :)

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#22) Szten Márs válasza Csemike (#18) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Mondjuk az még hozzátartozik, hogy az összes közeli barátom lány, és szerencsére igen jó, erős barátságok. :K

[ Szerkesztve ]

(#23) Ijk


Ijk
nagyúr

Padlót fogtam a végén:DDD
Mondjuk én biztos nem csinálnám ezt meg. Igazából ez egy csattanós történet nem tanulság.
Persze elég szar az ha a nőnek nincs kedve a szexhez, garantált a legalább egy órás forgolódás. De néha (mint ebben az esetben is) úgy elő tudják adni, hogy legszívesebben a férfi kifutna a világból.
Egyébként nem értem hogy egyes nők miért hiszik azt, hogy a férfiak szexuális tárgyként kezelik őket. Elég szar lehet az a kapcsolat, vagy a nő nem százas. Mert ha úgy vesszük elég sokmindent megteszünk akkor azért a kis szexért, és az meg ránk nézve lenne sértő, ha úgy kellene tettekkel kiérdemelni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24) poffsoft


poffsoft
addikt

Anyám, borogass...

Amúgy grat, aranyos egyperces...

[ Szerkesztve ]

(#25) Szten Márs válasza Ijk (#23) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A hozzáállás nem jó. Ez nem egy piac, ahol mi adunk ezt, meg azt, ruhákat, ékszert, fene tudja mit, ő meg ad ezért cserébe egy adag szexet.
A szexnek persze többféle értelmezése lehet, ezért is van többféle neve, ugye mindenki tud egy rakatot felsorolni kapásból, és ezek nagyon nem egyenlőek egymással. Én egyet mondanék csak: "szeretkezés". (Ami, az előbbi mondatnál maradva, nagyon nem egyenlő pl. a dugással)

Szóval "szeretkezés". Nézzük meg, hogy hogyan is van összerakva ez a szó és próbáljuk meg értelmezni.
Azt mondtam, hogy a csók egy szertartás, ami a szeretetet fejezi ki. A szeretkezés pont ugyanilyen. Nem csak testileg kell, hogy ott legyünk, a másik sem csak testileg kell, hogy ott legyen. És ilyen értelmezésben ez az ócskapiacos megközelítés már teljesen értelmét veszti.

(Azt már meg sem említve, hogy általában az írásban felvázolt szituáció sem feltétlen így zajlik egy ideális kapcsolatban, általában kimondott szavak nélkül is tökéletesen tisztában van az ember azzal, hogy a másiknak mikor nem megfelelő, nem jó éppen - mikor nincs olyant esti vagy/és lelki állapotban, hogy vevő legyen rá. Legalábbis nekem ez a természetes. Persze, lehet olyan, amikor nem érzékeli ezt a másik, és kellenek a kimondott szavak, de akkor sem kell, sőt nem szabad, hogy ebből bármi sértődés legyen.)

[ Szerkesztve ]

(#26) zoo8800


zoo8800
veterán

klassz kis sztori, tetszett nagyon :D

rip and tear, until it is done

(#27) Ijk válasza Szten Márs (#25) üzenetére


Ijk
nagyúr

A férfiakban a legbelső ösztön, hajtóerő a szex, ezalól egyetlen egészséges ember sem kivétel. Természetesen erre az ősi ösztönünkre épült egy fejlett szürkeállomány, ez különböztet minket meg az állatoktól.
A lényeg, hogy ez a belső ösztön a legnagyobb őrültségekre képes sarkallni a férfiakat. Tudatalatt a szex motivál bennünket egyáltalán egy nőhöz való közeledésre. A külső szinte mindig az első ugróléc, aztán haladunk tovább.
A szeretkezés már egy komplexebb dolog. Mivel nagyon fejlett az idegrendszerünk, az emóció sokkal nagyobb súlyban van, mint a szimpla alacsonyabb rendű idegrendszerünkel működő "testi örömök".
Aki életében először szeretkezett és utána dugott, az körülbelül olyan mintha minőségi chardonnay után legurítana egy kannásborból készült fröccsüt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28) Vandit.


Vandit.
addikt

1 szó, mint 100 az ide írók 90%-ának átjött a sztori és nem kezdte el túlmagyarázni a dolgokat. :) Ennyi.

Ijk: A dugásnak és a szeretkezésnek is megvan a varázsa, mindkettőre szükség van szerintem.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#29) Ijk válasza Vandit. (#28) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mivel elkerülhetetlen mindkettő. A legmélyebb érzelmekkel teli párkapcsolatban is jópárszor van egy-egy "dugás", annak is megvan a maga szépsége. És vannak (az idő előrehaladtával egyre ritkábban) pl. egy beszélgetős borozgatás utáni, lágy-fényű estén a szeretkezések. Az a jó a párkapcsolatban, hogy ott megvan mindkettő, míg egyéjszakásnál ki van zárva a szeretkezés. Sőt sokaknak a dugás is nehezebb, az ismeretlenségből adódó feszültségek miatt. Ezért is van, hogy sok esetben igen alkoholos állapotban esnek meg az ilyen kalandok:)
Szóval én inkább párkapcsolatpárti vagyok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30) Vandit. válasza Ijk (#29) üzenetére


Vandit.
addikt

Igazad van. Természetesen én párkapcsolaton belül értettem mindkettőt. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#31) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ezt már olvastam korábban.

(#32) keIdor


keIdor
titán

Ez nagyon jó. :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) Samus válasza szablya (#5) üzenetére


Samus
addikt

Kocka!

Aranyos, bár nekem még így is kicsit szomorú...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#34) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ez tényleg megtörtént?

csajszi veled maradt?

le a kalappal :R

I humbly and respectfully decline™

(#35) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ha ez igaz lenne - persze nem az, gondolom - akkor a lány nálam így is úgy is repülne. Nem azért, mert előző este nem volt szex, hanem azért, mert képes lett volna elfogadni egy fél évi fizetésemnek megfelelő göncöt ajándékba, és pláne, hogy annyira sötét, hogy nem esik le neki az összefüggés az előző estével.

Amúgy persze értem, hogy miről szól a mese, de ez szemet szúrt.

(#36) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ezt az egyébként jó poént, egy épeszű férfi nem meri megtenni, mert ezután garantáltan nem lesz szex egy jó ideig.

(#37) barnam_ válasza Magnum_ (#34) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha visszaolvasol, láthatod hogy átemelte más oldalról az írást.

(#38) mephi666 válasza DeFranco (#35) üzenetére


mephi666
nagyúr

így is, úgy is? hm... az egyik felével egyetértek, mert speciel utálom én is a lehúzós nőket... (volt már azért párhoz szerencsém...) a másik felével viszont nem értek egyet... pl, ha a csajnak 1 este nincs kedve a szexhez, akkor repül? gondolj bele szerintem más oldalról... pl. felkelsz reggel 4:30kor, melózol egész nap, enni is alig van időd, otthon is vár rád a munka... kb 7-8óra van, mire le tudsz ülni hullafáradtan, ki tudod fújni magad és enni egy normálisat... közben pedig beszélgetni... aztán fürdés, stb... lehet, hogy neked sem lesz kedved minden nap a szexhez... plusz ott vannak a mindennapos problémák, amik belül emészthetik az embert rendesen... a szexnek meg úgy szerintem sincs sok értelme, ha nincs ott mindkét ember fejben is, mert akkor csak egy "alapvető ösztön hajtotta beidegződött művelet lesz"... érdemes ebbe szerintem belegondolni és megértő lenni a másikkal, ha véletlenül valami miatt nincs kedve... főleg, hogy ha mondjuk az ember kierőszakolja mindig a szexet, akkor az negatívan kihathat a későbbi kapcsolatra is... (ebbe is bele lehetne menni mélyebben)
ahogy az egyik előző kommentben írták a boros példát, az szerintem nagyon helytálló... nekem egy hasonló mondásom volt: "a szex érzelmek nélkül olyan, mint a sültkrumpli ketchup nélkül... az éhséget csillapítja, csak az ízét nem élvezed annyira" (én speciel imádom ketchuppal a sültkrumplit, de ezt a példát akármire át lehetne írni)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#39) DeFranco válasza mephi666 (#38) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem fogalmaztam egyértelműen:
Egy ilyen visszavágás után akkor is repülne, ha nem ő lépne le előbb (lásd: lehúzás). Az meg súlyosbító tényező, hogy nem tűnik fel neki, hogy X. este nincs keksz, majd a lovag az X+1. napon megtáltosodik, és rákölt egy kisebb vagyont.

Az, hogy épp előző este nem akar kekszet, azt nyilván megérteném. Nem erre céloztam. :)

[ Szerkesztve ]

(#40) dabadab válasza Szten Márs (#9) üzenetére


dabadab
titán

Csapnivalo fogalmazassal, rettento kozpontozassal (fogadni mernek, hogy angolbol forditotta valami onjelolt anyanyelvgyilkos).

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#41) Wictor


Wictor
senior tag

Ez mekkora! :C De teljes mértékben jogos volt a sráctól. Helyes! Kölcsönkinyír visszajár...

(#42) N€T0X|N válasza Szten Márs (#17) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Veled maximálisan egyetértek! :R

De mi a tanulsága a történetnek a szerző szerint? :U

Sent from my keyBoard

(#43) dabadab válasza N€T0X|N (#42) üzenetére


dabadab
titán

"De mi a tanulsága a történetnek a szerző szerint?"

Szerintem az, hogy onzo marhaknak olyan csajuk lesz, amit megerdemelnek, olyan parkapcsolattal, mint amilyet megerdemelnek. :P

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#44) ollie válasza Wictor (#41) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyen hozzáállással nem lesznek tartós párkapcsolataid.

Vandit.: a címet írd át légy szíves kisbetűsre.

[ Szerkesztve ]

***

(#45) Jhonny06 válasza DeFranco (#35) üzenetére


Jhonny06
veterán

Fordított helyzetben simán beszopnád Te is, ne aggódj. Ez teljesen olyan, mint amikor nézed ezeket az átverős műsorokat és azt mondogatod, hogy: "de idióta, hogy nem esik le neki, hogy ez egy átbaszás?!". Aztán ha mennél az utcán és beléd kötnének, vagy bármi ilyesmi, még véletlenül se gondolnál arra, hogy ez egy átverés. Hülye példa, de szerintem érted a lényeget.

(#46) Jhonny06 válasza Vandit. (#28) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez az, amikor vesztésre állunk és nem tudunk egy épkézláb mondatot megfogalmazni érvekkel, mert nincs, akkor nyögjük be, hogy "nem érted" és minden el van intézve. Ez a kedvencem.

(#47) Móci


Móci
addikt

Tetszett az írás, jót nevettem rajta! Nekem jelenleg nincsenek ilyen gondjaim, úgyhogy nem kell kipróbálni ezt a módszert. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#48) Fecogame


Fecogame
veterán

Ezt így kell csinálni :C

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#49) DeFranco válasza Jhonny06 (#45) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem, nem "szopnám be" mert kínosan ügyelek arra, hogy semmilyen túlzó ajándékot ne fogadjak el. Kiscsoki, egy pizza ilyenek belefér, de ruhát, pláne többet ne vegyen nekem senki, és ha lány lennék is ezt gondolnám.

Elértem amit elértem saját erőből, nekem ne fizessen senki semmit (persze kis kedvességekről lehet szó, de mértékkel). Ugyanezt elvárom a páromtól is.

@dabadab: 2,5 év, 3,5 év, 4,5+ év (plusz a többi)

[ Szerkesztve ]

(#50) localhost


localhost
Közösségépítő

Ha ez valóság és nem mese volna, akkor nagy szemétség és lelketlenség volna!!!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.