Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vandit.


Vandit.
addikt

Tanulságos... :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2) FPéter válasza Vandit. (#1) üzenetére


FPéter
aktív tag

Én erre csak annyit mondok, hogy egy szemmel is lehet látni. :D

Volt egyszer egy vak programozó leány, aki gyűlölte magát amiatt, hogy vak volt. Mindenkit gyűlölt, kivéve a programozó kedvesét. A fiú mindig vele volt. Mondta egyszer a barátjának:
- Ha láthatnám a világot, hozzád mennék feleségül.
Egy napon valaki hozott neki egy szempárt. Amikor levették szeméről a kötést, láthatta az egész világot, beleértve a barátját is. A fiú azt mondta:
- Ha láthatnám a világot, elvennélek feleségül.
Egy napon valaki hozott neki egy szempárt. Amikor levették szeméről a kötést, láthatta az egész világot, beleértve a barátnőjét is. A lány azt mondta:
- Ha láthatnám a világot, hozzád mennék feleségül.
Egy napon valaki hozott neki egy szempárt. Amikor levették szeméről a kötést, láthatta az egész világot, beleértve a barátját is. A fiú azt mondta:
- Ha láthatnám a világot, elvennélek feleségül.

...

És ez így ment hónapokig, míg végül egyik orvos sem vállalta már a hülyeségüket és szakítaniuk kellett. Valahogy így működik a végtelen ciklus.

[ Szerkesztve ]

(#3) mephi666 válasza FPéter (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez kib@szott jó lett... immáron sokadjára :))

egyébként az eredeti írást ismertem :K ex-emet én rángattam ki a depresszióból meg a mély pöcegödörből, aztán mire jól érezte magát félrek*rt a cégüknél a biztonsági őrrel... ez van... 3.5éves kapcsolat, de ilyen után lesz@rtam magasról...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) FPéter válasza mephi666 (#3) üzenetére


FPéter
aktív tag

köszi

egyébként velem is megesett egy az egyben az, amit leírtál:) mondjuk ebben szerepet játszhat az, hogy tapasztalataim szerint a nők egyébként sem nagyon szeretnek azokkal az emberekkel komolyabb kapcsolatot létesíteni, akik segítenek nekik. ki tudja miért.

(#5) mephi666 válasza FPéter (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jah... de szerintem bánja is, mert menyasszonyomnak írogatott iwiw-en (holott nem is ismerik egymást) hogy én milyen szemét köcsög paraszt vagyok :) egyértelműen bánja, hogy így elcseszte az egészet, de ez már az ő baja... én megtettem anno mindent a kapcsolatért és ő hazudozott/cseszte el az egészet... ez van...

egyébként a hasonló "igaz szerelem", amiről a post is szól, egy utópia... az egyik fél általában elcseszi... ismerős körben láttam, hogy működnek a dolgok... csomó hosszú kapcsolatnak vége lett egyik napról a másikra és rengetegszer csak lestem, hogy azok szakítottak, akikről azt hittem, hogy még vagy 70évig együtt lesznek... menyasszonyommal egyébként 2hét után költöztünk össze és qrvajól megvagyunk... kiegészítjük egymást... szerintem ő lesz az igazi... mindketten tanultunk már eleget az előző kapcsolatokból... de az nagyon ritka, hogy az "első igaz szerelem" legyen az igazi...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) FPéter válasza mephi666 (#5) üzenetére


FPéter
aktív tag

te sem veszítettél a csajjal sokat, ha ilyen tapló természete van.

egyébként jó, jó, rendben hogy a mostani menyasszonyod az igazi meg minden, de ha leejt valamit pl. a konyhában, NE-SEGÍTS-NEKI-FELVENNI! abból csak rossz származhat, még a végén elköltözik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) Tim82 válasza FPéter (#2) üzenetére


Tim82
nagyúr

Még ilyet! :DDD :C

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8) FPéter válasza Tim82 (#7) üzenetére


FPéter
aktív tag

Marhajó az aláírásod :))

A témához még: lehet, hogy sablonos, de segíteni önzetlenül kell, és akkor nem ér csalódás.

(#9) <NewL>


<NewL>
addikt

erről a kis történetről a 7 élet c film jutott eszembe
asszem hét élet a címe,will smith a főszereplő,jó kis film ... az

hjaa ez a Benjamin Button különös élete is király film,holnap meg is nézem

(#2) :D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#10) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Igen, egy szemmel is lehet látni. Ha már összebútoroztak, akkor elég lett volna csak az egyik szemét odaadnia, és ő is meg a lány is látott volna. :D

Hogy mindenki csak szélsőségekben képes gondolkozni, senki sem jár az arany középúton.

Menő a tragédia, holott az életünk komédia, mert nincsenek már értékeink, csak hazug játszmáink.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#11) Tim82 válasza FPéter (#8) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igazából saját alkotás, még abból az időből, amikor írtam blogot. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12) Crystalheart válasza Algieba (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Minek járjak az arany középúton? Hogy nekem jó legyen? Ugyan már, ennyire önzőnek nem gondolhattok. :)

(#13) Gergő_


Gergő_
őstag

"A vak fiú" mennyivel találóbb cím lenne ;]

(#15) baluka26 válasza Ferry20 (#14) üzenetére


baluka26
veterán

Sikerült feléleszteni egy két éve halott topikot...
Te vagy a mérges ex? :DDD

Nem értem, mostanában a mindenki a logouton teregeti ki a magánéleti problémáit?...

Csökken a színvonal... ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17) danih válasza Ferry20 (#16) üzenetére


danih
addikt

És nőből még több! (Biológiai tény) :)
Helyükön kezeljük.

(#18) baluka26 válasza danih (#17) üzenetére


baluka26
veterán

:K

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.