Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) NoLF válasza Vandit. (#32) üzenetére


NoLF
addikt

én értem hogy mit mondasz, de ha az ember egy irodában ül, ahova rohan hogy beérjen, és ahonnan rohan, hogy hazaérjen időben, hogy csinálhassa a másik melót/épp le tudjon fürdeni a másik meló előtt, az hogy és mit egyen 5-6szor naponta? mert ha még azt meg is tehetném, azt honnan teremtem elő? boltba kell menni, nyilvánvaló. ki kell gondolni, hogy mit vehetünk meg, és mi egészséges (vagy inkább manapság már azt kell írnom, mi a legkevésbé egészségtelen). erre nincs idő. nem azért, mert nem akarom, hanem mert nincs. mert kiesek a melóból és rohanok a másikat csinálni. és nem egyedül vagyok ezzel így. bátyám pl reggel 7től este 7-8ig ül autóban, és megy mint a barom hogy gyártsa a pénzt. ő milyen egészséges kaját esélyes magához venni napi 5-6szor?
másnapi kaját meg lehet csinálni lefekvés előtt.
persze, hogy meg lehet oldani, de a hozzávalókat mikor veszem meg? mikor gondolom ki hogy mi legyen belőle és mikor tudom kivitelezni? mikor már járni nem bír az ember a fáradtságtól, és hazaérkezik, a legkevésbé sem gondol arra, hogy jaj de jó, most gyorsan megfőzöm a holnapi kajámat.

mocskos egy élet ez így, tény.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.