Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Vakegérke válasza joey04 (#149) üzenetére


Vakegérke
veterán

Khm...
Próbáltam már zsigerből, és próbáltam nagyon udvariasan kérni Tőled, hogy ne feszegesd ezt a reklámosdit.

Miért lenne lehetetlen kérelmem teljesítése? És ha lehetetlennek is tűnik, nem ér meg egy próbát, kérést?

Mintha zaklatott lennél. Bántottalak talán? Netán érdeked fűződik ahhoz, hogy a reklámok elcsúfítsák az off-topic írásokat?
Persze ha neked tetszik a dolog, az más.

Nézd, véleményemmel nem vagyok egyedül. Mások is jelezték nemtetszésüket, és hiszem, hogy senkinek sem tetszik a pénzszerző megoldás ilyen módozata, ha nem is teszik szóvá.

A békát lenyeltem, de adassék meg számomra a nem tetszés joga.

Befejezhetnénk? Ha igen, részemről rendben. Köszönöm.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#152) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Ha írtam egy cikket a címlapra és bepipáltam a publikálás négyzetet, akkor én honnan fogom tudni, hogy jó lett az írásom, vagy nem, vagy csak várakozó állásba van?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#153) joey04 válasza Vakegérke (#151) üzenetére


joey04
titán

ne feszegesd ezt a reklámosdit.
ezt mondom én is, elő se kellett volna venni, mert logikusan végiggondolva nem volt reális esély az eltörlésre. Na mindegy, látom szereted ha tiéd az utolsó szó, hát tessék! Írj valamit, én már nem fogok.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#154) Vakegérke válasza Snowy_owl (#152) üzenetére


Vakegérke
veterán

Várakozik írásod. Idővel (pár nap, vagy óra) meg is jelenik. Ha pedig nem éri el a szinvonalat, személyes blogodba megy. Erről a főszerkesztő dönt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#155) Vakegérke válasza joey04 (#153) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyre jobban dühítesz.

#146-os bejegyzés. Elolvastad egyáltalán?
Abban a tudatban, és azzal a szándékkal írtam, hogy olvastán elégedetten hátra dőlsz, és élvezed sikeredet, mely szerint a "nagy" Vakegérke kérve kéri ennek a parttalan minek is... vita nincs... szóval szépen kéri, hogy fejeztessék már be ez az egész akármi.

"ne feszegesd ezt a reklámosdit.
ezt mondom én is, elő se kellett volna venni, mert logikusan végiggondolva nem volt reális esély az eltörlésre.".

Elbeszélünk egymás mellett.
Nekem igenis volt esélyem arra, hogy a portál üzemeltetői átgondolják ezt a "tál kajában lévő féltéglát", és átgondolják, hány írót, olvasót, tehát tagot veszíthetnek pórias anyagiak miatt. Szóvá kellett tennem, én már csak ilyen vagyok. Véleményemmel nem vagyok egyedül, és ha a "nagyok" szemében nem is, de az én szememben igenis prominens személyiségek nyilvánították ki azt, amiért én kisbíró szerepet játszottam.

Esély mindig van. Ami bánt, vagy frusztrál, tessék szépen szóvá tenni. Megtettem. Nem bújtam a "tűrök, legyen akármi" köpeny alá.
Megtettem, ahogy bárki más megtette volna, ha figyel, és kellő indíttatást érez. Én voltam az, aki nem állta meg szó nélkül a dolgot.

Látható, olvasható, hogy elfogadtam Racecam magyarázatát, indokait. Tetszett a dolog? Nem! De fogtam a brekuszt, és lenyeltem.

Konklúzió.
Ha valami nem tetszik, tedd szóvá. Nem kell behúzni füled-farkad. A legrosszabb az lehet, hogy hiába szólaltál meg.

Igenis volt esély, hogy az üzemeltető gárda megfontolja kérésem, és meggondolja az off-topic írások reklámmal való tönkretételét.
Én legalább szóvá tettem.
Neked tetszik a jelenlegi állapot? Ha nem, akkor miért beszélsz ellenem?

Nézd, szívesen eltracsizom Veled, vagy egy gyerekkel, mindegy. Rugalmas vagyok. Az viszont kívánatos, hogy megértsd a #146-os bejegyzésben foglaltakat.
Kiszállnék, nem hagyod.
Miért?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#156) cizoe válasza Vakegérke (#155) üzenetére


cizoe
őstag

"tehát tagot veszíthetnek pórias anyagiak miatt."

Azért ez elég hard volt... Ilyen szempontból az oldal leszarja a tagjait (téged, engem, bárkit) ha nincs pénz fenntartani ezt az egész rendszert. A reklám úgy hoz bevételt, ha kiveri az ember szemét. Épp az a drága reklámfelület ami titeket, téged is zavar jelenleg. Sajnos ez van, vagy lehúzza az ember a rolót, vagy kompromisszumokat köt. Jelen esetben ez nem csak a ph üzemeltetőire érvényes, hanem ránk olvasókra is. Nekem pl. az adblock pár hónapja úgy van beállítva, hogy ezen a pár oldalon engedje a reklámokat. Ennyit megér. A mai online reklámbizniszben egy ilyen még a leglightosabb módszerek közé tartozik.. Gondolhatod, hogy nem jó vicc alapon tették éppen oda. Szükség van rá. Sajnos.

Na de én sem írok többet, mert látom téged felbosszant a téma.. Ja és bocs, hogy megint visszakanyarodtam az egész elejére eléggé.

[ Szerkesztve ]

(#157) Vakegérke válasza cizoe (#156) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én már hagynám a fenébe az egészet, ha barátunk hagyná. Remélem nem lesz több provokáció.
Azt pedig méginkább remélem, hogy az a bizonyos féltégla kikerül a kajából.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#158) Dany007


Dany007
veterán

Hmm amit én észrevettem így az elmúlt pár hónap nagyobb változásai után, hogy jóval kevesebb az offtopic írás. És jóval több a szakmai. Ami szakmai is, az is kiforrottabb, nagyobb terjedelmű átlagban. És tényleg ritkán találkozok már olyan írással, amit nem ítélnék a címlapra.
Ergo sz.tem ezek a változások jót tettek a színvonalnak.
Esetleg egy videó embeddelé, és cikkértékelési lehetőség lenne még jó. Bár ezek gondolom komplikáltak.
Egy értékelési rendszert is jól át kéne gondolni. Pl. sok helyen akárki, akárhányszor értékelhet. Még ip szűrés sincs. De persze az se a legjobb megoldás. Nemtom gondolkodik-e ezen valaki, de sz.tem úgy lenne értelme, hogy csak regisztrált júzer értékelhessen, és csak is cikkenként egyszer. Nemtom megoldható-e, de ha lesz is értékelési lehetőség, én csak valami ilyesképpen látom értelmét.

(#159) cizoe válasza Dany007 (#158) üzenetére


cizoe
őstag

Már régebben beszéltük vhol, a végén arra jutottunk kb. (legalábbis én :) ), hogy a legjobb az lenne, ha egy regenként 1x-es értékelés (csillag), amit az első hszéhez főzhet a user a kapcsolodó topikban. Szóval kilőve a többszörös szavazás, és minden csillag mellé egy indoklás/vélmény/komment kinek hogy tetszik kapcsolódik. Ezeket a csillagokat összegzi a rendszer és dobja ki a cikk fejlécébe valahová. Ja és 10 értékelés alatt nem mutatná.

[ Szerkesztve ]

(#160) Dany007 válasza cizoe (#159) üzenetére


Dany007
veterán

Ejha. Ez már egész kiforrottnak látszik.
Ez a 10 alatt nem mutatná dolog is teccik. Erre nem is gondoltam.
Na, már csak meg kell valósítani. Gyiáá Bagíra ;)

[ Szerkesztve ]

(#161) engusz válasza cizoe (#159) üzenetére


engusz
veterán

Támogatom az ötletet. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#162) PazsitZ válasza cizoe (#159) üzenetére


PazsitZ
addikt

Az már működik, hogy ha a saját írásodat nézed a megjelenési szám ne növekedjen?

Ez az értékelés rendszer meg talán még hasznosabb lenne az adatlapokhoz kötve, ha már külön hardverapró site is van.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#163) Dany007 válasza PazsitZ (#162) üzenetére


Dany007
veterán

Biztos, hogy nem.

És igazad van, jó ötlet szintén.

(#165) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Üdv!
Onnantól, hogy valaki bejelöli a cikkénél, hogy publikáció elkészült, körülbelül mennyi idő még valóban megjelenik?

Semmit sem írok alá!

(#166) cizoe válasza Dany007 (#160) üzenetére


cizoe
őstag

Lekodolni nem sok, még csillivilli ajax sem kéne, meg lehet ezt egyszerűen is, de szerintem a közeljövőben nem nagyon lesz belőle semmi. No de majd meglátjuk.

Egyéb: A hardveraprón más rendszer kell, ott be kell építeni a pirospontos rendszert az adatlapba, hogy ne kelljen máshonnan kilesegetni. Persze megbíott személyek töltik fel a pirosakat/feketéket (mint most, csak ők kapnának mod jogot), hogy ne lehessen vele visszaélni.

bmwk1200s: Amíg Race meg nem nézi és be nem állít neki egy időpontot. Majd fogod látni, hogy mi van neki beállítva megjelenési időpontnak a cikkek oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#167) Dany007 válasza cizoe (#166) üzenetére


Dany007
veterán

"Lekodolni nem sok"

Te tudod, én nem értek az effajta lovakhoz :)
De már alig várom... !

"Amíg Race meg nem nézi és be nem állít neki egy időpontot. Majd fogod látni, hogy mi van neki beállítva megjelenési időpontnak a cikkek oldalon."

Azért kíváncsi lennék, hogy a 10-12 oldalas kvantumfizikás próbálkozásomat is végigolvassa-e majd... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#168) Crystalheart válasza cizoe (#156) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azt hiszem, ha megjelenik a reklám, de nem kattintasz rá, azzal sokat nem érsz támogatásügyileg. :) (Javítsatok ki, ha rosszul tudom. Ha viszont nem a kattintást nézik, akkor pedig fix díj van az oldal látogatottsága függvényében.) Ezért sincs nekem bűntudatom, mert míg láttam is reklámokat, szerintem soha egyre sem kattintottam.

(#169) bmwk1200s válasza cizoe (#166) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Köszönöm szépen a válaszod! :R

Semmit sem írok alá!

(#170) PazsitZ válasza cizoe (#166) üzenetére


PazsitZ
addikt

Lekodolni nem sok
[link]

- http://pazsitz.hu -

(#171) cizoe válasza PazsitZ (#170) üzenetére


cizoe
őstag

Hát na.. A remény hal meg utoljára. Vagy mi. :U

(#172) DarkByte


DarkByte
addikt

Lenne egy olyan kérdésem hogy írtam egy rövidebb hírszerűséget a Windows 7 upgrade -ről még kora délután, bejelöltem hogy elkészült de egyelőre nem került ki a lapra. Tudom hogy elbírálásra vár; nem is ezt hanem azt szeretném megkérdezni hogy valahol látható-e majd hogy mikorra dátumozták előre a házigazdák?

#173: az írásaim box felett látom is szürkén. Ez akkor azt jelentené hogy még nincs elfogadva csak várakozik?

[ Szerkesztve ]

(#173) Wolverine válasza DarkByte (#172) üzenetére


Wolverine
félisten

Az írásaid között látható, miután elfogadásra került.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#174) tome.jr


tome.jr
addikt

Általában mennyi idő mire elbírálják a címlapos írásokat? :U Pénteken töltöttem fel egyet.

(#175) pilsner


pilsner
aktív tag

hello!
ha én képet külső oldalról akarok linkelni az [IMG...IMG] parancsal, pl kepfeltoltes.hu, akkor az miért nem jelenik meg az írásban? az a 2,5 mega elég kevés, ha jó minőségű képeket szeretnék a cikkembe tenni. ha más nem hát átméretezem a képeimet, és feltöltöm ide.
üdv!

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#176) mephi666 válasza pilsner (#175) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem ne a képfeltöltéssel próbálkozz, hanem másik oldallal, mert onnan asszem idővel törlik a képeket :( (pl photobucket.com szerintem jó alternatíva)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#177) 7 válasza pilsner (#175) üzenetére


7
addikt

Valószínűleg nem direkt linket adtál meg a képhez.

(#178) pilsner válasza 7 (#177) üzenetére


pilsner
aktív tag

köszönöm a válaszokat! már tárgytalan, átméreteztem és feltöltöttem a ph! szerverre. így a biztos

[ Szerkesztve ]

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.