Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Amennyiben további kérdéseitek vannak, tegyétek fel bátran, szívesen válaszolok rájuk. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2) Panther válasza Racecam (#1) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Miért tartott ilyen sokáig az átállás? Egész nap nem lehetett használni az írások szerkesztőjét, ráadásul nem voltak képek se a címlapokon, se a cikkekben!
Hihetetlen, lusta banda... ennyi ideig húzni...

[ Szerkesztve ]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3) Szaszati


Szaszati
tag

Csak gratulálni tudok :) Szép munka, megérte éjszakázni. Most menjetek aludni :P És közben még látok apróságokat, egészen tetszetős :D

[ Szerkesztve ]

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#4) Racecam válasza Panther (#2) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mennyé aludni Bagira, rád fér. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5) VladimirR


VladimirR
nagyúr

ave, van bevezeto, meg oldaltores, meg forrasmegjeloles
respect

[ Szerkesztve ]

(#6) VladimirR válasza Panther (#2) üzenetére


VladimirR
nagyúr

sot, volt egy brozer hajdzsek is (tuti a figyelem elterelesere)

[ Szerkesztve ]

(#7) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

No, ez majd gatyába rázza kissé a Logout-címlap ingadozó színvonalát.. jó ötlet nagyon. Az oldalakra tördelés, és bevezetőírás úgyszint. :)
:R

(#8) hcl válasza VladimirR (#5) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A bevezető az kellett már nagyon... Soha nem tudtam mit írni az elejére hogy ne legyen értelmetlen magában.

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) Alpi


Alpi
tag

Köszönjük Nektek! Jó lett nagyon! Jó pihenést! :C

[ Szerkesztve ]

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#10) D.Orion


D.Orion
veterán

PH! percről percre részből ha rákattolok eme írásra, akkor "Oldalbetöltési hiba".

A változások tetszetősek. :R

(#11) 7


7
addikt

Pozitívnak érezném, ha a még nem publikálásra szánt cikkek továbbra is láthatóák lennek a bejelentkezett felhasználó írásai közt az "Irány az oldalam!" linkre kattintva. Eddig is ott volt, és a júzer rendszerint a saját írásai menedzselését ez alatt a menüpont alatt szokta végezni, emiatt úgy érzem, oda mindenképp kéne. Az, hogy a "Cikkek" menüpont alatt is megtalálható, rossznak nem rossz, azzal nincs is gondom.

(#12) serwer válasza Racecam (#1) üzenetére


serwer
csendes tag

A hozzászólásoknál is jól jönne egy előnézeti gomb.

(#13) Racecam válasza serwer (#12) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ne haragudj, de ez most nem az ötletbörze topic, ide kifejezetten a Logout, Gamepod cikkek és hírek feltöltésével kapcsolatos problémákat, kérdéseket várjuk.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14) Dany007


Dany007
veterán

Nagyszerű hír, remek újítások!
Az éppen írandó cikket mondjuk vagy 10 percig kerestem :D De nem vészes.
Az oldalankénti tördelés is nagy ötlet!
Ráadásul ez a publikálás előtti lecsekkolás... Nemsemmi :)
Kiváncsi leszek az eredményére.

(#15) CSorBA


CSorBA
őstag

"Egészen addig, amíg nincs bejelölve az "elkészült" jelölőnégyzet, tetszés szerint szerkeszthető, módosítható az írás..."

De ugye ha egyszer kikerült a címlapra, (jóvá lett hagyva, stb.), utána is szerkeszthető marad? :F Csak mert ha kommentekben érkeznek észrevételek, akkor utána is át lehessen ezeket irkálni, javítgatni...

(#16) Racecam válasza CSorBA (#15) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Igen, ez továbbra sem változott, az írás végig szerkeszthető marad. :K
Itt arra szerettem volna utalni, hogy úgy szerkeszthető, hogy azt a szerzőn kívül senki sem láthatja. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#17) tkesy


tkesy
őstag

A főoldalról nem elérhető ez az írás, mert rossz a linkje..

http://logout.huhttp//logout.hu/cikk/valtozasok_a_logout-on/teljes.html

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#18) #41133696


#41133696
törölt tag

Remek dolog az újítás, nagyon örülök, hogy lehet oldalakra tagolni ( így nem kell több részre szét bontani egy összetetebb írást ), és az elkészült lehetőség beiktatása is remek. :R

(#19) Des1gnR válasza tkesy (#17) üzenetére


Des1gnR
őstag

Bizony nemjó :U
[link]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#20) Racecam válasza tkesy (#17) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Melyik főoldalról, könyörgöm. Persze látom, hogy az összes többiről, csak pontosan, kérném szépen. :)
Köszönjük, rajta vagyunk!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#21) CSorBA válasza Racecam (#16) üzenetére


CSorBA
őstag

:R Így már érthető. Amúgy meg majd elfelejtettem, ez az oldalas, de leginkább a külön bevezetős újítás nagyon hasznos, köszönjük :)

(#22) dew28 válasza Racecam (#20) üzenetére


dew28
aktív tag

az osszes percrol-percre dobozkaban (kiveve az itcafe ugye, mert oda szimplan fooldalra linkel nem cikkekre) felre van generalva a link
http://fototrend.huhttp//fototrend.hu/hir/g10_csikok.html
http://logout.huhttp//logout.hu/cikk/valtozasok_a_logout-on/teljes.html
http://gamepod.huhttp//gamepod.hu/hir/assassin_s_creed_2_kepek.html

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#23) cilo9 válasza tkesy (#17) üzenetére


cilo9
aktív tag

Nem csak ennek a cikknek a linkje rossz a Percről percre részben (én a Prohardver címlapról próbáltam), hanem az ott szereplő összesnek...mindegyik huhttp!

...lassú voltam!

[ Szerkesztve ]

Üdv, Cilo

(#24) ollie


ollie
MODERÁTOR

Éljen!

Nagyon jó változtatások történtek, a legjobb, hogy nem lehet közvetlenűl a címplapra írni. :)

***

(#25) Male


Male
nagyúr

A cikkek típusánál nem lehetett volna odatenni a "teszt"-et is? Mert azért elég sokan írnak ide kisebb-nagyobb VGA és egyéb teszteket.

Az oldalakra tördelést most meg lehet tenni a korábban megjelent címlapos írásoknál is?

Arról lehet valamit tudni, hogy mikor fog megjelenni az ellenőrzés után az írás? Csak mert itt céloztok rá, hogy erre van valami elv: "Bizonyos szerkesztési elvek alapján.".

#22: Jaja... én is az előbb néztem, hogy miért nem akar bejönni... míg végre megnéztem a címsorba mit tett be :DDD

(#26) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Címlapos írásnál a saját kiskép funkció várható valamikor?

Ha már kép: a hozzászólások írásánál ott van a képfeltöltés, a logout írásoknál is ott lehetne.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Nagyon jó ötlet volt az oldalakra tördelés bevezetése. Már ki is próbáltam, elég könnyen érthető a szerkesztése. :R

Harrrr!!!!

(#28) Bog válasza Male (#25) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A teszt minden PH oldalon "elemzés" címen fut, kukkants csak át bárhová.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#29) plus44


plus44
veterán

Wow...hatalmas köszönöt, főleg az több oldal használatáért! :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#30) 14adam


14adam
addikt

Köszönjük az új Logoutot :R :R

(#31) azbest


azbest
félisten

Azt hiszem egyértelműbb, ha felsorolom melyik részen van felesleges dolog és melyiken hiányzik valami:

- Innen hiányolom a "be nem fejezett cikkek"-et:
http://logout.hu/blog/azbest/index.html (zavaró, hogy máshol van a befejezetlen és a többi, ide kerülhetne egy olyan dobozba a be nem fejezett, mint a cikkeké)
http://logout.hu/cikkek/keres.php?suser=azbest (a kereső csak a befejezetteket mutatja)

Mások írásainál feleslegesnek tartom az "új cikk" linket, vagy ha mégis kell oda, akkor legalább automatice legyen kitöltve a kategória és előzményként jelenjen meg az a cikk ahol nyomták az "új cikk" linket.

Ha valamilyen rovatban nyomok "új cikk"-et akkor nem árt ha ki van pipálva ez a rovat az űrlapon.

egyébként hajrá fejlődés :))

(#32) Male válasza Bog (#28) üzenetére


Male
nagyúr

Jé, tényleg... na most lebuktam, hogy ezt még soha nem néztem meg :B

(#33) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Megpróbálom összefoglalni:

Male:
Igen, meg lehet csinálni utólag is az oldaltördelést.
A szerkesztési elvek azt jelenti, hogy egyenletesen menjenek ki az írások, lehetőleg a kiemelkedőkből minden napra jusson egy, az egyforma, vagy hasonló témájú írások időben különüljenek el egymástól sb, stb....

Winner:
A kiskép feltöltésen gondolkodunk, de nem lesz egyhamar, ha úgy döntünk.
Képfeltöltésre ugyanazt tudom mondani, rengeteg dolog áll sorban, de felírtuk ezt is megbeszélésre.

azbest: A dolog nem annyira egyszerű, mint látszik, gondoltunk rá, de egyelőre így van.
Új cikknél ne bonyolítsuk, hogy honnan kattint rá, nem biztos, hogy az írás az olvasottal lesz kapcsolatos, és akkor már jobb, ha meg lehet jelölni a kapcsolódó írást és a kategóriát. Így biztosan nem kerül véletlenül rossz helyre.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tartok tőle, hogy néhány szerzőben visszatetszést fog kelteni a dolog.
Nem baj. A lényeg az, hogy nem lesz pocsék helyeírás, nem lesz igénytelen munka.

Apropó, helyesírás.
Ha csak ez a probléma, valamelyik korrektor rá is vethetné magát a műre, és akkor nem kéne a szerzőnek visszaadni átdolgozásra. Ugyanis ha eredetileg sem tudta helyesen megírni, ezután sem fogja tudni.
Már csak az a kérdés, hogy nem duzzog-e a szerző, hogy belepiszkáltak örökbecsű írásába. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) Kantorpe válasza Panther (#2) üzenetére


Kantorpe
tag

Ez most viccnek szamitando ?

Mert en pl. nem rohognek azok helyeben akik csinaltak.

Egyebirant, nagy otlet lenne, ha meglehetne nezni, hogy ki milyen irast akar cimlapozni, mivel a szerkeszto szubjektiv dontese esetleg nem reprezentalja megfeleloen az atlagfelhasznalot.

[ Szerkesztve ]

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#36) Racecam válasza Vakegérke (#34) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Korrektor kérését én inkább önkéntesnek szeretném. Viszont most van/lesz igazán értelme a korrektori segítségnek, aki még a megjelenés előtt kérésre átnézi az írást. Ehhez azonban még kell egy kis fejlesztés de melóval most nagyon jól állunk, úgyhogy ezzel sajnos még várni kell. :(

Kantorpe Mivel Ő csinálta, vicceljen csak a saját kárára. :)
A másik dologra: A főszerkesztő azért van, hogy eldöntse, mi való a címlapra, mi nem, melyik íráson kell még javítani, melyiken nem, melyiket emeli ki, melyiket nem. Pontosan olyan ez, mint az nyomtatott média. A szerzők beküldik az írásaikat és a szerkesztők, főszerkesztő eldönti, hogy mi lesz a lapban. Aztán, ha a lap nem megy, vagy becsődöl, akkor a szerkesztőket, főszerkesztőt kirúgják. ;]

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#37) Lenry válasza Kantorpe (#35) üzenetére


Lenry
félisten

igen, viccnek számít, mert Panther a PH programozója, és ő volt az, aki mindezt csinálta ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) Vakegérke válasza Racecam (#36) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazad van, nem erőszak a disznótor.
Csakhogy szerzőkém meg van róla győződve, hogy neki aztán végképp nincs szüksége senki segítségére.
És jön a huzavona.
Visszakapja javításra, duzzog. Reklamál. Újra felteszi az írást, talán van is benne pár javítás. Még nem jó, javítsd.
Extra bosszankodás, időt rabló.

Meglátásom szerint aki publikál, az el kell, hogy fogadja a jószándékú segítséget.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) D1Rect


D1Rect
félisten

Nagyon jók a változtatások. :R
A címlapos írások előzetes kontrollja kiváló ötlet! :R

(#40) Lenry válasza Vakegérke (#38) üzenetére


Lenry
félisten

saját magától rabolja csak az időt, engem általában nem nagyon fűt a vágy, hogy helyesírási és fogalmazási hibákkal tele lévő írást olvashassak
ha meg "belepiszkálna" egy korrektor, akkor meg neki állna feljebb, hogy "hát ezt meg hogy képzelik?" stb, stb...

jó lesz ez így :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#41) Vakegérke válasza Lenry (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

"saját magától rabolja csak az időt..."
Inkább a főszerkesztőtől (akinek egyéb dolga is van), akit (folyamatosan) bombáz, és (magában) ócsárol.

Szerk: Ha nem volna világos, örömmel veszem a változást. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) Lenry válasza Vakegérke (#41) üzenetére


Lenry
félisten

ha a főszerk.nek van egy kevéske esze (márpedig azt hiszem ebben a munkakörben ez elvárható ;] ) akkor rögtön (esetleg a második körben már) hibalistával együtt küldi vissza a művet, így elkerülhető a fölösleges oda-vissza küldözgetés, és talán az ócsárlás is

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#43) azbest válasza Vakegérke (#38) üzenetére


azbest
félisten

eddig is volt szűrés, de csak utólagos :)

most könnyebb lesz a szerkesztők dolga, mert a rendszer kezel sokmindent, amit eddig kézzel kellett piszkálgatniuk (gondolom)... utólagos pakolgatás helyett ezentúl megjelenés előtti engedélyezés lesz :)

(#33) Racecam: tudom fejlesztő szempontból sokkal összetettebb a dolog, mint a kész eredmény kimenetét nézve felhasználóként :)

új cikknél inkább úgy értettem, hogy a publikálós lépéseknél nem teljesen üres, hanem előre pipált (de változtatható) chechbox-ok. Az előzménynél pedig esetleg nem csak saját írások, hanem az az írás is szerelhetne aminél kattintott az új cikk-re, hátha arra akar válaszolni / azt fejtegeti tovább. (ha jól tudom most csak saját cikkek lehetnek előzmények, más cikkeit kézzel lehet linkelni)

majd kialakul, mint púpos a prés alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44) Male válasza Racecam (#33) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi, így már világos! ...ez teljesen jó is így (nem járnak úgy, mint pl én a házépítős cikkemmel, hogy rögtön jelentkeztek még páran hasonlóval...).

(#45) Racecam válasza Male (#44) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Igen, van úgy, hogy egy írás kapcsán mindenkinek egy hasonló jut rögtön eszébe (mobilteszt, videokártya teszt, proci húzás stb.), ami nem baj, csak így legalább nem ömlesztve, egymás után mennek ki a címlapra. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46) Skyhigh válasza Racecam (#36) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Abban az esetben, ha a főszerkesztő átnézi a cikket, akkor arról is tud(na) dönteni, hogy az adott cikk szakmai vagy közösségi!
Egy ígényes címlapos teszt, vagy program leírás, vagy gépépítés véleményem szerint nem a közösségi kategóriába sorolandó, hanem szakmai cikként, szakmai hozzászólásokkal!

(Ahogy ez a topic is)

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#47) SrAc 1139


SrAc 1139
tag

jó hogy van szűrés mielőtt kikerülne a címlapra... így legalább nem kerül ki minden butaság!!! az oldaltörés sokkal átláthatóbbá teszi az írás ez is remek ötlet volt!!! :R :C

(#48) Wolverine válasza Skyhigh (#46) üzenetére


Wolverine
félisten

Ami Logout, az közösségi téma. Egyszerű halandó nem írhat a PH-ra azonnal :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#49) Skyhigh válasza Wolverine (#48) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Ezt nem is vártam el, csak azt, hogy a besorolása a cikknek ne közösséi legyen egy program bemutatásakor, gépépítés leírásakor vagy bacsis tesztjeinél!

Egy nyaralásé, egy új album bemutatása az közösségi téma!

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#50) Wolverine válasza Skyhigh (#49) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha a Logoutra ír valaki, az közösségi, témától és komolyságtól függetlenül.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.