Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Nagyon jó írás! :R
Teljesen bele tudtam képzelni magam...én személy szerint várom a folytatás ha van ilyen. :C

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#2) gerii


gerii
addikt

Grat az íráshoz!
de akkor ez most valóban megtörtönt vagy csak egy írás?
nem mintha nem tudnám elképzelni, főleg hogy én a jövőt szoktam megálmodni egyre gyakrabban, ami elég durva kezd lenni :F

(#3) 7 válasza gerii (#2) üzenetére


7
addikt

Ennek az adja a pikantériáját, hogy azt sem tudod, vajon az egész egy rekurzív álom volt-e, vagy tényleg igaz-e belőle valami. Netán csak egy játék az álmokkal kapcsolatos képzelődéssel?

A Deja vu meg nem egyedi eset. :)

(#4) Domu válasza gerii (#2) üzenetére


Domu
csendes tag

Köszi!
Ez csak egy írás, nem örülnék ilyen álomnak :F
Bár kiskoromban elég érdekes rémálmaim voltak, de ez csak egy story.

[ Szerkesztve ]

(#5) Domu válasza 7 (#3) üzenetére


Domu
csendes tag

Igazából nem úgy áltam az íráshoz, hogy keressek neki egy "pikantériát". Inkább állítanám azt, hogy csak egy játék az álmokkal egy érdekes befejezéssel, ami összeköti a valóságot az álommal.

(#6) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jó is lett. Horrorkönyv-beveztőnek simán tuti :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#7) Vakegérke válasza Domu (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tessék szépen még sokat álmodni, és az álmokat megosztani velünk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Domu


Domu
csendes tag

Köszi mindenkinek a bíztatást. Jól esett!:B

(#9) gerii válasza 7 (#3) üzenetére


gerii
addikt

eleinte még csak egy adott helyzet képét álmodtam meg. pl amikor felvettem az egyetemre az első laboron ott ülten egy kis teremben pár emberrel, a tanár meg magyaráz egy tábla elött. az atszalon meg egy körzőszerű izé volt( polárplaniméter). namost ahogy ütök ott hirtelen rájöttem hogy ezt a helyzetet megálmodtam 2 éve.
ugyanez festés közben, hajnali kettőkor kémia zh-ra tanulva, kombínón a kezemben egy fehér szatyorral bámulva ki az ablakon egy Skoda elhúz, mögötte egy terepjáró, mobilarénás cikk hsz-eit már olvastam egy hónappal azelött hogy megjelent a cikk, stbstb.
mostanában már nemcsak képek hanem "videók" is vannak, és egyre gyakrabban egyre közelebbi dolgokat álmodok.
remélem az hogy egy bombát dobnak a fejemre valami tengerparti üdülőkörnyezetben egy nagy ház mellett, és én futok mert épp 2 perce tört ki valami háború nem fog bekövetkezni. bár épp a hétvégén megyek Bulgáriába, tengerpartra... :F

(#10) yash


yash
senior tag

Beteg ;]

(#11) Thunderzolee

Wazz, megyek aludni, de ezek után nem kérek esti puszit, meg Szép Álmokat sem kell kívánni.. :O

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.