Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#287) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ez a csapat újraosztás nagyon betett a négyesnek! Rendesen keresztülhúzta a számításaikat.
Simán kiraktak volna mindenkit maguk mellől sorban, ha egy-két játékot nyertek is volna közben, akkor könnyedén eljutottak volna az egyesülésig.
De most ez 180 fokos fordulatot vett. A tuti befutóknak annyi, mi több jelenleg nagyon rosszul áll a szénájuk. Főleg a pirosaknál. Hatan vannak jelenleg.
Nem hiszem, hogy kérdés, hogy kit fognak haza küldeni. Tennék én a telefonra. Ha Gergőt elküldik, akkor a krokodilok 4 lány és 1 fiú felállásban folytatnák. A mai feladat után szerintem ezt nem akarják.

Kíváncsi vagyok, hogy Szandi, hogyan dönt holnap. Neki biztosan nem lesz olyan egyszerű, mint a többieknek.

Nos igen, a lábujj cuppogtatás most elmarad egy darabig! De már többször is láttam, hogy mezítláb járnak, és ez a sors kihívása. Akármilyen kényelmetlen, én valami lábbelit viselnék. Legalább ezt a kínai gumi/műanyag klumpa papucsot.

És ami még nagyon érdekel, mert én is meg lennék őrülve tőle, ha nem tudnám nyugodtan, kényelmesen reggelente szabadon engedni a barna macit, hogy hol és, hogy végzik a dolgukat? Egyedül Benedek említette meg pár szóval, de abból nem derült ki semmi.

Amerre mennek oda tojnak és húznak rá egy kis földet? A következő meg majd ki kapar egy kinder meglepetés tojást magának? Papír helyett mi van? Bár nekem még az is kevés, mert nekem meg is kell fürödnöm utána, mert csak úgy érzem komfortosan magam.

Elég triviálisan hangzik, de nagyon fontos dolog ám ez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.