Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Huma


Huma
addikt

Én azt (is) "bírom" a nőkben, hogy marhára figyelmen kívül tudják hagyni a környezetüket. Gyakran szándékosan.
Pl tegnapelőtt nem tudtunk bemenni egy kifőzdébe mert egy csaj elállta az ajtót belülről. Látta, hogy ott vagyunk és be akarunk menni, de a világért sem lépett volna oldalra egyet.
Ugyanezt eljátsszák a bevásárlókocsikkal is. Előszeretettel barikádozzák el a sorok közti szabad helyeket. Aztán amikor már az agyvérzés kerülget és össze-vissza tologatom félre magam elől a kocsikat, nagy nehezen észbe kapnak.
A nők emiatt is nagyon veszélyesek kocsit vezetve. Egész egyszerűen nincsenek képben. Ráadásul kényszeresen be akarják tartani a kreszt viszont a legfontosabb szabályról megfeledkeznek. A baleset megelőzés és az emberélet megóvása felülírja az összes többi szabályt.
Szóval lazán belemennek balesetveszélyes helyzetekbe mert nekik pl elsőbbségük van.
Ráadásul a legtöbb a tükröt csak sminkelésre használja.

De az ultimate agyvérzést okozó viselkedés az ez:
Én: Elakarsz jönni moziba?
Ő: Nem!
Másnap:
Én: Kár hogy nem jöttél, jó film volt.
Ő: Nélkülem elmentél moziba?
És megsértődik.

És rengeteg ilyen van. Mond valamit aztán ha nem találod ki hogy valójában mit is akar akkor megsértődik. Mivel nem vagyok gondolatolvasó ezért gyakori a sértődés.

A nők nagyon idegesítőek tudnak lenni...
De nem gond. Ha felidegesít valamelyik akkor visszaidegesítem. Nagymesteri szinten űzöm mások idegeire menését. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.