Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nők? Nagy részük, Istenem, de hülye...

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Vakegérke válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem hülye, csak más logikán alapul a gondolkodásmódja. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) po1son válasza mexicanraven (#1) üzenetére


po1son
addikt

És ők ugyan ezt gondolják fordítva.... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#4) ferensz válasza po1son (#3) üzenetére


ferensz
senior tag

Viszont amint tudjuk ugy is nekunk van igazunk. Legalabbis addig, amig a topikba nem talal be egy no ;]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#5) Vakegérke válasza ferensz (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor bizony kapunk a buksinkra. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) moonlight115 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


moonlight115
tag

Csakazértse szólok hozzá! :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#7) mexicanraven válasza Vakegérke (#2) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Lehetséges, de én kiszálltam a buliból, már nem akarom őket megérteni! :D

when the sun shines, we'll shine together

(#8) lorcsi


lorcsi
veterán

te aztán időmilliomos vagy..
hogy mikről nem tudnak egyesek blogolni.. :Y

(#9) Vakegérke válasza lorcsi (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én már nagyon ráérek. :K

Azért azt ne mondd, hogy egy kicsit sem érdekel a téma.
A nőket a büdös életben nem fogjuk megérteni, legfeljebb le tudjuk leplezni a praktikáikat.

A gond ott kezdődik, hogy az esküvő után a nők zöme meg akarja változtatni élete párját. A nem elég óvatos férfiak bedőlnek a szelíd, de állhatatos agymosásnak. Egy idő múlva azon kapják magukat, hogy már nem a régi módon öltözködnek, nem a régi a frizurájuk, még a viselkedésük is megváltozik.
Aztán jön a döbbenet, amikor az asszonyka olyannal csalja meg őket, amilyenek ők voltak hajdanában, danában.
Pár házasság már ráment erre.

Ilyesmiről persze nem írtam, de tágítható a témakör az érdeklődésnek megfelelően.

Az anyósom szerint ócska, utolsó gazember voltam. No persze.
Sutymorgás ezerrel, és a feleségem igyekezett papucs alá törni. Nem jött be neki, és ha reklamált, emlékeztettem rá, hogy a házasságunk előtt mindent megbeszéltünk, csak szóljon, ha eltérek a megállapított szabályoktól. Ha nem, akkor hagyjon békén a követeléseivel, és utasítsa háttérbe az anyukáját, mert ahogy az enyém nem szól bele semmibe, ő se tegye.
Külön költözés után már rózsásabb volt a helyzet.

Általános tulajdonság, bár akadnak kivételek.
Ha délután négykor kell indulni valahova a házaspárnak, a nő háromnegyed négykor még szárítja a haját, közben azt kérdezgeti, hogy mit vegyen fel. Jó, ha fél ötkor útra kész.
Ezt velem nem lehetett eljátszani. Vagyis igen, kétszer, mint ahogy csak kétszer szóltam bármiért, ami zavart, vagy gondot okozott.
Első alkalommal útra készen vártam, és időnként az órámra pillantva mosolyogva bólintottam. Ahamm, megvan a fél óra késés, ja, már több is.
Második alkalommal eljött az indulás ideje, én pedig szóltam a feleségemnek, hogy a Trabantban várok tíz percet, aztán vagy gyalog jön, vagy itthon marad. Érdekes, le tudott érni a kocsihoz a megadott határidő előtt.
Már említettem, hogy csak kétszer szóltam bármiért. Harmadik alkalommal semmi mást nem tettem, csak megmutattam neki, hogy mennyi az idő. Hát nem érdekes? Kész lett, indulhattunk.

Egy nő csak annyira nyafka, zsémbes, akaratos, amennyire megengedi neki a férje.
Az a nő nem született a világra, amelyik engem papucs alá tudott volna törni, vagy packázhatott volna velem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) moonlight115 válasza Vakegérke (#9) üzenetére


moonlight115
tag

"vagy packázhatott volna velem."
De én packázni akarok!!! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#11) lorcsi válasza Vakegérke (#9) üzenetére


lorcsi
veterán

rohadtul nem érdekel, lesz.rom.

és mindez arról a hozzászólásomról jutott eszedbe?!?
be..rok :Y
te aztán tudod f.ni a szót :DDD

(#12) Vakegérke válasza lorcsi (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nélküled is raktározódtak dolgok az agyamban. Ez csak egy parányi része volt, amelyet megszólalásod kapcsán kiteregettem.

moonlight115: Nagy a távolság, megteheted. Ha együtt élnénk, akkor is, ha tréfásan teszed. Különben irgum, meg burgum... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) moonlight115 válasza Vakegérke (#12) üzenetére


moonlight115
tag

Oké!
Nagy távolságból nem tréfásan! :D
macsó egér ;]

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#14) lorcsi válasza Vakegérke (#12) üzenetére


lorcsi
veterán

el sem merem képzelni mit gerjeszt benned ha sokan szónlak hozzád :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) tildy válasza Vakegérke (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha délután négykor kell indulni valahova a házaspárnak, a nő háromnegyed négykor még szárítja a haját, közben azt kérdezgeti, hogy mit vegyen fel. Jó, ha fél ötkor útra kész.

Eger eger, de altalanositasz. Nalunk soha nem ram, hanem mindig esmeinre kell varni. Most vagy en nem vagyok no, vagy o igen.

Igen, es 10 perccel indulas elott meg a hajat szaritja.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) Thome válasza tildy (#15) üzenetére


Thome
addikt

Nálunk is általában ugyan ez a helyzet, de szerintem betudható annak, hogy "ráérünk az utolsó pillanatban elindulni, neaggóggyámán' asszony!" :))

(#17) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Az a baj ezzel a sztorival, hogy én is tudnék mesélni sok ilyen f...ágot a nők viselt dolgairól. Lehet meg is teszem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#18) mexicanraven válasza Csoffadalom (#17) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Várom! :R

when the sun shines, we'll shine together

(#19) tildy válasza mexicanraven (#18) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudom ez egy tobbnyire ferfiak altal latogatott forum, de en varom vegre valakitol onkritikus vallomast is :D Amikor nem csak a masikban latja meg a szalkat, hanem sajat szemben is:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) Csoffadalom válasza tildy (#19) üzenetére


Csoffadalom
tag

Na akkor várjad nyugodtan :D . Egyhamar biztos nem lesz ilyen.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#21) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Az első példa.

Az új meló helyemen egy hete sem dolgoztam még és egy kolléga nővel beszélgettünk. Kérdezte van é e barátnőm, hány éves vagyok stb. Mondom, 33 éves vagyok és két éve nincs barátnőm. Azonnal el lettem könyvelve b..inak és ez azóta el is terjedt mind a 4 műszakban. Az indoklás szerint azért vagyok b..i, mert 33 évesen már útban kéne lennie a kölöknek, vagy legalább egy komoly barátnővel kéne rendelkeznem. Az indoklás másik részében pedig az szerepel, hogy szerintük én félek a p..ától! Hiába magyaráztam, hogy épp elégszer átkúrták már az agyam és hogy a sok csalódás miatt egy időre kivontam magam a forgalomból, már késő, b..i lettem és kész! Így nem tudok ismerkedni csajokkal( nem mintha nagyon akarnék) és már a vezetőség is tud róla .

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#22) lorcsi válasza Csoffadalom (#21) üzenetére


lorcsi
veterán

van akinek ez egy tulajdonság (aka. jóbarátok Chendler Bing.. ;] )
plusz biztos úgy is viselkedsz

fogalmam sincs hogy az miért a nők és kollégáid hibája, ha buzis vagy :U

azt meg messziről kiérzik ha félsz a p..tól..

a példákat meg szerintem ne is folytasd, mert égsz mint a Reichstag ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#23) Csoffadalom válasza lorcsi (#22) üzenetére


Csoffadalom
tag

Abszolúte nem viselkedek úgy mint egy b..i! Soha nem érdekelt a kolbász, én kagyló párti vagyok :D . Miért is égnék mint a rejsztág? A nők hülye dolgairól szól a topic és én égetem magam azzal hogy beszélek róla???? Nem értem.........

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#24) lorcsi válasza Csoffadalom (#23) üzenetére


lorcsi
veterán

ne nekem mond.
leírtad a mások véleményét magadról, ebből egyenesen ez következik.

már a blog indítása is oylan magasságogban van..hogy szerintem hagyjuk..
én most itt kiszállok és nem zuhanok tovább veletek ;] :P

ui. túl sok topik szól már itt a nők hülye dolgairól..miközbena ffi-knek legalább anyni van..ha nem több..

no én meghúztam az ejtőernyőm...pááá :Y

(#25) Thome válasza lorcsi (#24) üzenetére


Thome
addikt

Nőből vagy igaz?

(#26) Vakegérke válasza lorcsi (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha ejtőernyőről beszélsz, akkor süllyedőben vagy. Ha elérsz minket, csak szólj, majd megfogunk, hogy ne ess tovább. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) Csoffadalom válasza Thome (#25) üzenetére


Csoffadalom
tag

Tuti, vagy ő a meleg :D .

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#28) ijjájom válasza Csoffadalom (#23) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Csak akkor égeted magad, ha Lorcsival beszélsz erről! Ő cikiz, nem vetted észre???
Nem kell ugrani!!! Vakegérkét is kóstolgatja!!! :DDD

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#29) ijjájom válasza Thome (#25) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Szerintem nem, mert nagyon sok szakmai témához szólt hozzá! :DDD Vagy mégis??? - mert az emailcíme turorudi.....@...akármi!! :DDD Habár attól még lehet, vagy b...i???? :DD :DD :DD - Bocsi lorcsi, de nem tudtam kihagyni, ha már csoffadalom is megkapta tőled!!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#30) ijjájom válasza Vakegérke (#5) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Tőlem ugyan nem!!! Tényleg nagyon sok hülye nő van! /persze férfi is!!/
A készülődésről annyit, hogy én pontos vagyok, nem lógok a tükörben órákat, reggel fél órával indulás előtt kelek, ebbe belefér a kávézás is és a sminkelés is, ja és fel is öltözködök. Ha kell 5 perc alatt kisminkelem magam!!
Utálom a nyávogós nőket, és utálom a papucs férjeket /kivéve ha az enyém az! :DDD /
De azért meg kell hagyni, hogy pasikban is vannak fura figurák!!! :O

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#31) Vakegérke válasza ijjájom (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hej, ha nem lenne férjed, vennék egy fehér lovat... ;)

A pasikról akár írhatnál is, hadd lássuk magunkat szép szemed tükrében. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) ijjájom válasza Vakegérke (#31) üzenetére


ijjájom
csendes tag

:D - Ennyit a fehér paripáról!!! :)

Jó ötlet, lehet, hogy írok majd a környezetemben lévő pasikról. Habár most jut eszembe, hogy mivel van férjem, így tudod soha nem nézem meg a pasikat!! :D - csak kicsit, majd még meglátom, de lehet, hogy még több hülye nőről fogok írni!!! :K

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#33) Vakegérke válasza ijjájom (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem hülyék a nők, csak furcsán gondolkodnak. :)

Ajánlom figyelmedbe ezen írásom, és a hozzá tartozó topicot. Tanulságos.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) greenity


greenity
aktív tag

Néha én is eldobom az agyam kedves nő társaim viselkedésétől, de ugyanígy a pasikétól is :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#35) Vakegérke válasza greenity (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

Például?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) greenity válasza Vakegérke (#35) üzenetére


greenity
aktív tag

Konkrét példa: pl blokkban (kollégium) elfogyott a szemeteszsák, egyrészt nem mennek le a boltba venni, majd ha valamelyik olyan visszajön, aki hajlandó boltba járni, másrészt, az utolsót kidobják, utána meg azon nyafognak, hogy majd ki kell mosni a szemetest. Ahelyett, hogy az utolsóból kiborítanák a szemetet és visszatennék.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#37) ijjájom válasza Vakegérke (#33) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Húúúúúúúú ezt holnap folytatom!!! Nem semmi kérdésdömpint!!!
Azt hiszem, hogy sokra fogok választ adni, na lehet, hogy párra csak tippelek, vagy vicces lesz esetleg!!!
Aztán jönnek a: Miért van az, hogy a pasi..... :DD :DD

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#38) tildy


tildy
nagyúr

Osszemosni feher cuccot a fogos sargaval, nem levinni a szemetet, ha ugyis megy el itthonrol, nem elmosogatni, mocsokban elni. Tipikusan ferfielet.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39) Vakegérke válasza ijjájom (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja, hogy pasik? Tessék. :)

tildy: Nehéz lenne vitatni, hogy igazad van, de nem vagyunk egyformák. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) tildy válasza Vakegérke (#39) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem, ez nem igazsag, csak altalanositas.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) Huma


Huma
addikt

Én azt (is) "bírom" a nőkben, hogy marhára figyelmen kívül tudják hagyni a környezetüket. Gyakran szándékosan.
Pl tegnapelőtt nem tudtunk bemenni egy kifőzdébe mert egy csaj elállta az ajtót belülről. Látta, hogy ott vagyunk és be akarunk menni, de a világért sem lépett volna oldalra egyet.
Ugyanezt eljátsszák a bevásárlókocsikkal is. Előszeretettel barikádozzák el a sorok közti szabad helyeket. Aztán amikor már az agyvérzés kerülget és össze-vissza tologatom félre magam elől a kocsikat, nagy nehezen észbe kapnak.
A nők emiatt is nagyon veszélyesek kocsit vezetve. Egész egyszerűen nincsenek képben. Ráadásul kényszeresen be akarják tartani a kreszt viszont a legfontosabb szabályról megfeledkeznek. A baleset megelőzés és az emberélet megóvása felülírja az összes többi szabályt.
Szóval lazán belemennek balesetveszélyes helyzetekbe mert nekik pl elsőbbségük van.
Ráadásul a legtöbb a tükröt csak sminkelésre használja.

De az ultimate agyvérzést okozó viselkedés az ez:
Én: Elakarsz jönni moziba?
Ő: Nem!
Másnap:
Én: Kár hogy nem jöttél, jó film volt.
Ő: Nélkülem elmentél moziba?
És megsértődik.

És rengeteg ilyen van. Mond valamit aztán ha nem találod ki hogy valójában mit is akar akkor megsértődik. Mivel nem vagyok gondolatolvasó ezért gyakori a sértődés.

A nők nagyon idegesítőek tudnak lenni...
De nem gond. Ha felidegesít valamelyik akkor visszaidegesítem. Nagymesteri szinten űzöm mások idegeire menését. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#42) Vakegérke válasza Huma (#41) üzenetére


Vakegérke
veterán

Babakocsival is le tudják beszélgetés közben foglalni a járdát. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) ijjájom válasza Vakegérke (#39) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Óóóóóó! Pedig már gyűjtöttem az anyagot!!! De a pasikról írtaknál a 20. kérdés az elsőt mindjárt le is lőtte! - mármint miért tekintik a pasik a tv-távirányítót személyes tulajdonunknak. Nem sok hibája van a páromnak, de volt, hogy tévézek, hazajön, lefekszik, átnyúl és elveszi a távirányítót és sportra kapcsol/t/, aztán megkérdeztem, hogy nem zavarja-e, hogy filmet nézek! - azóta nem teszi!!! Igaz én meg inkább olvasok esténként.
De van még egy kérdésem! Miért van a nőkkel kapcsolatban 61 kérdés, a pasikkal kapcsolatban pedig csak harmincakárhány???? :D :D
Lehet azért, mert pasiból vagy???? :DDD

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#44) Huma válasza ijjájom (#43) üzenetére


Huma
addikt

"De van még egy kérdésem! Miért van a nőkkel kapcsolatban 61 kérdés, a pasikkal kapcsolatban pedig csak harmincakárhány????"

A válasz egyszerű. A férfiaknak kevesebb hibájuk van mint a nőknek.
Isten is a férfit teremtette meg elsőnek, a nő már csak egy kínai másolat lett. De látszik is. Itt-ott kispórolták belőle az anyagot. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45) Vakegérke válasza ijjájom (#43) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gyűjtögess csak, írd meg azt, amit akartál. :K

Mint láthattad, mindkét esetben zömében mások tettek fel kérdéseket, én csak tolmácsoltam. Tehetek én róla, hogy a női rovat népszerűbb volt? :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) ijjájom válasza Huma (#41) üzenetére


ijjájom
csendes tag

"A nők emiatt is nagyon veszélyesek kocsit vezetve."

Bocsi, hozzátenném: egyes nők!!!!! Speciel óvatosan vezetek, ráadásul nyugodt is vagyok, nem mint egyes pasik, akik mondják a magukét, szidják embertársaikat, hogy most miért nem nyomja a gázt, miért nem figyel stb. Szerintem ebben azért a pasiknál is van gond!!! Több mint húsz éve vezetek, soha balesetem nem volt, sőt sok esetben a reflexemnek köszönhető, hogy elkerültem mások balf....szsága miatt az ütközést. :)
- Ja és most itt eszembe jut, hogy a nők amíg nézik magukat a tükörben, addig a pasik tudod mit szoktak csinálni a piros lámpánál???
- Túrják az orrukat, rágják a körmüket, túrkálják a fülüket, stb. :D :D :D

De most ne vedd támadásnak, mert csak kibeszéljük egymást, hátha tanulunk belőle! :DDD

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#47) ijjájom válasza Huma (#44) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Isten is a férfit teremtette meg elsőnek

De tudod-e miért??? - Mert minden nagy mű előtt kell egy piszkozat!!!! :D

Azt meg, hogy kevesebb hibájuk lenne, nem mondanám éppen! Van nektek is bőven, csak jobban palástoljátok! Ha ti hibáztok, akkor az természetes, mert nektek mindent lehet, nekünk meg nem!!! Habár én most nőtársaim nevében beszélek, mert én nem szoktam hibázni! :D
Kinőttem a hisztis korból is, nem állok a kirakat előtt órákig, nálunk a páromat kell elcsalogatni, mert ő szeret vásárolni, nézelődni.
De ne sírjon a szátok! Így szeretitek a nőket és kész!!! Azért szeretitek mert mások mint ti, mi meg azért szeretünk benneteket, mert nem vagytok olyanok mint mi!!!! Az ellentétek vonzzák egymást!!! /Jó! tényleg vannak hülye nők, de ugyanakkor pasikból is van bőven!/ Egyezzünk ki döntetlenben. Mi akik itt vagyunk fent mind nők, mind férfiak, a jobb fajtából valók vagyunk!!!! :DDD De akkor is Te vagy az ;] !!!! :Y

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#48) Huma válasza ijjájom (#46) üzenetére


Huma
addikt

Persze, szép számmal vannak kivételek. Ha nem inged nem kell magadra venni.
Bár azt hozzátenném, hogy sok nő hiszi azt, hogy ő biztonságosan vezet mert óvatos, nyugodt és betart minden szabályt. Közben ez az a típus aki kinyitja az ajtót a biciklis elé. Valamint ha valami gebasz van akkor sokkot kap és a fék helyett a gázra tapos.
No meg amikor a fék helyett a dudát nyomja. :U

De mint mondtam akinek nem inge... Nem ismerlek így véleményem sincs rólad. Csupán általánosítok a tapasztalataim alapján.

Az orr és fültúrás egészséges. Része a természetes ösztöneinknek. :)
A körömrágás meg undorító szokás.

Ja és igaz amit írsz. A férfiak nagy hibája, hogy sokszor túlzottan agresszívan vezetnek. Sokan rögtön valamiféle kiskirálynak képzelik magukat amint megkaparintják a volánt. Hány ilyen agresszív majmot láttam már rádöbbenni, hogy mégsem akkora király mint hitte. Addig nagy csak a szájuk amíg a kocsiban ülnek.

Isten azt az egyszerű szabályt hagyta figyelmen kívül, hogy ami jó azt ne próbáld megjavítani mert csak elrontod. Hát így keletkeztek a nők. :P
Volt egy tökéletes mű aminek kreált egy kevésbé tökéletes párt. De lehet szándékos volt. Lehetséges hogy a mi feladatunk az, hogy a nőkkel megosszuk a bölcsességünket és a megvilágosodás felé vezessük őket. Afelé a megvilágosodás felé amit a férfiak már évszázadok óta elértek a kocsmák mélyén.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#49) Dr. Romano válasza Huma (#48) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ennyi hülyeséget rég láttam egy hsz-be sűrítve,de.... jah Huma, akkor mindent értek.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#50) Huma válasza Dr. Romano (#49) üzenetére


Huma
addikt

Legfeljebb csak azt hiszed, hogy mindent értesz. Te nem vagy Huma, szóval nem érthetsz mindent. :)

Amúgy a nőknek van egy nagyon komoly hibájuk. És ez nem szimpla általánosítás. Szinte az összesre igaz. Azt hiszik, hogy egy érzéketlen, egoista, okoskodó alak vagyok. :O
Ezért is szeretem ezt a fórumot. Itt esélyt kapok rá, hogy eloszlassam ezeket a tévhiteket. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.