Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Chaser válasza Geri Bátyó (#47) üzenetére


Chaser
titán

tudok csúnyán nézni...
:)

Vakegérke én úgy vagyok vele jobb tudatni a tényeket:
1. nekem nem parancsolgathat, ha dugnám akkor se
2. kérhet...én is kérni szoktam ha akarok valamit, mástól se várok el többet, a főnökeim is csak kértek
3. ha valaki hőbörög majd megunja, pontlesz@rom, tisztában vagyok vele ki a hunyó és ebben az esetben nem én lennék
ilyen egyszerű

szerk: többször volt olyan, hogy magamtól felajánlottam babás nőnek hogy segítek, mert láttam még kérni is szégyenli
olyannak is aki kérte
olyan nem volt, aki rám parancsolt volna, de meg is tanulta volna hol a helye

szerk:
ez nem keménység, kezeljük már helyén a dolgokat
attól hogy valaki gyerekkel van, semmivel nincs több joga mint bárkinek
nagyon csúnya lenne, ha parancsolgathatna mert gyerekkel van, nekem biztos nem fog
az meg még csúnyább, ha a "tömeg" nem fogja fel, hogy nem nála van a labda

lehet otthon "apukának" parancsolgathat mert kis papucs a lelkem, de nekem a gyerekem anyja se parancsolhatna, csak kérhetne, mint egy normális ember/nő:) és nyilván az ilyennek kérnie sem kell...

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52) #20655360


#20655360
törölt tag

Am amikor hosszú hajam volt, (eléggé, hát közép és segg között vhol. :D) rám is úgy néztek mindig mint a véres rongyra. Meg kaptam a szokásos mocskos rokkker és tsai beszólásokat.

(#53) Vakegérke válasza Chaser (#51) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hiszem, nálam keményebb legény vagy. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#54) Vakegérke válasza #20655360 (#52) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor elképzelheted, hogy mennyit nyeltem én. Mióta az eszemet tudom, hosszú a hajam, kivéve a katonaságnál eltöltött időt. Szóval amikor még nem volt divat, és miután már nem volt divat, akkor is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#55) Chaser válasza Vakegérke (#54) üzenetére


Chaser
titán

lehet nekem azért "könnyebb" mert nem hosszú a hajam:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#56) #20655360 válasza Vakegérke (#54) üzenetére


#20655360
törölt tag

Csak azt nem tudom h miért ítélkeztek annyira a 60-as, 70-es években, amikor amúgy is mindenki úgy nézett ki mint egy hülye? :DDD szerk: No offense omg, no offense!!!! :DD
(a múltkor linkelték vhol az első blogpostodat, onnan tudom a korod. :K )

[ Szerkesztve ]

(#57) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

3 éve buszozok szinte naponta, de nem tudok hasonló élményt előszedni az emlékeimből. Itt Miskolcon a kismama simán felhozza, vagy leviszi egyedül. Ha nem képes rá, hoz segítséget. Egyébként az utasok figyelnek, s ha szükséges, mindig van segítség.
A srác reagálása szerintem természetes. Én is ezt akartam volna tenni a helyében. (azért fogalmaztam ilyen kacifántosan, mert valószínűleg a megdöbbenéstől előbb segítettem volna, s csak utána gondolok bele, hogy mekkora bunkó ez a nő)

(#58) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

Ezért dolgozok 6km-e a melóhelyemtől és járok kocsival. Valakit biztos megölnék menetközben ha bkv-ra kéne szálnom. :DDD

Etnikum volt?

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#59) oriic válasza Chaser (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Az egyetlen jó dolog, a sofőrünk a Sanyi, a kanyarban az ülésről, leesik a nagyi..." :DDD Imádom őket.

Live-Die-Respawn

(#60) Chaser válasza oriic (#59) üzenetére


Chaser
titán

szájmon bácsi?:D
de nagyon sok jó zenéjük van, az élet kisebb-nagyobb dolgairól, kár hogy kiégtek/drogoztak, a legutóbbi felállás már nagyon snassz, de a régieket ma is hallgatom

bringakirály is hatalmas, lányok nélkül, a srácok azok mások

"ha azt gondolod h kövér vagy, valószínűleg úgy is van,
hogyha viszket megvakarjuk, fogadd el h ez így van
ha felteszel egy hülye kérdést hülye választ fogsz hallani
remélem h megérted és nem kell 2x mondani"

az utolsó két sort mondtam már pár csajnak:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#61) oriic válasza Chaser (#60) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szinte az összes számukat imádom. Be is toltam a két kedvencem:

Vidéki zene, vidéki srácoktól

Fedetlen keblek

:C

Témához:

Szerencsére én ilyenekkel már nem foglalkozom, saját magukat járatják az ilyen szülők. Természetesen ha látom hogy szenved a felszállással akkor segítek, de ilyenkor szinte mindig normális köszönömöt azért megkapom szerencsére.

Live-Die-Respawn

(#62) Chaser válasza oriic (#61) üzenetére


Chaser
titán

azok is:)

zöldhajú lány ez volt a 2. amit hallottam tőlük, első a p...a p...a p...i:D
monokinis lányok
"mert a lányok is ugyanazt akarják mint mi, csak megpróbálják az egészet nagyon jól álcázni...
de ha te azt megtudnád hogy miket terveznek, soha többet nem mondanád magad perverznek..."
:D

a california is korrekt, más hangvételű de kell olyan is:)

szerk:
normális vagyok és egyéb siker számok
"én normális vagyok kérem szépen mentálisan ép...még az ekg görbém is olyan egyenesen szép
én normális vagyok kérem szépen megmondták a hangok, vagy ők tévedtek vagy szimplán nagyot hallok"
:D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#63) Vakegérke válasza CaNNa3IS (#58) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem volt kisebbségi. Se a nő, se a srác.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#64) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Nekem valahogy sose jött be a babos brigád. Inkább a pittbull Bongfoglalás albuma. :DDD

Általánosban meg Belga + vidéki zene RGB (Békéscsaba)

(#63) Vakegérke Persze hogy nem volt az. Már a magyarok a kisebbség. :W

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#65) Vakegérke válasza Klaus Duran (#64) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor úgy mondom, hogy fehér bőrű magyar volt mindkettő. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#66) Chaser válasza Klaus Duran (#64) üzenetére


Chaser
titán

semmi ritmusa, alpári...1-2 óra alatt jobb szöveget írok, vicc nélkül...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#67) 66zio válasza Klaus Duran (#64) üzenetére


66zio
aktív tag

Köszi ezért a Beton Kommandóért. Már harmadjára hallgatom. :C

(#68) Klaus Duran válasza Chaser (#66) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

12-évesen még elment, na meg Zsolti a béka :))

(#67) 66zio hallgasd meg a Sivatag varázsát is. :K

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#69) Chaser válasza Klaus Duran (#68) üzenetére


Chaser
titán

nekem ezek nem jöttek be:)

utóbbi évekből ez a gyökkettes, ezen röhögtem pár kört:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#70) Klaus Duran válasza Chaser (#69) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Nekem ez már alpári. :U

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#71) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Én a srác helyébe annyit mondtam volna, hogy "Esetleg légyszíves nem b****meg!" Rögtön megtanulta volna az anyuka, hogy hol a helye.

Nekem is van egy-két sztorim.

1. Reggel felszállok a 254E buszra, ami mindig tömött. Az utolsó előtti megállónál felszáll egy anyuka a saját gyerekével, majd oda tolakszanak az ajtóhoz, hogy had bámészkodjon kifelé. És még ő van felháborodva, ha valaki akadályozza a gyereket szabad akaratában.

2. Még mikor nem volt megépítve a 4-es metró, 7-es buszra felszálltam, majd az első ülésre leültem. Anyuka oda jön hozzám, hogy adjam át a helyemet, mert a gyereknek ez a kedvenc helye. Persze akkor átadtam, de mondhattam volna, hogy "akkor keressen másik kedvenc helyet". Ja a busz szinte üres volt.

(#72) Hieronymus válasza Vakegérke (#50) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Igen, ez bosszantó.
Én a magyarázat közepén a kezébe szoktam adni a szerszámos ládát.
Ha ennyire jól tudod mit kell csinálni, akkor nem kellek én ide, felkiáltással. :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#73) Chaser válasza Klaus Duran (#70) üzenetére


Chaser
titán

az valóban, de van ritmusa és gyakorlatilag pár dolgot kifiguráz és elég jól csinálja
ráadás, hogy ilyen hülye gyerek nyomja, ezen röhögök de a kabbef...m stílusú kemény gyerekeken valahogy nem tudok:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#74) pprod94 válasza Vakegérke (#17) üzenetére


pprod94
aktív tag

Ez nekem is játékom, faluban lakom, köszönök, ha nem köszönnek vissz akkor hangosabban elejtek egy "Akkor nem" mondatot. :D Ha ennyivel megtisztelem csak elvárom viszont..

(#75) thesound


thesound
őstag

Nekem olyan sztorim van, hogy egy nagyszájú középkorú nő, úgy lépett fel a buszlépcsőre, hogy hőbörgött már: "Naa, ki adja át a helyét?" és közben mutogatott az utasokra sorban, hogy maga, esetleg maga? Én elég fapofával néztem rá, így ment a következő áldozathoz és persze elég gyorsan megtalálta a leggyengébb láncszemet aki átadta neki a helyet.

Az ilyen terhes nő, gyerekkel/babakocsival vagyok=istennek képzelem magam dologtól meg falnak megyek. Mindig az a kép jut az eszembe, amikor a menekültek állnak a kerítésnél és maguk előtt tartva a gyereket védekeztek, dobálóztak. A gyerek volt a pajzs. De ez már erősen off. A kivételnek meg, aki tud normálisan viselkedni :R

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#76) nemlehet


nemlehet
őstag

Nekem anyukákkal nincs rossz tapasztalatom, de az öregekkel annál több.

A legdurvább az volt amikor kifordult a térdem, szalagszakadás, porcleválás minden finomság, jól láthatóan sínben volt. Felszáll a nyanya, üres a fél kocsi, de láttam a szemében, hogy ez ide fog jönni hozzám pampogni. Oda is jött, hogy adjam át a helyem.
Mondom neki, nézze hölgyem egyrészt sínben van a térdem és nagyon nem jó állni, másrészt válogathat az üres helyek közül.
Nem neki ez kell, ő mindig itt ül, és egyébként is mit képzelek magamról, hogy itt járatom a szám, nekem őt tisztelni kell és kussoljak.
Erre én is elővettem a flegmát és megjegyeztem a kor egy állapot, nem eredmény és ha tiszteletet vár el akkor meg is kéne adni.
Láthatóan leakadt nála a lánc majd valamilyen ötlettől vezérelve a sínben lévő térdem el kezdte ütlegelni a botjával, de úgy, hogy el is görbült az egész merevítés, meg megrepedt rajta a műanyag. Az volt a szerencsém, hogy egy öregember adott neki egy akkora pofont hogy bezuhant az egyik boxba, mert én nem voltam képes megvédeni magam mert elszürkült a világ a fájdalomtól.

És az egészben az húz fel a legjobban, hogy amúgy összesen 2 megállót ment a mamika (összesen kevesebb mint 10 perc, de közelebb az 5-höz) mert amikor leszállt visítozva ott várta a lánya meg unokája (gondolom azok lehettek)

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#77) Chaser válasza nemlehet (#76) üzenetére


Chaser
titán

" Az volt a szerencsém, hogy egy öregember adott neki egy akkora pofont hogy bezuhant az egyik boxba," húb+:D
de ezzel tényleg nem lehet mit csinálni, nyilván nem ütöttem volna meg, de kiveszem a botot a kezéből és ráb@szok a lába mellé akkorát hogy ugorjon vagy 2m-t, a nyanya jutott eszembe a bakterházból:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#78) Freiherr


Freiherr
őstag

Hehe,jók ezek a buszos sztorik.:)
Hálisten vagy 20 éve használtam utoljára tömegközlekedést,azóta csak autó.

XXX

(#79) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Nos, én ezt az egészet egy elég személyes szemszögből közelítem meg, a kismamák mellé bekeverve a sima BKV-s tahóságot is.

Alapból igyekszem mindenkivel kulturált, és udvarias lenni.
Ami kiakaszt az az ugráltató kismama/idős ember/50-es éveiben járó vénkisasszony trió.

Rólam azt kell tudni, hogy 5-6 év önpusztító életmódnak hála nem igazán férnek el mellettem, ez ellen épp dolgozom, de mellékszál. Annak ellenére igyekszem úgy ülni, ha épp van hely, hogy elférjenek mellettem, olyan embernek természetes át is adom. De amikor valaki olyan szöveggel jön, hogy "Leülnék", akkor értelemszerűen én is a tahó stílust választom. A külön kedvencem, aki nekiáll lökdösni a könyökével, cüccögni, és motyogni. Ilyenkor használom ki sajátos adottságom, és kiterpeszkedem. De ugyanúgy nem hallgatok semmilyen olyan esetben se a "Te ott, segíts!"-re, ami az írásod alapja.

Nem tudom megérteni, az emberek miért nem képesek a kulturált kérésre, megköszönni a dolgokat, és egyéb ilyen alapvető dolgokat. Első ajtós járatok vannak a környékünkön, volt olyan sofőr, aki már ordít ha meglát, hogy "itt az egyetlen köszönő utasom" :D

A kettős mérce meg sajnos magyar mentalitás... Lásd Illés bácsi esete, akit egyébként sajnálok. Ha valaki idős/terhes/nő, annak csak igaza lehet ha a másik ember "előnyösebb" helyzetben van... Ezért várom a kocsit, mert kisregény hosszúságba merülhetnék ebben a témában, annyit tapasztalom BKV-n.

Akik nagyon kimaradtak idáig, azok a neveletlen kisgyerekek, akikre ha rá mer szólni az ember a szülei helyett, egyből ő lesz a buszon a szemét népellenség, mert SZEGGGGGÉNY kisgyerek éppen a kapaszkodót tépi ki izomból, miközben a háttámlát rugdossa, és artikulátlanul gumicukorért ordibál, miközben anyuka éppen jóízűeket facebookozik...

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#80) Geri Bátyó válasza Chaser (#51) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"tudok csúnyán nézni..."

Tömegközlekedésen nem is tudok másképp, mégis megtalálnak.

(#63) Vakegérke: Az általam felhozott példák sem. :N Pedig olyat is tudnék bőséggel, de szándékosan nem abból a körből válogattam a példákat.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#81) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

Nekem buszos bunkóságból a kedvencem: klasszikus hering állapot. Ott állok felszorulva a falra, erre oda préselődik egy párocska, és mindkettő odanyomja a pofámba a táskáját amit a hátukon tartanak.
Szólok nekik kultúráltan, hogy légyszíves vegyék le, mert zavaró a számban a cipzár.
Erre elkezd a srác üvöltözni, hogy miből gondolom, hogy a lábamnál több hely van??
Én meg csak lestem, hogy ennyire nem lehet bölcsész valaki...

...csak én vagyok helikopter?

(#82) Vakegérke válasza nemlehet (#76) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ilyenkor a "szépkorúak" helyett szégyenlem magam, hiszen nem vagyok már fiatal, és az általánosítás hétköznapi dolog.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#83) Chaser válasza Geri Bátyó (#80) üzenetére


Chaser
titán

oké, én tudok csúnyábban is ;] nemrég pesten voltam pár napot, ültem valahol, egy csöves betámadt valahogy hátulról - nem félre érteni:D -
barátom! blablabla
felhomályosítottam, h nem vagyok a barátja...
de neki mindenki a barátja akit megszólít!
felhomályosítottam, h én nem a mindenki kategória vagyok
megint kezdte a ph@szságot
csúnyán néztem...
:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#84) Klaus Duran válasza Chaser (#83) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

És egy örök barátság vette kezdetét. :U

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#85) Chaser válasza Klaus Duran (#84) üzenetére


Chaser
titán

az vette kezdetét h felismerte a kicsi agya h két választása van
1. arrébb sétál
2. ha be akar sétálni a privát szférámba és nem áll meg arrébb fogom rakni
ennyi történt:) még csak a hangomat se kellett felemelni

ez is a tipikus értetlenség, nem én mentem oda hozzá, emberi hangon közöltem nem, de nem érti meg, de utána se voltam agresszív, csak csúnyán néztem:):D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86) d@vee


d@vee
őstag

Amikor hasonló eset van, azonnal megyek segíteni, meg sem várom, hogy szóljanak. Ha ülök, akkor is felállok és segítek. Az ilyen eseteknél nem a másikra kellene várakozni...
De a másik oldalról nézve, ha csak így rámparacsolna, hogy vigyem le, előbb szépen megkérdezném, hogy hol marad a legyen szíves?
"Ha meg szólsz neki hangosan, hogy szívesen, akkor még ő van felháborodva."
Ehhez meg...volt, hogy nem engedtem előre nőket magam előtt. Biztosan ti it ismeritek ezeket a kikent, magukat mutogató ifjú sarki munkás padawanokat. Nekik nem adtam meg tiszteletet. Egyszerű az ok. Én nem mindíg a női nem miatt tisztelem az adott egyént. Hanem azért, mert rászolgált a tiszteletemre, ez pedig nemtől és kortól független.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#87) 66zio válasza d@vee (#86) üzenetére


66zio
aktív tag

Nem kell a másikra várakozni, de ha kicsit elbambulsz és elkezd parancsolgatni, hát biztos, hogy nem segítettem volna, nyaljon sót. Pont tegnap történt velem, hogy mentem lefele a lépcsőházba reggel, tiszta kómásan, elhaladtam az egyik szomszéd mellett aki pont csukta az ajtót és két kartondoboz volt előtte. Két lépcsőfok után fordultam, vissza, hogy segíthetek-e. Nem kért meg, segítettem, de ha utánam szól, hogy én most már azonnal forduljak vissza és cipekedjem le a holmiját akkor nem tettem volna meg. Természetesen meg is köszönte, jó érzés volt segíteni.

(#88) szami777


szami777
addikt

Respect a srácnak, hogy így reagált, én sem vittem volna le.
Egyébként kb 15 éve napi rendszerességgel bkv-zok és én sose láttam még ilyen babakocsis nőt, mind kedves volt, és az esetek 95%-ban nem jut el odáig a szitu, hogy meg kelljen kérnie valakit, mert mindig van aki rohan segíteni. Az én személyes tapasztalatom az, hogy már megszokták, hogy ők emelgetik a babakocsit, én az utóbbi 10 alkalomból kb 8-szor kaptam azt válaszként, hogy "nem kell köszönöm, le tudom vinni."
A babakocsis nők engem sosem zavartak, amióta meg elterjedt az alacsony padlós busz, jobb a helyzet.

Kövezzetek meg, engem a szatyros, bevásárlókocsis nyugdíjas nők ezerszer jobban zavarnak, ahogy rohannak az üres helyre, vagy amikor a zacskójuk tartalmával a gyomrodba ütnek, jelezve, hogy ők bizony le akarnak ülni, és le is fognak, még ha csak 1 megállóra is. Szerencse, hogy feltalálták a fülhallgatót.
Viszont az öreg papperok sokkal normálisabbak, velük semmi bajom nincs, csak a nyugdíjas nőkkel.

Általában 9 és 1 között jönnek elő otthonukból, hogy tömegesen utazzanak, mindig megfordul a fejemben, hogy a francért nem otthon pihennek, miért kell 15 zacskóval és 3 bevásárlókocsival a városban utazgatni.
Tudom, egy köcsög vagyok. :D

Ezért is rettegek rohadtul a nyugdíjas kortól. :D
Vissza fog nyalni a fagyi.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#89) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Biztos a Farmon szocializálódik a néni.

(#90) Vakegérke válasza szami777 (#88) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne rettegj, előnye is van a nyugdíjas kornak. Méghozzá az, hogy nem engem pécéznek ki azok, akik le akarnak ülni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#91) quailstorm válasza szami777 (#88) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ne félj, utálni fogunk majd :P
bár lehet a jövő idő se kell ide

Szegeden gyakori volt idősek részéről, hogy visszanyomott, hogy egy megálló csak, itt a problémás utas vagy kisebbségi, vagy részeg csöves, vagy csak simán telefonozó gyerekcsapat, kapaszkodás nélkül.
A gond az, hogy a hideg beköszöntével a villamoson teleltek a húgyos csövesek. Annál még a biciklin szétfagyni is jobb.

(#92) Chaser válasza quailstorm (#91) üzenetére


Chaser
titán

meglepne ha lesz még nyugdíj mire mi odajutunk...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#93) quailstorm válasza Chaser (#92) üzenetére


quailstorm
nagyúr

abban az országban remélem lesz ahova költözök innét :P

(#94) Chaser válasza quailstorm (#93) üzenetére


Chaser
titán

nehogy elmenj már...előttem:D
amúgy qrta jó hely lenne ez, ha....:)
de még kitartok ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#95) creation


creation
senior tag

BKV bkv te csodás...

88-98-ig majd később 2000 után elég sokat használtam. IDő közben lett motor és jogsi (kb ebben a sorrendben, pár év eltéréssel).

Párszor sajnos előfordult, hogy motor ellenére tömegközlekedésre kellett fanyalodnom. Az az én jellememnek a sötétebb oldalát hozta elő. Több női ismerősöm is kijelentette, hogy túl nagy az igazság érzetem és nem jó velem utazni (ismeretlenekkel egy járművön).

Nagyi nem kér, csak az "öledbe ül" esete...
Ülsz a buszon, leányzóval beszélgetsz, majd egyszercsak miközben te balra nézve beszélsz egy gyönyörű 70-es az öledbe ül és felháborodottan visít, hogy miért nem adod át a helyet. Nagy volt a meglepetés, amikor felháborodva visítva válaszoltam neki, hogy talán kérni kéne, hátha odafigyelek, hátulra nem nőtt szeme, bár szagról tudhattam volna, igaza van.

Terhesek... Mindegy hogy etnikum e vagy sem...
Az esetek 90%-ban velem eddig normálisak voltak. Az a maradék 10% megúszta annyival, hogy finoman a tudomására hoztam, hogy annak ellenére, hogy gyerek van a kezében, engem nem az ő sh3gg3'bo=l rángattak ki, szóval kezdjen valamit a modorával. Etnikumnál kissé bonyolultabb a helyzet, mert más magasságból (vagy mélységből) kell elindítani a csevegést. És ha hiszitek ha nem, ha meg tudod állapítani azt a szintet ahova tenned kell, tudják magukat moderálni (volt olyan, hogy apuka lezavart egyet anyácskának a diskuráció végén).

Nagypapa...
Tényleg érdekes, hogy velük van a legkevesebb gond. Volt olyan aki azért nem ült le mert "fiam, akkor nem tudok felállni". De azért ott is létezik az "élő fába is belekötnék" kategória.

Marad a motor. Nem kevésbé veszélytelen, de szabadabb. Inkább ott van gond, amikor a belvárosban a járdán gurulva idegesen méregetnek az emberek. :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#96) Geri Bátyó válasza Chaser (#83) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Csöveseket én is mindig elhajtom, de sokszor nem is veszek róluk tudomást.
Volt viszont egy ellenpélda. Odajött egy 35 körüli jól láthatóan nem teljesen józan csóka és azt mondta:
- Bocsáss meg hogy megszólítalak, de az az igazság, hogy alkoholista vagyok és piára kellene egy kis pénz.
Na, ennek odaadtam az összes aprómat, úgy nagyjából 500 Ft-ot! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#97) creation válasza Geri Bátyó (#96) üzenetére


creation
senior tag

Tavaly karácsony előtt voltunk az Őrsön bevásárolni. Fent üldögéltünk az egyik padon, amikor odajött hozzám egy hajléktalan bácsi. Nem volt túl jó állapotban, de tiszta volt.
Kiderült, hogy festő volt, de olyan izületi problémái lettek, amiket már orvosolni nem tudtak volna olcsón.
Így utcára került.
Mondta, hogy ha van egy kis pénzem akkor adjak már neki, mert ételre kérne, aludnia van hol.
Mivel én nem igazán hiszek az ilyenben, így javasoltam neki, hogy jöjjön velem, két szinttel lejjebb van egy spar. Ott veszek neki mindent amit csak kér. Lejött, de nagyon nehezen mozgott, így megkért, hogy ha lehet ő nem jön be velem (amúgy se látnák szívesen), leülne és megvárna. ~7eHUF-ot költöttem el tartós dolgokra és tisztálkodási cikkekre.
Mostanában nem láttam nála boldogabb embert.

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#98) // Chaka // válasza juliabrilke (#39) üzenetére


// Chaka //
tag

46 éves vagyok, de emlékszem, hogy milyen rohadt fáradt bírtam lenni kb. 17 évesen, iskola után. Szóval az, hogy valaki fiatal, nem automatikusan azt jelenti, hogy neki könnyebb állni a buszon. Most (még) sokkal teherbíróbb vagyok, mint anno.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#99) #20655360 válasza Geri Bátyó (#96) üzenetére


#20655360
törölt tag

Hatalmas! :DDD Én is adtam vna neki! :K

(#100) Luck Dragon

Tömegközlekedésből kiindulva, nekem mikor elvolt törve a lábam és a járógipsz az nem vicces élmény .A sofőr mögötti ülés szabad volt, és le is ültem, de amikor egy idős bácsi szált fel a buszon, és elkezdet hangosan célozgatni hogy adjam már neki oda a helyet.. hát .. mondanom sem kell elgurult a gyógyszerem. De volt olyan kedves a buszsofőr hogy elővette a barlangi troll kommunikáció készségét az idős bácsika ellen, és jól le teremtette hogy megint csinálja a fesztivált. Gondolom már megvolt a kapcsolat kettőjük között, És a sofőrnek lehet akkor pattant el az a bizonyos cérnája ami eddigiekben stabilan fonódót össze. Az idős bácsika amilyen vehemensen szált fel a buszra, olyan morcos képpel távozott. Így nem csak az a bizonyos hosszú hajúakkal vannak csak gondok, hanem minden korosztályú és nemmel.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.