Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Hormonok. Meg álmatlan éjszakák. Meg nők. De leginkább nők.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Neked volt igazad, pedig nekem nincs hosszú hajam.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) Simi87


Simi87
senior tag

Én midig segítettem, teljesen alap. Mondjuk, ha vaki így parancsolta volna lehet azt válaszolom, hogy legközelebb olyannal qrasd fel magad, akinek van kocsija.

(#4) Osmeña


Osmeña
csendes tag

Az idiota babakocsis noknel csak egy a rosszabb a babakocsis, de mar megint vemhes nok.

(#5) Vakegérke válasza Osmeña (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te aztán tudsz kedvesen fogalmazni. :) :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) #20655360


#20655360
törölt tag

1x buszoztam. (mármint magamtól, egyedül, nem kirándulás stb.) Elég volt egy életre. :)

(#7) Vakegérke válasza #20655360 (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elhiheted, sokaknak muszáj.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Klaus Duran válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Sokáig nekem is az volt. (iskola) Amint volt kismotorom egyből +3c-ig motoroztam.

3c-alatt pedig befele busz haza gyalog. Akármilyen hideg volt inkább gyalog mentem haza.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) petipetya válasza #20655360 (#6) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azóta villamossal jársz?

"nincs rá lezsóidő"

(#10) Vakegérke válasza Klaus Duran (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

A busz az élmények tárháza. Lám, most is volt miről írnom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Klaus Duran válasza Vakegérke (#10) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Az lehet, de én utálom a tömeget. Mikor a busz annyira tele van hogy már az ajtóba se fér senki akkor nem jó móka.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#12) #20655360 válasza petipetya (#9) üzenetére


#20655360
törölt tag

Hidroplánnal. :K

(#13) Vakegérke válasza Klaus Duran (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én már megtehetem, hogy csúcsidőn kívül utazom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) moonlight115


moonlight115
tag

Ilyenek ezek a hosszú hajúak! :DDD – Mindig azt hiszem, már túl vagyunk az efféle sztereotípiákon, de nem.

Ezeket az asszonyságokat tuti, hogy nem Diana hercegnő nevelte. Mikor megszületett az első fia, megkérdezték tőle, mi az az egy dolog, amire biztos, hogy megtanítja majd a kicsit. Válasz: a jó modor.
Banális dolog, de ha belegondolunk, igaza volt. Sok múlik rajta.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#15) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Sajnos a köszönöm szó főleg a nőknél eléggé hiánycikk lett. Sok dolgot természetesnek vesznek, de ha mondjuk előre engeded őket, akkor meg se szólalnak. Pedig csak 1-2 normális szót kellene kipasszírozni magából. Ha meg szólsz neki hangosan, hogy szívesen, akkor még ő van felháborodva.

Sajnos most a németeknél most külföldön is ugyanezt tapasztaltam. :(

(#16) Vakegérke válasza moonlight115 (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

A jó modor elengedhetetlen kortól, nemtől függetlenül.
A baj ott kezdődik, hogy a kismamák zöme azt hiszi, hogy a gyerek miatt mindenki köteles neki ugrálni, így inkább parancsolgatnak, nem pedig kérnek.
A gyerek nem előny, hanem állapot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) Vakegérke válasza juliabrilke (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Ha meg szólsz neki hangosan, hogy szívesen, akkor még ő van felháborodva."

Nekem szokásom, nagyon csúnyán néznek rám utána. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) #20655360 válasza Vakegérke (#16) üzenetére


#20655360
törölt tag

Resting bitch face 24/7. Nem nagyon szólnak hozzám idegenek. Ill. sokszor tapasztaltam olyat h vki rám néz és mintha mondani akarna vmit, aztán úgy van vele h ááá hagyjuk. :)

Am ha nagyon elakarod kerülni az ilyen illetőket, ne teremts szemkontaktust, mélyedj el a saját kis világodban és reménykedj h nem túl rámenősek. Az se gond ha süketnek tetteted magad. ;]

(#19) juliabrilke válasza Vakegérke (#17) üzenetére


juliabrilke
addikt

Pár esetben működik, tehát hatásos megoldás, még ha nem is tetszik mindenkinek. :D

Egyszer előre akartam engedni egy idős nőt az ajtónál. Ő azt válaszolta, hogy tessék csak nyugodtan menni fiatalember, én nyugdíjas vagyok és ráérek. :Y

(#20) Hieronymus válasza Vakegérke (#17) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A múlt évezred végén többször buszoztam Szeged és Pécs között.
A legbukóbbak az (általános)iskolai dolgozók voltak. Tanító/tanár kifejezéseket nem használnám, hiányzott az erő, a tanerőből. Köszönni soha. Kérdés nélkül levágódni egy szabad ülésre, mindig. Ha nem vigyáztam akkor rá ült a zakómra vagy kabátomra. Az utazás további részében kibeszélő show-t tartottak a tanulókról.

Őket csak egy nemzetiségi jellegű öltözetet viselő, 150+ kilogramm tömegű nő múlta felül. A telezsúfolt buszon hatalmas szabad hely volt körülötte. Az orrfacsaróan büdös szarszaga elviselhetetlen volt. Az utasok endszeresen panaszkodtak a vezetőnek, a szag miatt. Az intézkedéshez viszont közelébe kellett volna menni a nőnek. Ezt egyetlen vezető vagy ellenőr sem vállalta be.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#21) Met válasza Klaus Duran (#11) üzenetére


Met
nagyúr

Egyszer amikor tömegben buszoztam csak az alsó lépcsőn tudtam állni, megáll a busz, nyílik az ajtó, a megállóban anyuka és emeli fel a kocsit hogy akkor ő most fölszáll, leszóltam neki hogy most ez komoly? Erre csalódott pofával letette a kocsit.
Amúgy tényleg azt hiszik hogy mindenki az ő külkük kocsiját akarja vonszolni, főleg a szülőgépek.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#22) Vakegérke válasza Met (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Életem során ilyen apukával talán kétszer, ha találkoztam. Ilyen anyukával annál többször.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ülsz a buszon és még neked áll feljebb? :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25) Vakegérke válasza bambano (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jegyem volt, üres hely volt. Miért ne? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Vakegérke válasza #20749568 (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azonos véleményen vagyunk. Mikor elkezdték pocskondiázni a srácot, meglepődtem. Nem értettem, pontosabban nem értem, hogy miként változhattak ennyire az erkölcsi normák.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) Met válasza Vakegérke (#26) üzenetére


Met
nagyúr

Persze látva hogy a srác nem viszi le, nem ugrottak fel egy emberként a pocskondiázók hogy majd ők leviszik a kocsit. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#29) #20655360 válasza Met (#21) üzenetére


#20655360
törölt tag

Minek csinál vki gyereket, ha még 1 verzett suzukira se telik am? Sose értettem...

(#30) Vakegérke válasza Met (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

A srác is, vagy akár én is levitte(m) volna azt a kocsit, ha anyuka illemtudóan kéri.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) Vakegérke válasza #20655360 (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ebben nem értünk egyet. "Csupasz s*ggel" kötöttük össze az életünket a feleségemmel, és nem foglalkoztunk azzal, hogy előbb autó, meg ilyesmi. Az esküvő után egy évvel már élt a lányom, rá másfél évvel megszületett a fiam is. Nem dúskáltunk, de szerintem nem kell anyagi jólét a boldogsághoz. Mi is közlekedtünk buszon, villamoson a gyerekekkel, de nem tekintettük őket előnyszerzési jogosultságnak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) dugo_ válasza #20655360 (#29) üzenetére


dugo_
veterán

Mi köze az autónak a gyerekneveléshez? Pár milliárdan felnőttek már anélkül.

Másrészt ilyen mentalitással szerinted hogyan vezetne az utakon? :D

(#33) juliabrilke válasza #20655360 (#29) üzenetére


juliabrilke
addikt

Én speciel boldog vagyok, hogy az ilyenek inkább buszoznak és nem merészkednek az utakra. :D
Nem hiszem, hogy neki is jó állandóan pakolgatni a kocsit, de úgy van vele, hogy valaki majd segít majd, mert nő a gyerekkel legtöbb esetben szimpátiát ébreszt az emberekben, így nem is kell nagyon kedvesnek lenni.

(#34) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nekem két ilyen sztorim is van.

Az egyiknél az volt, hogy ültem a buszon, s egyszer csak hallom mögöttem beszélnek, hogy ezek a mai fiatalok, stb. Mint kiderült, rólam volt szó, hogy a mögöttem ülőnek kellett átadnia helyettem a helyét. Úgy, hogy én nem is láttam, hogy mi van, azóta se tudom mi a történt, csak azt, hogy egy szemét bunkó vagyok. :D

A másik a hírhedt 61 expresszen történt, ma már nincs ilyen a busz, de sokan biztos emlékeznek erre tömegszállító járatra, ahol az emberek egymást tapossák ülőhelyért. Szóval az volt, hogy szokásom szerint megvártam a második buszt, sikeres ülőhelyszerzés pipa, duplaülésen az ablak mellé. Aztán egyszer csak felszállt a buszra egy nő az 4-5 éves fiával a kezében, körülnézett, aztán rám förmedt, hogy adjam át az ülőhelyem, mert gyerekkel van. Én szépen átadtam, aztán az meg egész úton telefonozott, mert kiabált a gyerekkel, hogy maradjon nyugton; nem volt egy mintaanya példány. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#35) bambano válasza lezso6 (#34) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

volt évfolyamtársamra is rászóltak, hogy adja át a helyét, erre elővette a zsebkendőjét, hogy orrot fújjon, közben eljátszotta, hogy mozgássérült és össze-vissza áll a keze meg a lába.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#36) Chaser válasza lezso6 (#34) üzenetére


Chaser
titán

de átadtam volna neki valamit...valamit amiből megtanulja az hogy anya/nő nem jelenti azt hogy nekem parancsolgathat, ha dugnám akkor se tehetné ;] a gyereket ofc engedtem volna leülni

nálam egyébként nem volt még olyan, hogy előre engedtem valahol egy nőneműt és ne köszönte volna meg, még pesti faluban sem

a témáról meg csak ennyit, sztem minden benne van:)
aljas kúszóbab - buszozunk

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nekem is sok konfliktusom volt babakocsis/terhes nőkkel az utóbbi 5-10 évben. Azt gondolják, hogy bármit megtehetnek és ezt a lehető legpofátlanabb, legbunkóbb formában teszik. Tisztelet a kivételnek, mert manapság a normális viselkedés már tényleg kivétel.
- Járdán tolja a babakocsit középen és leszarja, hogy én is ott közlekednék. Vagy az autók közé ugrok, vagy át a kerítésen, pedig csak 15-20 cm-t kellene arrébb húzódnia. És még én vagyok a bunkó.
- Villamoson nincs nagy tömeg, félre is húzódok, de a nő 3x tolja át a lábamon a babakocsit (oda-vissza-oda), miközben öntelt arccal a képembe vigyorog.
- Térdmerevítő mindkét térdemen, ülök a trolin, előttem egy 12-13 éves srác telefonál. Felszáll a kismama, jól körülnéz és közli velem: - Átadja a helyét! Mire én: - Gondolod, hogy ez a sz@r poénból van a lábamon?

Kezdem azt gondolni, hogy megérett az emberiség arra, hogy kipusztuljon. Hogyha ezek szaporodnak, úgyis az lesz a vége.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#38) quailstorm


quailstorm
nagyúr

én a hasonló sztorik miatt meg a higéniám miatt nem ültem le évekig, akkor se ha rosszul voltam
aztán 1 éve mentes vagyok a tömegközlekedéstől, két keréken idegesítem embertársaimat, ezerszer jobb
meg biztonságosabb
meg tisztább

nincs behugyozott csöves(ek), nincs késelős cigány aki az arany iPhonejából üvölteti a mulatóst
nem kell számolnom a kimaradásokkal, késésekkel, villamos elé kiugró kutya macska öregbácsival

12 évet húztam le (igen általános+gimi), évekig közlekedtem a jóféle bengáli villamoson nyitott ajtók mellett
aztán a Tátrákon hering módjára

elég, katasztrofális

36-os busz (ex-35) meg csak rosszabb

most is rendszeres a balesetveszély de legalább szabad vagyok

(#39) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Gyakorlatilag ha egy harmincas férfi vagy esélyed sincs leülni, ha betartasz minden etikai szabályt.Teljesen lényegtelen, hogy egész nap dolgoztál, fáradnak érzed magad vagy rosszul vagy.
Mert ügye utolsó vagy kb., előtted vannak a terhes/gyerekes/babakocsis nők, gyerekek, öregek, még a 6 szatyorral 3 helyet foglaló nénik is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#40) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az a "legjobb", amikor anyuka letolja a babakocsit a járdáról, és várja, hogy megálljon neki a forgalom. Egyáltalán nem érdekli, hogy a picit teszi ki életveszélynek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41) MattM


MattM
tag

Még szerencse, hogy többnyire olyan busszal kell utaznom nép mint nap amin kevesen vannak. A neveletlenség témához pedig annyit, hogy nem nagyon szeretek/merek utcára menni, de egy ideje rájöttem, hogy a baj nem bennem hanem a többi emberben van (tisztelet a kivételnek)

(#42) Armahun


Armahun
addikt

Egyre inkább azt látom, hogy az embereknek m,ár nincs önálló véleményük.

A veled szemben ülő nő szerintem fel sem fogta mi történt valójában.

Vicces videó: [link]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#43) Vakegérke válasza Armahun (#42) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem női szolidaritásból a kismama mellé állt. Még az is lehet, hogy ő is ilyen modorú kismama volt.
Inkább az a borzasztó, hogy az utasok lehordták a srácot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44) Sethdobaloah válasza juliabrilke (#39) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

hála a feminizmusnak már nincs ilyen. Egyenlőek vagyunk, annak biztosítasz előnyt a magad kárára, akit arra érdemesnek / rászorulónak tartasz.

...csak én vagyok helikopter?

(#45) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#40) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az a durva, hogy tényleg nem érdekli a többséget. :( A gyerek (szerinte) előjogokat biztosít számára.

Azt a szegény srácot meg valahol sajnálom. Nem úgy szocializálódott, hogy ez természetes legyen (nem az ő hibája) és csak a tahóságot látja.

Időnként én is szívesen visszadugnám a gyereket babakocsistul a "tisztelt" anyukába, hogy gondolkodjon kicsit. :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#46) Chaser válasza Vakegérke (#43) üzenetére


Chaser
titán

sztem meg csak simán buta volt
aki nem ismer fel egy ilyen szitut ott gondok vannak
szolidaritásból nem lehet butának lenni...
én is hasonlóan csináltam volna ahogy a gyerek
de előtte megkérdem tőle tessék?
kinek gondolja magát, hogy parancsolgathat nekem?:D
mondjuk sztem velem nem játszotta volna el ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#47) Geri Bátyó válasza Chaser (#46) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Veled miért ne játszotta volna el? Leszarnak ezek mindenkit.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#48) juliabrilke válasza Sethdobaloah (#44) üzenetére


juliabrilke
addikt

Sok feministának nem azt jelenti, hogy egyenlőek, hanem ők sokkal erősebbek/okosabbak/ügyesebbek.
Amikor cipekedni kell, akkor szoktam mondani, hogy legyünk mindig egyenlőek akkor. ;]

(#49) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#45) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lelki szemeimmel látom, ahogy tolod befelé a babakocsit. Tetszik. :DD

Chaser: Néha jobb hallgatni. Ha a srác méltatlankodik, akkor lett volna igazán purparlé.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#50) Vakegérke válasza juliabrilke (#48) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van egy rövid férfi monológ.
Ha valami elromlik, szólj, megcsinálom, de ne magyarázd meg, hogyan. Ha tudod hogy kell, csináld meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.