Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) opr válasza Zvezda (#22) üzenetére


opr
veterán

Zvezda: Van az ugy, hogy az ember annyira meglepodik a pofatlansag merteken, hogy szohoz se jut, csak nez ertetlenul, hogy ez most akkor tenyleg megtortenik, vagy csak almodja vagy mivan.

Nekem ket ilyen eset is volt, az egyiket leirom most, aztan ha kivancsi a nep, majd megirom a masikat is, most ennyi idot tudok a munkabol ide szanni anelkul, hogy megjelenjen a duhos fonokdemon:

Kozepiskolabol hazafele tavolsagi busszal jartam. Namost mivel a buszok jaratsurusege mar akkor sem volt akkora, hogy ne ferjen el egy a/4es lapon, a paraszteloszton eleg nagy tomeg es lokdosodes/helyezkedes volt. Erre jo pelda, hogy az egyik telen, amikor nagyon nyomult a nep, megprobaltam, hogy vajon mi tortenik, ha felemelem a labam. A ket lehetoseg kozul (a: pofara esek, b: semmi, max szep lassan elkezdek csuszni a fold fele) a b opcio jott be. Namost itt volt az, hogy egyszer sikerult 10 perccel hamarabb eljonni a sulibol, ugyhogy meg a piacpartizan nyuggereket is beeloztem, nagy volt az orom! Aznap nem lesz szetverve a bokam setapalcaval! Kb masodik, harmadik ember lehettem, aki feljutott a buszra, lepcsozok fel, erzem, hogy valamiert Qrvara faj a vallam. Vagyis, nem faj, csak valami mintha nyomna, nagyon fura erzes. Felnezek, buszvezeto tagra nyilt szemmel-szajjal bamul ram. Mondom ennek fele se trefa, mi a tokom van? Lenezek a vallamra... Hat b+, mogottem levo vermamoka beakasztotta a vallamba a kib@szott setabotjat, es ugy huzza magat felfele a buszra, es lok felre mindenkit. Kopni-nyelni nem tudtam, az lett a vege, hogy segitettem neki felmaszni. Aztan kitort az ossznepi rohoges, nekem is konnyem kifolyt...

Mondjuk azt azota se tudom, hogy a tobbi ember rajtam rohogott, hogy milyen kinban voltam, milyen fejet vagtam, vagy a helyzet abszurditasan (mint en), vagy ugy vegyitve mindketton.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.