Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

Ha nem kell a pénzed nekik, szerintem hagyd... :U
Viszont ilyenkor meg minek a webpage-en tárolni? :F

(#2) greenity


greenity
aktív tag

Velünk is fordult ilyen elő, 1.5 hét alatt válaszoltak, azzal, hogy meg se próbáljunk egyenesen a gyártótól vásárolni. :F

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Elküldtem írásom linkjét az országos értékesítési vezetőnek. Talán felébred, és válaszra méltat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) crey


crey
MODERÁTOR

"Miután eléggé tág határok közt szabták meg az árakat a viszonteladók, úgy döntöttem, hogy közvetlen velük veszem fel a kapcsolatot"

Nem véletlenül vannak viszonteladóik. Ők segítenek teríteni az adott piacon a terméket. A gyártótól valószínűleg nem fogod tudni kis tételben megrendelni az adott terméket, mert akkor mindenki így tenne, reménykedve hátha kedvezőbb árakat kap. Ezzel csak egy gond van: kinyírja a disztribúciós láncot és plusz terheket ró a gyártó cég vállára, amit Ő nem véletlenül szeretett volna elkerülni, ezért is van viszonteladói hálózata.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5) Vakegérke válasza crey (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazat beszélsz, nem vitatom. Viszont van webáruházuk is, amely jelen pillanatban nem működik. Ebből kiindulva azt gondolom, hogy személyes megrendelésre is reagálniuk kéne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Én azt hiszem hogy egyéni vásárlóknak soha nem is fog működni. Így kénytelen vagy drágábban megvenni + mérgelődsz. Van értelme ? Ezek ilyenek, de mikor az ember saját bőrén érzi igazából akkor kezd el bosszankodni.

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#7) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha soha nem is fog működni, akkor minek van a honlapjukon? Nem látom előnyét, ha beregisztrálnak jó sokan.

Már nem mérgelődöm. Azt viszont nem állítom, hogy nem bosszant a dolog. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) greenity válasza pgyorgy59 (#6) üzenetére


greenity
aktív tag

Talán annyit hozzátehetnének a korrektség kedvéért, hogy odafirkantják, hogy viszonteladóknak, vagy hasonlót, és akkor nem jár így senki, nincs bosszankodás.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) mephi666 válasza greenity (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

én kb. fél éve egy "gyógyászati segédeszközt" akartam venni, konkrétan a gyártótól: utánajártam és kiderült, hogy a cégünktől kb 1km-re vannak és bringával kis kitérővel útba tudnám ejteni... felhívtam őket és mondták, hogy magánszemélyeknek nem értékesítenek :U annyiban viszont segítőkészek voltak, hogy elmondták melyik patikákba szállítottak, hol próbálkozzak :K

ezt nem tudnád megpróbálni? felhívni őket, hogy a közeledben melyik kereskedőknek adtak el és akkor te is végignézhetnéd, hol tettek rá legkevesebbet

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Vakegérke válasza mephi666 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Haver a gúgli, találtam viszonylag olcsó beszerzési forrást. Egyébként poén, hogy a 60 darabos doboz ára között kereskedőtől függően közel 500 Forint eltérés is lehetséges.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Én is azt tapasztalom, hogy a vásárló nem fontos. Nem csak a gyártónál (ott azért még csak-csak érthető), de a kiskereskedőnél is, pedig neki tényleg érdeke lenne, hogy foglalkozzon a vevővel. Vannak természetesen pozitív tapasztalataim is, de azt kell mondanom, hogy nem jellemző.

Van viszont egy gyártóval kapcsolatos jó tapasztalatom. Szintén gyógyászati segédeszköz. Amikor szétment a csuklóm, kellett egy "szerkentyű", ami összetartja. Nagyon durva árakat láttam, így elkezdtem utánanézni és megtaláltam a gyártó bemutatótermét, nem messze onnan, ahol lakom.
Alapból ők sem foglalkoznak magánszemélyekkel, de nem zavartak el. Kedvesek és segítőkészek voltak. Rátettek egy kisker felárat, de így is fele annyiba került, mintha orvosi rendelvényre vettem volna egy szakboltban. Ráadásul garanciát is kaptam (6 hónap), ami gyógyászati segédeszköz-boltban nem jár!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#12) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legalább ne lenne webáruházuk, ha nem működik. Már akkor sem bosszankodnék, ha kaptam volna egy szűkszavú emilt, hogy bocs, nem vásárolhatok tőlük, és kész. Egy hét után is le vagyok tojva, és nem hiszem, hogy lesz változás.

Pozitív példa a tiéd. Igen, emberségesen is lehet bánni a vevőkkel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#12) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Megértem, hogy bosszús vagy, én is az lennék, de sajnos az alapvető kulturált viselkedés sem jellemző manapság.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) mephi666 válasza Vakegérke (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

én még szombaton délelőtt kértem árajánlatot 3 helyről (lapszabászat konkrétan), egyikről még aznap délelőtt jött válasz, másik kettőről azóta sem :U nem akarnak pénzt keresni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Vakegérke válasza mephi666 (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

"nem akarnak pénzt keresni..."

Ilyesmi lehet a dologban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.