Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) mephi666 válasza Vakegérke (#100) üzenetére


mephi666
nagyúr

erről a tenya becenévről nekem dr genya ugrik be mindig, ahogy hallom :) párhuzam kettőjük között, hogy pintér is ellophatná austin powers monyóját, mert nagyon nem akar neki menni a csajozás :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#102) Vakegérke válasza mephi666 (#101) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem hasonló ugrik be, csak dr nélkül. Végtére is találó, ha arra gondolok, hogy képes fűzni egy "gyereklányt", miközben valaki várja otthon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#103) Vakegérke válasza gyuromoj (#99) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én "szűzies lélekkel" nézem a műsort, előre nem feltételezem senkiről, hogy "csalni" fog. Megdöbbentett, hogy az izommanusban nem volt önkontroll, visszafogta Klauék flamingóját. Ez még nem volt elég, gyalog vontatta a sajátjukat, hiába ordibált Rami és Peti, hogy másszon vissza a csónakba. Ez az ember nem tud veszíteni, képes a becsületét eljátszani egy kis előnyért. Lassan már ott tartok, hogy ő sem ér többet számomra, mint Gabó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#104) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem CsicsóLina lesz az első, aki hazamegy.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#105) customer114 válasza Vakegérke (#104) üzenetére


customer114
senior tag

Szerintem legalább feléig bent fog maradni. Már csak poénból is bent fogják tartani a nézők.

De az igazi kérdés: lesz-e megint Pákó? :D

[ Szerkesztve ]

(#106) Vakegérke válasza customer114 (#105) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pákó? Mehetne, csak maradjon is ott végleg. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#107) customer114 válasza Vakegérke (#106) üzenetére


customer114
senior tag

Balázsék anno őt hozták be a tábor közepén.

Miért te kire tippelsz, ki van a ketrecben?

(#108) Vakegérke válasza customer114 (#107) üzenetére


Vakegérke
veterán

Emlékszem Pákóra, ő volt a majrés, aki egyetlen csillagot se szerzett. No meg egyszer kikelt magából, hogy az az ő hazája, mindenki menjen onnan, no persze ő se maradt ott sajnos.

Dunsztom sincs, hogy kit visznek be a táborba, ha úgy lesz egyáltalán.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#109) customer114


customer114
senior tag

Egyébként ti nézői szemmel látjátok mely jelenetek vannak megrendezve?

(én gyakorlatilag úgy nézem az adásokat, hogy ki milyen színészi tehetséggel játssza el az adott szerepét)

ui.: Puskás Peti még mindig borzasztó. :D Rami sokat fejlődött, egész rutinos lett, bár Peti mellett szerintem még én is kitűnnék. :))

(#110) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem volt etikus olyan kérdést feltenni a játékban, hogy melyik együttes száma a Sorry. Már bocs, de ki a francot érdekel Puskás Peti és a bandája?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#111) customer114 válasza Vakegérke (#110) üzenetére


customer114
senior tag

Magyarországon laksz?

Fura, hogy meglep az önpromó. :D

(#112) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Korábban nem lehetett befogni Zsolt száját. Ahhoz képest átment kussoló üzemmódba. Igaza van Rozinának, egy vezető legyen aktív, felelős a csapatért. Ezt el is mondta, mire Zsolt reakciója az volt, hogy hagyják abba ezt a beszélgetést. Nyuszi megoldás. Akkor lett volna korrekt, ha bejelenti lemondását a vezetői posztról.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#113) Vakegérke válasza customer114 (#111) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azért egy ilyen játékban nem tartom helyénvalónak az önfényezést, önpromót. Ha már itt tartunk, ugyancsak nem helyénvaló kérdésként ítélem meg, hogy Rami karaktere kivel feküdt le a Barátok közt-ben. Mindkettő "rétegkérdés" volt.

Ja, és korábban feltett kérdésedre még nem válaszoltam.
Én úgy nézem ezeket a műsorokat, mint egy gyerek a mesefilmet. Elhiszem, hogy a sárkány lángot okád, elhiszem, hogy a boszorkány varázsolni tud, elhiszem, hogy ezekben a játékokban mindenki saját magát adja, nincs előre kiosztott szerep. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#114) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zoli ment haza. Végtére is jellegtelen volt, vele is csak többen voltak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#115) customer114 válasza Vakegérke (#113) üzenetére


customer114
senior tag

Belemehetünk ebbe mélyebben? Tényleg kíváncsi vagyok rá, mert tudom, hogy nem egy korosztály vagyunk és érdekel róla a véleményed.

Mi alapján mondod valamire, hogy helyén való vagy nem helyén való? (és itt valami olyan válaszra számítok, hogy a múltra visszatekintve, tapasztalatokból felállítottál egy bizonyos értékrendet, illetve emlékszel-e ezekre a múltbeli tapasztalatokra, esetleg meg tudsz-e nevezni belőlük konkrétakat, ami alapján rá tudod mondani valamire, hogy helyén való-e vagy sem)

Ha nagyon off és fáradt kérdés akkor hagyd figyelmen kívül. :K

(#116) Vakegérke válasza customer114 (#115) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Merülhetünk", de olyan nagyon okosakat nem tudok mondani.

Ebben a játékban szerintem minden általános kérdés elfér, de az önreklám büdös, hiszen nem arról van szó, hogy a műsorvezetőket kell népszerűsíteni. Egyszerűen ócska trükknek tartom. Továbbra sem érdekel Puskás Peti bandája, és bár egy időben néztem a Barátok közt-öt, az sem érdekel, hogy Rami karaktere kivel feküdt le először.

"Mi alapján mondod valamire, hogy helyén való vagy nem helyén való?"

Ami az értékrendet illeti, egyszerűen kialakult bennem. Konkrét példát nem tudok felhozni, pusztán tapasztalataim, megérzéseim alapján alkotok véleményt. Ez valami olyasmi, hogy bár soha nem ettem lekváros csirkét, kapásból rávágom, hogy külön-külön mindkét dolog finom, de nem illik össze.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#117) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsolt mégis mit képzelt? Ha esik az eső, akkor esik, annyi pénzért, amit szakít, illene zokszó nélkül elviselni. Nem károgni, meg a szerkesztőket hibáztatni kéne, hanem megoldást kéne találnia, például fedett helyet kéne eszkábálni. Van a dzsungelben elég faág, meg jó nagy levél. A csajok összesen nem rinyálnak annyit, mint ő egyedül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#118) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsolt magába szállt, elnézést kért a társaságtól. Ez így szép is lenne, de hiányoltam egy mondatot, miszerint Rozina, ne haragudj, hogy kétségbe vontam azt, amit mondtál.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#119) customer114 válasza Vakegérke (#117) üzenetére


customer114
senior tag

Át is tekertem azt a rész, nem szeretem ha férfi hisztizik..

Kabáték esti bátorságpróbájából nagyon keveset mutattak. Kíváncsi vagyok ma lesz-e folytatása.

[ Szerkesztve ]

(#120) Vakegérke válasza customer114 (#119) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kabáték be voltak tojva rendesen. Végülis érthető a félelmük, de eszükbe juthatna, hogy a szerkesztők nem akarják őket megetetni ragadozókkal. Kabát felugrált, pedig ez a szabályok szerint tilos. Kérdés, hogy a lehetséges tizenegyből hány csillagot szereznek meg.

Úgy néz ki, hogy a nézők erkölcsi érzéke jól fejlett. Amit Tenya művelt Andival kapcsolatban, jóérzésű emberben felháborodást vált ki, tudva, hogy otthon barátnője van. Ő még nem tudja, amit mi, hogy hazaérve nem ölelő karok várják, hanem megvetés lesz a része.
Kipaterolták, meg is érdemli.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#121) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Friss hír:

Pintér Tibor elsírta magát - megtudta, hogy kidobta a barátnője

Megérdemled, haver!

"A táborlakók véleménye megoszlik Tenya viselkedését illetően, és olyanok is akadnak, akik Tóth Andit okolják a kialakult helyzetért: „Én szarul érezném magam a helyedben!” – mondja Gabó a fiatal énekesnőnek."

Pont az beszél, aki a "legjobb" barátja nőjével lefeküdt és meleg szexben is része volt. Na nemár, kisgyerek!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#122) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én sajnálom, hogy kiesett Zsolt!
Rozinát nem csípem, remélem ő lesz a következő. Bár valószínű, hogy nem.

Tenya megásta a saját sírját, a nézők csak belefektették, érte nem hullatok könnyeket.

Néhány szereplő kifejezetten meglepő számomra, pozitív csalódást nyújtanak, ugyanakkor néhányról, még mindig fogalmam sincs, hogy kicsoda, és miért van ott.

(#123) Vakegérke válasza antikomcsi (#122) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csoda tudja. Zsolt csak (ki)oktatni tud, durrog-puffog, nem közösségbe való ember.

Furcsa, hogy CsicsóLina még mindig a táborban van. Jelentéktelen figura, vele is csak többen vannak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#124) antikomcsi válasza Vakegérke (#123) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Lehet, hogy jelentéktelen, de szerethető figura. Legalábbis Tenyánál jóval szimpatikusabb számomra még így is. Ezért lehet még játékban. Szerintem Ő is és Luxus Babett is nagyon jól bírja a megpróbáltatásokat. Úgy gondolom, hogy itt talán láthatjuk valamennyire a szereplők másik arcát is kicsit.

(#125) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#126) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, Gabóval se ülnék le egy asztalhoz enni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#127) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Alexa nem bírta a karaokét, Andi viszont jól állta a rácsurgó szmötyiket.

A jégeső kemény volt, nem kedveznek az istenek a táborlakóknak.

Andit kiszavazták a nézők. Tartok tőle, hogy ehhez köze van Tenyának is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#128) EmberXY válasza Vakegérke (#127) üzenetére


EmberXY
addikt

Alexából hogy lett énekes? Látszott, hogy abszolút tehetségtelen, a ráömlő cucctól függetlenül, egy hang sem volt a helyén.

Up the Irons!

(#129) Vakegérke válasza EmberXY (#128) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem meg pont a ráömlő szmötyi, a félelme zavarta meg. Tud ő énekelni.
Bang Bang, Túlpart.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#130) EmberXY válasza Vakegérke (#129) üzenetére


EmberXY
addikt

Kiváló stúdiószoftverek vannak arra, hogy énekhangot csináljanak bármiből, ez nem akadály ma már. Tóth Andi tudott énekelni a szmötyitől? Puskás tudott énekelni a szmötyitől? Ha egy pillanatra meg is zavarta, SOHA nem talált el egyetlen hangot sem.

Up the Irons!

(#131) Vakegérke válasza EmberXY (#130) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy a stressz gátolta, lehet, hogy tényleg nem tud énekelni. Az tény, hogy Andi és Peti vastagon lekörözte. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#132) EmberXY válasza Vakegérke (#131) üzenetére


EmberXY
addikt

Ebben egyetértünk, vagy igen, vagy nem, de az biztos. :D

Up the Irons!

(#133) Vakegérke válasza EmberXY (#132) üzenetére


Vakegérke
veterán

:K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#134) mephi666 válasza Vakegérke (#127) üzenetére


mephi666
nagyúr

jó volt a jégeső, mindenki bújt menedékbe, mikike meg kiállt csípőre tett kézzel és figyelte az eseményeket :D

az evőversenyről volt valami szó még, hogy lett-e utóhatása? (nem tudok mostanában elejétől-végéig végignézni szinte 1 műsort sem) több napi koplalás után jól meg tudja feküdni az ember gyomrát a zsíros kaja... pl az a sült szárny nagyon guszta volt, de meg lehet pusztulni utána, ha összeszűkült gyomorra nagyot zabál belőle az ember (lehet okosabbak lettek volna, ha kicsit megalapoznak valami salátával és kihasználják az 1 órás keretet: nem azonnal zabálni 2pofára a súlyos kajákat)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135) Vakegérke válasza mephi666 (#134) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kajálásról csak addig volt szó, míg befejezték és nyafogtak, aztán semmi.

Volt egy olyan esetem a '70-es években, hogy elhagytam a tárcámat, benne volt a vagyonom. Szó szerint kenyéren és vízen éltem cirka két hétig. A következő fizetésnél rohantam egy önkiszolgáló étterembe és telezabáltam magam. Meglett a böjtje.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#136) Freiherr


Freiherr
őstag

Én egyáltalán nem hiszem el, hogy egy marék rizsen meg babon élnek ezek a celebek, kapnak ők enni eleget.
Másik meg, hogy a nézők szavazatai döntik el, ki megy haza, muhahaha.😆

XXX

(#137) Vakegérke válasza Freiherr (#136) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amilyen buta és naiv vagyok, elhiszem, hogy csak annyit kapnak enni, amennyit a zsákmányszerzésen, bátorságpróbán kapnak. Elhiszem, mert pénzért vállalták a megpróbáltatásokat, valószínűen nem kis summát vágnak zsebre. CsicsóLinának Olaszországban százezer euró (erős harmincmillió Forint) adótartozása van. Bagóért biztos nem vállalta volna, hogy részt vesz ebben. Miért kéne őket degeszre etetni? Egyenek, ha nyertek valamit, vagy csak annyit, amennyi épp van. Nem halnak bele.

"Másik meg, hogy a nézők szavazatai döntik el, ki megy haza, muhahaha.😆"

Látod, ezen nem fogunk összeveszni. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#138) mephi666 válasza Vakegérke (#137) üzenetére


mephi666
nagyúr

meg éhesen általában feszültebb az ember, könnyebben alakul konfliktus... a népnek cirkusz kell :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139) Vakegérke válasza mephi666 (#138) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én hiányolok egy kis balhét. Például Klau egyedül van a véleményével, hogy Gabó lusta dög. Ha páran mellé állnának, mi jól járnánk, Gabó meg talán nem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#140) antikomcsi válasza Vakegérke (#139) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem az a baj, hogy lusta, hanem, hogy rendetlen, és nem törődik a dolgaival.

Szerintem nem zavarná annyira Klaudiát, hogy Gabó egész nap fekszik, ha rend lenne a táborban, és nem dzsuvában élnének.

(#141) Vakegérke válasza antikomcsi (#140) üzenetére


Vakegérke
veterán

A lustaság egyik ismérve, hogy rendetlen, nem törődik semmivel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#142) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#143) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gabó kibírhatatlan figura. Tudnék rá jelzőket, de nem akarok durva lenni.

CsicsóLina és Andi elvitték a táborba a torta romjait. Kíváncsi leszek, hogy ki evett belőle tudván, hogy az afroafrikai megmasszírozta magát vele. Remélem, mutatják.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#144) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ezt a Rozinát a hátam közepére sem kívánnám!

Teljesen rosszul vagyok tőle!

Nem kell mocsokban élni, de amit a lányok csinálnak az nevetséges! Ráadásul megbeszélik a dolgokat, hogy nincs főnök, de mégis csak kiosztják a feladatokat, a fiúk el is mennek dolgozni, ők meg mind ledöglenek.

Ezt a mosogatást sem értem! Miért kell valakinek mosogatni? Amikor végzett valaki a kajával, nem ledobja az edényét, hanem fogja és elmossa! A főzőedényt ugyan úgy el kéne, hogy mossa a szakács, és konyhalánya miután elkészültek, mint a többit.

A tűzfelelős dolgot gyorsan le passzolták. Effektíve az az egyetlen dolog, amit nem végezhetne egy valaki, vagy egy pár, mert az egy állandó munka, azzal lehet szívni. Fát hordani, rakni a tüzet, mindig figyelni.

Addig a lányok, meg szépen heverésznek, meg írják a hülye szabályaikat!

De jó, hogy nekem ezt a Rozinát csak a tv-ben kell látnom, ha együtt kéne élnem vele, inkább világgá mennék!

(#145) Vakegérke válasza antikomcsi (#144) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tetszik a felháborodásod. :K

Klaunak köszönhetően győztek a csajok, életbe lépett a tábor tízparancsolata. Gabónak eljött a szívás időszaka, meg is érdemli.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#146) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Remélem Alexa koccol haza.

szerk.:

A csudába, sajnos nem!

[ Szerkesztve ]

(#147) Vakegérke válasza antikomcsi (#146) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hát nem, Mikikét küldték haza. Kár érte, nekem szimpatikus volt.

Úgy tűnik, élőben már csak vasárnap leszek itt, az lesz az utolsó adásnap. Nem tudom, hogy taktika, vagy egyszerű genyóság, de párhuzamosan indította a rötölö a celebesdit a TV2 Ázsia expressz játékával. Az utóbbit korábban kezdtem, élőben folytatom a kommentálását. Sebaj, itt majd az ismétlések alkalmával csakazértis járni fog a szám. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#148) antikomcsi válasza Vakegérke (#147) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Olvastam is, hogy előbb az Ázsiát befejezed, aztán jössz ide, csak nem akartam kérdezni, hogy azt meg hogy? :D

Gondoltam, hogy előbb utóbb leesik a tantusz, hogy kb. egyszerre lesz vége a két műsornak. ;]

Mondanám, hogy ez csak véletlen lett így, de nem mondom! ;)

(#149) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kabát nem semmi gyerek. Meg akarta győzni Alexát, hogy fusson ő a gumikötéllel akadályozva, aztán meg azt akarta, hogy guggoljon le elé. :D
Kávét vittek "haza" mindenki örömére.

A srácok tudomásul vették, hogy kaptak két kiskecskét, a csajok meg elkezdtek nyüszíteni, mint a vénasszonyok egy kisgyerek láttán, csináljon bármit.

Gabó már egy hete nem fürdött. Ez az igénytelenség netovábbja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#150) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gabó gusztustalan, de Kabát se nagyon marad le tőle. Kivakarja a csipát a szeméből, aztán azzal a kezével pacsizik le Gabóval.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.