Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nozs23


nozs23
addikt

Korábbi rendereken egész jól nézett ki. Ahogy közeledünk a starthoz egyre rondább. Ordenáré felső káva, alul chin... Ez konkrétan egy megfordított Xiaomi Mi Mix (3 éves készülék lesz már), csak rondább.

(#2) atis78 válasza nozs23 (#1) üzenetére


atis78
tag

Gondolom attol meg hogy lesz rajta alul felul minimalis kava meg lehet okostelefonkent hasznalni, de lehet rosszul ertlemeztem a cikket...

[ Szerkesztve ]

(#3) nozs23 válasza atis78 (#2) üzenetére


nozs23
addikt

Hol írtam, hogy nem lehet? :F
Az egyik legjobb telefon és a legjobb kamera. Csak ronda.

(#4) Ryoo válasza nozs23 (#1) üzenetére


Ryoo
senior tag

Én sztem eddig ez a legszebb renderkép, ami eddig kijött róla. Nem nagyon értem ezt a káva fétist, abszoltút használhatatlan lesz egy telefon, ha nincs egyáltalán kávája, (és nekem személy szerint természetellenesnek is hat, de ez már az én gondom).

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#5) satz18


satz18
őstag

"Úttörő lehet a Google Pixel 4"
Legnagyobb káva 2019-ben flagshipen?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#6) Atocha válasza Ryoo (#4) üzenetére


Atocha
senior tag

Most vettem egy xiaomi mi 9t-t, gyakorlatilag nulla kavaja van barmilyen szenzorsziget vagy lyuk nelkul es imadom. Abszolult hasznalhato. Szoval kinek mi...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#7) nozs23 válasza Ryoo (#4) üzenetére


nozs23
addikt

Kávával is lehet szép egy telefon. Ez nem az. De erről ne vitatkozzunk, mert szubjektív.

abszoltút használhatatlan lesz egy telefon, ha nincs egyáltalán kávája - Ez mondjuk nem igaz.

(#8) Noukoum válasza Ryoo (#4) üzenetére


Noukoum
veterán

Mitől lenne használhatatlan? Én hátul fogom a telefont, csak az ujjam ér a kijelzőhöz. Nekem nincs szükségem kávára, különösen nem ekkorára. Nem hiszem el miért csinálja ezt a Google..

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#9) atis78 válasza Ryoo (#4) üzenetére


atis78
tag

+1

(#10) atis78 válasza Noukoum (#8) üzenetére


atis78
tag

Talan azert hogy meg lehessen kulonboztetni barmelyik tucat kinai gyarto termeketol....

(#11) proradeon


proradeon
őstag

Hát ez megint tűnik inkább "érdekes" mint "hasznos" fejlesztésnek. :F
Szépnek meg semmiképp nem mondanám a telefont.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#12) Silεncε


Silεncε
őstag

Ez a kávamánia komolyan... Inkább legyen kávája mint idióta notch vagy lyuk a kijelzőben... :W

(#13) AS válasza Silεncε (#12) üzenetére


AS
félisten

Igy van. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Jeee akkor nem dobják el a 3 centi vastag kávát

Üdv 2009ben

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Itt mindenki a kávára gerjed... A fejlesztés senkit nem érdekel :D ... Jó tudni, hogy ez itt a design-szakkör...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) nozs23 válasza Graphics (#15) üzenetére


nozs23
addikt

A fejlesztésekről semmit nem tudunk. Persze te lehet okosabb vagy mint mi, de a képek alapján a dizájnt lehet megítélni.
Ha pedig a cikkben említett gimmickre gondolsz... Talán, mert senkit nem érdekel? :)

(#17) Blizzardking válasza Graphics (#15) üzenetére


Blizzardking
őstag

Pont ezen gondolkodtam az első 14 NLcafé szintű hozzászólás elolvasása után. Még hogy a telefon nem divattermék...
Aki szerint egy műszaki cikket élve el kell temetni mert ronda és üdv 2019-ben, az küldjön már egy képet magáról vagy a csajáról, oszt majd eldöntjük kompetens-e a témában :DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#18) Noukoum válasza atis78 (#10) üzenetére


Noukoum
veterán

Ja értem. Ezen az elven minden előny.
De legyen ha ti ezt akarjátok.
Rondasággal is ki lehet tűnni. Akarom mondani alacsony screen to body ratioval is:)

Blizzardking: két tégla között te melyiket vennéd azt amelyik tetszik, vagy azt amelyiket nem? Naugye

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) Magnat válasza nozs23 (#16) üzenetére


Magnat
veterán

A képek alapján azt lehet megítélni, hogy okkal van rajta káva, hiszen ott van a b@szom nagy oválszenzor a sarokban, éppen csak az ember szemét nem üti ki ...

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#20) szkaroly válasza nozs23 (#7) üzenetére


szkaroly
senior tag

Vagy a Mate 10 Pro.

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#21) nozs23 válasza Magnat (#19) üzenetére


nozs23
addikt

Én egy percig sem vitattam, hogy okkal van ott. Persze ettől még ronda marad.
Ja, nekem számít hogy néz ki egy elektronikai cucc. Ilyen vagyok.
Másnak az számít, hogy hogy futnak rajta a játékok. Engem meg az nem érdekel, mert 12 éves korom óta nem játszom. Legalábbis nem játékokkal. :N

(#20) szkaroly

Pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#22) Divinity


Divinity
őstag

Igazság szerint nekem tetszik, eddigi legszebb Pixel és a piacon is megállja a helyét.
Nem vonzott ez a full káva mentes dolog sose, a notch is förtelmes a lyuk meg még rosszabb. Majd ha minent tudnak szépen integráln ia kijelző alá és megodlják, hogy megtudjam fogni a telefont rendesen anélkül, hogy az oldalán tapicskolna a tenyerem majd akkor lesz értelme. Szerintem.
Sőt, én még a chin-t és beáldoznám front firing hangszórónak. :D

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#23) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Pont az a helyzet ezzel is, mint az iPhone X szériával. Azon is okkal van az a hatalmas notch, hiszen kell a hely a Face ID-nek, és ezért lett bűn ronda. Itt is a fejlesztés miatt kell kompromisszumot kötni a design terén, ha kijött, meglátjuk hogy ez megéri-e. Az is lehet hogy simán feledteti azt a böszme kávát, ha hasznos lesz ami be van építve.
Persze hozzá kell tenni, hogy a design szubjektív. Számomra csúnya, pont mint az említett iPhone, de valószínűleg nem mindenki látja így.

(#24) Drakmusz


Drakmusz
őstag

Kövezzetek meg, de nekem tetszik!
Most az egyes óta először tapasztalható majd előrelépés (RAM, dupla hátlapi modul).Természetesen a kritikusoknak is igaza van, de ez így van jól.
A beszerzés továbbra is körülményes, az árakat pedig nagyon fellőtték az egekbe.
Ha a fotózási képességek megmaradnak, akkor jöhet.Emiatt igen elnéző vagyok a márkával kapcsolatban, de legalább bevallom....:)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#25) niof


niof
addikt

Hátööö...
Itt mindenki ezzel a káva mizériával foglalkozik, az nem jut eszetekbe, hogy az elektromágneses sugárzás, amit esetleg kibocsát, az lehet, hogy nem túl egészséges? Így is elektroszmog vesz körül, a telókban meg ott vannak a GSM és egyéb antennák, most meg még ez is... Sugárzunk a boldogságtól... :U Kösz, nem! :N

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#26) Graphics válasza niof (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor bizony marad az alufólia.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Jaj de ronda szegénykém! A kávával még nem is lenne baj, de az a hatalmas lekerekítés végett még nagyobbnak hat! :W Ennek így mi értelme, miért nem lehetett egyszerű merőlegesre csinálni?! A hátulja meg szintén nagyon csúnya.

Az új úttörő „feature” meg csak megint arra lesz indok, hogy még drágábban adhassa a kugli a készüléket. Ez olyan lesz, mint a Galaxy S4-ben volt kézzel lapozós funkció, demónak jó, de haszna alig. Nem tudom minek kell feltalálni újra a kereket, ha a gesztusvezérlés megbízhatóan és jól működik...

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#28) ArsenalF válasza nozs23 (#21) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

És mindegyikük Fiat Multiplaval jár mert hát csúnya, de tök praktikus autó. Hiszen egy autónál is csak a tudása a fontos.

(#29) niof válasza Graphics (#26) üzenetére


niof
addikt

Nem pont a fejedre veszélyes, hanem más szerveidre, amik közelében sokkal több időt tölt a készülék. De persze értem a "poént"...
Nálunk bizonyos időközönként mérik az elektromágneses sugárzást, műszerrel. Konkrétan tudjuk, hogy vannak olyan helyek, ahol fél-egy óra időtartamnál nem ajánlott többet tartózkodni. Aki a mérést végezni szokta, a szakember (kicsit beszélgettünk vele legutóbb a témában), szerinte csak addig legyen a mobil az embernél (zsebben), ameddig szükséges, utána ki kell rakni. Szóval lehet ezt félvállról venni, de igazából a biztonsági tesztek mindig annak az igazát bizonyítják, aki készítteti. Nem vagyok paranoiás, de minek kockáztatni?...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#30) Blizzardking válasza Noukoum (#18) üzenetére


Blizzardking
őstag

A szomorú az, hogy ha a téglából lenne divattermék, az emberek 99%-a arról se tudná eldönteni egyedül, melyik tégla tetszik neki, és melyik nem, hanem abból a téglából építené a házát, amit belé programoztak a téglagyártók hogy trendi.
El ne hidd már, hogy a káva nélküli lekerekített sarkú kijelzős telefon "szebb" mint a kávás, lapos kijelzőjű. Ezt látod szépnek, mert ettől kapod meg kölcsön azt az életérzést, hogy egy üde, a korral haladni tudó, sosem öregedő kreatív laza és trendi színfolt vagy nyolcmilliárd embertársad között.
Abszolút értéken mérve nem szebb, csak más, és később lett, emiatt a sok frissítésfüggő automatikusan elavultnak látja a funkcióknak sokkal jobban megfelelő kávás dizájnt, mert azt is bekajálták kontroll nélkül, hogy ami későbbi az jobb.
Ha nem lenne igazam, akkor most nem lenne divatos az 1800-as évek szakáll- és frizura divatja. Most röhögsz egy gombafejűn, az meg röhög a sok Kossuth Lajoson aki a körúton rohangál, de trapézfarmer, 30 centis szakáll és gombafej is volt és lesz is még vagy 100x.
2000-ben röhögtél volna egy 15 centi magas telefonon. Most röhögsz egy kinyitható telefonon. És nem veszed észre, hogy úgy manipulálnak a gyártók, ahogy a 16 éves grillcsirkéket a cipőikkel. Felnőtt férfiak ott tartanak, hogy ami tavalyi az már szar, egy mikrokompjúter esetében, a kinézete miatt. Mert ezt tudják variálni, ebbe tudnak behülyíteni, mert ha csak a technikai részét nézzük, semmi értelme folyton új telefont venni.
A kérdésedre válaszolva, a terhelhetőség és a hőszigetelési képesség mellett figyelembe se venném, hogy néz ki egy tégla, és azt is mikor jött ki az a tégla modell.

ArsenalF - nem Multiplával, hanem azzal az autóval, ami három éve még etalonnak számított szépségben és tudásban, és amiatt tudtál magas lovon ülni akkor, mert pont olyat vettél akkor, 3 év hűséggel, és akkora marha nagy mázlid van, hogy pont most jár le, úgyhogy lehet megint pár hétig fikázni.
Aztán veszel egy újabbat most, és két évig gyűlik benned a feszültség az addigra már elavult kinézetű telefonoddal, és ezért minden frusztrációdat kiöntöd amikor majd annak jár le a hűségideje.
Így meg ez, és soha senki nem elégedett, soha senki nem boldog.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#31) <Lacy85> válasza atis78 (#10) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem tudom. Nekem az a fontos egy telónál, hogy milyen használni, nem pedig az, hogy mindenki meg tudja mondani mi van a kezemben...
Nem kapok agyvérzést, ha Xiaomi-nak nézik a Samsungot.

(#32) Blizzardking válasza <Lacy85> (#31) üzenetére


Blizzardking
őstag

Lol ezt a kommentet átugrottam. Kéész. Made my day. Hát hogy lássák vagy valaki! Idén is!
😂 😂

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#33) nozs23 válasza Blizzardking (#30) üzenetére


nozs23
addikt

Abszolút értéken mérve nem szebb, csak más, és később lett, emiatt a sok frissítésfüggő automatikusan elavultnak látja a funkcióknak sokkal jobban megfelelő kávás dizájnt, mert azt is bekajálták kontroll nélkül, hogy ami későbbi az jobb.

Hogy min méred a szépséget? :D
Milyen funkciója van a kávának? Tudom, egy két alien abba "kapaszkodik". Semmilyen. Az egy technikai szükséglet a gyártó részéről.

Felhasználói szempontból egy felesleges terület, mind TV-nél, Notebooknál és legfőképpen telefonnál, ahol olyan kicsi területnek is jelentősége van kényelmi szempontból.

De még mindig nem a káva miatt csúnya, hanem azért mert aszimmetrikus, ormótlan a képen látható dizájn.

(#34) ArsenalF válasza Blizzardking (#30) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Értem amit mondani akarsz, de autóknál 3-4 évente van design váltás, itt félévente jön egy újabb, szóval 2 ev az kb 12-16 éves elmaradásban lenne. De persze ez már nagyon eltúzott.
Nem vagyok káva ellenes, mint ahogy nagyon sokan leírták már lejjebb, lehet ezt szépen is csinalni. Viszont ez egyszerűen hülyén néz ki (szvsz). Akkor hagyták volna már meg az alsót.

(#35) Noukoum válasza Blizzardking (#30) üzenetére


Noukoum
veterán

Tégla csak példa volt, két teljesen ugyanolyan darab (Azaz mindenben megegyezik) kivéve a deisgnben az egyik tetszik a másik meg nem. Biztos azt fogod venni amelyik nem tetszik...
A szépség relatív, oké ezt senki sem tagadta. És elfogadom hogy neked meg a méretes káva jön be. Én nekem nem, és örülök hogy akkora kijelző amit most használok elfér relatív kis helyen, néhány éve ezt csak tepsin kaptam volna meg. Ha meg nem hoz lázba a teljes kijelző azt is elhiszem, de viszont az tény hogy keskenyebb kávás kijelzőn nagyobb a hasznos felület. És ez nem ízlés kérdése. A piac erre halad.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#36) satz18 válasza Noukoum (#35) üzenetére


satz18
őstag

+1

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#37) Divinity válasza Noukoum (#35) üzenetére


Divinity
őstag

Meg nehezebb, bajosabb használni, általánosságban kevesebbet tud (kamera, speaker, szenzorok). Tökre megéri a "szebb" design szerintem is :D

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#38) Ryoo válasza Noukoum (#35) üzenetére


Ryoo
senior tag

Lehet, hogy néhány szemnek szebb, de egyáltalán nem praktikusabb, kicsúszik a kezedből, csattan a földön és máris mehet kijelzőt cseréltetni arany áron. Ha pedig lett volna egy kis kávája, akkor talán a kijelző megmenekült volna és max lenne rajta egy kis horzsolás. A tok egy full kijelzős telefont se tud rendesen megvédeni, így azt is kár említeni, hisz akkor a tok lóg bele abba a hőn áhított fél-1 mm hasznos felületbe.
De persze ahogy már korábban is írták, a szépség szubjektív, kinek ez, kinek az. Hasznosság is lehet szubjektív, hogy ki mire használja, így azt sem lehet egyértelműen megítélni.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#39) Noukoum válasza Divinity (#37) üzenetére


Noukoum
veterán

Nehezebb -relatív, nekem nem nehezebb semmivel, sőt kisebb a telefonom szóval könnyebb!
Bajosabb szintúgy
Nem gondolom hogy ez hozna kompromisszumot az előlapi kamerában. Aki akarja megoldja. Speakert sem gondolnám hogy rosszabb egy iPhone x-Ben mint egy iPhone 8-ban (legjobb példa)
Szenzorok, gondolom pl infrás arcfelismerőre gondolsz, na ez talán de ez nagyon kevés ahhoz képest mit kapunk..

Ryoo Ne ejtsd le, most erre nem tudok mást mondani.
Nem fog azért jobban kicsúszni mert kisebb a káva.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#40) Divinity válasza Noukoum (#39) üzenetére


Divinity
őstag

Miért lenne relatív?
Mivel teljes kijező így ha rámarkolsz hozzáérsz a széléhez. Ergo nehezebb, bajosabb használni.
Már miért ne hozna kompromisszumot kamerában? Ha már csak mondjuk csak azt nézzük, hogy 1 vagy 2 az már kompromisszum. Speaker szintén. Ha nincs hely nincs hang, sima fizika. Szenzoroknál bármire gondoolok amik eddig ott ültek. De akár a notif ledet is fellehetne hozni. Szóval ne állítsd azt, hogy teljesen ugyanaz két telefon és csak a design más. Az, hogy neked ilyenekre nincs szükséges az már más kérdés de az állításod fals.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#41) SkyLine3000 válasza szkaroly (#20) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen. Ez így teljesen rendben van. Ez így tökéletes. Ennyi káva alul-felül kell. Bár nekem mindegy, csak semmilyen noccs meg lik ne legyen. :) De fekvő módban a kényelmes fogáshoz ez ideális.

(#42) Noukoum válasza Divinity (#40) üzenetére


Noukoum
veterán

Telefont hátul fogom és az oldalához ér a kezem. Ergo nem az előlapot markolom meg. S10pluszon ott a 2 kamera, tehát ez is csak gyártó kérdése ( arról nem is beszélve hogy a felhasználók többsége inkább azt akarna hogy az a plusz 1 szenzor ne lenne ott, kevesebbet venne el a kijelzőből... Speakerre adtam a példát reakciót nyilván nem kaptam! Ha én elolvasom az irasodat örülnék hogyha te is megtisztelnél ezzel. Köszi.
Értesítési led helyett van aod, de tudom itt sokaknak nagyon fontos, nálam sosem volt az.
Mi az hogy fals? Ilyen elven a tiéd az.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#43) nozs23 válasza Divinity (#40) üzenetére


nozs23
addikt

Nekem meg a fizikai billentyűzet hianyzik. A sok haszontalan kijelzo elveszi tole a helyet. :((

(#44) DeathAdder válasza Blizzardking (#30) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezt annyira szépen leírtad :K és a legjobb hogy még mindig nem értik egyesek.
Nem kell messzire menni, elég csak mondjuk a Note 1 topik ócsárló hozzászólásaiba benézni (vagy a SGS2-be), ahol a fújj de batár nagy, péklapát, vágódeszka, ólajtó kommentelők aláírásaiban most éppen 6"-os telefonok szerepelnek.

Amúgy a női szépség megítéléséről is hasonló a helyzet: a kevés testzsír jelenleg a nyugati kultúrákban vonzó, korábban meg éppen a súlyosabb volt a szépségideál. Most ha van valakin egy kis zsír akkor fújjj miezmár. Múlt század elején még jó voltál természetesnek, most meg ha nem vagy maszkulin, vagy ruhafogassá aszott akkor komoly frusztrációban tartanak.
És nem kellenek a kivételt erősítő kommentek, legalább olyan kevés van belőlük, mint akinek nem ocsmány szar egy 5 éves telefon, vagy egy 20 éves autó :)

(#45) Plug Life válasza Blizzardking (#30) üzenetére


Plug Life
senior tag

A képernyő maximalizálása funkcionális kérdés nem a divaté. A brutál sarok lekerekítés, ha technológiai oka nincs, akkor valóban design/divat kérdés, tnx Jony Ive & a kínaiak akik az iPhone-ra gerjednek.

(#46) K0vasz válasza Blizzardking (#17) üzenetére


K0vasz
aktív tag

de hogyha az összes flagship szinte pont ugyanazt tudja műszakilag (ugyanaz a SoC, ugyanaz az oprendszer stb. stb.), akkor mi másban tudnának kitűnni, ha nem a külsőben? persze, végülis a Pixelek is mindig kitűntek dizájnban, csak épp nem a jó értelemben

(#47) Ryoo válasza Noukoum (#42) üzenetére


Ryoo
senior tag

És Te mégis hogy használod a telefonodat? Egyik kézzel fogod, másikkal nyomkodod? Mert akkor érthető, hogy téged miért nem zavar, ha nincs kávája a telefonnak, mivel ha egy kézzel használod, akkor a tenyered egy része mindenképp hozzáér a kijelzőhöz.
A ne ejtsd el meg aztán nagy okosság, egyszer essen ki a kezedből vmi...

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#48) nozs23 válasza Ryoo (#47) üzenetére


nozs23
addikt

Rengeteg panaszkodo felhasznalo van az uj telefonok topicjaiban emiatt. Ja, nem.

(#49) #72042496 válasza DeathAdder (#44) üzenetére


#72042496
törölt tag

A divat és a tartós fogyasztási cikkek analógiája azért nem stimmel, mert az utóbbi 20, de még 5 évben is rengeteget fejlődött a technika, ezzel párhuzamosan a használati szokások és elvárások is alakultak. Ezért teljesen természetes az, hogy a Note 1-et a maga idejében, azzal a hardveres, szoftveres és infrastruktuárlis háttérrel értetlenkedve fogadták, mára viszont a nagyképernyős telefonok felé tolódott a piac.

Az öncélú változásoknál sokkal többről van szó. Közben aztán nyilván voltak, vannak és lesznek is vitatott dolgok, jelenleg ilyen pl. a káva és jack elhagyása. (Én egyébként a kávamentes dizájnt és 2:1-es kijelzőket is hasznosnak tartom. A böngészés és az irodai dolgok is kényelmesebbek egy ilyen telefonon, nekem pedig ez a fontos.)

[ Szerkesztve ]

(#50) Divinity válasza Noukoum (#42) üzenetére


Divinity
őstag

Hátul fogod előre nem lesz, kész röhej :D mind már el nekem, hogy fogsz meg egy oldalsó káva nélküli telefont úgy, hogy a markolás ne okozza azt, hogy hozzáérsz az oldalához. Persze meglehet csak kényelmetlen, ezt mondom.
A kamera, szenzor, hangszóró meg egy kutya. Ülj le de tanulmányozd át a fizikát mi kell mindegyiknek. Az, hogy a-ban de b-ben is szar valami az nem releváns dolog. Mi az a fals? Amikor a fizikának mondasz ellent.

Nem személyes véleményem, tetszéseket kell egymás mellé rakni hanem tényeket.

Persze a Trabant de egy Tesla közül van akinek a Trabi jön be jobban de attól kevesebbet tud.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.