Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zizidor


zizidor
senior tag

Ahhoz képest elég nagy, hogy egy M.2-es modul van benne, na meg egy csomó üres hely.
Az 1600 TBW viszont nem rossz érték.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#2) wattafaka


wattafaka
senior tag

Csak hozzá kell ragasztani a kezedhez.

(#3) b2fodist


b2fodist
tag

"122 centiméteres magasságból történő leejtés esetén is megvédi" elég konkrét érték :)

@zizidor: csak tippelek, de szvsz azért van nagyobb hely a burkolat alatt hogy ne főjön meg egyből

[ Szerkesztve ]

(#4) SidCorky válasza zizidor (#1) üzenetére


SidCorky
senior tag

Nem csak az SSD van benne.

1.Venting Holes
2.Rubber Foot
3.Standalone Nanocarbon Heat Spreader
4.High Conductivity Thermal Pad

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#5) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Sima törős műanyagnak látszik, nemtom mit véd ez meg mitől. Ha már védeni akarnak valamit, akkor legalább egy ilyet kellett volna.

[ Szerkesztve ]

(#6) hypno skate válasza SidCorky (#4) üzenetére


hypno skate
senior tag

A kép alapján úgy tűnik, hogy a 4 gumiláb alá rejtett csavarokkal lehet szerelni, ami a mai pattintós, feszegetős korszakban egészen üdítő dolog. És a zippzáros tok is pozitívum.

Viszont a 2 cm vastagság, az nálam inkább a retró zsebrádió feeling, nem az elegancia ismérve. Ennél egy laptopot sem csinálnak vastagabbra.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#7) TeeBee73 válasza hypno skate (#6) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ezt most el tudom képzelni:
"-Oké, 120cm. Ejtsd Kolléga!
Lássuk.. Hmmm... Oké.
121! Jöhet!...Ez is jó! Következő! Mehet feljebb.
122. Bírja ez. Na még egyszer, picit feljebb.
123. Ehh..." ;]

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8) zizidor válasza TeeBee73 (#7) üzenetére


zizidor
senior tag

Megint az amcsik és az angolszász mértékegységek. 122 cm = 4 láb :(((

@SidCorky, @b2fodist: Néztem én is a képet, de az a sok hely, ahol a távtartók látszanak, az nem indokolt. Ha hűtést akarnak, akkor praktikusabb egy fém ház, úgyr még akár víz-/cseppálló is lehetne. Így még az is problémás, ha hidegről beviszed a meleg, párás lakásba.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#9) Malák


Malák
aktív tag

Eddig úgy tudtam, hogy az SSD-ket nem nagy gond dobálni, használat közben meg nem fog nagyokat esni, mert nincs olyan hosszú kábele.

(#10) dkess válasza TeeBee73 (#7) üzenetére


dkess
őstag

Félreérted a gyártót. Ugye a hírből szószerint: "... a gyártó állítása szerint egy 122 centiméteres magasságból történő leejtés esetén is megvédi ..."

Azaz szó sem volt pl. 121 cm -es magasságból való leejtésről. Akkor kampó - és nem is reklamálhatsz, mert nem 122 cm -es magasságból ejtetted le (majd legközelebb jobban odefigyelsz) ... ;] ;] ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.