Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) seagul


seagul
újonc

Olvastam az írásod az USAFIS szervezettel kapcsolatban. Hasonlóan jártam én is. Bár előtte én is keresgéltem az interneten negatív történeteket róluk, hogy biztosra menjek, ám nem voltam elég elővigyázatos, s nem találtam én sem első körökben riasztó írásokat. (Kerestem persze angol nyelvű hozzászólásokat is, több-kevesebb infot kiszedve azokból). Hasonlóan felregisztráltam (telefonszámom megadtam) s amikor a kártyaadatokat kérték, kiléptem a rendszerből (mert közben kiderült, hogy mégis csak fizetős a rendszer, több árkategóriájú). Következő napokon ismeretlen számról hívtak míg egyszer felvettem - s angolul szóltak bele... Kedves női hang, hasonlóakról kérdezett mint Téged... "elérzékenyültem, hogy engem képesek felhívni és milyen kedvesek velem stb.. HÁT persze, a pénz miatt! Kicsalták tőlem is a kártyaszámom - pont azzal az indokkal ahogy Tőled kérték - s levonták a számlámról az összeget. Engem is ide-oda kapcsoltak egyébként, s mígnem egy férfihanggal ("managerrel") beszéltem - aki mindenáron a legdrágább konstrukcióra akart rábeszélni (miközben levonták gondolom a pénzt a kártyámról), hogy 4 évig biztosítják számomra a folyamatos green card lottery-ban való részvételt. Olcsóbb megoldásról (1 éves regisztrációs díjról) hallani sem akart, mindig kitért előle, magyarázott nekem angolul.. Na persze!
Másnap felhívtam a bankomat - letiltattam a bankkártyámat. Miközben szitkokat szórtam a fantom cég után.

Azóta én is csináltattam webkártyát..

Szóval valóban egy csaló szervezet úgy gondolom én is..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.