Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

úgy tűnik sosem fizettél még neten a bankkártyáddal. pl World of Warcraft (de mondhatnék bármilyen netes dolgot) nem kell sem a számlaszám, sem a pin-kód, semmi... csak a kártyaszám, és máris viszik, amennyit csak akarnak.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) ktonk válasza Lenry (#1) üzenetére


ktonk
csendes tag

Igazad van, nem fizettem még sohasem a neten bankkártyával! De itt nem is a saját akaratomból történt a lehúzás, nem én hagytam jóvá, mert semmi erre vonatkozó kérdés nem volt, csak 'pe-pe-pi-pi' a telefonon és az sms a tranzakcióról!

De tényleg így működik? Tehát akár a WoW-on keresztül is lenullázhatják a számládat?

(#3) Nimrod


Nimrod
addikt

Sok sikert a dologhoz.
Google-ben rákerestem erre az usafis-re és ezt dobta ki egyből mint negyedik találat. Érdekes olvasgatni a hozzászólásokat, néhány szerint átverés, néhány szerint nem.
Szerintem nem átverés a dolog, de rettenetesen felelőtlen cégről van szó a leírások alapján.
http://www.complaintsboard.com/complaints/usafis-c12816.html

(#4) Tressy válasza ktonk (#2) üzenetére


Tressy
senior tag

Ezért kell inkább virtuális webkártya és akkor utalni annyit fel rá amennyi kell.Igy nem tudnak visszaélni vele mivel minden más automatice blokkolódik

(#5) Xmodule


Xmodule
őstag

én repjegyet vettem kártyával. kérték kártya számot meg a másik pár jegyű kodot. aztán jött pár napra rá az sms hogy zárolva az összeg amibe a jegy került.megint pár nap és már ott volt a lové. amugy igy tényleg máskor is levehetnének pénzt? bár nem hiszem hogy egy nagy cég ilyet megkockáztatna.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6) Lenry válasza ktonk (#2) üzenetére


Lenry
félisten

ebben a rendszerben nem is kell a jóváhagyásod... pont ezért tudtak így lehúzni...

sokan ezért tartanak fönn egy plusz kártyát, amin pont annyi pénz van, amennyit ki kell fizetni a neten, és így nem történhet baj

Tehát akár a WoW-on keresztül is lenullázhatják a számládat? - nem. a WoW havidíjának kifizetése (és minden, az accountoddal kapcsolatos dolog intézése) egy titkosított kapcsolatú https-es weboldalon keresztül történik.
a játékkliensen keresztül semmi ilyen dolog nem történik, ott csak játszani tudsz...

maga a Blizzard elvileg megtehetné, hogy annyit vesz le amennyit csak akar/tud, de nem hiszem, hogy egy 12 milliós előfizetői táborral rendelkező cégnek szüksége volna arra a kis plusz pénzre, amit a számládon talál

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) Kickass


Kickass
őstag

szerintem nem értetted meg egyértelműen mit akarnak, én próbálkoztam ilyen zöldkártya programokkal többel is, benne volt az usafis is (szintén yahoo-n kb két éve), ugye már az űrlap kitöltésnél is az vmelyik lépés irja h 1 évre mennyi a lottery 2 évre nyilván olcsóbb stb.., engem is felhivtak, és érdekes módon engem már eleve azzal hivott a nő h nem akarok e befizetni mert h nekem ez milyen jó stb...mondtam neki h én igazából azt hittem ez ingyenes de még gondolkodok rajta blabla másodjára is hivtak, gondolom ők voltak a szám alapján kinyomtam többet nem hivtak persze a spamokat azóta is kapom a különlegesebbnél különlegesebb ajánlatokkal, vhol sztem te hibáztál és nem kerek ez a történet teljesen, egyébként a pénzed valószínűleg nem veszik kárba, a sorsoláson részt fog venni nyilván nem vigasz ugy érzed kárbeveszett a pénz

egyébként azt irtad ugyis terveztél kiruccanást hát ez a zöldkártya nem feltétlenül a kiruccanásról szól ezzel konkrétan letelepedhetsz bármilyen munkát vállalhatsz, kiruccani inkább vizummal szokás vagy keresni kell vmilyen alkalmi munkalehetőséget amivel kaphatsz ideiglenes munkavállalói vizumot igy teljesen legálisan dolgozol az országban tapasztalatszerzésnek tökéletes

(#8) ktonk válasza Nimrod (#3) üzenetére


ktonk
csendes tag

Nimrod: Azért ha olvasgatod az általad belinkelt oldalt, elég elszomorító a helyzet, van akiről 1500USD-t is lehúztak. Nézd meg itt!
Szerintem tuti átverés!

Lenry: Legalább jó lecke másoknak ez a webkártya, és akkor tényleg nem tudnak lehúzni.

Kickass: Azóta biztosan finomodott a taktikájuk, mert nálam egyáltalán nem volt szó arról, hogy fizessek. Persze mondtak számokat, de mondtam, hogy egyelőre nem akarok semmi biztosat mondani, mondják el az ajánlatot, de majd később eldöntöm. Rejtett számot nem szokásom kinyomni, mert akárki lehet az.

Tisztában vagyok vele mire jó a zöldkártya, a kiruccanás pedig nem szószerint értettem, ha jól működik ott ragadok, ha nem akkor hazajövök, így.

Igazad van, vhol tényleg én hibáztam, de nem félreértésből, hanem mint írtam, azzal, hogy megadtam a kártyaszámomat ezeknek a szemeteknek. Hidd el, ez a történet így kerek és hagy tanuljon belőle mindenki. Egyébként már több mint kétszázan elolvasták, tehát volt értelme :)

[ Szerkesztve ]

(#9) geoff


geoff
tag

Jópár éve (4-5 ?) én is regeltem hozzájuk, és emlékeim szerint teljesen világosan le volt írva az oldalukon, h hány éves reg mennyibe kerül. Befizettem 1 vagy 2 évet nem emlékszem már, annyit levontak, azóta sem egy centtel se többet. Spamelni spamelnek, ez tény. Nem hiszem, h átverés, csak jobban el kellett volna olvasni a feltételeket :)

(#11) FoxiestFox válasza debug (#10) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát nem t'om. Nekem egy sima OTP-s kártyám van, szimpla bakkártya, azzal egyszer fizettem neten egy LFS S2 licenszt, és úgy emlékszem hogy a kártyára írt számon kívül semmi nem kellett hozzá. Nem vagyok benne biztos, de azért nagy a valószínűsége.

(#13) riffffraffff válasza Lenry (#1) üzenetére


riffffraffff
csendes tag

"Amennyiben a kártyaszámunkat ugyanis mások megszerzik, vagy a fizikai vásárlás során kapott bankkártya bizonylatokról leolvassák, azokon legfeljebb a teljes kártyaszám szerepel, amely így önmagában nem alkalmas internetes vásárlásokra (pontosabban azokon a helyeken alkalmas csak, ahol nem kérnek CVC2, ill. CVV2 kódot). "

Egyáltalán hogy kaphatnak cégek engedélyt arra , hogy CVC2 ill. CVV2 kód nélkül vehessenek le pénzt ?

Vagy a kártyaszám alapján egy algoritmus segítségével kisakkozzák a 3jegyű kódot ?Ah ezt kétlem.

Én sokat vásárolok az interneten+póker, de problémám még sosem volt. Pedig Amerika, London, Párizs..

[ Szerkesztve ]

(#14) riffffraffff válasza riffffraffff (#13) üzenetére


riffffraffff
csendes tag

A másik az hogy az Usafis honlapján fel van tüntetve, hogy náluk nem ingyenes a jelentkezés....

[link]

(#15) joey04


joey04
titán

Én ebben a netes kártyás vásárlásban nem vagyok otthon, így csak annyit kérdeznék:
hogy lehetséges hogy csupán kártyaszám alapján bárki levehessen pénzt?Miért engedik ezt a bankok bárkinek meg?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) pmikloska válasza joey04 (#15) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Ezt én sem értem. Pl. vásárol előttem egy személy a boltban, látom a kártyáját, megjegyzem a számát, otthon pedig szépen azzal vásárolok? Ez elég érdekes.
Akkor miért védi PIN kód?
Én is arra gondoltam, hogy csak a dombornyomott kártyákkal lehet távolról fizetni, repülőjegyet pl. én is csak azzal tudtam venni. Az OTP-s egyszerű kártyák VISA Electronosak, rájuk is van írva, hogy Csak elektronikus használatra, az meg fizikai vásárlás, bemész a boltba, lehúzzák az elektronikus olvasóval, ellenőrzöd a fizetendő összeget, elfogadod, beütöd a PIN kódodat, és zöld gomb (vagy hogy is van a sorrend). Így végképp nem értem, hogy lophatnak róla távolról. A nő megtudta a bankkártya számot, ezek után majd minden héten levesz magának is akármilyen összegeket, ha éppen nem jött ki a fizetéséből?

(#17) Stiky


Stiky
senior tag

A bwin -en pl. kérik azt a másik 3 jegyű számot a tranzakcióhoz. Ami a kártya másik oldalán van.

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#18) ktonk


ktonk
csendes tag

Ezt mindenkinek írom, hogy NEM én hagytam jóvá a tranzakciót interneten keresztül, a saját adataimat megadva, egy ok gombbal, vagy mehet gombbal!

Telefonon kérdezték, egy hosszabb beszélgetésbe beleágyazva, mindig segítőkészek voltak, hívtak, stb. de a számot megkapták, a hátoldalán levő három számmal sajnos. Ismétlem azt hittem csak ellenőrzés miatt, hogy valósak-e az adatok és az én hibám, hogy megadtam, de nem hagytam jóvá, hogy levegyék azt az összeget!

Beszéltek össze-vissza, mondtak minden számot, egy, kettő, öt és tíz év, párral, feleséggel, még nagyobb esély, nyelvtanuló csomag, stb. de nem hagytam jóvá, hogy levegyék és ez a legfontosabb, ők meg levették és ez itt a gáz! Még mindig csak blokkolva van, tehát még ott van a számlámon az összeg, de az ő mancsuk van rajta, viszont már a bankban van a reklamáló levél és ki tudja hogy lesz még, elvileg két-három napba is telhet míg leveszik és ezalatt utánajárhatnak.

Debug: természetesen dombornyomott kártyám van.

riffffraffff: egy szimpla regisztráció még nem jelent azonnali jelentkezést, csak max azt, hogy küldjék az anyagokat, és nem adtam meg semmi kártyaszámot sem a weblapon! Tehát nem jelentkeztem semmire sem náluk.

[ Szerkesztve ]

(#19) Kloden


Kloden
senior tag

Az ilyen szemét cégeket kéne lángszóróval kiírtani, tipikus jóhiszemű user lehúzós dolog, szégyen hogy ilyenek működhetnek. Az smsküldős-lehúzós cégekkel együtt. :(((

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#20) riffffraffff válasza ktonk (#18) üzenetére


riffffraffff
csendes tag

"de a számot megkapták, a hátoldalán levő három számmal sajnos."

Akkor itt van a kutya elásva. Ilyeneket sosem adunk meg....

A baj megtörtént, bízzunk benne hogy a pénzedet hamarosan visszakapod!

[ Szerkesztve ]

(#21) ktonk válasza riffffraffff (#20) üzenetére


ktonk
csendes tag

Tisztában vagyok, a saját hibámmal. Azért írtam ezt le, hogy más emberek tanuljanak belőle!

Szerk: és tanulnak is, mert már több, mint négyszázan olvasták az írást!

[ Szerkesztve ]

(#22) Lenry válasza riffffraffff (#13) üzenetére


Lenry
félisten

ha a CVC2 kód a kártyán lévő verification kódot jelöli, akkor pl a Blizzard azt is kéri a WoWhoz... mint ahogy minden netes vásárlásnál minden oldal
csak elfelejtettem odaírni :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) FoxiestFox válasza debug (#12) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Igazad lehet, lehet hogy kérték a számlaszám végét is, régen volt már. De kódot tuti nem.

(#24) ktonk válasza FoxiestFox (#23) üzenetére


ktonk
csendes tag

Tőlem tutira nem kértek semmilyen számlaszámot sem, kódot sem, de mégis elég volt nekik a kártya. Tehát, ha ellopták volna, akkor simán vissza lehetne élni vele, amíg le nem tiltom.

(#25) torma99 válasza ktonk (#24) üzenetére


torma99
aktív tag

Már bocs de a kódot (lásd utcsó 3 szám) te magad adtad meg. Legalább nem buktál sokat és legközelebb már figyelsz erre. A bankszámlaszámod meg nem kell ahhoz, h lehúzzanak, bár itt többen írták, hogy alaposan megnézve a feltételekben minden le van írva pontosan, és igen: részvétel ingyenes. Az éves Zöld Kártya-sorsoláson való részvétel semmibe sem kerül. Az Usafis a jelentkezési szolgáltatásokért, az adatellenõrzésért, az ûrlap hibátlan kitöltéséért és annak a megfelelõ idõben a megfelelõ címre való elküldéséért számít fel díjat. Az Usafis feladata annak biztosítása, hogy az Ön ûrlapja részt vegyen a sorsoláson, és ne kerüljön kizárásra. További információért kérjük, töltse ki a kapcsolatfelvételi ûrlap -ot vagy olvassa el a következõ -at. kérdések és válaszok.
és itt: Vannak-e további költségek?
Az amerikai Zöld Kártya-sorsoláson való részvételnek nincs külön költsége, csak az online szerkesztõ rendszer használati költsége fizetendõ.

Az igaz, h nem találtam meg én sem így gyorsan, h mennyit is kéne fizetnem (regisztrációra nem kattintottam) ,de lehet, hogy te csak az ingyen repjegy,szállás, akármiig olvastad el a feltételeket....

(#26) ktonk válasza torma99 (#25) üzenetére


ktonk
csendes tag

Az biztos, hogy legközelebb figyelek erre! Csak a napi limit miatt nem buktam többet!

Nem rendeltem meg tőlük semmit, amiért ők bármi díjat is számíthatnának fel! Semmit nem töltöttem ki, de ezt már írtam!

Egyébként meg, ha megnézed az írásban talált két linket, láthatod, hogy hatalmas csalások vannak itten. Biztos nem a 419-Scam méretű buktatók, de nekem a leemelt összeg éppen jól jött volna. Ha belegondolsz, hogy a legtöbb ember nem is tud róla, hogy átcseszték, a maradékból is csak kevés ír, de egész nagy összegekről, akkor világos, hogy nagy sz*rkavarás folyik az usafis háza táján. Egyetlen olyan hozzászólást nem találtam, hogy ezeken keresztül nyert volna bárki is zöldkártyát.

Azért írtam meg ezt a szöveget, mert egy szimpla reggeli beszélgetéssel történt mindez. Nem gondoltam volna, hogy ez lesz belőle. Soha nem válaszoltam semmilyen spamre, soha nem regisztráltam magamat kérdéses oldalakon, ezt kivéve. De erről meg nem gondoltam, hogy kérdéses, meg mikor már a lóvé is szóba került elálltam tőle, ...a neten. Mindig óvtam a számítógépemet vírusirtóval, tűzfallal, mindig frissítettem, de most rászedtek, nem gépen, hanem telefonon.

Tehát ha én buktam is a lóvét, más hagy tanuljon belőle és mondja csak el az ismerőseinek, hogy bizony így is meglehet szívni. A csalásnak erről a formájáról sajnos én eddig még nem hallottam, úgyhogy szolgáljon tanulságul ez mindenkinek. Már a google-ben is szép helyen van, meg már itt is majdnem ötszázan olvasták, tehát megérte. Egyáltalán nem bánom, hogy megírtam, sőt kifejezetten örülök neki.

(#27) concret_hp válasza Lenry (#1) üzenetére


concret_hp
addikt

CVC kód azért kell hozzá nem?

szerk: tovább olvastam, na azért :) erősen meglepődtem volna :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#28) ktonk válasza concret_hp (#27) üzenetére


ktonk
csendes tag

Ezt a CVC kifejezést is csak tegnap hallottam először! Az uccsó három számjegy?
És mi a CVC2?

(#29) riffffraffff válasza ktonk (#28) üzenetére


riffffraffff
csendes tag

A hátoldalán lévő három számjegy.

"A MasterCard kártyatársaság által Card Validation Code-ként (CVC2), a Visa International esetén Card Verification Value-ként (CVV2) ismert ellenőrző számok a kártya aláíráspaneljére nyomtatott három jegyből álló ellenőrző számok."

Mindenki CVCnek mondja, nem CVC2nek. Szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#30) hb400 válasza ktonk (#24) üzenetére


hb400
tag

Ha elveszted/elopják a dombornyomott kártyádat(ill. egyes visa electron kártyánál is lehet) a megtaláló/rabló minden gond nélkül vásárolhat az interneten keresztül. Beüti a teljes kártya számot és a 3 jegyű számot és már megy is a tranzakció. A bank csak abban az esetben utalja neked vissza a pénzt, ha még a tranzakció elött letiltattad a kártyát. Vannak továbbá olyan helyek is ahol nem elktronikus kütyüvel olvassák le a kártyát, hanem egy olyan szerkezettel ami a kártya számot bele "vasalja" a bizonylatba(csak dombornyomott). Ez a bizonylat beérkezik a bankhoz és leveszik a pénzt a számládról(kivéve, ha még elötte letiltatod). Nyilván az ilyenekről még sms sem érkezik... web kártyát kell használni. A másik király ötlet az egyszer használatos bankkártya(sajnos ilyen már nincs mióta megszünt az IEB). Itt sms-ben kérhettél egy "bankkártyát" egy bizonyos összegű kerettel, majd pár óráig használhattad utánna megszünt. Szintén IEB-s találmány volt a kártya őr ami röviden úgy működött, hogy mindig 0 volt a limit, amikor akartál vele vásárolni küldtél egy sms-t az iebnek ők meg x forintra emelték a limitet pár órára. Mindkét terméket megszüntete a jogutód.

(#31) 3psilon


3psilon
aktív tag

Steamen kéri a lejárati dátumot meg a nevet is. Talán az is kell a vásárláshoz?
Alapvetően ha nem adod meg a bizt. kódot csak mondjuk ilyen PayPal meg Steam vagy efféle helyen, nagy baj nem lehet...

Am a sima banki átutalásnál, ha valaki tudja a számlaszámot, egyedül az aláírás hitelesít??

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#32) Krix válasza hb400 (#30) üzenetére


Krix
őstag

Mint ahogy a kolléga írja, dombornyomott kártyával lehet offline helyen is fizetni azaz elég a kártyaszám a lejárati idő és a rajta lévő név. NEM szükséges pin kód és szintén NEM szükséges a hátoldalon lévő CVC kód sem!!! Ma is használtam a kártyámat neten fizetésre és ennyi elég volt, más adatot nem kértek.

Tessék vigyázni a dombornyomott kártyára! Vannak előnyei és vannak hátrányai amikkel tisztában kell lenni. Ez van.

If it is not broken then don't fix it!

(#33) Atom Maki válasza Krix (#32) üzenetére


Atom Maki
tag

Ez eléggé furcsa. :F
Én úgy tudom, hogy CVC/CVV kód nélkül nem lehet online vásárolni, pontosan azért, mert így a kártyaszámod birtokában ezt bárki megtehetné a helyedben, feltéve, hogy van fedezet rajta. Szabad tudni, hogy miféle bolt volt az, ahol így vásároltál?

Mit hallott a Terminátor utoljára? Dik'má szinesfém!

(#34) Atom Maki válasza hb400 (#30) üzenetére


Atom Maki
tag

Így van. A legbiztonságosabb megoldás a netes vásárláshoz a webkártya és a hozzá kapcsolódó számla. Még ha "ellopják" a kártyaszámodat, meg a kódodat, akkor sem tudnak vele mit kezdeni, mert a vásárlásod után már nincs fedezet rajta.
Aki sokat vásárol a neten, annak ez kötelező, mert a legfontosabb a biztonság. :K

Mit hallott a Terminátor utoljára? Dik'má szinesfém!

(#35) ktonk


ktonk
csendes tag

Updateltem az írást!

Csak sikerült lenyúlniuk a lóvét, buktam egy százast!

Ha még valami változás történne még beleírom!

Ez van, de legalább nyolcszázan elolvasták a történetet!

[ Szerkesztve ]

(#36) Krix válasza Atom Maki (#33) üzenetére


Krix
őstag

Ment privátban.

If it is not broken then don't fix it!

(#37) riffffraffff válasza Atom Maki (#33) üzenetére


riffffraffff
csendes tag

Elvileg lehet, gyakorlatilag en meg sosem talalkoztam ilyennel. Nekem is írd meg legyszives, hol fizettel igy.

(#38) berciXcore


berciXcore
újonc

Hivatalos oldalak:
U.S. Department of State Diversity Visa Program
Department of State Warning
Federal Trade Commission Warning

A legbiztosabb tehát, ha csak és kizárólag .gov TLD-jű oldalakat használsz ilyesmihez. Ilyet csak hivatalos állami szervek kapnak, nem lehet venni pár dollárért. ;)

Remélem ezzel segítettem valamennyit. :)

[ Szerkesztve ]

(#39) seagul


seagul
újonc

Olvastam az írásod az USAFIS szervezettel kapcsolatban. Hasonlóan jártam én is. Bár előtte én is keresgéltem az interneten negatív történeteket róluk, hogy biztosra menjek, ám nem voltam elég elővigyázatos, s nem találtam én sem első körökben riasztó írásokat. (Kerestem persze angol nyelvű hozzászólásokat is, több-kevesebb infot kiszedve azokból). Hasonlóan felregisztráltam (telefonszámom megadtam) s amikor a kártyaadatokat kérték, kiléptem a rendszerből (mert közben kiderült, hogy mégis csak fizetős a rendszer, több árkategóriájú). Következő napokon ismeretlen számról hívtak míg egyszer felvettem - s angolul szóltak bele... Kedves női hang, hasonlóakról kérdezett mint Téged... "elérzékenyültem, hogy engem képesek felhívni és milyen kedvesek velem stb.. HÁT persze, a pénz miatt! Kicsalták tőlem is a kártyaszámom - pont azzal az indokkal ahogy Tőled kérték - s levonták a számlámról az összeget. Engem is ide-oda kapcsoltak egyébként, s mígnem egy férfihanggal ("managerrel") beszéltem - aki mindenáron a legdrágább konstrukcióra akart rábeszélni (miközben levonták gondolom a pénzt a kártyámról), hogy 4 évig biztosítják számomra a folyamatos green card lottery-ban való részvételt. Olcsóbb megoldásról (1 éves regisztrációs díjról) hallani sem akart, mindig kitért előle, magyarázott nekem angolul.. Na persze!
Másnap felhívtam a bankomat - letiltattam a bankkártyámat. Miközben szitkokat szórtam a fantom cég után.

Azóta én is csináltattam webkártyát..

Szóval valóban egy csaló szervezet úgy gondolom én is..

(#40) Casey25


Casey25
csendes tag

Sziasztok! Már a kezdetektől figyelem ezt a topic-ot! Nekem csak annyi hozzáfűzésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy ha bárki fölmegy az [USAFIS] honlapra, láthatóan ki van emelve hogy fizetős oldalról beszélünk! Nem kell hozzá nagy angol tudás, hogy megértse az ember! Képpel van illusztrálva a US State Department Website (Amerikai külügyminisztérium honlap) és az Usafis Organization Website (Usafis szervezeti honlap) öszzehasonlítása, ebben található egy olyan sor hogy : Free of charge (INGYENES), mely az USSD-nél ki van pipálva (tehát ingyenes a reg) míg az USAFIS-nél x-elve van (FIZETŐS)! Ennél érthetőbben szerintem az USAFIS nem tudja közölni hogy fizetős dologról van szó! Engem pl ma hívtak föl, 1 nő magyarul! Kb. 15 percet beszéltünk, és nem nem az én számlámra, mivel feltöltőkártyás vagyok és egy fillér nincs a kártyámon :) És érdekesség képpen nekem elfogadták az egy éves regisztrációmat! Nagyon remélem hogy összejön ez a dolog, és végre itt hagyhatom ezt az országot!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.