Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) ktonk válasza torma99 (#25) üzenetére


ktonk
csendes tag

Az biztos, hogy legközelebb figyelek erre! Csak a napi limit miatt nem buktam többet!

Nem rendeltem meg tőlük semmit, amiért ők bármi díjat is számíthatnának fel! Semmit nem töltöttem ki, de ezt már írtam!

Egyébként meg, ha megnézed az írásban talált két linket, láthatod, hogy hatalmas csalások vannak itten. Biztos nem a 419-Scam méretű buktatók, de nekem a leemelt összeg éppen jól jött volna. Ha belegondolsz, hogy a legtöbb ember nem is tud róla, hogy átcseszték, a maradékból is csak kevés ír, de egész nagy összegekről, akkor világos, hogy nagy sz*rkavarás folyik az usafis háza táján. Egyetlen olyan hozzászólást nem találtam, hogy ezeken keresztül nyert volna bárki is zöldkártyát.

Azért írtam meg ezt a szöveget, mert egy szimpla reggeli beszélgetéssel történt mindez. Nem gondoltam volna, hogy ez lesz belőle. Soha nem válaszoltam semmilyen spamre, soha nem regisztráltam magamat kérdéses oldalakon, ezt kivéve. De erről meg nem gondoltam, hogy kérdéses, meg mikor már a lóvé is szóba került elálltam tőle, ...a neten. Mindig óvtam a számítógépemet vírusirtóval, tűzfallal, mindig frissítettem, de most rászedtek, nem gépen, hanem telefonon.

Tehát ha én buktam is a lóvét, más hagy tanuljon belőle és mondja csak el az ismerőseinek, hogy bizony így is meglehet szívni. A csalásnak erről a formájáról sajnos én eddig még nem hallottam, úgyhogy szolgáljon tanulságul ez mindenkinek. Már a google-ben is szép helyen van, meg már itt is majdnem ötszázan olvasták, tehát megérte. Egyáltalán nem bánom, hogy megírtam, sőt kifejezetten örülök neki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.