Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) torma99 válasza ktonk (#24) üzenetére


torma99
aktív tag

Már bocs de a kódot (lásd utcsó 3 szám) te magad adtad meg. Legalább nem buktál sokat és legközelebb már figyelsz erre. A bankszámlaszámod meg nem kell ahhoz, h lehúzzanak, bár itt többen írták, hogy alaposan megnézve a feltételekben minden le van írva pontosan, és igen: részvétel ingyenes. Az éves Zöld Kártya-sorsoláson való részvétel semmibe sem kerül. Az Usafis a jelentkezési szolgáltatásokért, az adatellenõrzésért, az ûrlap hibátlan kitöltéséért és annak a megfelelõ idõben a megfelelõ címre való elküldéséért számít fel díjat. Az Usafis feladata annak biztosítása, hogy az Ön ûrlapja részt vegyen a sorsoláson, és ne kerüljön kizárásra. További információért kérjük, töltse ki a kapcsolatfelvételi ûrlap -ot vagy olvassa el a következõ -at. kérdések és válaszok.
és itt: Vannak-e további költségek?
Az amerikai Zöld Kártya-sorsoláson való részvételnek nincs külön költsége, csak az online szerkesztõ rendszer használati költsége fizetendõ.

Az igaz, h nem találtam meg én sem így gyorsan, h mennyit is kéne fizetnem (regisztrációra nem kattintottam) ,de lehet, hogy te csak az ingyen repjegy,szállás, akármiig olvastad el a feltételeket....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.