Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flashpointer


flashpointer
őstag

Oke hogy magat a gpu-t tok jol huti de a memoriakra eleg akkora meretu borda olyan legaramlas mellett mint ami a gpu blokk kozvetlen kozeleben van? Fent vagy az atelleni reszen, nehez elhinni hogy jobb eredmenyeket produkalna mint a gyari gddr6x eseteben is.

[ Szerkesztve ]

(#2) Joshi


Joshi
titán

Univerzális, de még sem univerzális? Vagy most mi van? :F ;] :DDD :DD

(#3) Croissant válasza Joshi (#2) üzenetére


Croissant
aktív tag

Univerzális, mindenre jó!

(Amit megadott a gyártó.)

;]

(#4) #16939776 válasza flashpointer (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

Én mint 1r user azért visszavenném annak a kis ventilátornak a fordulatszámát annyira, hogy ha már vízhűtés "semmi hangja ne legyen", és mivel úgy is "hideg" marad a GPU, addig tuningolnám, ameddig el nem pereg az összes öntapadós bordácska az alkatrészekről, majd össze nem kakálja magát a kártya. Ezután fél áron meghirdetnem az aprón, hogy más is részesüljön az élményből, egyhamar ne érjen véget az átok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

legalább ötletet lophanának, nem csak a gpu-t kellene hűteni, az nzxt hasonló megoldása se sokat ér,... szép-szép de inkább vennék vga-t ehhez az aio-hoz [link] mint az id-cooling aiot bármilyen kártyához :D

(#6) GreatL válasza #16939776 (#4) üzenetére


GreatL
őstag

Vízhűtés aminek semmi hangja nincsen... akkor állítsd egy tó közepébe a géped. Megy a pumpa, forognak a ventik, van zaja rendesen ha megtuningolod alatta a hardvert.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#8) menthix


menthix
tag

Én egy régebbi gpu hűtőt használok az id coolingtól, már ez is rtx 2x kompatibilis. Az újnak illene már az legutóbbi amd és nv karikat is támogatnia.
Egyébként a hűtő egy 120as radiátorral sikeresen hűt egy 1080ti-t teljes csendben.
Kérdés az, hogy Magyarországon forgalmazza e majd valaki. Nekem már ebayről kellett rendelnem sajnos.

(#9) GreatL


GreatL
őstag

Azért nem ID-Coolingból áll a világ... az Alphacool hűtőt németből hoztam.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#11) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Már úgy kellene kiadni nekik,hogy gyártanak hozzá az új kártyákhoz is lefogatót.
Mondjuk a 3080-3090-re kevés lenne a 300 wattos teljesítménye.

06-3o/9759I39

(#14) menthix válasza #98320896 (#13) üzenetére


menthix
tag

Igazán remek hőmérséklet :C
Ár / érték arányban verhetetlen. Igazán sajnálatos, hogy sehol sem lehet őket kapni :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.