Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) k4rL^


k4rL^
senior tag

(#2) Prof01


Prof01
veterán

Szuper! Ráérek jövőre nextgen-re váltani! :))

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#3) Garada


Garada
őstag

Remek :)

(#4) pzstm válasza Prof01 (#2) üzenetére


pzstm
titán

ez az egy játék amit irigyelek PS-től. Lehet jövő karácsonyra veszek egy használtat egy ilyennel és kis mínusszal kiszállok belőle.

Vagy kölcsönkérem haverét! :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5) mentoloshypo válasza pzstm (#4) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Én hajszálra pontosan így vagyok a Halo 5-el.
Ez az egy amit irigylek az Xbox-tól, valahogy (One-t mondjuk még így se vennék érte) meg fogom oldani, hogy majd játszhassak vele, ez biztos. Szerencsére unokaöcsém karira tervez One-t vásárolni (ha nem akkor kényszerítem) szóval lehet egy darabig majd náluk fogok lakni... :P

(#6) james001


james001
veterán

Holy shit!! :C Tudtam én hogy áll leejtős lesz az új UC trailere. Már csak egy pontos megjelenési dátum kell és megvan mikor lesz PS4em :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Engine?

:)

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#8) xtremez


xtremez
aktív tag

Sony wins !44 Ez elképesztően festett! Megint felmosta a padlót a többiekkel. :DD

(#9) Gergosz2 válasza james001 (#6) üzenetére


Gergosz2
veterán

azért ez is csak egy CGI volt .

De szép :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10) xtremez válasza Gergosz2 (#9) üzenetére


xtremez
aktív tag

Nem. Ez elvileg ingame volt teljesen!

(#11) Gergosz2 válasza xtremez (#10) üzenetére


Gergosz2
veterán

attól , hogy kiírták az elején hogy PS4-ről vették fel, még simán lehet CGI. :)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12) xtremez válasza Gergosz2 (#11) üzenetére


xtremez
aktív tag

Elhiszem és fenntartásokkal kezelem én is addig míg nem jön több videó. Illetve én bízom benne, hogy ilyen szintű lesz.

Lehet PS4-en ment a CGI videó és azt vették fel. Igazat mondtak nem ? :DDD ;]

(#13) Gergosz2 válasza xtremez (#12) üzenetére


Gergosz2
veterán

Lehet PS4-en ment a CGI videó és azt vették fel. Igazat mondtak nem ?

Pontosan!

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#14) Logen88


Logen88
aktív tag

Egyik legjobban várt cím PS4-re. Egy hosszabb gameplay videót vártam azért.

The Last of Us is a masterpiece.

(#15) DudeHUN válasza Gergosz2 (#13) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Első hozzászólás? Ez PS4-en futott realtime. A Naughty Dog nem kamuzik. Ez egy a játék motorjával készült átvezető, amit a gép futtat. Ezt tudja a gyenge PS4, ha megfelelő kezek közé kerül. És ilyenkor gondolkozom el, hogy az én 270x-em mennyire is van kihasználva valójában.

Gamer for Life

(#16) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Mindig is nagyon tetszett ez a sorozat, kár, hogy csak PS4-re van. :(

(#17) #08052480 válasza DudeHUN (#15) üzenetére


#08052480
törölt tag

No hat azert ez igy nem igaz. Anno a TLoU debut videojanal ugyanugy kaptunk egy vilagbunteto atvezetetot, azzal a kiirassal, hogy ps3-rol van felveve. Talan fel evvel a bejentes utan postolgattak a render farmjukat, amivel a bivaly minosegu cutscenek keszulnek, es akkor derult ki, hogy ezt osszesen 8(!) ps3 erejebol sikerult kihozni. Maguk az atvezetok elore renderelve kerultek a lemezre, Unchartedek es Last of Us eseteben is.
Amit a videon latunk, az minosegileg boven konkural az osszes CG trailernek, ne is almodj rola, hogy ilyet jovore fullHD/60fps/real time fogsz latni, jo esellyel ezt sem egy ps4 izzadja ossze es egeszen valoszinu, hogy most is prerender atvezetoket fogunk kapni, ingame latvany ettol messze lesz. Na persze biztos vagyok benne, hogy igy is alazni fogja az egesz felhozatalt (latvanyugyileg mindenkepp), csak nem kell mindennek bedolni.

(#18) james001 válasza Gergosz2 (#9) üzenetére


james001
veterán

Tök mindegy a lényeg hogy nagyon brutál szép lesz. És még csak 2015ben jön,addig még csiszolnak is rajta... Be fog pisilni mindenki tőle,ND-ben nem csalódtunk eddig :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#19) DudeHUN válasza #08052480 (#17) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Kategóriás különbség egyik Unchartedben sem volt az átvezetők és a gameplay között. Nyilván szebb egy átvezető video persze. De én hiszek a Kutyáknak, mert eddig sosem kamuztak. A TLoU átvezetőinél úgy emlékszem le volt kommunikálva, hogy in-engine de nem a gép számolja. A kiadott videók szintjét pedig mindig hozta az összes Naughty Dog játék.

Gamer for Life

(#20) xtremez válasza DudeHUN (#19) üzenetére


xtremez
aktív tag

TLoU PS4 verzió az átvezetőkben használt modelleket kapja meg ingame is és minden más feltuningolva mindezt fullHD 60 fps. Hiszem, hogy eleve az új konzolra tervezett uncharted 4 brutális lesz!

(#21) #08052480 válasza DudeHUN (#19) üzenetére


#08052480
törölt tag

A TLoU átvezetőinél úgy emlékszem le volt kommunikálva, hogy in-engine de nem a gép számolja

U1-2-3 detto ez volt

Kategóriás különbség egyik Unchartedben sem volt az átvezetők és a gameplay között

nem tudom mit ertesz kategorias alatt, de lenyegesen szebbek (reszletesebb modellek, post process effektek, elsimitas stb) voltak mindig az atvezetok, annak ellenere is, hogy sosem real-time futottak

@xtremez:

A TLoU karakterei a videoban latott Drakehez kepest bogve elbujhatnak.
Azt meg senki sem allitotta, hogy az U4 nem fog fenomenalisan kinezni (majd ha egyszer latjuk, milyen lesz in-game)

[ Szerkesztve ]

(#22) xtremez válasza #08052480 (#21) üzenetére


xtremez
aktív tag

Persze hogy elbújhatnak, nem is mondtam azt hogy ugyanaz a szint.

(#23) Garada


Garada
őstag

Nagyon ott lesz ez a játék az már biztos :D

(#24) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Ez köröket fog verni mindenre akármelyik platformot is nézzük.

(#25) mentoloshypo válasza WongFeiHong (#24) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Abban biztos lehetsz!
A Naughty Dog az egyik legigényesebben dolgozó csapat jelenleg.

(#26) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

(#27) mentoloshypo válasza WongFeiHong (#26) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Hogy őrjöngenek már a háttérben, nem kis buli lehet azért egy ilyenen ott lenni személyesen. :DDD

(#28) b.


b.
félisten

CGI átvezető, nem kell itt ájuldozni. Amúgy attól még biztos jó és szép game lesz.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#29) WongFeiHong válasza b. (#28) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Az a poén, hogy ez elvileg a játék grafikája. :D

(#30) oriic válasza WongFeiHong (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez bizony így fog kinézni. Renderelt CGI a játék motorjával.

Live-Die-Respawn

(#31) WongFeiHong válasza oriic (#30) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Akkor még jó hogy őrjöngtek :D

(#32) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Engem könnyű meggyőzni...jó ez a sorozat? Az első részt végig toltam...kínszenvedve.. Sem a gameplay, sem annak a sztorija annyira nem kötött le...Mondom ezt úgy hogy a Last of Us tőlük iszonyat mód bejött (emiat mondjuk lehet tetszene lehet ha újra elővenném.. :) )

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#33) b. válasza oriic (#30) üzenetére


b.
félisten

Ez sok játékra elmondható. a CGI és a real time grafika 2 különböző dolog, ezt te is jól tudod. Lehet hogy ezt arendert egy fejlesztői PC-n nyomták vagy éppen megint 5 ps4 futatta.
Nézd meg a Mortal előző verzióját amire szintén azt mondták real time meg a játék motorjával renderent ( ami igaz is)minden féle hír volt aztán most az E3 valós trailer már gyengébb ,de persze így is nagyon ütős és város.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#34) james001 válasza b. (#33) üzenetére


james001
veterán

De ez exkluzív cím,a MK meg jön még PS3/X360-ra is.
TLoU-t már nagyon a PS3 végénél adták ki,úgyhogy várható volt hogy ott lesz némi "esés",de mivel a PS4 még csak "gyerekcipőben" járkál és még alig használták ki az erejét ezért elhiszem hogy így fog kinézni a végleges játék is. Meg amúgy is ND nem egy Ubisoft mint ahogy írták felettem :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#35) CocooN-z válasza b. (#33) üzenetére


CocooN-z
őstag

link

Az MK nál azért lehetett sejteni h nem feltétlen Gameplay, de az U4 ről elhiszem h actual

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#36) Gergosz2 válasza b. (#33) üzenetére


Gergosz2
veterán

mondjuk házon belül tényleg nagyon jókat tudnak csinálni. HALO4-nél is csak lestem , hogy mit sikerült kipréselniük a boxból a 343-nak.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#37) b. válasza Gergosz2 (#36) üzenetére


b.
félisten

Persze , nem vitatom. Kutyások nálam az első helyen állnak a Crash bandicoot óta, de elhiszem ezt a grafot majd ha látom. Addig marad az egészséges kételkedés, mert ez nem ingame jelenet volt , hanem egy átvezető Cg anim., meg igazából sokat nem láttunk belőle, max a karakter kidolgozottságát.
Ez nem a játék mivoltát és jóságát vitatja, meg azt sem , hogy gyönyörű lesz, de ez szerintem nem így fog kinézni a játék közben. saját vélemény.Én jómagam játékélmény párti vagyok, nem pedig grafika. szval...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#38) Gergosz2 válasza b. (#37) üzenetére


Gergosz2
veterán

persze , én is fenntartással kezelem az összes E3-as játék grafikáját, mert jóformán mindegyik egy év múlva jön. Addig meg simán megnyirbálhatják őket.
Ez CGI volt , nem is kell ezt szerintem vitatni , hiszen semmi ingame videót nem mutattak fel.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#39) Def26 válasza WongFeiHong (#26) üzenetére


Def26
félisten

MS e3 -at végignéztem de ott a halo alatt nem volt ilyen üdvrivalgás. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#40) Twinsen2


Twinsen2
tag

Azért remélem nem komoly a "one last time"... szeretnék még pár részt.

(#41) WongFeiHong válasza Def26 (#39) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Jaja, de EA konferencia alatt sem lehetett ilyet tapasztalni, max a Battlefrontnál. :)

b.: Amúgy Uncharted esetében a grafika piszok nagyot dob a játékélményen, mivel már az előző részek is tele voltak filmes jelenetekel.

(#42) Prof01


Prof01
veterán

Naughty Dog interjú a játékról! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#43) oriic válasza Def26 (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó dehogynem. :D

Live-Die-Respawn

(#44) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Ez lesz az év játéka, az biztos ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.