Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) csongi válasza Greentea (#49) üzenetére


csongi
veterán

En ezt ertettem.
Azt viszont sosem ertettem, hogy lehet felhozni a 3-4-5 eves eszkozoket vasarlasra javasoltnak.?
Ok csucs meg minden. Arra sincs smmilyenbgarancia, hogy tovabb birja mint ez.
Es 4 ev alatt van bennuk rendesen "km". A A4eves samsungok is megalltak 6.0-al
Az akkumlator ennyi ev alatt igen sok toltesi cikluson van tul. A rom allapota sem lehet valami fenyes.
Illetve ezek a mas alltal reteknek nevezett keszulekek is elmennek 3-4 evet. Tobb keszulek van ezekozul a retkek kozul. Az idosebbjei atleptek a 3 evet es mukodnek a hulladek MTK soc-val. :).
Azert egy garancia nelkuli telefont bevallalni... Ki tudja miert adja el? Beazott, vagy haldoklik benne valami?
Ezt a vevo mar csak par honap mulva tudja meg. Akkor aztan fujhatod. :).
Semmit n tududnk rola, csak azt, higy szep a kulso, de a belso allpotot nem tudjuk.
Azt sem, hanyszor volt szerelonel, es milyen hibai voltak, milyen alkatresz lett beepitve.
Biztosan meg van a gondolat menete amiert tobben is ezt javasoljatok. Vsak en meg nem ertettem meg miert.
Ez nem kritika, csak egy gondolat miert nem javasolnek hasznalt telefont.

Ami teny, ezert a keszulekert a 42ezer sok is meg nem is.
Ha hazai arakat vesszuk, akkor eppen elmegy. De Itthon is kapni kinai keszuleket 50 alatt hazai garanciaval xiaomi, oukitel, Balckview.Kinai arakhoz kepest pedig oda van bearazva ahol a tobbiek is vannak.
A lenyeg, hogy sokaig boldog tulajdonosa legyen, es sok evig hasznalja problema mentesen.:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.