Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nálunk megkérik az árát.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2) Soybex


Soybex
őstag

Tucat kínai, főleg ilyen hardverrel kiadni vicc.
Külsőre még úgy ahogy elmegy, de maga a cégről alkotott kép borzalmas a mai napig.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#3) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Jo cikk.
Rövid lényegre törő.
Egy apróságot hiányoltam belőle.
Jó lett volna habegy hasonló kinai retket tesznek mellé összehasonlítás végett.
Ugy sokkal konkrétabb -korrektebb lett volna ráadásul érthetőbb hogy igazából mit is tud ez a "csoda ".

Én személy szerint Köszönöm a cikket.

(#4) gothic20 válasza Soybex (#2) üzenetére


gothic20
aktív tag

Egy olyan világban ahol a Samsung kimerte adni a J2-t Cortex A-7-es procival elfér szerintem :DDD

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#5) gothic20


gothic20
aktív tag

Köszi
Sajnos nem volt itthon másik kínai "retek" csak egy Xiaomi Redmi Note 3 SE és egy S6 EDGE. A Xiaomit nem sorolnám a kínai "retkek" közé így nem is hasonlítottam össze vele.
De ha össze hasonlítás kel az UmiDigi kb. ugyanaddig bírja akuban mint az S6 EDGE :)

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#6) modd3r


modd3r
őstag

Nem rossz írás, de hiányoltam a készülékről bekapcsolt kijelzővel készült fotókat, hogy lássa az olvasó milyen ez a plafonig érő kijelző.

(#7) Wesder válasza gothic20 (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Indiába kèszült, ott mèg annak is örülnek :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) gothic20 válasza Wesder (#7) üzenetére


gothic20
aktív tag

Az előde is odakészült. Mégis merték nálunk is árulni.

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#9) uniko92 válasza modd3r (#6) üzenetére


uniko92
csendes tag

Én is ezt hiányoltam...

(#10) Sunnam válasza modd3r (#6) üzenetére


Sunnam
tag

Pontosan, ennek a telefonnak pont a keret "nélküliség" lenne a lényege. Erre tessék, egyetlen bekapcsolt kijelzős saját kép sincsen. Fantasztikus.
Amúgy köszönöm a cikket, engem is érdekelt a telefon egészen addig amíg el nem jutottam olvasásban az akkumulátor méretéhez.

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

UMI az maradt, ami volt... A Zero-val szép hírnévre tettek szert pl..

Én nem mernék már ilyet venni...

Amúgy egy kép tényleg lehetett volna a telefonról a renderképek helyett...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) z123456z válasza gothic20 (#8) üzenetére


z123456z
senior tag

Miután félig indiaiak vagyunk... :)

(#13) atike


atike
nagyúr

Köszi a fáradságot, hogy megírtad ezt a cikket, de olvasva az itt leírtakat ez a készülék valahogy nagyon nem áll össze. Az ára ellenére sem.

(#14) Dominó85 válasza Graphics (#11) üzenetére


Dominó85
veterán

Minek kép a telefonról. Mazochizmus és garasoskodás ilyen telefont venni. Doogee Mix, Leagoo/Kiica Mix, UmiDigi Mix, Oukitel ezek mind HULLADÉK telefonok. Egyedül a még ismeretlen, de talán jó irányt vett MAZE márka fog egy-két jó telefont lerakni. A Maze Mix-ről például rengeteg pozitív review-t láttam és a hátlapi kamerája is bőven kínai átlag feletti. Egészen jó képeket csinál. A kijelzője és a hardver is jóval komolyabb ennél. A csomagolása és tartozékai is átlag felettiek (2db tempered glass, szilikon tok, fólia, fülhallgató, töltő és átalakító).

Most az hogy az UMI (Cumi) UmiDigi-re (Digitális Cumi-ra) váltott nem oszt nem szoroz. És nagyon erős indok kell egy gyártónál a névváltoztatás meglépésére. Talán eljutott az egész világról beáramló, jogosan fikázó kritikák. Szar anyaghasználat, fos kijelző, megbízhatatlan hardver és összeépítés, a kamerája meg valamennyinek borzalmas. Arról a kékesen világító filléres vakunak csúfolt pislákoló ledről már nem is beszélve.

Komolyan nem értem miért kínozza magát valaki egy ilyen termékkel, amikor 28.500.- pénzért LeEco S3-at tudna venni Helio X20-val, 4/32GB párossal és 21MP-es tényleg jó kamerával. Fém házban és pazar kijelzővel. :U

* Péter - 06302461862 *

(#15) Graphics válasza Dominó85 (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Túlreagálod, egy képet kértünk róla :D

A többit már alapból tudjuk- / Én már Leeco-t nem vennék.. X20-szal főleg nem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Dominó85 válasza Graphics (#15) üzenetére


Dominó85
veterán

Mi a baj az X20-val? Azért kérdezem, mert például S3-ra MIUI rommal panasz nincsen a melegedésére és a fogyasztására sem. Azt tudom, hogy a Leeco konkrétan el fog tűnni, de ez engem nem zavar. Kellett egy olcsó, de jónak beállított telefon, míg a Zuk Z2-ben kicserélik a kameralencsét.

* Péter - 06302461862 *

(#17) Graphics válasza Dominó85 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Leeconál sok hibás modell van, rengeteg a panasz rá, és ez már ugye csak szaporodik... :(

28500Ft-ért kézbe volt annyi?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Dominó85 válasza Graphics (#17) üzenetére


Dominó85
veterán

Aham, barátomnak az van most. Nekem meg érkezik (véletlenül) 2. Egy 3/32-es és egy 4/32-es, utóbbi marad, másik megy apróra vagy rokonnak.

* Péter - 06302461862 *

(#19) Graphics válasza Dominó85 (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hol rendeltétek? 28500Ft-ért nettó árban? Se áfa, semmi? Linket

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) bagkri01 válasza Dominó85 (#14) üzenetére


bagkri01
őstag

Teljesen igaz sajnos, soha nem veszek többet umi készüléket....egy ipari hulladék, rengeteg gyári hibás darabbal. Az oukitelt kicsit meg kell védjem, pár hónapig volt nálam egy u10 kényszer megoldásként. Az idő alatt semmi baja nem volt, nem fagyott, nem lassult, nem melegedett, tette a dolgát rendesen. Bár ez még nem igazolja, hogy jó márka lenne de nekem nem volt vele bajom. De ha kínai akkor már xiaomi vagy meizu.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#21) uniko92 válasza Graphics (#19) üzenetére


uniko92
csendes tag

Kb minden kínai shopban 100-105 dollár... :U És igen, nettó, be lehet rá kapni egy vámolást...

[ Szerkesztve ]

(#22) Graphics válasza uniko92 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A kérdésem lényegét értetted-e? :)

100-105 dollár körül hol kapsz Leeco-t?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Anász válasza Graphics (#22) üzenetére


Anász
tag

Gearbest, lecox626 kupon, EU express-el $105.69.

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#24) uniko92 válasza Graphics (#22) üzenetére


uniko92
csendes tag

Itt vagy itt esetleg itt... :U

(#25) Graphics válasza Anász (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ugyanez nincs Snapisba ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) csongi válasza Dominó85 (#14) üzenetére


csongi
veterán

Azert az oukitelt en is megvedem a retekkek kozul. :).
Ket keszulekuk is volt nekem. Mindketto mukodik, es semmi baj veluk.

Igaz, keretik az aruknak megfeleloen kezelni oket.
Amugy a jovoevben konnyen fellephet az B kategotiaba. Enzt a digit siman lekorozheti a k5000 keszulek.
Es szamos telefonjuk jo alternativa az olcsobb kategoriab. Szerintem az alsohazban is fentebb helyeszkedik el.
Vannak butasagok, de a xiomnal is van :).
Szoval nem retek az csak olcso, es hasznalhato.

Koszi a tesztet! :R
Kb az lett amit vartam. Keresek tovabb. Eddig a K5000 a befuto.

[ Szerkesztve ]

(#27) Graphics válasza csongi (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oukitel-re valamiért én se tudom rásütni, hogy atomgagyi... Ahogy látom-olvasom a teszteket, használható termék.

Lehet ők lesznek a megbízható közepes. Reméljük.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) csongi válasza Graphics (#27) üzenetére


csongi
veterán

Remelem nem kupalodnak el.
Egy eve kovetem a keszulekeit. Szepen fejlodik az oldaluk. Csinaljak az osszehasonlito youtube videokat.
Stb.
Hatha lesz egy uj szereplo a kozep katba. Persze boritekolom az arak emelkedeset, de ha mertekkel, akkor siman lehet jo. :)
Hazai viszonylatba, meg ez a snapdragon orulet, mar oruletbe kerget. :)
Hiaba van snapim, megsem erzem a napi hasznalat soran, a huuu de mekkora elonye lenne.
Konkretan semmi :). 6** ide vagy oda, vagy 4**.
A 64bites MTK cuccok jol mennek. Szerettem mind, es portolt MIU-val is szuperul mukodott.
Egy pofas rendszert hegesztene az Oukitel vagy tisztes launchert, jo nagyot ugrana elore.
:). Es legalabb frissiteseket is adnak ki. U7Plus nem reg volt fress. Lehet nem lesz tobb foverzio, de a 7.0-at kijavitgattak, es meg nem hallottam a trojai balherol iranyukba. :D
Szurkolok nekik, mint a xiaominek.

(#29) zsoltti válasza modd3r (#6) üzenetére


zsoltti
senior tag

pont en is azokat a kepeket kerestem, hogy mennyire valosaghu a termekfoto a valosaggal

(#30) DonaldJames válasza modd3r (#6) üzenetére


DonaldJames
tag

Szintén ugyanezt akartam írni :DD

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#31) KillHates válasza modd3r (#6) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ilyen:

szóval, van vagy 3mm-es rámája körben. :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#32) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Két dolgot láttam a cikkből, a küllemét és h nagyon nem jön be a minőség és a belét, még a PRO kiadás is. Ami MTK alapú az elmehet akárhova, de nem az én gépházam alá. Gyáá!

(#33) j-cool


j-cool
tag

Sziasztok! Amit én hiányolok a telefonálás hangminősége milyen? Hogy hallanak engem és milyen a hangszórója az eszköznek?
A Mi Mix első verziójánál a mobilarena tesztben panaszkodtak, hogy nem tökéletes.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#34) Graphics válasza j-cool (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ott egy teljesen új technológiával oldották meg a hangszóró kérdését, itt egy hagyományos megoldás kapott helyet.

OTt meg azért elvárt, hogy normális lesz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) Secretknight


Secretknight
aktív tag

Nekem is van ugyanez,illetve lányomnak vettem.Hibátlanul működik,ota fissitések jöttek.Egy valami ,a kamerája,az nagyon szar...

(#36) gothic20


gothic20
aktív tag

Készítettem egy képet a készülékről bekapcsolt kijelzővel is. Remélem így mindenkinek megfelel:)

j-cool : A hangminőség jó, nem szakadozik, recseg. Tisztán hallom akivel beszélek és ők is jól hallanak engem a vonal másik végén.
A Mi Mix-nél maga a kijelző volt a hangforrás a Crystal-nál hagyományos hangszóró van ahogy Duliee kolléga írta.

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#38) j-cool válasza gothic20 (#36) üzenetére


j-cool
tag

Köszi mindenkinek a választ. :R

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#39) Krill77


Krill77
őstag

Köszi a cikket. Engem szoktak érdekelni ezek az olcsó cuccok. Inkabb ezt olvasom mint az iphon 100 at, amit akkor sem vennék ha könnyen vehetnék. A telo meg jol is néz ki. Azert durva, h 30 korul 4gb ram meg 64 rom van manapság. Miert nem figyelnek kicsit oda..?
Az oukitelrol tul rosszat én sem szoktam olvasni. Sőt..

(#40) Graphics válasza Krill77 (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez azért nem 30 körül van.

Nettó 37 ezer, ami áfa és vámkezelési költséggel együtt már 49 ezer .

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) Secretknight válasza Graphics (#40) üzenetére


Secretknight
aktív tag

EU expresszel 42 volt nekem 37+5e ft. És annyit meg is ér...amúgy tök kicsi. A Doogee Mix,Leagoo Kiica Mix,Umidigi Mix hármasból ez a legkisebb,sőt meg is lepődtem mennyire kompakt cucc.

[ Szerkesztve ]

(#42) Graphics válasza Secretknight (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oks, 42 ezer sem 30 körül van, ez azért egyértelmű :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) Krill77 válasza Graphics (#40) üzenetére


Krill77
őstag

Igazából nem konkrétan erre ertettem, de biztos van olcsóbban is 4/64 modell. (azért alap dolgokra 2gb is elég szvsz) Nemrég még 4gb ramtól csak lestünk, h a zaszloshajok megkapták. Erre 30+ ert itt van ez is.
Azt meg tényleg nem értem miert eri meg nekik szemetet gyártani, ha elvileg a profitot csak az első par cég tudja eltenni..? Vagy ezeknek egy pl Sony val szemben jobban megy, mivel csak rendelhető a cucc, se bolt se szerviz stb..?

(okok nem 30 de 40 sem olyan rossz mint az elso 4gbosak szinte elérhetetlen ara)

[ Szerkesztve ]

(#44) Greentea


Greentea
senior tag

Bárki bármit mond, és itt nem akarok vitát indítani, de egy használt 4 éves iPhone 5S-ben erősebb a hardver mint ebben.. Optimalizáltsága szerintem pedig főleg jobb lehet, annyi a titok, hogy nem kell majd a modellciklus végén az utolsó támogatott iOS-t feltenni és akkor mentesül az ember a "belassítás" nagyobb részétől.
És itt most írhattam volna régi csúcs androidos telefonokat is (sajna nem követem annyira őket), szóval így marad az iphone kiindulási alapnak, de megjegyezném egyáltalán nem vagyok elvakult Apple fan.

Egyedüli pozitívuma ennek a telefonnak a káva mentes kijelzője, aki erre bukik annak király, de aki megvan nélküle szerintem sokkal jobban jár ennyiért használtan valami régebbi csúcsmodellel, ami szép állapotban és megbízhatóbb boltból vagy eladótól van. Akár 1 hónapos appleszerviz garival iphone esetén.
Peace!

btw: a cikk az király, én nem követem a piacát ezeknek a telefonoknak. Jó volt olvasni, hogy ilyen is van! :)

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#45) Secretknight


Secretknight
aktív tag

Amúgy szerintem ez a teló is abban jó (nem,nem a kis káva hülyeség), hogy méreteiben kicsi.Szóval arra gondolok hogy a zsebben ott van egy 5'5"-os teló,amin látok mindent mert nagy a kijelzője :) ,de mégsem lóg ki a zsebemből mint az előző tepsi.Nekem ezért jó - Doogee Mix-et használok.

(#46) forgonati


forgonati
őstag

Sajnos kamerában ez is konkrétan a hulladék kategória, a kinti képeken nulla a dinamika, a színek fakók, durva lencsetorzítás, értékelhetetlen. És ezt nem csak ezek alapján a képek alapján mondom, néztem más teszteket is. Sajnos itt is ugyanaz a recept érvényesül mint a hasonló zs kategóriás gyártónál. Lekoppintani egy sikeres terméket, hogy legalább kinézetre kicsit hasonlítson, a többi komponens meg olyan kerül bele ami épp akad a sarokban... Csak annak lehet ezt a telefont ajánlani, akinek tényleg csak és kizárólag ez az új kávamentes őrület a mániája, és nincs sok pénze. Mert 37 ezerért a "sima" kávás telefonok között van pár messze jobb.

Keelah Se'lai!

(#47) DonaldJames válasza Greentea (#44) üzenetére


DonaldJames
tag

És hogy jőn ide az iPhone 5S?

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#48) Graphics válasza Greentea (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tegyük fel ruhellem az iOS-t...

Itt bukott az, hogy egy ezeréves telefont vegyek....

Almát körtével ... Kb.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) Greentea válasza DonaldJames (#47) üzenetére


Greentea
senior tag

Az van vele egy árkategóriában használtan.

(#48) Duliee
ezért írtam, hogy "szerintem sokkal jobban jár ennyiért használtan valami régebbi csúcsmodellel (szerk: gondoltam itt samsung, lg stb.), ami szép állapotban és megbízhatóbb boltból vagy eladótól van. Akár 1 hónapos appleszerviz garival iphone esetén"

Senki sem mondta, hogy iPhone-t kell venni. Én csupán azt írtam kiindulási alapnak. ;)

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#50) csongi válasza Greentea (#49) üzenetére


csongi
veterán

En ezt ertettem.
Azt viszont sosem ertettem, hogy lehet felhozni a 3-4-5 eves eszkozoket vasarlasra javasoltnak.?
Ok csucs meg minden. Arra sincs smmilyenbgarancia, hogy tovabb birja mint ez.
Es 4 ev alatt van bennuk rendesen "km". A A4eves samsungok is megalltak 6.0-al
Az akkumlator ennyi ev alatt igen sok toltesi cikluson van tul. A rom allapota sem lehet valami fenyes.
Illetve ezek a mas alltal reteknek nevezett keszulekek is elmennek 3-4 evet. Tobb keszulek van ezekozul a retkek kozul. Az idosebbjei atleptek a 3 evet es mukodnek a hulladek MTK soc-val. :).
Azert egy garancia nelkuli telefont bevallalni... Ki tudja miert adja el? Beazott, vagy haldoklik benne valami?
Ezt a vevo mar csak par honap mulva tudja meg. Akkor aztan fujhatod. :).
Semmit n tududnk rola, csak azt, higy szep a kulso, de a belso allpotot nem tudjuk.
Azt sem, hanyszor volt szerelonel, es milyen hibai voltak, milyen alkatresz lett beepitve.
Biztosan meg van a gondolat menete amiert tobben is ezt javasoljatok. Vsak en meg nem ertettem meg miert.
Ez nem kritika, csak egy gondolat miert nem javasolnek hasznalt telefont.

Ami teny, ezert a keszulekert a 42ezer sok is meg nem is.
Ha hazai arakat vesszuk, akkor eppen elmegy. De Itthon is kapni kinai keszuleket 50 alatt hazai garanciaval xiaomi, oukitel, Balckview.Kinai arakhoz kepest pedig oda van bearazva ahol a tobbiek is vannak.
A lenyeg, hogy sokaig boldog tulajdonosa legyen, es sok evig hasznalja problema mentesen.:)

[ Szerkesztve ]

(#51) DonaldJames válasza csongi (#50) üzenetére


DonaldJames
tag

Egyetértek,le írtad amire gondolok. :R

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#52) Greentea válasza csongi (#50) üzenetére


Greentea
senior tag

Értem amit írsz! :)
Valaki mer és szeret használtan vásárolni, valaki nem. Nincs ezzel semmi baj.
Engem sosem zavart (telefonoknál), hogy valaki más használta. Kipróbáláskor azért elég sok minden kiderül. Ha látszik, hogy ütött kopott az egész, lassú stb. /hacsak nem annyival olcsóbb/ akkor nem kell megvenni. Elhiszem, hogy van olyan hogy megveszed gari nélkül és 3 hét után tönkremegy mert simán lehet, de ez benne van minden használt termék vásárlásakor, és azért szerencsére ez nem mindennapos. Viszont cserélni egy-két alkatrészt, akkumulátort stb. (főleg ha van affinitás hozzá) nem egy nagyon drága mutatvány. Alkatrészek alatt nyilván nem egy alaplapot értek. :D

Kínából szerintem simán lehet, hogy gyári hibásat küldenek stb. (nincs tapasztalatom ilyen téren telefonokkal, szóval ha rosszul írom akkor javíts ki nyugodtan :B) akkor mire lelevelezed a cserét, (ha egyáltalán elérhető a gyártó, vagy a bolt) több hét eltelik, addig pedig nincs telefon.. De ez is nyilván attól függ, hogy belenyúlsz-e, vagy sem. Úgy mint használt telefon vásárlásakor. :)

Nem vetem el én sem a kínai telefonokat, mert tényleg vannak ár érték arányban jók, de sosem jutottam el rendelésig, mert mindig megláttam valamit az apron.. :D :DD

2x2 néha 5

(#53) Fall-N válasza csongi (#50) üzenetére


Fall-N
veterán

Nincs is annál jobb érzés telefonnál, amikor kibontja az ember a vadiúj csomagolást. 😀

Szépen összefoglaltad, ezért sem ajánlott használt telefont vagy bármi mást venni. Egyedül autónál más a dolog, de ott is a kényszer miatt vesz sok ember használtat, mégha ott a hibázás még jobban zsebbe nyúlós történet.

(#54) gothic20 válasza Greentea (#52) üzenetére


gothic20
aktív tag

Értem mit mondasz. De használt telefonnak nem pont Apple-t hoztam volna példának mert elég megosztó véleményeket szül a márka hallata pár emberben :)
Személy szerint én is vettem használtan telefont eddig nem volt e téren rossz tapasztalatom. Kínából is rendeltem már jó pár készüléket egyiknek se volt semmi baja.
Neves gyártó készülékét is gariztattam 1 hét után és laza 41 nap után vissza is kaptam :DDD

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#55) dlaj válasza Dominó85 (#14) üzenetére


dlaj
őstag

Maze Mix-ről hol tudhatok meg többet? Nem Maze Alpha-t akartál írni?

(#56) nyisziati


nyisziati
veterán

Itt egy videó, ahol megnézhetitek a kávákat. 4:40-től van a lényeg.

(#57) Secretknight válasza nyisziati (#56) üzenetére


Secretknight
aktív tag

És?Mi a lényeg?

(#58) nyisziati válasza Secretknight (#57) üzenetére


nyisziati
veterán

A kávaméret! :DDD
Többen írták följebb, hogy nem látták a tesztben a tényleges méretet. A videóból világosan kiderül, méghozzá nemcsak egy fotóról, hanem használat közben.

(#59) Secretknight válasza nyisziati (#58) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Aha,értem :).Még mindíg a kávaméret :)

(#60) Graphics válasza Secretknight (#59) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem az volt a kérdés, hogy kávaméret avagy sem, hanem, hogy a képeken mennyit hazudtak... :)

Én kávát szeretnék, mert felesleges a vékonyítás.. De hazudni sem kell

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61) gothic20


gothic20
aktív tag

Ha valakinek kellene itt egy videó a GPS használhatóvá tételéhez.

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#62) nyisziati válasza gothic20 (#61) üzenetére


nyisziati
veterán

Egy darabig vacakoltam én is ilyenekkel, aztán meguntam, és vettem egy rendes telefont... :DDD

(#63) Peterking


Peterking
tag

Sziasztok. Én megvettem ezt a kinai csodát. Végigolvastam a forumot. Imádom, hogy látatlanban lehuztok egy készüléket.
Persze vannak hibái, gyermekbetegségei, meg egyéb.... De a ramkezelése eszméletlen jó, nem kell mindent ujra betöltenie. Alkalmazások közötti váltás igen gyors. Nevesebb márkánál ami több mint duplájába került sokkal jobb. Szoval egyenlőre nekem nem tünik olyan sza..nak.
Persze ez csak az én véleményem.

(#64) bagkri01 válasza Peterking (#63) üzenetére


bagkri01
őstag

Én is szerettem az umi maxot egészen addig amíg egyszer csak random be nem szart a kijelzője 3 hónap után. aztán utána olvastam a márkának...hamarabb kellett volna...szinte minden szériájuk gyári hibás volt....na innen sokaknak a rossz vélemény, hogy egyszer már valószínűleg bebukták a márákával.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#65) Secretknight válasza bagkri01 (#64) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Akkor nekem szerencsém van :). Umi Iron-t használtam 2 évig hibamentesen,amit kollegám vett vett és azóta nála üzemel hibátlanul.Ez Crystal is hibátlan,eddig.

(#66) nyisziati válasza Peterking (#63) üzenetére


nyisziati
veterán

Nézd, igazad van, nem kéne látatlanban lehúzni telefont.
Egyszerűen csak az emberből ilyenkor kikívánkozik, hányszor nyúlt már bele a "tutiba", és ez alapján ítél.

Sajnos az "A" kategória alatt a minőségi kockázat nagyon megnő. Volt olyan széria, ahol a kijelzők 80%-a hibás volt. (!!!)
Emiatt a legtöbben, akiknek volt tapasztalatunk ilyesmivel, már nemigen akarunk belevágni ismeretlen minőségbe.

Ja és ez nemcsak a mi tapasztalatunk, az osztrák tesztelő fickó, TechMagnet is készített egy videót, ahol virágnyelven bár, de bevallotta, hogy ő is azért készít egyre kevesebb tesztet noname gyártók termékeivel, mert megunta, hogy a specek jók, de az egy hetes tesztidőszak alatt annyi kis idegesítő buggal találkozik, hogy elege lett.

Szóval csak ennyi. Ha bejött, élvezd, remélem, sokáig örömöd leled benne.

(#67) bagkri01 válasza nyisziati (#66) üzenetére


bagkri01
őstag

Nekem meg éppen, hogy nem a szoftveres bugokkal volt bajom mert az nem volt egy darab sem, vegytiszta droidra azért nem jellemző de, hogy pl a kijelző beszart 3 hónap után az vicc és nem ejtettem le, tokban hordtam...hanem csak egyszer gondolt egyet és kész.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#68) Adamis


Adamis
őstag

Olvasom, hogy akadt gond a kijelzővel... Nekem most jött meg a teló, háttérvilágítás van, de kép nincs. A teló megy, mert hang van, tehát az android fut, de nincs kép. Gearbest-es rendelés, ezek szerint küldhetem vissza... :(

[ Szerkesztve ]

(#69) Peterking


Peterking
tag

Sziasztok akinek van ilyen telefonja ne frissítse otán mert sok telefonból tégla lett a 2017 11 25 ös verzióval van a baj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.