Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) DonaldJames válasza csongi (#50) üzenetére


DonaldJames
tag

Egyetértek,le írtad amire gondolok. :R

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#52) Greentea válasza csongi (#50) üzenetére


Greentea
senior tag

Értem amit írsz! :)
Valaki mer és szeret használtan vásárolni, valaki nem. Nincs ezzel semmi baj.
Engem sosem zavart (telefonoknál), hogy valaki más használta. Kipróbáláskor azért elég sok minden kiderül. Ha látszik, hogy ütött kopott az egész, lassú stb. /hacsak nem annyival olcsóbb/ akkor nem kell megvenni. Elhiszem, hogy van olyan hogy megveszed gari nélkül és 3 hét után tönkremegy mert simán lehet, de ez benne van minden használt termék vásárlásakor, és azért szerencsére ez nem mindennapos. Viszont cserélni egy-két alkatrészt, akkumulátort stb. (főleg ha van affinitás hozzá) nem egy nagyon drága mutatvány. Alkatrészek alatt nyilván nem egy alaplapot értek. :D

Kínából szerintem simán lehet, hogy gyári hibásat küldenek stb. (nincs tapasztalatom ilyen téren telefonokkal, szóval ha rosszul írom akkor javíts ki nyugodtan :B) akkor mire lelevelezed a cserét, (ha egyáltalán elérhető a gyártó, vagy a bolt) több hét eltelik, addig pedig nincs telefon.. De ez is nyilván attól függ, hogy belenyúlsz-e, vagy sem. Úgy mint használt telefon vásárlásakor. :)

Nem vetem el én sem a kínai telefonokat, mert tényleg vannak ár érték arányban jók, de sosem jutottam el rendelésig, mert mindig megláttam valamit az apron.. :D :DD

(#53) Fall-N válasza csongi (#50) üzenetére


Fall-N
veterán

Nincs is annál jobb érzés telefonnál, amikor kibontja az ember a vadiúj csomagolást. 😀

Szépen összefoglaltad, ezért sem ajánlott használt telefont vagy bármi mást venni. Egyedül autónál más a dolog, de ott is a kényszer miatt vesz sok ember használtat, mégha ott a hibázás még jobban zsebbe nyúlós történet.

(#54) gothic20 válasza Greentea (#52) üzenetére


gothic20
aktív tag

Értem mit mondasz. De használt telefonnak nem pont Apple-t hoztam volna példának mert elég megosztó véleményeket szül a márka hallata pár emberben :)
Személy szerint én is vettem használtan telefont eddig nem volt e téren rossz tapasztalatom. Kínából is rendeltem már jó pár készüléket egyiknek se volt semmi baja.
Neves gyártó készülékét is gariztattam 1 hét után és laza 41 nap után vissza is kaptam :DDD

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#55) dlaj válasza Dominó85 (#14) üzenetére


dlaj
őstag

Maze Mix-ről hol tudhatok meg többet? Nem Maze Alpha-t akartál írni?

(#56) nyisziati


nyisziati
veterán

Itt egy videó, ahol megnézhetitek a kávákat. 4:40-től van a lényeg.

(#57) Secretknight válasza nyisziati (#56) üzenetére


Secretknight
aktív tag

És?Mi a lényeg?

(#58) nyisziati válasza Secretknight (#57) üzenetére


nyisziati
veterán

A kávaméret! :DDD
Többen írták följebb, hogy nem látták a tesztben a tényleges méretet. A videóból világosan kiderül, méghozzá nemcsak egy fotóról, hanem használat közben.

(#59) Secretknight válasza nyisziati (#58) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Aha,értem :).Még mindíg a kávaméret :)

(#60) Graphics válasza Secretknight (#59) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem az volt a kérdés, hogy kávaméret avagy sem, hanem, hogy a képeken mennyit hazudtak... :)

Én kávát szeretnék, mert felesleges a vékonyítás.. De hazudni sem kell

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61) gothic20


gothic20
aktív tag

Ha valakinek kellene itt egy videó a GPS használhatóvá tételéhez.

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#62) nyisziati válasza gothic20 (#61) üzenetére


nyisziati
veterán

Egy darabig vacakoltam én is ilyenekkel, aztán meguntam, és vettem egy rendes telefont... :DDD

(#63) Peterking


Peterking
tag

Sziasztok. Én megvettem ezt a kinai csodát. Végigolvastam a forumot. Imádom, hogy látatlanban lehuztok egy készüléket.
Persze vannak hibái, gyermekbetegségei, meg egyéb.... De a ramkezelése eszméletlen jó, nem kell mindent ujra betöltenie. Alkalmazások közötti váltás igen gyors. Nevesebb márkánál ami több mint duplájába került sokkal jobb. Szoval egyenlőre nekem nem tünik olyan sza..nak.
Persze ez csak az én véleményem.

(#64) bagkri01 válasza Peterking (#63) üzenetére


bagkri01
őstag

Én is szerettem az umi maxot egészen addig amíg egyszer csak random be nem szart a kijelzője 3 hónap után. aztán utána olvastam a márkának...hamarabb kellett volna...szinte minden szériájuk gyári hibás volt....na innen sokaknak a rossz vélemény, hogy egyszer már valószínűleg bebukták a márákával.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#65) Secretknight válasza bagkri01 (#64) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Akkor nekem szerencsém van :). Umi Iron-t használtam 2 évig hibamentesen,amit kollegám vett vett és azóta nála üzemel hibátlanul.Ez Crystal is hibátlan,eddig.

(#66) nyisziati válasza Peterking (#63) üzenetére


nyisziati
veterán

Nézd, igazad van, nem kéne látatlanban lehúzni telefont.
Egyszerűen csak az emberből ilyenkor kikívánkozik, hányszor nyúlt már bele a "tutiba", és ez alapján ítél.

Sajnos az "A" kategória alatt a minőségi kockázat nagyon megnő. Volt olyan széria, ahol a kijelzők 80%-a hibás volt. (!!!)
Emiatt a legtöbben, akiknek volt tapasztalatunk ilyesmivel, már nemigen akarunk belevágni ismeretlen minőségbe.

Ja és ez nemcsak a mi tapasztalatunk, az osztrák tesztelő fickó, TechMagnet is készített egy videót, ahol virágnyelven bár, de bevallotta, hogy ő is azért készít egyre kevesebb tesztet noname gyártók termékeivel, mert megunta, hogy a specek jók, de az egy hetes tesztidőszak alatt annyi kis idegesítő buggal találkozik, hogy elege lett.

Szóval csak ennyi. Ha bejött, élvezd, remélem, sokáig örömöd leled benne.

(#67) bagkri01 válasza nyisziati (#66) üzenetére


bagkri01
őstag

Nekem meg éppen, hogy nem a szoftveres bugokkal volt bajom mert az nem volt egy darab sem, vegytiszta droidra azért nem jellemző de, hogy pl a kijelző beszart 3 hónap után az vicc és nem ejtettem le, tokban hordtam...hanem csak egyszer gondolt egyet és kész.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#68) Adamis


Adamis
őstag

Olvasom, hogy akadt gond a kijelzővel... Nekem most jött meg a teló, háttérvilágítás van, de kép nincs. A teló megy, mert hang van, tehát az android fut, de nincs kép. Gearbest-es rendelés, ezek szerint küldhetem vissza... :(

[ Szerkesztve ]

(#69) Peterking


Peterking
tag

Sziasztok akinek van ilyen telefonja ne frissítse otán mert sok telefonból tégla lett a 2017 11 25 ös verzióval van a baj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.